ADS
ADS

«مرکز نگهداری از شوه» در مراکز خرید چین

در پاساژهای چین، «مرکز نگهداری از شوهران» راه اندازی شده است
(امتیازی ثبت نشده است)

husband-nursery

خرید کردن در چین برای مردان هم لذت بخش شد!

به گزارش آلامتو و به نقل از روزیاتو؛ خرید کردن و پاساژگردی بخشی از تفریحات یک زن را تشکیل می دهند. به طوری که خانم ها می توانند ساعت های طولانی در میان فروشگاه های گوناگون چرخیده و انواع لباس و کیف و کفش را پرو کنند و به هیچ عنوان هم خسته نشوند.

اما بدون شک این مساله برای مردان نه تنها جالب نیست که خسته کننده هم محسوب می شود و یا ترجیح می دهند خانه بمانند و استراحت کنند. یا اگر مجبور به همراهی همسران خود هستند، آنها را مجبور می کنند در چند مغازه اول خرید خود را انجام داده و سریع تر از پاساژ خارج شوند.

از آنجا که این درد مشترک همه ملل و فرهنگ هاست و همه مردان و زنان دنیا در این رابطه با هم تفاهم دارند، چینی ها تصمیم گرفته اند چاره جالبی برای این معضل بیندیشند.

husband-nursery-2

طرح اجرا شده این چشم بادامی ها، اختصاص دادن یک اتاق بزرگ در مراکز خرید به استراحت همسرانی است که حوصله گشتن در میان مغازه ها را ندارند. در این اتاق، امکاناتی همانند صندلی های راحتی، صندلی ماساژ، تلویزیون و یخچالی مملو از نوشیدنی های خنک قرار دارد که آقایان می توانند در طول زمان خرید همسرانشان، در آنجا استراحت کنند.

برگردان نام این اتاق از زبان چینی، «اتاق سرگرمی» است. اما با توجه به کارائی آن باید گفت که در واقع «انبار شوهران» محسوب می شود.

بسیاری از چینی ها از این طرح استقبال کرده و مراتب خوشحالی خود از وجود چنین اتاق هایی در مراکز خرید را در شبکه های اجتماعی اعلام نموده و با دیگران به اشتراک گذاشته اند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

نظر خود را بیان کنید