زنان از چه چیزی لذت می برند؟

چگونه یک زن را جذب خود کنیم؟

دانستن خواسته های واقعی یک زن میتواند راز جذابیتی باشد که همه مردان در جستجوی آن هستند. شما برای کامیابی در رابطه با زنان باید با مرد جذاب از دید زنان آشنا باشید و سعی کنید رفتارهایی مناسب را انتخاب کنید.

به گزارش آلامتو به نقل از هافینگتن پست؛ اگر از یک زن بپرسید، از یک مرد چه می‌خواهد، قطعا می‌گوید مردی بلند قامت، چشم و ابرو مشکی و خوش‌تیپ. در واقع او به دنبال همزاد جورج کلونیست. اما اگر به سابقه‌ی روابط پیشین او نگاهی بیاندازید، متوجه می‌شوید این توقعات چندان هم واقعی نیستند.

مردها بصری هستند؛ آنها از طریق چشمانشان عاشق می‌شوند. آنها سطحی و ظاهربین هستند. معذرت می‌خواهم، پسرها، خودتان بهتر می‌دانید که این حقیقت محض است. از طرف دیگر زنان از طریق گوش عاشق می‌شوند. ما کلی‌نگر هستیم؛ آنچه برای ما ارزشمندست، شخصیت مردان، میزان تدبیرشان و نحوه‌ی رفتارشان با ماست.

زوج موفق

من اینجا هستم تا حامل خبری فوق‌العاده باشم و به شما بگویم که ظاهر شما برای زنان چندان هم مهم نیست.

کاملا درست است، ظاهر فیزیکی مردان، برای برخی از خانم‌ها بسیار اهمیت دارد، اما اکثر زنان به چیزهایی فراتر فکر می‌کنند، خیلی فراتر از ظاهر. مردی خوش قیافه با اندامی خوب، خوش‌لباس، تمام و کمال که از تمام خصوصیات زیر برخوردار باشد، تمام آن چیزیست که ما می‌خواهیم! بفرمائید بخوانید:

 1. همراهی مهربان در مسیر زندگی

زنان دوست دارند با مردان مهربان و با مبالات ارتباط داشته باشند. ما از مردان می‌خواهیم که بهترین دوست ما باشد، یک یار واقعی و همراه همیشگی ما. و در صدر همه این‌ها، ما مردی می‌خواهیم که حس ارزشمند بودن به ما ببخشد.


 1. مغز متفکرها از جاذبه‌ی جنسی بالایی برخوردارند

ذکاوت تحریک کننده است. برخوردار بودن از جاذبه‌ی جنسی، فوق‌العاده است زیرا مردان باهوش به راحتی زنان را شیفته خود می‌کنند. ما عاشق مردانی می‌شویم که چیزی از آنها بیاموزیم، خواه این آموزش‌ها درباره‌ی جدیدترین اخبار اقتصادی و آینده قیمت دلار باشد، خواه اطلاعاتی درباه‌ی فوتبال. زن‌ها از حس روشن فکر بودن لذت می‌برند.


 1. بامزه بودن همیشه مایه‌ی کامیابی است

مردهای بامزه، همیشه برای زنان جذابیت بیشتری دارند. البته این از پشتوانه‌ی علمی برخوردار نیست؛ عین حقیقت است. تمام زنان از مصاحبت با یک مرد شوخ‌طبع احساس رضایت می‌کنند. اگر قادر به خندان یک زن بودید، بدانید که شما از نظر او فوق‌العاده‌اید.


 1. اطمینان نکته‌ای کلیدیست

زنان عاشق مردان مورد اعتماد هستند. هنگامی که شما به خودتان اطمینان دارید و این اطمینان را در رفتارتان منعکس می‌کنید، زنان طبیعتا جذب شما می‌شوند.

زنان مجذوب مردانی می‌شوند که توانمندی‌های آنان را درک نمایند. ما دوست داریم با مردانی آشنا شویم که قادرند تنها با قدم زدن در یک اتاق آن را تسخیر نمایند.


