تعبیر خواب کفتار

دیدن کفتار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کفتار در خواب چیست؟

دیدن کفتار در خواب نشانه چیست

همان طور که می دانید کفتار جانوری است وحشی و مردار خوار و کثیف و متعفن که دیدنش در خواب خوش یمن نیست.


در موارد دیگر نیز این نکته را نوشته ام که اساس تعبیر بر ادراک شما قرار می گیرد نه آن چه واقعا است و شما در خواب می بینید. مثلا ممکن است شما در خواب کفتاری ببینید و نشناسید و ندانید که آن جانور کفتار است و حتی احتمال دارد کفتار را به جای سگ بگیرید. صبح فردا آن چه تعبیر بر آن انجام می شود سگ است نه کفتار.

متقابلا ممکن است سگی را در خواب ببینید که بی آزار از کنارتان می گذرد ولی شما وحشت زده گمان کنید که آن حیوان کفتار است. صبح فردا آن چه تعبیر بر اساس آن انجام می گیرد کفتار است نه سگ زیرا شما سگ را کفتار گرفته اید.

اینجا نیز ادراک شما معیار تعبیر است. این مقدمه را نوشتم که اگر کفتار را به رویت نمی شناسید و نمی دانید چگونه جانوری است مهم نیست. آن چه اهمیت دارد برداشت شما است. اگر کفتاری در خواب ببینید و بدانید کفتار است و از آن بترسید خوب نیست. میمنت و شگون ندارد. اگر بیننده خواب کفتاری ببیند و کفتار در خواب به طرف او بیاید نیکو نیست چرا که خواب او می گوید حادثه ای برای بیننده خواب اتفاق می افتد و بر اوست که در روزهای آینده محتاط باشد و خویشتن را حفظ کند.


اگر کفتاری در خواب ببینید که پشتش به طرف شما باشد، بگذرد و دور شود خوب است چون خطری از شما دور می شود ولی اگر کفتار را به سمت خود ببینید و به شما نزدیک شود و حمله کند خوب نیست. نگاه کردن در چشم کفتار نیز یمن ندارد، اگر در خواب کفتار را بکشید بر دشمنی مرگ آفرین چیره می شوید و اگر کفتار از شما بگریزد خطری را دفع کرده اید.

برخی از معبران کفتار ماده را زنی پیر دانسته اند که اساس زندگی بیننده خواب را به هم می ریزد. به هر حال دیدن کفتار در خواب شئامت دارد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گرگ

تعبیر خواب «کفتار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کفتار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

66 دیدگاه

 1. سلام. من خواب دیدم که به نفر یه کفتاری با چهارتا توله آورده میخواد ازشون نگهداری کنه .میبینم خودش تنهایی از پسش برنمیاد میرم باهاش شریک میشم و میگم خودم کمکت میکنم برا نگهداری از این کفتار و چهار تا بچه اش.
  تعبیر خواب چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و شما دست به اعمالی خواهید زد که برای شما ضرر به همراه خواهد داشت و این ضرر در پی رفتار احساسی شما است. و در ایم عقلتان شما را آگاه خواهد کرد که ذات معامله مشکل دارد و خوب نیست اما شما رفتار احساسی خود را انجام خواهید داد.
   سربلند و پیروز باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. ناشناس در

