تعبیر خواب نابینایی (کوری چشم)

دیدن نابینایی (کوری چشم) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن نابینایی (کوری چشم) در خواب چیست؟

نابینایی blindness

وقتی در خواب ، خویشتن را نابینا می بینیم و احساس می کنیم کور شده ایم نشان آن است که چیزهایی را نمی خواهیم ببینیم.

کاری می کنیم یا کاری قبلا انجام داده ایم که از دیدن بازتاب آن شرم داریم یا انتظار واقعه ای را می کشیم که مشاهده اش ما را می ترساند.

در مورد کوری دیگران نیز این نکته صادق است. شخصی که در خواب او را نابینا می بینیم سمبول یا جانشینی است از شخص یا طبقه ای از مردم که فکر می کنیم مصلحت نیست شاهد کارهای ما باشند.

کسی که خودش را نابینا ببیند دلیل است که گمراه است و اگر یک چشم او نابینا بود نیم دین او تباه شده این هم می تواند درست باشد و تعریفی است از همان استدلال زیرا کسانی که واقعا مومن نیستند و به دین داری تظاهر می کنند نمی پسندند دیگران ازاین راز آگاه شوند لذا مردم را نابینا می بینند و چون از رسوایی خودشان شرم دارند خویشتن را کور مشاهده می کنند.

نابینایی یک چشم گویای خوف و رجا است.


خواب های مرتبط با کوری


تعبیر خواب «نابینایی (کوری چشم)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «نابینایی (کوری چشم)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب نابینایی یک چشم امده است که به این معنا میتواند باشد که به دلیلی و علتی نیمی از دین شما از بین خواهد رفت و این ممکن است به این معنا باشد که ممکن است بین شما و ایشان اختلافی پیش بیاید و این برای هیچ کدام از شما خیر نیست و باید حتما از ان پیشگیری کنید.
   حتتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 1. علیرضا صمیمی در

  سلام خواب دیدم که وقتی چشمهایم را باز میکنم نمیتوانم ببینم ولی با سعی و کوشش بسیار بعد از مدتی میدیدم البته در طول خواب چند باری این اتفاق افتاد ممنون میشوم اگر تعبیرش را بدانم با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب نابینایی امده است که به این معنا می تواند باشد که شما از موضوعی فرار می کنیدو نمی خواهید نتیجه ی عملی را که انجام داده اید ببینید و این خود نشان از ان دارد که باید در جهت رفع این مشکل کاری انجام دهید واز این رواین خواب را دیده اید.
   نگرانی از بابت ان نداشته باشید و فقط سعی کنید که موضوع برای شما حل شود.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید