تعبیر خواب مژه

دیدن مژه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مژه در خواب چیست؟

تعبیر خواب مژه Eyelash

مژه دیدن در خواب عزیزان و نزدیکان شما هستند. کسانی که به شما خیلی نزدیکند و دوستشان دارید و شب و روز و بیداری و خواب را با ایشان می گذرانید. این ها در خواب به صورت مژگان ظاهر می شوند.

اگر در خواب ببنید که هر دو چشم شما مژه ندارد منزوی و تنها می شوید و نزدیکانتان از اطراف شما پراکنده می گردند و اگر در خواب ببینید مژگان پرپشت و انبوهی دارید اطرافتان شلوغ می شود و خانه و خانواده ای انبوه و پر ازدحام خواهید داشت.

اگر در خواب ببنید چشم راستتان مژه دارد و چشم چپ شما فاقد مژه است از جانب برادر و خواهر و پدر و مادر بی محبتی خواهید دید و اهل خانه یعنی همسر و فرزندانتان نسبت به شما صمیمی و وفادار می مانند وچنانچه ببینید چشم چپ شما مژه دارد ولی چشم راستتان فاقد مژگان می باشد تعبیر بر عکس است.

داشتن مژه های سفید در کنار موی سر و ابروی سیاه رسوایی و بی آبرویی و بدنامی است. چنانچه کسی ببیند موی سرش سیاه است اما مژگانش سفید شده عملی مرتکب می شود که نزد مردم بی شخصیت می شود پشت سر او بد خواهند گفت.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پلک

تعبیر خواب «مژه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مژه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

7 دیدگاه

 1. ساحل حاجتی در

  سلام روز بخیر
  ببخشید من خواب دیدم چندتا از مژه های چشم راستم درهم رفته و روی گونه ام افتاده و خواهرم اونو میبینه و بهم میگه یه آرزو کن . لطفا تعبیر کنید ممنون .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما متشکل شده از خرافی است که برای مژه سالها است که گفته اند و افتادن آن و حدس درست ن‌ان برآورده شدن است که این خرافات است که ذهن شما همین را یاد آوری کرده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. هاترا در

  سلام خسته نباشید.
  من خواب دیدم از گوشه داخلی چشم م یه مقدار عفونت بیرون اومد (به اندازه طبیعی که اول صبح گوشه چشم هست)بین اون عفونتی که از گوشه چشمم بیرون آوردم یه تار از مژه هام بود که با کمال تعجب دیدم سفید شده بود.
  خیلی نگرانم ممنون میشم برام تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که ممکن است به این صورت تعبیر یابد که شما در وضعیتی قرار خواهید گرفت که کاملا برای شما قابل حل است اما به واسطه ی غفلتتان این موضوع ممکن است سبب بدنامی برای شما شود و از این رو باید بسیار در امور زندگیتان دقیق باشید و حتما هم صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. ساناز در

  سلام
  من خواب دیدم خداوند پسری با مژه های بلند به من داد ک روی من ادرار کرد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که برای شما بسیار خیر است و در تعبیر خواب امده است که تعبیر خواب داشتن پسر به معنای بهره مندی از خیری در اینده است و همچننین تعبیر خواب کژه هم برای شما به معنای داشتن عزیزی است و این دو در کنار هم نشان از خیری برای شما در اینده دارند.
   سربلندو پیروز باشید

 4. سونیا در

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم که عموم داره با دندوناش مژه هام رو میکنه و بعش دیگه هیچ مژه ای ندارم تعبیرش چی میشهه

نظر خود را بیان کنید