تعبیر خواب مژه

دیدن مژه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مژه در خواب چیست؟

تعبیر خواب مژه Eyelash

مژه دیدن در خواب عزیزان و نزدیکان شما هستند. کسانی که به شما خیلی نزدیکند و دوستشان دارید و شب و روز و بیداری و خواب را با ایشان می گذرانید. این ها در خواب به صورت مژگان ظاهر می شوند.

اگر در خواب ببنید که هر دو چشم شما مژه ندارد منزوی و تنها می شوید و نزدیکانتان از اطراف شما پراکنده می گردند و اگر در خواب ببینید مژگان پرپشت و انبوهی دارید اطرافتان شلوغ می شود و خانه و خانواده ای انبوه و پر ازدحام خواهید داشت.

اگر در خواب ببنید چشم راستتان مژه دارد و چشم چپ شما فاقد مژه است از جانب برادر و خواهر و پدر و مادر بی محبتی خواهید دید و اهل خانه یعنی همسر و فرزندانتان نسبت به شما صمیمی و وفادار می مانند وچنانچه ببینید چشم چپ شما مژه دارد ولی چشم راستتان فاقد مژگان می باشد تعبیر بر عکس است.

داشتن مژه های سفید در کنار موی سر و ابروی سیاه رسوایی و بی آبرویی و بدنامی است. چنانچه کسی ببیند موی سرش سیاه است اما مژگانش سفید شده عملی مرتکب می شود که نزد مردم بی شخصیت می شود پشت سر او بد خواهند گفت.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پلک

☺ تعبیر خواب «مژه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مژه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


29 دیدگاه

 1. صدف

  درود
  خواب دیدم شوهر خالم عین یه زن پروتزی سینه داره
  خواب دیگرم اینه که پسر خالم یه میلیون پول داشت

 2. فقط خدا

  سلام من خواب دیدم به یکباره مژه یک چشم. یک ابرو و قسمت جلوی موی سرم به یکباره سفید شدن میشه تعبیرش رو بدونم

 3. سمانه

  سلام وقتتون بخير
  من خواب ديدم مژه هاي پر پشت و خيلي بلند به اندازه حدود ٥ سانت داشتم در هر دو پلك بالا و پايين و هر دو چشم بخصوص گوشه هاي خارچي چشم هام و مژه هاي پايين چشم چپم كمي بلند تر بود و در خواب تصميم گرفتم اون رو بچينم اما اين كار رو نكردم
  ممنون ميشم تعبيرش رو بگيد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خوب مژه های بلند به خیر امده است و ممکن است نشان از وضعیتی خیر برای عزیزان شما باشد و از این رو از بابت دیدن این خواب نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. ایدا

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم مژه هام خیلی رشد کرده اما وقتی بیدار شدم کلی از مژه هام ریخته بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در واقعیت مژه هایتان ریخته است که دارای تعبیر نیست و می تواند در ناخوداگاه شما باشد و از این رو از بابت دیدن این خواب نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سحر

  سلام من خواب پدرم را دیدم که ۱۳ سال پیش به علت بیماری فوت کردن
  حالت بیمار و رنجورش را دیدم که موی سر، مژه و ابروهایش سفید شده بود و خیلی رنجور و بیمار بود
  تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب مژه های سفید ممکن است به این معنا باشد که خیر نیست و نشان از بی آبرویی است و صد البته که این فقط بر اساس تعابیر خواب است و دانستن دقیق آن در علم انسان های عادی همچون ما نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. جمیله

  سلام ! خواب دیدم دو سی نخ از مژه هایم خیلی بلند شده بودند بخصوص یکی از آنها تا بیست سانت بلند شده بود. ممنون برای تعبیر .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب مژه های پر پشت می تواند به معنای آن باشد که در اینده شما دو تن از عزیزانتان را ممکن است در جایگاهی بسیار خیر ببینید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. پریا فتحی

  سلام ببخشید من در خوابم دیدم که احساس یه چیزی بر روی چشمم دارم وقتی رفتم و جلو اینه رو نگاه کردم و دیدم مژه های مشکی و پهنی مثلا هرمژه از چشمم خیلی بزرگ بودن و ضخیم اصلا عادی نبود و وقتی من نگاه کردم به خودم واقعا خیلی خوشحال شدم و گفتم چقدر زیبا شدم و از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در قبل هم خوانده اید بسیار خیر است و می تواند اشاره ای به عزیزان شما باشد که در اینده ببینید که وضعیتی خیر پیدا کنند و از این رو از بابت دیدن این خواب نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. اسما