 1. صلابت داشته باشید، لطفا

صلابت داشتن به معنای مغرور، منحصر به فرد و وصف ناشدنی بودن است، در یک کلام پیش پا افتاده نبودن است. اگر باصلابت باشید، جاذبه‌ی بیشتری دارید. همه‌ی زنان مردان با جذبه را دوست دارند. داشتن شخصیتی برجسته، از دید زنان دال بر قدرت شماست.

همچنین بخوانید: چگونه فردی را عاشق خود کنیم؟

 1. تعادل ضروریست

پیروی از سبک زندگی متعادل بسیار حائز اهمیت است. زنان از بودن با مردانی لذت می‌برند که در هر شرایطی متعادل باشند.

بودن در کنار مردانی برای ما لذت‌بخش است که قادر به اولویت‌بندی بین کار، خانواده، دوستان و رابطه‌شان باشند. کشش ما به سمت مردانیست که زمانی را فقط به ما اختصاص می‌دهند و به ما اثبات می‌کنند که ما جزء لاینفک زندگی آنها هستیم.


برای جذب یک زن باید شنونده خوبی باشید

برای جذب یک زن باید شنونده خوبی باشید

 1. شنونده‌ی خوبی هستید؟

مردی که شنونده‌ی خوبی باشد، موهبتی واقعیست. از آنجایی که زنان احساساتی‌تر از مردانند، ما عاشق درمیان گذاشتن احساساسمان با دیگران هستیم. ما قادریم ساعت‌ها در‌باره‌ی احساسمان صحبت نمائیم.

ما یک عالمه داستان برای تعریف کردن داریم و توقع داریم شما بدان‌ها گوش دهید. اگر به حرف‌های یک زن گوش دهید، البته منظورم گوش دادنی خالصانه است، شما گوهری گرانبها هستید.


 1. با تدبیر بودن مهیج است

مردان با تدبیر از دید زنان اغوا کننده‌اند. تدبر داشتن به معنای ولخرج بودن نیست؛ بلکه بدان معناست که شما به ما اهمیت می‌دهید. اگر در لابلای حرف‌هایمان ازعلاقه‌ی خود به رستورانی خاص اشاره ‌کردیم، برنامه‌ای برای رفتن به آنجا ترتیب دهید و ما را غافلگیر کنید.

اگر از علاقه‌ی خود به گل حرف زدیم، در قرار بعدی برایمان یک شاخه رز بیاورید. اگر مشتاق به تماشای فیلم یا نمایشی بودیم، بلیط تهیه کنید و با ما همراه شوید. مردان مدبر فوق‌العاده شهوت برانگیزند.


 1. بیش از حد خوددار نباشید

ما به مصاحبت با مردانی علاقمندیم که پذیرای هر موقعیتی باشند. زنان می‌توانند خوددار باشند؛ اما مردان نه. ما عاشق مردانی هستیم که با ما همراه باشند. اگر در یک موقعیت رسمی به صرف شام دعوت شدیم، ما انتظار داریم او با کت و شلوار رسمی بر سر قرار حاضر شود و گفتگوها منحصرا به موضوعات مهم محدود شود.

اگر یکی از مشتری‌ها، ما را برای تماشای مسابقه‌ی ورزشی دعوت نمود، دوستانه و درخور موقعیت صحبت و رفتار کند. ما به مردی نیاز داریم که اگر تمام روز فقط حال و حوصله‌ی لم دادن روی کاناپه با شلوار راحتی را داشتیم، همراهمان باشد. کاملا ساده‌ است، ما از بودن در کنار مردانی لذت می‌بریم که در هر شرایطی راحت باشند.


 1. آراسته باشید

ظاهری برازنده و آراسته از ضروریات یک رابطه است. زنان از مصاحبت با مردان شیک لذت می‌برند. برگزیدن لباس‌های شیک و درخور موقعیت، مردان را بسیار جذاب‌تر از آنچه هستند، نشان می‌دهد! اگر شیک و آراسته باشید، به همه نشان می‌دهید که برای شخصیت و ظاهر خود ارزش قائلید.

در نهایت، خواسته زنان عاشق شدن است. ما به مردی نیاز داریم که احساس خاص بودن و ارزشمند بودن را به ما هدیه کند. نظر شما در مورد این مطلب چیست؟


چرا بعضی از خانم‌ها جدی گرفته نمی‌شوند؟!