  سلام من خواب دیدم که با خانواده همسایمون رفتیم بیرون بعد دوستم تنهایی رفت کوه من نگرانش شدم و رفتم دنبالش سپس متوجه شدم که یک کفتار پشت اون و یک شیر درنده پشت منه و میخوان بلاخره شکارمون کنن. کفتاره که متوجه ی شیر در پشت سر من شده بود تصمیم گرفت که شکارشو (همسایمون) رو رها کنه پس برگشت من ترسیدم و خودمو چسبوندم به دیوار کفتار از بغل گوشم رد شد و رفت ناگهان دوستم اومد من که نمیتونستم از یه قسمت بالا برم ازش کمک خواستم اون اومد تا کمکم کنه دیگه داشت دستای شیره هم معلوم میشد ولی دو نفر دیگه منو نجات دادن نه دوستم. بعد از دست کفتار و شیر نجات پیدا کردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما و دوستتان دشمنانی دارید که در کمین هستند به شما ضربه بزنند و اینکه این دشمنان از فردی پیروی خواهند کرد برای آسیب به شما.و اینکه شما را افرادی از این آسیب نجات خواهند داد که نشان بر خیر بودن خواب دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. سلام خدمت شما خسته نباشید.
  من خواب دیدم همراه با مادربزرگم که در قید حیات هست با ماشین به همراه یکی از افراد فامیلمون که شوهر خالم میشه به یک صحرا میریم که ظاهرا در وسط راه توقف میکنه چون یه کارواش اونجا بود
  اما همون لحظه یک گربه مریض از اودر اون کارواش میاد بیرون و مادربزرگم میگه زنده نمیمونه گربه هم کم کم از جلومون لنگان رد میشد که یک کفتار که تو خواب حس کردم ماده هست حالت تهاجمی که دندوناش رو نمایان میکنه و با من چشم تو چشم میشهاون جلو میاد قدم به قدم و من دنبال راه چاره بودم که چیکار کنم فرار کنم یا بترسونیمشو فرار کنه و بعد فریاد میزدم که بترسه فرار کنه اما نترسید و حتی تهاجمی تر هم شد و سعی میکرد حمله کنه که من هم چند قدم هم به طرفش میرم آمادگی جدال رو داشته باشم اما ناگهان بدون هیچگونه حدس و گمانی و آمادگی مادربزرگم یه سنگ پرتاب میکنه به سمتش و فریاد میزنه بزنیدش اما من که این حرکت نابجای مادربزرگم رو دیدم فرار میکنم و خودم رو از شر نجات میدم کفتار هم دیگه دنبالم نیومد از مادربزرگم هم خبری نداشتم چون حدود 5 ثانیه بعد از فرار از خواب بیدار شدم. لطف کنید تعبیرش رو بگید.
  پروردگار حافظ و نگهدارتان باشد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده مسیری در پیش خواهید داشت که این مسیر برای شما ممکن است به ان ختم شود که با دشمنی از خود روبرو شوید که ان را دست کم بگیرید.
   اما بدانید که سبب خواهد شد ایشان با شما دوباره دچار عناد شود و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده این اتفاق در واقعیت برای شما نیفتد و بسیار اگاه باشید و بدانید که این موضوع برای شما به معنای تذکری است و باید هم به آن توجه داشته باشید که ممکن است این شخص به واسطه ی مادربزرگتان و یا خانواده ی ایشان با شما اشنایی داشته باشد.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 4. سلام وقت بخیر درخواب دیدم دو کفتار به من حمله کردن و من هردو کفتار رو با یک خنجر کشتم ممنون میشم تعبیر رو بگید
  با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب کفتار به گفته معبران نشان بر دشمن است خطرناک و اینکه به شما حمله کرده اند نشان بر این دارد که دشمنان در کمین است که به شما آسیب برساند و اینکه شما دشمنانتان را شکست خواهید داد و ظفر پیدا خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. سلام
  من خواب ديدم يه گرگ وكفتارباهم به من و مادرم حمله ميكنن وومن ازمادرم محافظت ميكنم و اخرشم هيچ اسيبي بهمون نرسيد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   هردوی این موجودات در خواب تعبیری برابر با دشمن دارند و در این خواب هم این برای شما صادق است و بدانید که نشان از ان دارد که ممکن است مادر شما به کمک شما نیاز داشته باشند و این خود به ان معناست که ممکن است ایشان از کسانی در امان نباشند اما بدانید که تعبیر کلی خواب برای شما خیر است و نشان از پیروزی و عاقبت به خیری شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. احسان در

  سلام من خواب دیدم توی یه محوطه با بقیه نشسته بودیم یه دفع یه مار بزرگ که توی شکمش یه حیووون دیگه بود از کنارمون رد شد و رفت توی آب خیلی ترسیده بودم.بعد دوستام رفتن منم گفتم برم دنبالشون وقتی رفتم بیرون توی روستا دیدم یه شیر اون طرف وایساده داره میره توی درختا آروم آروم ازش دور شدم که یه دفعه سه تا کفتار از دور اومدن سمتم تا بهم حمله کنن منم پریدم روی یه دیوار کوتاه تا برم اونورش اما خشکم زد و کفتارها دهنشون رو به سمت من باز میکردن تا منو بگیرن و من میدونستم که منو میگیرن و میخورن اما نمیتونستم بپرم اون ور دیوار خشکم زده بود که یه مرتبه بیدار شدم.تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب مار همانگونه که در بالا خوانده اید نشان بر دشمن دارد و اینکه به شما آسیب نرسانده خیر است و باید به خدمت شما عرض کنم. که شما فردی هستید که از دشمنانتان دوری خواهید کرد و اینکه اجازه نخواهید داد به شما آسیب برسانند و اینکه شما باید بسیار ر مراقب باشید چون وجود کفتار و حمله آن در خواب نشان بر خوبی ندارد و اینکه تعبیر بدی دارد پس مراقب خود و رفتار و اعمال باشید تا مشکلی به شما وارد نشود.
   حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. راضیه در

