تعبیر خواب باغ

دیدن باغ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن باغ در خواب چیست؟

از امام صادق _ ع _ نقل است که دیدن باغ در خواب، زن خوب فرزند صالح و مال و عیش و کامروائی است.

معبران باغ را در خواب زن تعبیر کرده اند. چنان چه در خواب باغی مفرح و سبز و خرم ببینیم نشان آن است که زنی خوب روی و پاک نهاد و خردمند نصیب بیننده رویا خواهد شد ولی اگر او زن داشته باشد به فرزند تعبیر می شود و در غیر این صورت مال دنیا است و تمتعی که از جهان و نعمات آن برده می شود.

قدم زدن و دیدن باغ نوید زندگی سالم و خوب است و این نوع زندگی بدون وجود زن میسر نیست.

اگر از باغی سبز و خرم بیرون آمدید که با حسرت به پشت سر خود نگریستید از زنی با این خصوصیات که در زندگی شما هست دور می شوید.

حال اگر دیدید باغی است که رودی و نهری وارد آن می شود اما آب آن نهر گل آلود است عاملی شناخته یا ناشناخته موجب تکدر خاطر شما می شود و عیش شما را نه کلی بل که جزئی و موقتی نقض می کند.

روی هم رفته دیدن باغ در خواب خوب است مگر این که آن را ویران و سوخته ببینیم.

☺ تعبیر خواب «باغ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «باغ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

8 دیدگاه

 1. محمدرضا

  با سلام
  خواب دیدم داخل باغ خودم هستم و از تازگی میوه ی نو رس و سربزی ان لذت میبرم و از اینکه باغم پر از میوه و سرسبز هست خیلی خوشحالم.لطفا تعبیر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب اگر شما در وافعیت باغی دارید که دارای تعبیر نیست اما اگر اینگونه نیست بسیار خیر است و نباید از بابت ان نگران باشید.
   سربلند وپیروز باشید.

 2. ….

  من در خواب دیدم در باغ سرسبزی هستم که در بالای آسمان بودو زیر پایم زمین بود و یک نفر که ازش بدم میومد اونجا درحال افتادن بود که یهو به پایین پرتاب شد ومن در آن باغ قدم میزدم انگار که آنجا را میشناختم و راحت حرکت میکردم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از ان دارد که در اینده چیزی خیر برای شما خواهد رسید و نباید از بابت آن نگران باشید .
   دیدن آن شخص هم برای شما نشانی از اشاره های ناخود اگاه دارد و می تواند دارای تعبیر نباشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. حامد

  سلام تو خواب دیدم یه شخص نورانی به من گفت داخل یه جایی یک متر در دومتر با بلوک سیمانی و درب آن گونی نخی بود داخلشو نشونم دادم دیدم سه تا از دامادامون و چندتا از بچه خواهرام تا جایی که چشم می‌دید جنازه چیده بودن

  جنازه ها رو هم چیده بودن تا اونجایی که آسمون و می‌شد دید جنازه بود من ناراحت شدم و خواستم برم جلو ولی اون مرد نزاشت و گفت تو نباید به اونا نزدیک بشی برات خطر داره و مشکل درست میکنن میشه لطفا تعبیرش و بگید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب جنازه به گفته ی معبرین امده است که به معنای وجوهی از درونتان است که برای شما باعث آن خواهد شد در درونتان چیزی را از بین ببرید و این خود به آن اشاره دارد که این خواب بیشتر برای شما نمایانگر آن است که در اینده شما وجوهی از درونتان را بهعمد خود از بین خواهید برد که هم میتواند خیر باشد وهم نه و از این رو بسیار در اعمالتان دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. mahsa.t

  سلام.میخوام بدونم تعبیر خواب یک باغ بزرگ و تاریک که یه خونه هم داره چیه.

 5. فاطمه

  در خواب ديدم در باغي هستم درآن 2شتر به رنگ كرم يكي كوچك يكي بزرگ است وقتي ميخواستم از باغ خارج شم اونا رد شدن و دختري كه لباس قديمي پوشيده بود با يك بچه بود ناگهان دختر به سمت من آمد وگفت تو تو جنگ پيامبر شركت نكردي بايد كشته شي بعد اون بچه روح سياهي از بدنم بيرون كشيد من خيلي سبك شدم ولي فكر كردم مردم.اين تعبير برام خيلي مهمه با تشكر

نظر خود را بیان کنید