تعبیر خواب روده

دیدن روده در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن روده در خواب چیست؟

تعبیر خواب روده انسان

روده وبال است و گرفتاری و غمی است طولانی که به سهولت دست از سر بیننده خواب بر نمی دارد به خصوص اگر روده گشوده و دراز باشد.

اگر ببینید که مسیر روده در دست شماست و یک سر آن در دست شماست و یک سر آن در دست دیگری مثل طناب این غمی است مشترک و اندوهی است که شما هم در آن اشتراک دارید.

اگر در خواب شکم کسی را خالی از روده ببینید گرفتار تنگی معاش می شوید به اضافه این که از احباب خود دور می مانید و رنج می کشید.

اگر در خواب ببینید که روده گوسفند در دست دارید نشان آن است که نعمت خود را تباه می کنید.

اگر روده گوسفند به کسی بدهید او را به نعمت و راحت می رسانید.

معبران نوشته اند روده گاو مال و خواسته است.

☺ تعبیر خواب «روده» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «روده» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


3 دیدگاه

 1. نسترن

  سلام خواب دیدم که داداشم خوابه و روده هاشو برداشتم و غذا درست کردم و به خودش دادم خورد حتی به مامان و بابامم که داخل خوابم بودن میگفتم هیچی نگن و دیدم بابام داداش دیگه ام کشته

 2. مریم

  سلام خوابی که دیدم به اینصورته که اول نخ مشکی خوردم، بعد نخ رو از دهانم بیرون کشیدم که روده هم در انتها از دهان خارج شد. تعبیر نخ(آشکار شدن مال نهان) و روده(مرگ فرزندان 🙁 ) رو جدا دیدم ولی تعبیر توام این دو رو ندیدم، ممنون میشم راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شمه به گفته معبران نشان از غمی است که به سختی رفع خواهد شد و اینکه خواب شما از این موضوع خبر میدهد که به شمامالی خوهد رسید که غمی با ان همراه است که و اگر یک سمت از روده بر شما مشخص باشد نشان بر این دارد که این مشکل میتواند شخصی باشد و به دیگران ارتباطی پیدا نخواهد کرد . سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید