تعبیر خواب پلک

دیدن پلک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پلک در خواب چیست؟

پلک Eyelid

پلک در خواب برای زن شوهر است و برای مرد همسر پاک و قابل اعتماد و خوب و دیدن مژه فرزند است چنانچه در خواب ببینید که پلک و مژگان سالم و خوب دارید که بر زیبایی چهره شما می افزاید همسر و فرزندان معتمد و سالم خواهید داشت و نشان آنست که می توانید برایشان متکی و مستظهر باشید.

برای دختران جوان پلک و مژگان نیکنامی و آبروست و چنانچه دختر جوانی در خواب ببیند که پلک و مژه های زشتی دارد مطمئن باشد که اطرافیان پشت سر او بد می گویند و او را دختر قابل اعتنایی نمی دانند.

پلک مجروح، بیماری زن یا شوهر است به همان نسبت که گفته شد و چنانچه مردی در خواب ببینند پلک چشم او زخم یا زگیلی دارد همسرش بیمار می شود یا بین زن و شوهر اختلاف ایجاد می گردد.

داشتن مژگان سفید در کنار موی سر و ابروی سیاه رسوایی و بی آبرویی و بدنامی است. چنانچه کسی ببیند موی سرش سیاه است اما مژگانش سفید شده عملی مرتکب می شود که نزد مردم بی شخصیت می شود پشت سر او بد خواهند گفت.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب چشم

☺ تعبیر خواب «پلک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پلک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


3 دیدگاه

 1. رز

  سلام من خواب دیدم پلک چشم راست پسر برادر شوهرم چروکیده شده مثل حالتی که فرد دچار اسد پاشی میشه خیلی برای ناراحت شدم وگریه کردم همچنین برادر شوهرم هم ناراحت شد وگریه کرد‌تعبیرش چیه

 2. الناز اعتمادی

  سلام من امشب خواب دیدم یه دونه از پلکام باز شده بود از توش حشره های خیلی ریز سبز میریخت بیرون هرکاریم پدر مادرم جلوسونو میگرفتن باز میومد انگار تویه پلکم جاساز کرده بود خواهش میکنم جوابمو بدید خیلی ترسیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به انکه در تعبیر خواب پلک امده است که نشان از همسر است از این رو ممکن است به این معنا باشد که در اینده اگر کسی برای شما اید خیر نیست و باید بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید