تعبیر خواب سرمه کشیدن

دیدن سرمه کشیدن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سرمه کشیدن در خواب چیست؟

سرمه Kohl-Killedan

معبران چشم را دین و ایمان و سرمه را روشنایی تعبیر می کنند در واقع در خواب سرمه به چشم مالیدن صلاح و دین داری است و خواب چنین شخصی می گوید که او در راه خدا گام می نهد و انسانی نیکوکار و متدین می شود.

برخی از معبران معتقدند که سرمه در خواب مال است و برخی دیگر عقیده دارند که تظاهر و ریاکاری است. یعنی آن که به چشم خود سرمه می مالد خواب او می گوید به خوبی و پاکی و دین داری و شفقت و انسانیت تظاهر می کند ولی در حقیقت فاقد این امتیاز است و دروغ می گوید و مکر می کند.

همین طور است اگر خودتان سرمه به چشم بمالید خواب شما می گوید که در آینده تظاهر خواهید کرد و ریا می کنید.

چنانچه در خواب ببینید که کسی دیگر سرمه مالیده او به شما و دیگران دروغ می گوید و حقیقتی را پنهان می کند و به چیزی که فاقد آن است تظاهر می کند.

اگر سرمه را با لوازم آرایش متداول امروز مقایسه کنیم همین تعبیر را باید برای ریمل داشته باشیم.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب آرایش

☺ تعبیر خواب «سرمه کشیدن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سرمه کشیدن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


7 دیدگاه

 1. Zahra

  سلام من خواب دیدم چشم راستم و سرمه کشیدم خیلی هم تیره و و واضح سرمه به چشمم شد

 2. نیلوفر

  سلام، من خواب دیدم با پسری که در حال حاضر دوست هستم در جمع خانوادگی هستیم و پدرم به پدرش دست نداد بعد از سلام دادن و پدر دوست پسرم ناراحت شد و گفت این وصلت سر نمیگیره و بعد دوست پسرم رو دیدم که با برس ریمل که اغشته به سرمه هست میزنه ب چشماش و مژه هاش چند برابر پرپشت و مشکی شد. ممنون میشم تعبیر بفرمایید

 3. سجاد

  سلام من خواب دیدم برای دوست صمیمیم که مرد ۵۰ ساله است سرمه نیکشن و هردو خیلی خوشحالیم

 4. روشنک

  سلام خواب دیدم یه خانمی که انگاری از مکه برگشته من زیپ بغل کیفش رو باز کردم و سرمه دان بسیار کوچکی رو از اون برداشتم حس میکردم باید اونو برا خودم بردارم وقتی بازش کردم تو دستم تقریبا شکست و خواستم برام چسب بیارن تا اونو بچسبونم و بزارم سر جاش چون سرمه ی داخلش همینطور میریخت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده ممکن است کاری انجام دهید که از هیچ جهت خیر نیست و به منظور ریا است و باید توجیه هایی که برای خود میاورید را از خود دور کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. مرضیه زمانی

  سلام
  تو را خدا تعبیر خواب من را هم بگید
  شما یک بار تعبیر کردید عین واقعیت بود بقیه سایت ها اینطور نیست
  من خواب دیدم پسر مورد علاقه ام بعد از دو نفر دیگر اومد با یک لهجه خاص روستایی سخنرانی کرد و تو صحبت هایش خاطره گفت و همه خندیدن و مو هایش یکم بلند شده بود مثلا تا پایین گردن و تو چشاش سرمه کشیده بود البته به اندازه سرمه کشیده بود و صورتش که در حالت عادی خیلی خوشگله زشت شده بود یعنی زشت نشده بود از خودش زشت تر بود و با چشاش گود افتاده بود و رنگش تقریبا گندمی شده بود
  میشه بگید تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که ممکن است از ایشان چیزی خلاف واقع بشنوید که سبب شما ایشان در چشم شما بد بشوند و از همین رو سعی بر آن کنید که در گفته هایی ایشان بسیار دقیق باشید و بدانید که دوست داشتن شما نسبت به ایشان ملاکی برای صداقت ایشان نیست.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید