تعبیر خواب پریدن

دیدن پریدن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پریدن در خواب چیست؟

پریدن jump

پريدن و جستن در خواب تعبير و تحول است در زندگي بيننده خواب. اگر در خواب ببينيم که جست و خيز مي زنيم و مي پريم يا از زمين روي ديوار مي پريم و از ديوار روي بام به همان نسبت که…

بالا مي رويم خواب ما از يک دگرگوني همراه با پيشرفت خبر مي دهد و اگر عکس اين بود تحولي پيش مي آيد که در نتيجه تنزل مي يابيم. اگر بيننده خواب ببيند که مي جهد و به راهي دور مي رود نشان آن است که سفري در پيش داردبه طول جهش در خواب. اگر در خواب از خشکي به آبي صاف و روشن جستيم که در آن آب ماهی بود و شن ريزه هاي کف آب ديده مي شدخوابي است بسيار اميد بخش و خوب چرا که از يک پيروزي بزرگ خبر مي دهد ولي اگر آب کدر و گل آلود بودخبري است از يک شکست. اگر آب متعفن بود و در آن جستيم گرفتار يک بيماری فوري و ناگهاني مي شويم. همين حال است اگر از جائي روشن به تاريکي بپريم. چنانچه بيننده خواب ببيند از جائي تاريک به محلي روشن مي جهد تحولي مطلوب پيش مي آيد و مشکل او گشوده مي گردد. اگر بيننده خواب ببيند که براي جستن عصا و يا چوبي به دست دارد به کسي تکيه مي کند. اگر آن عصا چوبي بود تکيه گاهش محکم نيست و اگر آهنين بود محل اتکا او محکم است. به طور کلي جستن در خواب قبول تحول است و سفر نيز نوعي تحول و دگرگوني است در زندگي زيرا معبران کهن جستن را به سفر رفتن تعبير کرده اند.

تعبیر خواب «پریدن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پریدن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

6 دیدگاه

 1. سلام . در واقعیت جایی که کار میکنم ، از شخصیت کسی خوشم میاد که البته خانم نیستن و آقا هستن . خواب دیدم که از یکی از خیابان های شهرم در حال گذر هستم و این شخص رو دیدم ، خوشحال شدم . گویا مراسمی بود ، که من گفتم تا مراسم شروع بشه برم و لباسم رو عوض کنم . از بس که خوشحال بودم در حال پرش و جست و خیز بودم ، از موانع کنار خیابان میپریدم و … تعبیر خواب چیه ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما تعبیر خاسی ندارد و نشان از علاقه شما به آن فرد است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سلام خسته نباشید
  دیشب مامانم خواب دیدی: رفته نانوایی که نان بخره که فقط یه عدد نان وجود داشت بعد مامانم به نانوا میگه که نان هایی که اینجا هستند مال خودم هست این یکی مال شما است . همون موقع نانوا یه چیزی مانند نان روغنی اما خیلی شبیه کیک بوده، داشتند . که مامانم می خره اما به جای پول چند تا سکه (فلزی)میندازه زود از اون جا فرار میکنه. توی راه برگشت به خونه یه دیوار می بینه که از روش می پره .

  در واقعیت یکی دو هفته است مامانم نون می خره.
  آیا خواب تعبیر داره؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب نان خریدن ابن سیرین گفته است که به معنای بردن رزق به خانه است و اینکه در نانوایی همه را برای خود خواهد به این معنا خواهد بود که خیری بسیار زیاد خواهد بود.
   در ادامه ی خواب هم بیانگر تلاشی است که پس از دریافت ان رزق برای ایشان حاصل خواهد شد و این خود به ان معناست که ایشان را خیری در راه است اما مشکلی هم برای ایشان پیش می اید که از پس ان بر خواهند امد و اصلا جای نگرانی از بابت این خواب نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 3. تهمینه در

  خواب دیدم در لباس عروس هستم و به خاطر دعوای سطحی با مادرم قصد دارم خودم رو از پنجره به پایین پرت کنم که در آخرین لحظه همسرم مرا نجات داد
  البته اون جا عروسی من نبود مهمانی کسی بود اما من قبل پریدن لباس عروس پوشیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما مسیری برای خود انتخاب کرده اید و میخواهد ان را اغاز کنید و اینکه میتواند نماد خوبی نباشد برای شما و این که مسیری خوبی برای شما نباشد ولی شما به خوب بودن ان یقین دارید و اینکه این خواب شما را از این امر اگاه میکند که مسیر خوبی برای شما نیست و همسرتان به بهترین شکل شما را از این جهت نجات میدهد. و به شما کمک خواهد کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید