تعبیر خواب لاغر شدن

دیدن لاغر شدن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن لاغر شدن در خواب چیست؟

تعبیر خواب لاغر شدن

تعبیر خواب لاغر شدن

دیدن لاغر شدن در خواب تقریبا می توان گفت رایج است. و لاغر و نحیف شدن در خواب می تواند نشانه ای از عوامل مختلف باشد و همچنین می توان گفت دیدن لاغر شدن در خواب تعبیر های متفاوتی دارد. از دیدگاه معبرین اسلامی و تحلیلگران خواب و رویا به معنای ناتوانی و عجز در کنترل امور است.  در ادامه این مطلب از آلامتو می خواهیم به معنا و تعبیر و تفسیر خواب لاغر شدن بپردازیم. در ادامه این مطلب تعبیر خواب لاغر شدن را بخوانید.


تعبیر خواب لاغر شدن مادر فوت شده

کارل گوستاو یونگ در این رابطه می‌گوید:

خواب دیدن اینکه چیزی یا کسی لاغر و باریک است، بیانگر نبود قدرت و یکپارچگی است. شما حس می‌کنید که قادر نیستید خودتان را را حفظ کنید (از پس خود بر آیید) یا روی پای خود و حرف هایتان بایستید.
تعبیر دیگر این است که خواب بیانگر انعطاف پذیری و چابکی است. شما قادرید با هر موقعیتی کنار بیایید و منطبق شوید. خواب دیدن مادر و یا مادربزرگ فوت شده دلیل بر طول عمر و برکت تلقی شده است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مدفوع، معنای واقعی دیدن مدفوع در خواب

تعبیر خواب لاغر شدن مادر فوت شده


تعبیر خواب لاغر شدن فرزند

در وهله اول، ما باید به موضوع یک رویا در مورد کاهش وزن نگاه کنیم. در نسخه ای از رویا که در آن شما کسی هستید که وزن کم می کند، در این صورت، این رویا نشان می دهد که مشکلی که وارد زندگی شما شده است ارزش آن را دارد زیرا شما را عاقل تر می کند. این نشانه آن است که چیزی چالش برانگیز رخ خواهد داد، اما از سوی دیگر، این رویدادی است که به شما خرد می دهددر یک نسخه رویایی که در آن به دلیل کاهش وزن احساس راحتی نمی کنید چنین رویایی نشان دهنده عدم اعتماد به نفس است. عقده های ریشه دار شما را اذیت می کند و هر چه دیگران به شما می گویند به مغز شما نمی رسد. شما یک مشکل واقعی در رابطه با تصویری از خود دارید، و این موضوعی است که برای تغییر دادن آن باید سخت تلاش کنید. تعبیر خواب لاغر شدن معشوق اگرچه شما دارای ویژگی های بسیاری هستید، اما کاملاً بر روی معایب خود متمرکز هستید. اگر قبلاً چنین است، شروع به تغییر آنچه شما را آزار می دهد، کنید. بنابراین با گذشت زمان، شما تبدیل به فردی خواهید شد که می خواهید باشید. این یک روند آهسته است، درست مانند کاهش وزن، اما وقتی شروع می شود، هرگز به عقب برنمی گردید. رویا نشان می دهد که برای آینده ای بهتر از چیزی صرف نظر می کنید این ایده این است که وقتی اکنون چیزی را رها می کنید، مانند اوقات فراغت، چیزی یاد می گیرید و در آینده چیز ارزشمندتری به دست می آورید. ربطی به خود وزن ندارد.


تعبیر خواب لاغر شدن فرد چاق

  به تعبیر کتاب سرزمین رویاها :

اگر در خواب دیدی که لاغر هستی تعبیرش پولدار شدن و رسیدن مال و ثروتی است.
تعبیر خواب زنی که لاغر شده است نشانه از خوشبختی و عشق در زندگی است.
اگر دختر جوانی را در خواب ببیند که لاغر شده است تعبیرش به معنای از دست دادن عشق و معشوقش است.
اگر در خواب دیده اید که لاغر شده اید تعبیرش رسیدن مال و ثروت و پول های غیر منتظره است.
اگر مردی را در خواب دیده اید که لاغر شده است تعبیرش کار پرسود است.


تعبیر خواب لاغر شدن صورت

اگر فردی خواب لاغز شدن صورتش را ببنید زن باشید یا مرد نشانه از این دارد که به تازگی یک مال و ثروت حرام به زندگی اش وارد شده است شیخ طوسی این تعبیر لاغری صورت را به مال حرامی نسبت داده که شاید در بعضی خواب ها برای مرد و زن تعبیر متفاوت داشته باشد اما به صورت کلی خبر از ورود یک مال حرام می دهد.