  سلام من دیشب خواب دیدم ک با دوست پسرم رفتیم مسافرت بعد میریم خونه ی یه پیرزن مهربون شب بخوابیم بعد میبینیم ک این یکی از اتاقاش ب شالیزار راه داره و برای یه کفتار غذا میندازه اولش یذره شکه میشیم ولی بعدش میفهمیم پیرزن خیلی مهربونه ک به یه کفتار کمک میکنه و غذا میده. کفتار هم از نزدیک میبینیم درست راه نمیرفت پاش مشکل داشت و کلن هم حس بدی نداشتیم نه از پیرزن نه کفتار. فقط شکه شدیم. جزئیات دیگ خوابم اینکه خونوادمم میان اون خونه و اتفاق خاصیم نمیفته…

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان بر خیر است برای شما چون حس دریافتی شما از خوابتان خوب است و به خیر تعبیر خواهد شد و نشان بر احساس شما و آرزوهای شما است که تعبیر بدی ندارد و خواب شما نشان از کمک به اطرافیان دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. مائده در

  سلام
  من در خواب دیدم ک توی روستا هستیم و من شب رو توی یک خونه جدا می‌خوام بخوابم شب موقع خواب بود که کفتاری رو پشت در دیدم تعجب نکردم چون گفته بودند ک ممکنه شب کفتار ها بیان ولی بشدت ترسیده بودم اون کفتار به بقیه کاری نداشت ولی انگار با چشمهاش با من حرف میزد ک میخواد من و بکشه و من تو رو خواب انگار همش داشتم از دستش فرار میکردم لطف جواب بدید حس خیلی بدی بهم دست داده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که این خواب برای بیننده ی ان خیر نیست و نشان از ان دارد که در اینده مشکلی بر سر راه شما خواهد بود که باید بر ان چیره شوید و این خود نشان از امتحانی بر سر راه شماست و از این رو در انتخاب هایتان بسیار دقت کنید که خدای ناکرده سبب نشوید مشکلی بزرگ برای شما پیش بیاید.
   حتما هم صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 9. میلاد زینی در

  سلام
  خواب دیدم ی گله کفتار ب من حمله کردند بعد من یکی از کفتار هارو کشتم و وقتی جنازه کفتارو دیدم دلم برایه بقیه سوخت و ب بقیه غذا دادم
  وقتی غذارو واسشون ریختم کفتاره مرده زنده شد و مشغوله خوردن غذا با بقیه شد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که این خواب برای بیننده ی ان خیر است و نشان از پیروزی در مشکل است و نشان از ان دارد که در اینده مشکلی بر سر راه شما خواهد بود که باید بر ان چیره شوید و این خود نشان از امتحانی بر سر راه شماست و از این رو در انتخاب هایتان بسیار دقت کنید که خدای ناکرده سبب نشوید مشکلی بزرگ برای شما پیش بیاید.
   حتما هم صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 10. ناظمی در

  سلام ..من خواب دیدم توی جنگل بودیم …از تپه یا فکر کنم کوهی بالا میرفتیم با پدر و مادرم و برگشتم دیدم کفتاری ب سمت من و پدرم حمله کرد و یجوری بود ک انگار من و پدرم و کفتار پنجه در پنجه هم بودیم و میخواستیم جلوی حمله کفتار رو بگیریم و کفتار با چنگال تیزش دست من رو زخمی کرد ‌…خونی یا زخمی ندیدم ولی تو خواب حس کردم چقدر درد داره …ممنون میشم تعبیر خواب من رو بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب کفتار خوب نیست و نشان بر دشمنی بد ذات و دون سفت دارد که بر شما اسیب خواهند رساند و اینکه شما در مسیر پیشرفتتان پدرتان از شما در برابر اسیب افراد دون صفت محافظت خواهد کرد . صدقه بدهید که بلا رفع شود انشالله
   سربلند و پیروز باشید .

 11. ستایش در

  سلام من دیشب خواب دیدم کتو جنگل بودیم بچه کوجیک عمم گم شد من هم با شتاب افتادم دنبالش ۳ تا راه جلوم بود ک من باید انتخاب میکردم و عمم داد زد و ب ی راه اشاره کرد ک از اونجا برو وقتی رفتیم اول سر رام کفتاری و دیدم با دندونای وحشتناک و ی ببر بازم صدای عمم بلند شد ک ببر بت کاری نداره اما هردوشون افتادن دنبالم ببره اما جلوتر از من میدویید و کفتار وحشی پشتم من حتی تو خوابم از کفتار بیشتر میترسیدم و بین ببر ک جلوم بود کفتار پشتم گیر کرده بودم لطفا جواب بدید خیلی استرس دارم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در اینده مسئولیتی را به عهده خواهید گرفت و اینکه در ان کار بر شماسه راه برای پیشرفتتان بر شما پیشنهاد خواهد شد و اینکه اول از همه باید کاملا سنجیده عمل کنید و اینکه همه جوانب را در نظر بگیرید که دچار دشمن و گرفتاری نشوید و اینکه در انتخاب مسیرتان از افراد صاحب علم راهنمایی بخواهید که مشکلات این مسیر بر شما اسان شود و برای ارامشتان صدقه بدهید که جای نگرانی نیست .
   سربلند و پیروز باشید .

