تعبیر خواب پیاز

دیدن پیاز در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پیاز در خواب چیست؟

خوردن پیاز در خواب چه تعبیری دارد

پیاز اشتها انگیز است اما دهان را بدبو می کند و تا چند ساعت بوی بد آن در دهان باقی می ماند.

سخنان نسنجیده ای که گاه می گوییم و بعد به زشتی آن توجه پیدا می کنیم و سخنانی که به ناحق پشت سر این و آن می زنیم که خودمان می دانیم درست نیست در خواب های ما به شکل پیاز ظاهر می شوند.

برخی از معبران نوشته اند پیاز از یک طرف فراخی روزی و نعمت است و از سویی دیگر خوردن مال حرام.

اگر در خواب ببینیم که پیاز خام می خوریم در روزهای آینده سخنی زشت و نابجا خواهیم گفت که بعد موجب شرمندگی خودمان خواهد شد.

اگر در خواب دیدیم که مقداری زیاد پیاز داریم خواب ما گویای آنست که چیزهایی به دست می آوریم که از نظر مالی در کارهای ما گشایشی به وجود می آورد.

از امام جعفر صادق علیه السلام نقل کرده اند که خوردن پیاز در خواب یا خوردن مال حرام است، یا به زبان آوردن سخن زشت و نابجا یا پشیمانی و ندامت است.


تعابیر مرتبط:


تعبیر خواب «پیاز» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پیاز» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

1 دیدگاه

  1. سبزینه در 1397/09/26در9:03 ق.ظ

    با سلام خواب دیدم نزدیک مسجد پیاز ریختن منم پیازها رو با بیل میریزم کار دیوار مسجد بعد یه مقدار بسته شده رو دزدیم تا همسایه منو دید همراه با پیاز فرار کردم ولی به خونه نرسیدم. لطفا بفرمایید تعبیرش چی میتونه باشه

نظر خود را بیان کنید