چرا بعضی از خانم ها جدی گرفته نمی‌شوند

هرچند نشان دادن خشم ممکن است به آقایان کمک کند روی دیگران نفوذ پیدا کنند، اما تحقیقات جدید نشان می‌دهد، خانم‌ها با بروز خشم در مشاجرات، نفوذ و تاثیرشان را از دست خواهند داد. این یافته‌ها، ناهمسانی جنسیتی را در ابراز خشم و عصبانیت و تاثیرش بر نفوذ روی دیگران به اثبات رساند.

به گفته جسیکا سالرنو، بانی این تحقیق از دانشگاه آریزونا، این نتایج برای هر زنی که سعی دارد در زندگی روزمره و در محل کارش درمورد تصمیمات اعمال نفوذ کند، الزاماتی را ارائه می‌دهد، در زمینه‌هایی مانند اداره و کنترل کردن افراد زیردست، نیروهای کار و کمسیون‌ها.

پژوهشگران چگونگی تاثیر بیان و نمایش خشم را بر بحث و بررسی‌های گروهی مورد مطالعه قرار دادند. سالرنو می‌گوید:” ما دریافتیم وقتی مردها عقایدشان را با خشم ابراز می‌کردند، افراد شرکت کننده در این تحقیق، امتیاز بیشتری به باورپذیری و قابل اعتماد بودن‌شان داده بودند. اما وقتی زن‌ها همان عقاید را در بحث‌های مشابه با خشم ابراز می‌کردند، عصبی‌تر و دچار اختلال عاطفی بیشتر تلقی می‌شدند”.

در این مطالعه 210 دانشجو نمایشی 17 دقیقه‌ای ارائه دادند که براساس شواهدی از یک مورد واقعی بود که در آن مردی سعی در قتل همسرش داشت. برای آغاز تبادل‎‌نظر، شرکت‌کننده‌ها ابتدا درمورد گناهکار یا بیگناه بودن آن مرد رای دادند.

در مدت بحث و تبادل نظر، شرکت‌کننده‌ها مکررا به سوالاتی درباره میزان اعتماد و اطمینان‌شان به قضاوت اولیه‌ای که کرده بودند، پاسخ می‌دادند.

به گفته محققان، اطمینان این افراد به قضاوت اولیه‌شان بعد از این‌که مرد موردنظر خشمش را بروز داد، به میزان چشمگیری کمتر شد و بعد از این‌که زن موردنظر خشمش را بروز داد، اطمینان این شرکت‌کننده‌ها به رای اولیه‌شان تا اندازه قابل توجهی بیشتر شد. با وجود این‌که هردوی آنها دقیقا یک عقیده و نظر و احساس را بیان کرده بودند.


11 دیدگاه

 1. امیر

  خوب بود ولی کامل و جامع نبود

 2. هی

  زن یعنی فرشته – یعنی زندگی و یعنی همه چی -البته به شرطی که زیبایی و تناسب اندام رو الویت قراربدن

  • امیر

   به نظر من شخصیت و محبت زن زیباتر از تناسب اندام و زیبایی چهره خلاصه میشود بقیه موارد اولویتهای بعدی هستند

 3. حمید

  ما مردها هم اخلاق خوب زنها و سازگار بودن و اهل زندگی بودن زنها برامون مهمه که البته پیدا نمیشه.

  • امیر

   باقسمت اول موافقم ولی مطمئنم فراوان هستش

 4. behnaz

  salam. vaghan ghali boooood. ba khaste haye man shebahate ziyadi dare. enshala ke hamchenin mardani ro dashte bashim

  • امیر

   هستش ولی همه چیز بیشتر به خود آدم بستگی داره
   در این رابطه معلومه که هر عملی عکس العملی داره

 5. Hossein

  Kheyli ali bod …kolan agidamo dar morede zana avaz kard

 6. hossein

  merc bad nabud

 7. پویا

  عالی بود.
  ولی ما مردا هم فقط با نگاه کردن عاشق نمشیم.

  • امیر

   موافقم

نظر خود را بیان کنید