طریقه استفاده از اسپری لیدوکائین

در این مطلب از آلامتو به ارائه طریقه استفاده از اسپری لیدوکائین برای خانم ها و آقایان می پردازیم و نحوه صحیح استعمال آن را شرح می دهیم.

طریقه استفاده از اسپری لیدوکائین چگونه است؟

اسپری لیدوکائین یکی از محصولات دارویی با خاصیت بی حس کنندگی است که در بهبود رابطه جنسی تاثیر به سزایی دارد. کاربرد آن برای آقایان و خانم ها متفاوت است. برای اینکه بتوان بهترین کارایی را از این محصول بهداشتی برداشت کرد باید بدانید طریقه استفاده از اسپری لیدوکائین برای خانم ها و آقایان چگونه است. در این مطلب از آلامتو به این موضوع می پردازیم.

همچنین بخوانید: طریقه مصرف زنیان برای لاغری شکمی

طریقه استفاده از اسپری لیدوکائین برای آقایان

یادگیری طریقه استفاده از اسپری لیدوکائین برای انزال زودرس می تواند آغازی برای رابطه جنسی طولانی تر باشد. حدود 30 تا 40 درصد از مردان گزارش می دهند که حداقل یک بار در زندگی خود انزال زودرس را تجربه کرده اند. با توجه به حساس بودن موضوع احتمالاً درصد آن بیشتر است. درجات مختلف شدت زود انزالی به صورت ضعیف تعریف می شود:

  • خفیف – 2-4 دقیقه
  • متوسط ​​- حدود یک دقیقه
  • شدید – انزال در کمتر از یک دقیقه رابطه جنسی رخ می دهد

خوشبختانه همانطور که گفتیم راه های نسبتا ساده ای برای درمان زود انزالی وجود دارد و یکی از این روش ها اسپری لیدوکائین است . این محصولات به کاهش حساسیت آلت تناسلی شما کمک می کند و به شما امکان می دهد رابطه طولانی تری داشته باشید و خطر انزال زودرس را کاهش دهید. پس یادگیری طریقه استفاده از اسپری لیدوکائین برای آقایان و دوز مناسب آن قبل از رابطه جنسی، میانگین زمان انزال مردان از 1 دقیقه و 24 ثانیه به 11 دقیقه و 21 ثانیه افزایش می دهد.

اگر می خواهید بدانید دوز مناسب اسپری لیدوکائین برای شما چه مقدار است؛ به روش زیر عمل کنید:

1. تاثیر اسپری لیدوکائین روی آلت تناسلی خود تست کنید

اسپری بی حس کننده لیدوکائین معمولاً در یک بطری عرضه می شود که با هر اسپری دوز دقیقی را ارائه می دهد. بهتر است قبل از اینکه واقعاً نیاز به استفاده از آن داشته باشید، تعیین کنید که به چه تعداد اسپری نیاز دارید.

اگر می خواهید یک آزمایش علمی شخصی در خانه انجام دهید، سعی کنید از اسپری استفاده کنید، حدود 10 دقیقه صبر کنید، و سپس مانند معمول خودارضایی کنید تا ببینید چه تاثیری بر زمان رسیدن به ارگاسم دارد.

این به شما یک تخمین تقریبی از میزان حساسیت زدایی مناسب آلت تناسلی خود را برای زمانی که با شریک زندگی خود نزدیک می شوید، به شما می دهد. هنگامی که این خط پایه را داشتید، در صورت لزوم می توانید آن را با مقدار بیشتری تکرار کنید تا زمانی که دوز کامل خود را مشخص کنید.

همچنین به خاطر داشته باشید که اگرچه تحریک مکانیکی خود در طول خودارضایی می‌تواند تا حدودی شبیه به رابطه جنسی باشد، اما احتمالاً در طول رابطه جنسی تحریک‌ بیشتر و حساس‌تر خواهید بود. اگر متوجه شدید که با چند اسپری در طول خودارضایی سریعتر از چیزی که دوست دارید به ارگاسم می پردازید، احتمالاً نیاز به اعمال بیشتر برای مقاربت دارید.