 12. یک دوست در

  سلام. بنده خانم متاهلی هستم که نزدیک صبح خواب دیدم خانه قدیمی پدرم هستیم و خانواده پدریم کمابیش هستن . کفتاری جوان هم که بیشتر در حال خواب بود در داخل خانه هست که بقیه کاری نمیکنن و من سعی در بیرون بردن از اتاق دارم تا خانه کثیف یا دچار بیماری یا خانواده دچار گزندی نشوند. کفتار بی آزار بود و مظلوم و من طنابی دور گردنش بستم و گفتم هوای بیرون سرد نیست و با سختی بردم به تراس خانه که ازخواب پریدم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که در اطراف شما دشمنی وجود دارد اما در لباس دوست و ظاهر خود را بر شما میپوشاند و اینکه شما بر ان ظفر یافته اید و ان را از خود و خانوادتان رانده اید نشان بر خوبی دارد و بلا از شما و خانوادتان دفع میشود . صدقه بهید که خیر است انشالله
   سربلند و پیروز باشید .

 13. محبوب در

  سلام
  توو خوابم مامان دوستم رو دیدم که داره پای سینک ظرف میشوره و من باهاش حرف میزدم اما جوابم رو نمیداد، باهام قهر بود. بعدش منو دوستم، خوشحال و لِی‌لِی‌کنان توو یه خیابون بزرگ راه میرفتیم که از درختهاش کفتار کشته شده اویزون بود و دوستم از گوشت یه کفتار مرده میخورد و به منم میگفت خوشمزس بخور
  لطف میکنید بگین تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بر اساس گفته ی معبران تعبیر خوبی ندارد و نشان از ان دارد که شما و ان شخص که دوستتان است به عملی غیر صحیح دچار خواهید شد و این مربوط به تعبیر خوردن گوشت کفتار است و باید بسیار در رفتارتان اگاه باشید تا خدای ناکرده به عملی حرام مرتکب نشوید.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 14. سلام من یه مونث مجردهستم خواب دیدم با فامیلامون رفتیم جنگل نشسته بودیم بعد یه کفتار که نیش های خیلی خیلی بلند داشت میون ما نشست و به من نگاه کرد و حرف زد و منم با جسارت تو چشماش زل زدم و بهش حمله ور شدم و اون کفتار فرار کرد …تعبیر خواب من چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما دشمنی را کنار خود دارید و اینکه از او ترسی ندارید و احتمالا با او جدالی را راه می اندازید که شما بر وی پیروز خواهید شد و اینکه شما از دشمن خود نمترسید و نشان از اعتماد به نفس دارید و میتوانید در راه های دیگرتان هم پیشرفت داشته باشید .
   سربلند و پیروز باشید .

 15. سلام
  من خواب دیدم سر راهمون یه کفتار و یه شیر دارن باهم میجنگن و من دوستم خیلی ترسیدیم ولی دورشون زدیم و فرار کردیم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل است که و همانطور که در تعبیر خواب کفتلر و شیر خوانده اید نشان بر این دارد که دشمن های در سر راهتان قرار خواهد گرفت و باید به کلی از این افراد دوری گزینید و اجازه هم نشینی با این افراد را نداشته باشید . و اینکه شما از انها فرار کرده این نشان بر این دارد که به شما اسیبی نخواهد رسید .
   سربلند و پیروز باشید .

 16. فاطمه در

  سلام من خواب دیدم همراه خاوادم به سمت دریا میریم و اینکه یه قسمتی از دریا رو رفتیم که صخره داشت و اب حمع میکردیم که به پدرم گفتم داد دریا جزر و مد میشود بیا بالا گفت خودم کارمو بلدم که ناگهان ان طرف صخره کفتارهاای در حال حمله بودن که توسط حصاری گرفته شدن و همش سعی در پریدن از حصار بودن ولی نتونستن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب کامل خبر از حالتی واقعی دارد که در ان شما قصد به عملی خواهید کرد که پدرتان و یا خانودایتان شما را از ان نع میکنند و بهتر است که به نصیحت ان ها گوش کنید و لی خطری برای شما وجود ندارد و این خطر از سوی کسانی است که خیر و صلاح شما را نخواهند.
   سربلند و پیروز باشید

