مهمانی‌های خود را مجلل برگزار کنید

محصولات ناتلی؛ انتخابی خوشمزه

گاهی مهمانی‌ها نسبت به پذیرایی‌های خانوادگی ابعاد بزرگ‌تری به خود می‌گیرند. از دورهمی‌های شبانه‌ی دوستانه و خانوادگی تبدیل می‌شوند به جشن‌های بزرگ‌تر و شادی‌های عمیق‌تر و مهمتر. تبدیل می‌شوند به جشن عروسی، مهمانی تولد یا ولیمه‌ی بازگشت از حج و دیگر سفرهای زیارتی. این همان وقتی است که میزبان تصمیم می‌گیرد به یمن شادی پربرکت خود، افراد بیشتری را شریک خوش‌حالی و خوش‌بختی خود کند.

از طرفی شیرینی از دیرباز هم‌پا و همراهی همیشگی برای ما در لحظات خوب و خوش زندگی‌مان بوده است. شیرینی کاممان را شیرین می‌کند و خلقمان را خوش. پنداری می‌گوید همه طعم‌های خوب جهان نوش جان شما. اما وقتی قرار است مجلسی بزرگ را مدیریت کنید و میزبان جمع و افراد زیادی باشید، چطور؟ در چنین مواقعی دیگر نمی‌توان برای خرید شیرینی به سبک و سیاق معمولی رفتار کرد. نمی‌توان به قنادی مراجعه کرد و مثل همیشه که برای خانه خرید می‌کنیم، سفارش شیرینی دهیم. نه اینکه اصلا نشود یا امکان‌پذیر نباشد اما هر کاری، راه و روش خود را دارد و هر قصه‌ای نیز حال و هوای مخصوص به خود را می‌طلبد.

میهمانی مجلل

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم در چنین مواقعی به شیرینی‌هایی توجه کنید که مخصوص مجالس بزرگ در نظر گرفته شده‌اند. مجالس بزرگ و شلوغ با تعداد مهمان‌های زیاد. قنادی قدیمی و باتجربه‌ی ناتلی در سبد محصولات خود بخشی دارد به نام شیرینی‌های تالار و کترینگ. این شیرینی‌ها که تعدادشان به 84 مدل مختلف می‌رسد، شامل چند دسته می‌شوند. دسرهای ریز کترینگ، انواع کاپ کیک‌ها، بیسکوئیت‌ها، دسر مینی لیوانی و انواع پاپ کیک‌ها.

دسرهای ریز کترینگ شامل 17 مدل می‌شوند. دسرهایی ریز که به شکل مربع، مستطیل و گرد پخته و آماده می‌شوند و به رنگ‌ها و مدل‌های مختلف عرضه می‌گردند. با پوششی از خامه و تکه‌های میوه و بافتی نرم از کیک‌هایی ترد. ناتلی سعی کرده است با به‌کارگیری از طرح‌هایی جذاب برای دسرهای ریز خود، به قدر کافی پاسخگوی اشتهای مهمانان شما باشد.

34 مدل کاپ کیک ناتلی، دیگر گزینه‌ی مناسب برای مهمانی‌های شما به حساب می‌آیند. کاپ کیک‌هایی رنگارنگ و تزئین شده با خرده‌های شکلات و کاکائو و پوششی از خامه‌ی وسوسه‌برانگیز. تعدادی از این کاپ کیک‌ها طرح و شکلی فانتزی دارند. طرح و مدل‌هایی که می‌توانند نمای میز شما را از زمین تا آسمان تغییر داده و تجملی چشم‌نواز به آن ببخشد.

میهمانی مجلل

بیسکوئیت‌های فانتزی ناتلی در 10 مدل عرضه می‌شوند. بیسکوئیت‌هایی متفاوت و فانتزی. به شکل شخصیت‌های کارتونی، قلب و رنگین‌کمان. این بیسکوئیت‌ها ترد و شیرین هستند و می‌توانند پذیرایی منحصربه‌فردی محسوب شوند.

ناتلی برای جور بودن مهمانی‌های شما در محصولات تالار و کترینگ خود، پنج مدل دسر مینی لیوانی را نیز پیش‌بینی کرده است. دسرهایی عموما ژله‌ای که با میوه ترکیب شده‌اند. دانه‌های گیلاس، آلبالو و توت‌فرنگی غوطه‌ور شده در خامه و ژله. ترکیبی بی‌نظیر از طعم و رنگ. سرو شده در لیوان‌هایی جمع و جور که برای پذیرایی راحت هستند و کار شما را نیز راحت می‌کنند.

میهمانی مجلل

و اما انواع پاپ کیک‌ها. 18 مدل پاپ کیک خوشمزه و خوشگل. شیرینی‌هایی گرد با دسته‌هایی چوبی. در اندازه‌هایی کوچک و مناسب برای صرف شدن به وسیله هر نفر.

میهمانی مجلل

در میان این شیرینی‌ها پاپ کیک‌ها و بیسکوئیت‌ها به احتمال خیلی زیاد می‌توانند مورد علاقه کودکان قرار بگیرند. هم به خاطر شکل و شمایلی که دارند و هم به خاطر اندازه‌های کوچکشان.

حالا که با محصولات تالار و کترینگ ناتلی آشنایی بیشتر و مفصل‌تری پیدا کردید، پیشنهاد می‌کنیم برای راحتی کار و آرامش خاطر خودتان هم که شده است، به آسانی به این قنادی مراجعه کنید. برای مراجعه به ناتلی دو راه پیش روی خود دارید. یا مراجعه حضوری به یکی از چهار شعبه ناتلی در خیابان‌های سهروردی مرکزی (شعبه اصلی و مرکزی)، پاسداران، نیاوران و تهران‌پارس. یا این‌که بنشینید پشت کامپیوتر خود و با سر زدن به سایت ناتلی به صورت آنلاین اقدام به انتخاب و سپس خرید شیرینی‌های مربوط به مهمانی خود کنید. با این کار هم در وقت خود صرفه‌جویی کرده‌اید و هم از ترافیک همیشه‌گی تهران نجات پیدا می‌کنید. درضمن اگر در محدوده دلیوری باشید، سفارش شما به طور رایگان برایتان ارسال خواهد شد.