تعبیر خواب پیاز

دیدن پیاز در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پیاز در خواب چیست؟

خوردن پیاز در خواب چه تعبیری دارد

پیاز اشتها انگیز است اما دهان را بدبو می کند و تا چند ساعت بوی بد آن در دهان باقی می ماند.

سخنان نسنجیده ای که گاه می گوییم و بعد به زشتی آن توجه پیدا می کنیم و سخنانی که به ناحق پشت سر این و آن می زنیم که خودمان می دانیم درست نیست در خواب های ما به شکل پیاز ظاهر می شوند.

برخی از معبران نوشته اند پیاز از یک طرف فراخی روزی و نعمت است و از سویی دیگر خوردن مال حرام.

اگر در خواب ببینیم که پیاز خام می خوریم در روزهای آینده سخنی زشت و نابجا خواهیم گفت که بعد موجب شرمندگی خودمان خواهد شد.

اگر در خواب دیدیم که مقداری زیاد پیاز داریم خواب ما گویای آنست که چیزهایی به دست می آوریم که از نظر مالی در کارهای ما گشایشی به وجود می آورد.

از امام جعفر صادق علیه السلام نقل کرده اند که خوردن پیاز در خواب یا خوردن مال حرام است، یا به زبان آوردن سخن زشت و نابجا یا پشیمانی و ندامت است.


تعابیر مرتبط:


☺ تعبیر خواب «پیاز» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پیاز» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


13 دیدگاه

 1. یونا

  سلام من دختر مجرد هستم من خواب دیدم کی یه کیسی خیلی بزرگ پیاز سفید خریدم از فروشگاه لوازم آرایشی پیاز سفید خریدم چند بار این خواب رو دیدم لطفاً تعبیرش رو بگید ممنون میشم ازتون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب به این شکل آمده است که به واسطه ی ظاهر شما و مکان هایی که برای این امر در ان حضور پیدا میکنیو سخنی زشت به زبان خواهید اورد که برای شما خوب نبست
   سربلند و پیروز باشید

 2. یونا

  سلام من دختر مجرد هستم من خواب دیدم کی یه کیسی خیلی بزرگ پیاز سفید خریدم از فروشگاه لوازم آرایشی پیاز سفید خریدم چند بار این خواب رو دیدم لطفاً تعبیرش رو بگید ممنون میشم ازتون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما خیر باشد و نشان از ان باشد که در اینده نزدیکی به چیزی دست یابید که برای شما از لحاظ مالی گشایشی عظیم رخ دهد و از این رو بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. فرشته

  سلام من خواب دیدم که مقدار زیادی پیاز دارم که میخوام همشو پیاز داغ درست کنم .
  لطفا تعبیرشو لطف می کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پیاز داغ درست کردن ممکن است برای شما به این معنا باشد که در اینده برای زندگی خود ممکن است تصمیمی بگیرید که بسیار خوب و خیر است و از این رو این خواب برای شما بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. ناهید

  سلام وقتتون بخیر
  خواب دیدم بهمراه خانواده به شهری ساحلی سفر کرده بودم که همه جای آن شهر پودر پیاز سرخ شده پاشیده شده بود و بوی پیاز داغ فضا را پر کرده بود.
  ظرفی پیاز داغ برای کسی خریدم اما وقتی سر ظرف رفتم همه را پسرم خورده بود.
  در طول خوابم اصلا پیاز خام ندیدم
  لطفا بگید تعبیر آن چی میشه
  سپاسگزارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ممکن است این خواب برای شما به این معنا باشد که در اینده وضعیتی را تجربه کنید که برای شما بسیار سخت باشد که به واسطه ی سخن و حرف دیگران برای شما پیش بیاید و از این رو باید بسیار از این جهت اگاهی خود را حفظ کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. اسرا علی

  مادرم در خواب دیده که مادر یکی از دوستانش که در بستر بیماری ست به او پیاز داده که برای همه غذا درست کند همچنین کلی سبد پر از آذوقه دور خود جمع کرده بوده آیا تعبیر خواب خیر است؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای تعبیر خواب پیاز امده است که بسیار به موقعیتی که در خواب دیده می شود بستگی دارد و از این رو در این خواب برای ایشان نشان از خیر است که می تواند به واسطه ی نزدیکی به آن شخص دیگر به دیگران خیری برساند و باید قدردان این موقعیت باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. بهار

  سلام خواب دیدم ک چند تا پیازچه تو یه باغچه کاشته شده یکیشو میکنم میذارم داخل یه تیکه نون و میخورم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب در تعابیر به خیر تعبیر نشده است و به معنای کار غلطی است که ممکن است در اینده انجام دهید و از این رو باید بسیار در کارهای خود دقت کنید.
   حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سبزینه

  با سلام خواب دیدم نزدیک مسجد پیاز ریختن منم پیازها رو با بیل میریزم کار دیوار مسجد بعد یه مقدار بسته شده رو دزدیم تا همسایه منو دید همراه با پیاز فرار کردم ولی به خونه نرسیدم. لطفا بفرمایید تعبیرش چی میتونه باشه

نظر خود را بیان کنید