 17. سلام خواب دیدم توی جنگل کنار یه بچه کفتار نسبتا لی آزارم که یه لحظه پام لغزید و یهویی کفتار بهم حمله کرد و دست من رو گاز گرفت.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از دشمن است و این که اول او را بی آزار دیده اید نشان از دشمنی است که در ظاهربا شما دوست است و به شما آسیب می‌رساند و صدقه بدهید که رفع بلا شود. انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. سلام خواهش میکنم تعبیر این خواب و برام بگید.من تو خواب دیدم که تو حیاط خونمون یه شیر ماده به من حمله کرد و کمرمو گاز گرفت البته خودم نمی دیدم بعد از اون رفتیم بیرون فوتبال بازی کنیم که دیدم چند تا شیر و کفتار یه نفرو انداختن رو زمین هی گازش میگیرن من هم با صدای بلند داد زدم و با لگد میزدم بهشون که فرار کردن و اونو بلند کردم و پشت سرم میومد و سر راهم کفتارا فرار میکردن بعدش با آدمهای ناشناس و همونی که نجات دادم رفتیم فوتبال که همه منتظرم بودن و بازی شروع کردیم‌و بردیم همه گل و هارو من زدم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن کفتار در خواب همان طور که مي دانيد کفتار جانوري است وحشي و مردار خوار و کثيف و متعفن که ديدنش در خواب خوش يمن نيست.و اینکه شیر در خواب هم خطرناک و دشمني است بي حساب و بي رحم. اگر از کسي مرعوب و از گزند و آسيب او بيمناک باشيم آن شخص در خواب ما به شکل شير ظاهر مي شود
   و اگر به ما حمله کرد مورد هجوم حادثه يا شخصي قرار مي گيريم. اگر از او بگريزيم در واقع از خطر مي گريزيم اگر بر شير چيره شويم بر کارهای بزرگ خود چیره خواهیم شد.
   و اینکه بازی فوتبال هم نشان از اهداف و انگیزه شما برای مسائل زندگیتان است که انشالله بسیار خوب به سرانجام میرسانیو و می‌درخشید
   سربلند و پیروز باشید.

 19. علی رشیدی در

  سلام اگه میشه پاسخ بدید تورو خدا.. خواب دیدم چند نفر رو کشتم و رفتم جایی با چندتا از دوستام که یهو صدای زوزه کفتار میاد هر چه تونستیم به کفتار سنگ انداختیم اطرافمون پر از سگ بود که بی تفاوت بودن ناگهان یکی از سگ ها به من حمله کرد ولی من اونو زدم و شکست دادم بعد از این سگه میگفت منو بکش منو بکش…… تورو خدا اگه میشه جواب بدیدن اوضاع روحی مناسبی ندارم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دوست عزیز این خواب برگرفته از درون شماست که در ان به وضوح مشخص است که ضمیر ناخوداگاه شما قصد دارد حقایقی در درون شما را که مربوط به گذشته اند ار از بین ببرد و افرادی را که در خواب کشته اید اگر نمیشناسید به همین معنی است و اینکه در ادامه ی خواب دیده اید که صدای زوزه ی کفتار می اید و سگ دیده اید به همان تعبیر سگ کاربرد دارد و این بدین معناست که شما علاوه بر نکته ی اولی که عرض کردم کسی در اطرافتان دارید که ممکن است او سبب این مشکلات گردیده است و باید در مقابل ان بایستید که همانا در تعبیر خواب سگ امده است که سگ نشان از دشمنی نزدیک دارد که شما میخواهید بر ان غلبه کنید و احتمالا تمام این تشویش های ذهنی به علت ان است و شما باید ان را حل کنید.
   تعبیر خواب قتل آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

 20. علی معصومی در

  سلام من تازگیا دو تا مرغ خریدم و توخونمون نگهداریشون میکنم،دیشب خواب دیدم وقتی که رفتم به مرغ ها تو خونشون دون بدم دوتا ببر از خونشون در اومدن که من فکر میکردم اینارو واقعا خریدم و به اشتباه بهشون کاهو دادم و اونا هم خوردن،بعد از چند دقیقه دو به شک شدم و رفتم حیاط دیدم یه کفتار هم در حیاطمون هست و فقط نشسته و راه میره منم نترسیدم و همش فکر میکردم اینارو خودم خریدم و حیفم میومد بندازمشون بیرون/: البته اونا با من کاری نداشتن ، توروخدا تعبیرشو بهم بگید واقعا نمیدونم چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب ببر می‌تواند نمادی از شخصیت درونی شما یا خطری قریب الوقوع باشد که به زودی در معرض آن قرار می‌گیرید. شاید منتظر رویدادی ناخوشایند هستید و به دنبال پیدا کردن راه هایی برای مدیریت کردن آن اوضاع می‌ باشید . این اتفاق احتمالی شما را شدیدا مضطرب و نگران کرده است تا جایی که شما این احساس را با خود به خواب می‌برید و انعکاس آن را در خواب خود نیز تجربه میکنید.و تعبیر کفتار بر این است که شما دشمنی دارید اما از این که به طرف شما نیامده است و به شما آسیب نزده و شما هم ترسی به دل راه نداده ابد نشان بر این دارد که از بلا دور میباشید انشالله.
   سزبلند و پیروز باشید