تعبیر خواب لاغر شدن مرده در خواب

اگر در خواب دیدی که فرد مرده ای در خواب صورت یا اندامش ضعیف و لاغر شده است نشانه از قحطی و گرسنگی در آن شهر است که ببینده خواب در آن زندگی میکند و همچنین لاغر شدن مردگان در خواب تعبیر خوبی ندارد و میتواند عواقب و پیامد های بد و منفی را به همراه داشته باشد به عنوان مثال میتواند باعث پسرفت و عقب ماندگی یک شهر یا کشور شود مانند جنگ و نا آرامی و زورگویی ستمگران باشد.

همچنین بخوانید: مفهوم واقعی تعبیر انواع نان در خواب

تعبیر خواب لاغر شدن خواهر و برادر


تعبیر خواب لاغر شدن خواهر و برادر

به تعبیر ابن سیرین :

اگر ببینی بدنت لاغر و نحیف است، تعبیرش فقیر شدن و عجز و درماندگی در کار‌ها می‌باشد.

اگر ببینی دختری از آشنایان خودت لاغر شده است و تو قبلا او را درشرایط ظاهری دیگری دیده بودی به این علامت است که تا چند ماه آینده یک شانس فوق العاده در زمینه ی عشق خواهی داشت و باید قدر این فرصت را بدانی و آن را هدر ندهی

چنان چه ببینی افراد مرده لاغر شده اند و این مردگان از بستگانت هستند به این معناست که خواه یا ناخواه در یک تجربه ی تخ و غم انگیز بخاطر از دست دادن و یا جدا شدن از کسی که او را دوست داری گریه زیاد خواهی کرد و درد دلت را به همگان در میان میگذاری و مدت ها زمان لازم است تا بتوانی با این مورد کنار بیایی یا آن را بدست فراموشی بسپاری

اگر ببینی یکی از دوستان نزدیکت بشدت لاغر شده است به این معناست که همین فرد دیر یا زود به یک ثروت و درامد قابل توجه دست پیدا خواهد کرد و موفقیت ها بسیاری را در زندگی کسب می کند

چنان چه ببینی عمومی از مردم یک شهر و یا دیار که آن را نمیشناسی همگی لاغر شده اند به این موضوع دلالت دارد که فقر گرانی تنگدستی و ظلم در کشورت زیاد می شود و نابرابری و نا عدالتی زیاد می شود.

اگر ببینی تمام بدن تو ضعیف می‌باشد، غمگین و ناراحت می‌شوی، و یا اگر عضوی از بدنت دچار ضعف شده تعبیر آن به این صورت می‌باشد:

اگر ببینی سر تو ضعیف شده است، جاه و بزرگی تو کاهش می‌یابد و دچار نقص می‌شود.

اگر ببینی گردن تو ضعیف شده است، امانت مردم به گردن تو خواهد بود.

اگر ببینی دوش تو ضعیف شده است، زن تو دچار ناخوشی می‌شود، در جائی دیگر می‌گوید: اگر ببینی دوش تو ضعیف و شکسته می‌باشد، دارای وقار و بردباری و جمال و زینت نخواهی بود. ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی دوش تو سست و ضعیف است، نمی‌توانی امانت‌داری کنی.

اگر ببینی ساعد تو ضعیف شده است، دختر تو ضعیف می‌شود.

اگر ببینی بازوی تو ضعیف می‌باشد، زن تو دچار ناخوشی می‌شود، یا اینکه برادر یا فرزندت دچار ضعف حال می‌شود. ابن سیرین در جایی دیگر می‌گوید: اگر ببینی بازوی تو ضعیف می‌باشد، هیچ خیر و منفعت و قوتی از برادر، فرزند، شریک یا دوست مورد اعتماد به تو نمی‌رسد.

اگر ببینی باسن تو ضعیف می‌باشد، شخصی از بستگانت که بزرگ و رئیس و سرور می‌باشد، ضعیف خواهد شد، در جائی دیگر می‌گوید: اگر ببینی باسن تو کوچک و ضعیف می‌باشد، فرزندت سالم و سرحال نخواهد بود.

همچنین بخوانید: تعبیر سوسک در خواب، مفهوم واقعی دیدن سوسک در خواب چیست؟

تعبیر خواب لاغر شدن امام صادق


تعبیر خواب لاغر شدن حضرت یوسف

خواب دیدن اینکه شخصی به شما گفته است که باید وزن کم کنید و در خواب به آن فکر می کنید تعبیر جالبی دارد. چنین رویایی نشان می دهد که وقت آن است که مراقب سلامتی خود باشید. علائمی که شما را برای مدت طولانی آزار می دهد نادیده می گیرید و آنها را به خستگی یا استرس نسبت می دهید.


تعبیر خواب لاغر شدن امام صادق

اگر در خواب به کسی گفته اید که وزن کم کنید مثلاً رویایی که در آن با مهربانی به کسی گفته اید که باید وزن کم کند زیرا وزن سلامتی او را به خطر می اندازد، یا به هر دلیلی، این نشان می دهد که شما در واقعیت سوء تفاهم خواهید شد.

☺ تعبیر خواب «لاغر شدن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «لاغر شدن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


نظر خود را بیان کنید