تعبیر خواب خیار

دیدن خیار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خیار در خواب چیست؟

تعبیر خواب خیار

خیار طراوت و تازگی و خوشدلی و نشاط است و زنی است زیبا و رعنا و جلیس و انیس.

دیدن خیار در فصل بهتر از این است که در غیر فصل دیده شود خیار برای زن نیز مردی است بلند قامت و خوش اندام و خوب سخن که مصاحبتش نشاط و شادی می آورد.

مثلا دیدن خیار در زمستان و هنگامی که برف بر زمین نشسته خوب نیست ولی پایان بهار بهترین فصلی است که خیار در خواب دیده شود و تعبیر بالا در این زمان بیشتر در مورد خیار مصداق می یابد.

اگر در خواب ببینیم که در فصل مناسب خیاری تر و تازه می خوریم با زنی خوب روی و خوش خوی آشنا می شویم که ما را خوشبخت می کند اگر در فصل مناسب خیار فراوان ببینیم خوشدل و با نشاط می شویم.

اگر در خواب ببینیم که پاکتی خیار تازه خریده و به خانه می بریم نشاط و خرمی را به خانواده خویش منتقل می کنیم به خصوص اگر فصل نو بر خیار باشد. کرمانی می گوید خوردن خیار پشیمانی است اما دلیلی بر این عقیده نیست.

خوردن خیار در غیر فصل ندامت است ولی در فصل خوب است به خصوص اگر خیار قلمی و تازه باشد و خوش رنگ.


تعابیر مشابه:


تعبیر خواب «خیار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خیار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

 1. سلام
  چند شب پیش خواب دیدم توی مغازه میوه فروشی هستم و خیار های تازه و خوشمزه می خورم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خوابی بسیار خیر و نیکو است و به گفته ی معبران تعبیر ان به این شکل است که احتمالا با شخصی آشنا خواهید شد که بسیار خوش طینت و خوش خوی آشنا خواهید شد که به زندگیتان طراوت میدهد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید