حکایت استاد و دانشجو از آن حکایت های پندآموزی است که عموماً از آن اطلاع داریم. در این بین از روش های مختلفی برای کسب نمره استفاده می شود که ناشیانه ترین راه، همان درس خواندن است که هم کودکانه بوده و هم وقت گیر است و مخصوص بچه های لوس!

دانشجو اگر دانشجو باشد، همه تلاش خود را می کند تا در روز امتحان، با استفاده از زور بازو (جهت در دست گرفتن خودکار) و توان ذهنی (جهت روانی طبع و نوشتن بعضی موارد خاص!) نمره خودش را از استاد بگیرد و بی خودی درس نخواند.در این بین روش های مختلفی برای کسب نمره وجود دارد که چند نمونه آن در زیر نمایش داده می شود:

روش نخست:آه و ناله و قسم دادن استاد

آموزش کسب نمره از استاد + عکس

مهندس این چهارمین بارِ که استاتیک می گیرم …………..در این روش که بیشتر مورد استفاده آقاپسرهای دانشجو کاربرد دارد، باید عین شیر! سرتان را بالا گرفته و عین مرد اقدام به التماس و خواه شو تمنا کنید تا مشکلت تان حل شود! البته بعضی اساتید چندان دل رحم نیستند و دلشان نمی سوزد. لذا احتمال موفقیت در این روش، کمتر از ۵۰ درصد است!

روش دوم:پاچه خاری

آموزش کسب نمره از استاد + عکس

در این روش می توانید به معجزه محبت پی ببرید!دانشجویان محترم دقت داشته باشند به یک نکته بسیار مهم. ممکن است یادمان برود که جواب فلان سوال چیست اما عمراً محبت کردن را فراموش کنیم! لذا کاری نداشته باشید که دیگران ممکن است شما را به عنوان چاپلوس و پاچه خار خطاب کنند! همه جا آدم حسود پیدا می شود زیاد به این حرف ها اعتنا نکنید اگر نمره می خواهید.

روش سوم: از همه داشته هایتان استفاده کنید

آموزش کسب نمره از استاد + عکس

در این روش به محض اطلاع از ندانستن جواب سوال، اول خونسردی خود را حفط کنید دوم نبازید خودتان را و سوم هر چی به ذهن تان آمد بنویسید و آخرش سه تا نقطه بگذارید و آخرش هم امیدوار باشید به اینکه استاد گول می خورد و نمره کامل سوال را به شما می دهد.

روش چهارم: مجموعه سه روش قبلی

آموزش کسب نمره از استاد + عکس

اجرای این روش نیازمند تبحر خاصی است که از دانشجویان قدیمی و آنها که ۱۰ سال وقت نیاز دارن جهت گرفت یک فوق دیپلم برمی آید.در روش فوق هم باید محبت کنید (دقت کنید محبت نه پاچه خاری) هم از تمام داشته هایتان استفاده کنید. آه و ناله را هم به صورت مستتر و زیرپوستی انجام دهید تا اثرات منفی احتمالی آن بر روی استاد را خنثی کرده باشید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

1 دیدگاه

  1. فریماه

    جالب بود

نظر خود را بیان کنید