 21. پوریا در

  سلام عرض ادب . من‌تعبیر خوابم تویه تعبیر بالا نبود .
  خواب‌دیدیم‌چنتا گفتار جاین بیرون از خونه من‌نگاشون‌میکردم و حیجان‌زده بودم بعد اومدن سمتم‌من‌درو بستم از پشت‌در نگاهش ن‌میکردم خیلی قشنگ‌بودن اما حس‌خوبی نداشتم نگاهش‌کردمو بعد رفتن . بعد از اون‌من‌یه مار خیلی بزرگ‌دیدم‌و‌رفتم‌گرفتمش .
  دوستان بزرگوار ممنون‌میشم اگه تعبیر کنین‌خوابمو

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب مشخص است و در تعبیر خواب کفتار امده است که به معنای دشمن است و مار هم دشمنی بسیار فریبنده است و باید بدانید که ممکن است این خواب ه این شکل تعبیر شود که شما دشمنی در اینده و یا حتی حال خواهید داشت که خود به ان اگاهید و از همین رو نمیتواند به شما گزندی برساند ولی دشمنی بسیار قوی تر هم هست که شما باز بر ان فایق می ایید و این خواب در کل بسیار خیر است زیرا شما را در برابر دشمنانتان ترسیم می کند.
   سربلند و پیروز باشید

 22. سلام .من خواب دیدم که در حمامی هستم که در عالم خواب حس میکردم خانمان است و میدانستم در خانه خانواده ام وجود هستند .. در حال دوش گرفتن بودم و سرم لخت بود ولی لباس به تن داشتم وحمام پنجره ای داشت که رو به بیابانی بود کفتاری سیاه و قهوه ای مانند از بیابان در حال نزدیک شدن به حمام بود که پنجره حمام باز شد و من از ترس هر چه میخواستم پنجره را ببندم نمیشد …کفتار از پنجره به داخل حمام پرید من خواستم که فرار کنم از در حمام که یهو نا قافل زنی پشت در حمام در حال گوش کردن بود من او را در بیداری میشناسم او با من خیلی بد است و در حال گوش کردن به در حمام بود که بعد کفتار آمد بمن نگاهی کرد و به طرف زن دوید و او داد میزددددد.من هم دنبال کفتار می دویدم …میشه لطفا تعبیر کنیدددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم …

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب در کل تعبیری خیر دارد که بدین صورت است که در تعبیر خواب حمام امده است که به معنای تلاش شخص بیننده ی خواب برای پاک کردن درون خود است و در تعبیر کفتار هم امده است که همانا دشمن شماست و باید بدانید که این خواب به این شکل میتواند تبعیر شود که ممکن است اگر شما سعی بر کار روی درون خود و پاک کردن ان داشته باشید حیله و مکر دشمنانتان برای خود انها خواهد رفت و شما از گزند همه کس به دور خواهید بود.
   سربلند و پیروز باشید

 23. سلام خسته نباشید من خواب دیدم ک کفتار اومد تو خونمون یه جا ایستاده بود و فقط بهم نگاه میکرد اما من میترسیدم ازش همش میرفتم رو چیزای بلند ولی اون فقط نگا میکرد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر کفتار در خواب به معنای کسی است که صلاح شما را نمیخواهد و به اصطلاح بهتر دشمن شما است و این بدین معنا است که شما دشمنانی دارید.اما باید بدانید که در خواب بالارفتن به معنای پیشرفت است و این جنبه ی خیر خواب است که بیانگر این موضوع است که شما به واسطه ی دشمنانتان میتوانید پیشرفت کنید و مصداق عملی ان صحبت است که میگوید :عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.
   سربلند و پیروز باشید

 24. سلا من خواب دیدم که دو تا بچه کفتار که خال خالی روشون نداشت خواب دیدم که دارم بیرون از حیاط میندازم که مادرشون اومد ازش زیاد نترسیدم ولی نتونستم بندازمشون بیرون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر در خواب به شکل مشخص تشخیص داده اید که انها کفتارند باید بدانید که تعبیر کفتار در خواب به معنای حوادث و مشکلات است و بدین شکل میتوان گفت که شما مشکلاتی در زندگیتان خواهید داشت که میتوانید بر ان ها تا حدود زیادی فیاق شوید ولی قطعا پس از هر مشکل کوچکی در زندگی مشکلات دیگری نیز وجود دارد اما شما نباید دست از تلاش بردارید.
   سربلند و پیروز باشید

