قبل از اینکه به روش فعال سازی براول پس در بازی براول استارز بپردازیم، بهتر است توضیح کوتاهی درباره براول پس بدهیم و با آن کمی آشنا شوید.

براول پس چیست؟

اگر شما قبلا بازی هایی همچون کلش اف کلنز، کش رویال، پابجی و غیره را کرده باشید، حتما به قسمت‌هایی برخورد کرده‌اید که با داشتن آن‌ها، می‌توانید سرعت پیشرفت خود در بازی را افزایش دهید و لول خود را در زمان کمتری افزایش دهید. شاید نام های متفاوتی در بازی‌های گوناگون داشته باشند، اما کارکرد تمامی آن‌ها، یکسان است.

براول پس شامل مجموعه از جوایز ارزشمند نظیر جم، اسکین‌ها، براول پس‌های جدید و غیره است که در دو دسته رایگان و پولی قرار دارد و می‌توانید آن‌ها را به دست آورید. دسته رایگان براول پس برای تمامی افراد و بازیکنان بازی در دسترس است و با انجام چالش‌ها و رویدادهای پی در پی می توانید آن را به دست آورید.

در بازی براول استارز چطور می توانیم براول پس را فعال کنیم؟

اما دسته پولی آن فقط مخصوص کسانی است که براول پس را خریداری کرده‌اند. بدیهی است که جوایز براول پس پریمیوم بسیار بیشتر و بهتر از براول پس رایگان است که در اختیار همگان قرار دارد.

براول پس در تمامی بازی یکسان است؟

یکی از ویژگی های منحصر به فرد براول پس، این است که جوایزی که در بازی در فصل‌های مختلف قرار می‌دهد، کاملا با فصل قبلی متفاوت است و با توجه به همان فصل، جوایز و ویژگی‌هایی را به بازی کنان عرضه می‌کند که بر جذابیت هرچه بیشتر آن می‌افزاید.

براول پس چگونه فعال می شود؟

طرز کار براول پس‌های پریمیوم به این صورت است که پس از خریداری آن‌ها، شما با توکن‌هایی که در بازی دریافت می‌کنید، می‌توانید براول پس‌های مختلف را برای خود باز کنید و به این صورت از جوایز آن بهره مند شوید.

در بازی براول استارز چطور می توانیم براول پس را فعال کنیم؟

همانطور که گفته شد، برای بازگشایی جوایز براول پس، باید توکن‌هایی جمع آوری کنید که جمع آوری این توکن‌‌ها از طریق انجام چالش های مختلفی که در بازی فراهم شده است، قابل انجام است. برای این منظور در بازی 3 نوع چالش کوچک، متوسط و بزرگ وجود دارد. هر کدام از این چالش ها، امتیازهای مخصوص به خودشان را دارند و توکن هایی که به شخص بازی کننده می دهند، متفاوت است.

برای مثال، با انجام چالش کوچک، 100 توکن، با انجام چالش متوسط 250 و چالش بزرگ 500 توکن به دست خواهید آورد. در ادامه به معرفی و شرایط این چالش‌ها می‌پردازیم.

در بازی براول استارز چطور می توانیم براول پس را فعال کنیم؟

چالش کوچک

با انجام چالش کوچک، 100 توکن به دست می‌آورید که می‌توانید با استفاده از آن، براول پس را فعال کنید.

 • در 3 بازی رویدادهای خاص پیروزی به دست آورید.
 • در رویدادهای خاص، 30000 واحد سلامتی خود را افزایش دهید.
 • در سه بازی به همراه براولرهای خاص صاحب پیروزی شوید.
 • با یک براولر خاص، 30000 واحد سلامتی خودتان را در بازی بهبود بخشید.
 • 90000 خسارت را با یک براولر خاص به دشمن وارد کنید.

چالش متوسط

با انجام این چالش‌ها، شما 250 توکن به دست خواهید آورد.

 • پیروزی در 6 نبرد به صورت متوالی
 • از بین بردن 18 تن از نیروهای دشمن از یک نبرد
 • افزایش حداقل 60000 واحد براولر سلامتی برای خود در یک نبرد
 • پیروزی با یک براولر خاص در 6 نبرد
 • ایجاد حداقل 120000 واحد خسارت در یک نبرد برای دشمن

چالش بزرگ

با انجام چالش‌های زیر که جزو سخت ترین چالش‌های بازی به شمار می‌رود، می‌توانید 500 توکن به دست آورید و با استفاده از آن، اقدام به فعالسازی براول پس پریمیوم کنید.

 • به دست آوردن 8 پیروزی پشت سر هم در یک نبرد
 • از بین بردن 30 براولر دشمن در یک نبرد
 • افزایش 100000 واحد سلامتی خود در یک نبرد
 • با یک براولر خود در 10 بازی پیروز میدان شوید.
 • در یک ایونت، 200000 واحد خسارت به نیروهای دشمن وارد کنید.

سوال متداولی که بعد از انجام دادن چالش‌ها ایجاد می‌شود این است که براول پس نوار پایینی برای من باز می‌شود اما براول پس نوار بالایی همچنان برای من غیرفعال است، علت این امر چیست؟

همانطور که گفته شد، براول پس در دو نوع رایگان و پریمیوم وجود دارد و نوار بالایی برای کسانی است که اقدام به خرید براول پس می‌کنند. شما می توانید برای خرید انواع براول پس، از جمله براول پس بدون باندل و با باندل از طریق لینک زیر به وبسایت آسان جم مراجعه کنید و با قیمت مناسب براول پس مورد نظر خود را خریداری نمایید و از بازی لذت ببرید.

منبع: https://asangem.com/product-tag/خرید-براول-پس/