  سلام خواب ديدم ك مژه سمت چپم بلند و پرپشت شده ممنون ميشم تعبيرش كنيد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که می دانید که مژه سمت راست نشان از عزیزانی می تواند باشد که بسیار نزدیک هستند و از این رو باید بدانید که می تواند نشان از ان باشد که کسی از عزیزان شما باشد که باشما رابطه ای درجه اول ندارد و از این رو خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. مهدی

  سلام
  من خواب دیدم کسی که باهاش دشمنی دارم مژهاش بلند و پر هست و در حین صحبتی که بر سر دشمنی خودمون داشتیم تمام حواسم به مژهاش بود..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دیدن مژه های دیگران ممکن است به این معنا باشد که ایشان را در وضعیتی بهتر ببینید که چیزی که برایشان عزیز است بهتر و عالی تر شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. سعید قم

  من خاب دیدم ی پلکم خیلی بلنده بعد رفتم جلو آینه کندمش تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند به این صورت باشد که شما در اینده ممکن است افراد زیادی را در اطراف خود داشته باشید اما خودتان از این موضوع احساس رضایت نکنید و ان ها را از خود دور کنید.
   سعی بر ان کنید که قبل از هر تصمیمی تفکر بیشتری بکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. نورا

  سلام
  من خواب دیدم عمه ام که به رحمت خدا رفته اند، یک تار مژه به من دادند و گفتند این برای تو است انگار این مژه برای من بوده و دست ایشان جا مانده بود و الان داشتند به من پس می دادند.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب گرفتن چیز از مردگان به خیر امده است و در تعبیر مژه هم امده است که نشان از عزیزی است و از این رو می تواند این خواب برای شما خیر باشد.
   سربلند وپیروز باشید

 12. سارا

  سلام
  من خواب دیدم از مژه هام چندتایی کنده شده و یکی دوتاش داخل چشمم رفته و بقیه رو پوستم افتاده. البته هنوز هم مژه داشتم. تعبیرش چی هست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما مژه به این صورت است که مژه نشان از افرادی است که شبانه روز را با آنها سپری میکنید و به افراد درجه یک خانواده و دوستان صمیمی تعبیر می‌شود و اینکه خوابتان به این نشان است که شاید مورد بی محبتی خانواده قرار بگیرید و از رفتارشان ناراحت شوید.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. ساحل حاجتی

  سلام روز بخیر
  ببخشید من خواب دیدم چندتا از مژه های چشم راستم درهم رفته و روی گونه ام افتاده و خواهرم اونو میبینه و بهم میگه یه آرزو کن . لطفا تعبیر کنید ممنون .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما متشکل شده از خرافی است که برای مژه سالها است که گفته اند و افتادن آن و حدس درست ن‌ان برآورده شدن است که این خرافات است که ذهن شما همین را یاد آوری کرده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. هاترا

  سلام خسته نباشید.
  من خواب دیدم از گوشه داخلی چشم م یه مقدار عفونت بیرون اومد (به اندازه طبیعی که اول صبح گوشه چشم هست)بین اون عفونتی که از گوشه چشمم بیرون آوردم یه تار از مژه هام بود که با کمال تعجب دیدم سفید شده بود.
  خیلی نگرانم ممنون میشم برام تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که ممکن است به این صورت تعبیر یابد که شما در وضعیتی قرار خواهید گرفت که کاملا برای شما قابل حل است اما به واسطه ی غفلتتان این موضوع ممکن است سبب بدنامی برای شما شود و از این رو باید بسیار در امور زندگیتان دقیق باشید و حتما هم صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. ساناز

  سلام
  من خواب دیدم خداوند پسری با مژه های بلند به من داد ک روی من ادرار کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که برای شما بسیار خیر است و در تعبیر خواب امده است که تعبیر خواب داشتن پسر به معنای بهره مندی از خیری در اینده است و همچننین تعبیر خواب کژه هم برای شما به معنای داشتن عزیزی است و این دو در کنار هم نشان از خیری برای شما در اینده دارند.
   سربلندو پیروز باشید

 16. سونیا

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم که عموم داره با دندوناش مژه هام رو میکنه و بعش دیگه هیچ مژه ای ندارم تعبیرش چی میشهه

نظر خود را بیان کنید