 25. با سلام.دخار مجرد هستم.خواب دیدم چند کفتار با فاصله از هم ایستاده اند و کناره هر کفتار یک شیر ماده ایستاده و شیرها با کفتار ها سازش دارند ونوازششان میکنند.من بدون ترس و باتعجب نگاهشان میکردم.یک کفتار تنها با فاصله دور از من مقابلم ایستاده بود دهانش را به حالت غرش باز کرد اما دیدم که دندان در دهان ندارد من هم نترسیدم .تهبیرش رو ازتون خواهشمندم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   آنچه در این خواب قابل تعبیر است همان کفتاری است که در دور ایستاده است و دهانش را باز کرده است و تمامی اجزای دیگر خواب جهت فضاسازی خواب شما ایجاد شده اند.
   کفتار نشانه از دشمنی دارد و این بدین معناست که کفتاری شما دیده اید و از آن هم ترس ندارید به معنای کس یا کسانی است که خیر شما را نمیخواهند اما فقط میتوانند وجود داشته باشند و در نهایت در مقابل شما زبونند و هیچ گزندی نمیتوانند به شما برسانند.
   سربلند و پیروز باشید

 26. Zeynabzargar@gmil.com در

  سلام من خواب دیدم چند نفریم کفتار ب ما داره اهسته اهسته حمله میکنه و ماهم ترسیدیم .کفتار عقب نشینی کرد و رفت بعداز چند دقیقه ۲باره اومدش و ما هرکدوم ی چیزی برداشتیم ک باهاش از خودمون دفاع کنیم ولی یکی از ما بهش تر از کمان پرت کرد خورد تو دهن و دماغش من ناراحت شدم و کفتار دیگه رام شد نشست و ب اونی ک بهش تیر زد توپیدم و نازش کردم کفتارو بعد هم رفتم از اونجا کفتار فم خونی شده بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن خواب کفتار خوش یمن نمیباشد و نشان از اسب به بیننده دارد پس باید در روزهای اتی با احتیاط رفتار کنید
   سربلند و پیروز باشید

 27. تو دستم گوشت يا چيزي شبيح به اون بود كفتاري سمت من دويد و من سريع دستمو باز كردم انچه كه دستم بود گرفت و فرار كرد تعبير اين چي ميشه

  • مریم‌ در

   سلام ممنون میشم خواب منو تعبیر کنید خواب دیدم با بچه ها تو ی محوطه ی بازی کنار چشمه نشسته بودیم یه کفتار کنار چشمه خوابیده بود و کاری به ما نداشت کفتار دیگه ایی هم اومد بدنش هم رنگ و وارنگ بود نگاهی انداخت و رفت من احساس ترس نداشتم اصلا پتویی رو بجه ها انداختم بچه کفتاری اومد کنارمون ظاهرا پتو و بالشت کوچکی که کنارمون بود را میخواست منم هر دو را بهش دادم و گفتم بیا مال خودت اونم راحت لای پتو خوابید و منو بچه ها هم ازش دور شدیم کفتار بجه و خیلی کوچیک بود

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    در تعابیر خواب امده است که اگر در خواب ببینید که کفتاری به سمت شما می اید و شما ان را قبول کرده اید به این معنای میتواند باشد که شما باید در روزهای اینده بسیار اگاه باشید زیرا احتمالا برای شما موضوعی پیش خواهدامد که باید بسیار در ان درایت به خرج دهید و این خود میتواند تعبیر خواب کامل شما باشد.
    و اینکه در خواب پتو به او داده اید هم ممکن است به معنای مسیر اشتباه در ان انتخابی باشد که برای شما پیش خواهد امد.
    سربلند پیروز باشید .
    حتما صدقه ای بدهید

 28. سلام ديشب يك كفتار قرمز و يك كفتار سياه رو ديدم ك ب ما حمله كردن عمو و پدرم رو كشتن ولي خودشونم كشته شدن نميدونم چطوري وحشا داشتم ازشون و فرار ميكردم ولي ب من اسيبي نرسيد
  تعبيري داره؟!

