تعبیر خواب مژه

دیدن مژه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مژه در خواب چیست؟

تعبیر خواب مژه Eyelash

مژه دیدن در خواب عزیزان و نزدیکان شما هستند. کسانی که به شما خیلی نزدیکند و دوستشان دارید و شب و روز و بیداری و خواب را با ایشان می گذرانید. این ها در خواب به صورت مژگان ظاهر می شوند.

اگر در خواب ببنید که هر دو چشم شما مژه ندارد منزوی و تنها می شوید و نزدیکانتان از اطراف شما پراکنده می گردند و اگر در خواب ببینید مژگان پرپشت و انبوهی دارید اطرافتان شلوغ می شود و خانه و خانواده ای انبوه و پر ازدحام خواهید داشت.

اگر در خواب ببنید چشم راستتان مژه دارد و چشم چپ شما فاقد مژه است از جانب برادر و خواهر و پدر و مادر بی محبتی خواهید دید و اهل خانه یعنی همسر و فرزندانتان نسبت به شما صمیمی و وفادار می مانند وچنانچه ببینید چشم چپ شما مژه دارد ولی چشم راستتان فاقد مژگان می باشد تعبیر بر عکس است.

داشتن مژه های سفید در کنار موی سر و ابروی سیاه رسوایی و بی آبرویی و بدنامی است. چنانچه کسی ببیند موی سرش سیاه است اما مژگانش سفید شده عملی مرتکب می شود که نزد مردم بی شخصیت می شود پشت سر او بد خواهند گفت.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پلک

☺ تعبیر خواب «مژه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مژه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

13 دیدگاه

 1. سعید قم

  من خاب دیدم ی پلکم خیلی بلنده بعد رفتم جلو آینه کندمش تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند به این صورت باشد که شما در اینده ممکن است افراد زیادی را در اطراف خود داشته باشید اما خودتان از این موضوع احساس رضایت نکنید و ان ها را از خود دور کنید.
   سعی بر ان کنید که قبل از هر تصمیمی تفکر بیشتری بکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. نورا

  سلام
  من خواب دیدم عمه ام که به رحمت خدا رفته اند، یک تار مژه به من دادند و گفتند این برای تو است انگار این مژه برای من بوده و دست ایشان جا مانده بود و الان داشتند به من پس می دادند.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب گرفتن چیز از مردگان به خیر امده است و در تعبیر مژه هم امده است که نشان از عزیزی است و از این رو می تواند این خواب برای شما خیر باشد.
   سربلند وپیروز باشید

 3. سارا

  سلام
  من خواب دیدم از مژه هام چندتایی کنده شده و یکی دوتاش داخل چشمم رفته و بقیه رو پوستم افتاده. البته هنوز هم مژه داشتم. تعبیرش چی هست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما مژه به این صورت است که مژه نشان از افرادی است که شبانه روز را با آنها سپری میکنید و به افراد درجه یک خانواده و دوستان صمیمی تعبیر می‌شود و اینکه خوابتان به این نشان است که شاید مورد بی محبتی خانواده قرار بگیرید و از رفتارشان ناراحت شوید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. ساحل حاجتی

  سلام روز بخیر
  ببخشید من خواب دیدم چندتا از مژه های چشم راستم درهم رفته و روی گونه ام افتاده و خواهرم اونو میبینه و بهم میگه یه آرزو کن . لطفا تعبیر کنید ممنون .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما متشکل شده از خرافی است که برای مژه سالها است که گفته اند و افتادن آن و حدس درست ن‌ان برآورده شدن است که این خرافات است که ذهن شما همین را یاد آوری کرده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. هاترا

  سلام خسته نباشید.
  من خواب دیدم از گوشه داخلی چشم م یه مقدار عفونت بیرون اومد (به اندازه طبیعی که اول صبح گوشه چشم هست)بین اون عفونتی که از گوشه چشمم بیرون آوردم یه تار از مژه هام بود که با کمال تعجب دیدم سفید شده بود.
  خیلی نگرانم ممنون میشم برام تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که ممکن است به این صورت تعبیر یابد که شما در وضعیتی قرار خواهید گرفت که کاملا برای شما قابل حل است اما به واسطه ی غفلتتان این موضوع ممکن است سبب بدنامی برای شما شود و از این رو باید بسیار در امور زندگیتان دقیق باشید و حتما هم صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. ساناز

  سلام
  من خواب دیدم خداوند پسری با مژه های بلند به من داد ک روی من ادرار کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که برای شما بسیار خیر است و در تعبیر خواب امده است که تعبیر خواب داشتن پسر به معنای بهره مندی از خیری در اینده است و همچننین تعبیر خواب کژه هم برای شما به معنای داشتن عزیزی است و این دو در کنار هم نشان از خیری برای شما در اینده دارند.
   سربلندو پیروز باشید

 7. سونیا

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم که عموم داره با دندوناش مژه هام رو میکنه و بعش دیگه هیچ مژه ای ندارم تعبیرش چی میشهه

نظر خود را بیان کنید