2. نحوه صحیح استفاده از اسپری لیدوکائین را بیاموزید

هدف در اینجا این است که اطمینان حاصل شود که گلن (سر) آلت تناسلی شما و فرنولوم (قسمت زیر آلت تناسلی، جایی که سر به شفت می رسد) جایی است که اسپری را استفاده می کنید.

برای درست ترین طریقه استفاده از اسپری لیدوکائین با اپلیکاتور آن، دوز مورد نظر خود را در قسمت زیرین آلت تناسلی خود بمالید و آن را در اطراف شفت و نوک آن قرار دهید. حدود 5-10 دقیقه صبر کنید تا ببینید از نظر حساسیت در کجا هستید. پس از آن باید دست های خود را بشویید، به خصوص اگر قصد دارید معاشقه کنید.

همچنین بخوانید: برای سقط جنین در خانه چی بخورم؟

طریقه استفاده از اسپری لیدوکائین

3. اگر از کاندوم استفاده می کنید مراقب باشید

لیدوکائین همراه با  کاندوم یک راه عالی برای ایمن ماندن است اما همچنین به میزان قابل توجهی احساس شما را کاهش می دهد. این ممکن است چیز خوبی باشد، زیرا کاندوم یک راه بسیار اساسی برای کاهش بیشتر بروز زود انزالی است، اما ممکن است متوجه نشوید که آیا کاندوم در حین رابطه جنسی پاره می شود. اگر از آنها با هم استفاده می کنید، ممکن است برای درست کردن دوز مصرفی خود کمی تنظیم کنید و از وضعیت کاندوم خود در حین رابطه جنسی مطلع باشید.

طریقه استفاده از اسپری لیدوکائین برای خانم ها

طریقه استفاده از اسپری لیدوکائین برای خانم های نیز بسیار مهم است. استفاده از این اسپری برای خانم ها به منظور کاهش درد در دهانه واژن در هنگام رابطه جنسی است، زیرا اصطکاک جنسی می تواند بافت را آزار دهد و برای چندین ساعت یا چند روز باعث سوزش شود. به این منظور باید از اسپری لیدوکائین مخصوص واژینال استفاده کرد و ده دقیقه پیش از آمیزش اقدام به استفاده از اسپری لیدوکائین در واژن و دهانه آن کنید.

بیشتر قسمت داخلی واژن به اندازه کلیتوریس و لابیای داخلی حساس نیست، بنابراین از نظر تئوری، اگر اسپری با دقت استفاده شود و شخص مراقب باشد که اسپری را عمدتاً در قسمت هایی که در حین رابطه جنسی عمیق وارد می شود، بمالد، کمتر احتمال دارد که اسپری لیدوکائین در لذت او اختلال ایجاد کند. با این حال در استفاده مقادیر زیاد این بی حسی می تواند باعث کاهش حساسیت به لابیا، کلیتوریس و سایر نواحی شما شود. این وضعیت می تواند لذت بردن از رابطه جنسی و ارگاسم را چالش برانگیز کند.

همچنین بخوانید: برای آبله مرغان چی بخوریم

طریقه استفاده از اسپری لیدوکائین برای خانم ها

در مورد طریقه استفاده از اسپری لیدوکائین برای خانم ها به یاد داشته باشید که محصولی که مخصوص بانوان نباشد می تواند منجر به عوارضی همچون خشکی و زخمی شدن دهانه واژن شود. با توجه به موارد ذکر شده، برای بانوان ژل لیدوکائین به جای اسپری آن توصیه می شود، زیرا می تواند موجب رواند کنندگی و سهولت در رابطه جنسی نیز شود.

سخن آخر

امیدواریم این مطلب از آلامتو با عنوان طریقه استفاده از اسپری لیدوکائین برای خانم ها و آقایان مورد توجه شما همراهان سایت قرار گرفته باشد. در مجموع بهتر است برای این منظور اسپری مخصوص ناحیه تناسلی را تهیه کرده و با دستورالعمل ارائه شده روی بسته بندی استفاده کنید. از آنجاییکه این اسپری می تواند عوارضی همچون کاهش فشار، تورم در ناحیه استعمال شده و … را داشته باشد، در صورت مشاهده بهتر است با پزشک درباره ادامه مصرف مشورت کنید.


نظر خود را بیان کنید