 29. با سلام تو خواب دیدم روی ی تپه ای هستم ک ی شیرو ی سگ ک بنظر میرسید داشت دنبال میکرد با امدن انها ب بالای تپه که من هم اونجا قرار داشتم من به پایین تپه رفتم ولی وقتی از گنارم گذشتن دیدم کفتار هست ک دنبال شیر نر کرده وبعد فرار شیر داشت با فاصله تقریبا 6متری منو نکاه میکرد و من بهش کفتم اون شیر بود دنبالش کردید ولی من ادممم از شیر خطرناک ترم وانمود کردم ک میخوام برم سمتش و اون ترسید و از من دور شد

 30. سلام من خواب دیدم دور و بر پر تز کفتار و شبر و حیوانات وحشی شده به طوری که یک کارگر ساده را هم خوردند.خواستم به مسجدی که نزدیک بود بروم ودر مسجد پناه بگیرم که دیدم داخل مسجد پر از کفتار شده و به بچه ها حمله میکنند برای همین فرار کردم و بعد در سر راه به دوسگ سفید برخورد کردم که نترسیدم و به انان حمله کردم تا راهم را باز کنند.در ضمن قبل از شروع حمله کفتارها یک فیل دیدم که از محوطه بیرونی مسجد خارج شد.

 31. سلام
  من با دوستام مشغول تفریح و بازی بودیم،ناگهان یکی از دوستان گفت گرگ همه فرار کردیم به داخل شهر و فکر میکردیم اونجا دنبالمون نمیاد ولی اومد در حال فرار یکی از دوستان گفت در حین تفریح که بودیم گرگ کاملا مخفیانه مرتضی رو برده(دقیق یادم نیست،شاید گفت خورده) و شما چطور حواستون نبود که مرتضی نیست. بعد که فرار میکردیم حین فرار،در احساس من گرگ تبدیل به کفتار شده بود یعنی ما از کفتار میترسیدیم.همه به کوچه‌ای فرار کردند جز من که مسیرم رو عوض کردم و به یک کوچه دیگه فرار کردم،کفتار هم دنبال اونا رفت.من فرار کردم روی پشت بوم خونه‌ها و متوجه شدم(حس کردم)کفتار بقیه‌ی دوستانم رو هم خورده و حتی صدای قران خوندن و گریه کردن برای اونها هم میومد.
  من پشت بوم جایی پیدا کردم و قایم شدم قسمت جالبش اینجاست که کفتار داشت دنبال من میگشت و صدایی مثل صدای رادار از دور شنیده میشود که داره دنبال من میگرده و بالاخره هم منو پیدا کرد و میخواست بیاد پشت بوم که نمیتونست،منم وقتی دیدم نمیتونه با یک چوب کلفت که اونجا بود از پشت بوم میزدمش(یادم میاد خانم خونه کناری تمام اون مدت که من داشتم کفتار رو میزدم داشت تو خونش با تلفن صحبت میکرد و صداش میومد) حین زدن کفتاره کوچیک شد و کوچیک شد و بعد فرار کرد رفت یه گوشه زیر یک وسیله گم و گور شد،بعد یک آقا از جایی و اون خانم که با تلفن صحبت میکرد از جایی اومدن بیرون و من گفتم کفتاره فرار کرد و اینا… بعد که از خواب بیدار شدم با خودم گفتم اون‌که خیلی شبیه سگ بود چرا ما بهش میگفتیم کفتار حتی وقتی زدمش تبدیل به یه توله سگ کوچیک شد و ناله کنان در رفت!
  در ضمن من این خوابو ساعتای هفت و هشت صبح دیدم.نمی‌دونم تعبیر داره یا نه ؟

 32. سلام من خواب دیدم دور و برم پر از کفتار شده و چندتا از ادم هارو داشتن میخوردن که من فرار میکردم ولی هیچ کدومش دنبال من نمیومد اما میدیدم که گوشت ادمارو میکندن و میخوردن تعبیر خواب من چی میشه

 33. سالار در

  توخواب دیدم نشستم تو یه اتاق چوبی و کفتار یهوا از پنجرش حمله کرد بهم و پرید روم و با دست که میزدمش اون گازم میگرفت ولی دردی حس نکردم و یه دفه رفت

 34. ناهيد در

  سلام
  من خواب كشتي ديدم كه جلوي كشتي دولفينهاي زيادي شنا ميكردن و به طرف ساحا مي امدن
  اما من تعبير خواب خودم رو پيدا نكردم
  لطفا تعبير خوابم رو به من ايميل كنيد
  ممنونم

  • سلام من متن بالا رو خوندم ولی این کفتار بهم حمله میکنه و پای راستمو گاز میگیره میشه لطفا بیشتر راهنماییم کنید و توضیح بدین مرسی لطفا بهم ایمیل بدید

   • سلام من تو خواب دیدم کفتار اول روم خیمه میزنه یکی کمکم میکنه بعدش کفتاره میره بعد برگشتن ب سگ تبدیل میشه تعبیر خواب من چیه؟

نظر خود را بیان کنید