مجله آلامتو

تعبیر خواب باغ

(15 رای, امتیاز میانگین: 2٫93 از 5)

تعبیر دیدن باغ در خواب چیست؟

از امام صادق _ ع _ نقل است که دیدن باغ در خواب، زن خوب فرزند صالح و مال و عیش و کامروائی است.

معبران باغ را در خواب زن تعبیر کرده اند. چنان چه در خواب باغی مفرح و سبز و خرم ببینیم نشان آن است که زنی خوب روی و پاک نهاد و خردمند نصیب بیننده رویا خواهد شد ولی اگر او زن داشته باشد به فرزند تعبیر می شود و در غیر این صورت مال دنیا است و تمتعی که از جهان و نعمات آن برده می شود.

قدم زدن و دیدن باغ نوید زندگی سالم و خوب است و این نوع زندگی بدون وجود زن میسر نیست.

اگر از باغی سبز و خرم بیرون آمدید که با حسرت به پشت سر خود نگریستید از زنی با این خصوصیات که در زندگی شما هست دور می شوید.

حال اگر دیدید باغی است که رودی و نهری وارد آن می شود اما آب آن نهر گل آلود است عاملی شناخته یا ناشناخته موجب تکدر خاطر شما می شود و عیش شما را نه کلی بل که جزئی و موقتی نقض می کند.

روی هم رفته دیدن باغ در خواب خوب است مگر این که آن را ویران و سوخته ببینیم.

تعبیر خواب «باغ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «باغ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

  1. سلام.میخوام بدونم تعبیر خواب یک باغ بزرگ و تاریک که یه خونه هم داره چیه.

  2. فاطمه در

    در خواب ديدم در باغي هستم درآن 2شتر به رنگ كرم يكي كوچك يكي بزرگ است وقتي ميخواستم از باغ خارج شم اونا رد شدن و دختري كه لباس قديمي پوشيده بود با يك بچه بود ناگهان دختر به سمت من آمد وگفت تو تو جنگ پيامبر شركت نكردي بايد كشته شي بعد اون بچه روح سياهي از بدنم بيرون كشيد من خيلي سبك شدم ولي فكر كردم مردم.اين تعبير برام خيلي مهمه با تشكر

نظر خود را بیان کنید