تعبیر خواب وافور

دیدن وافور در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن وافور در خواب چیست؟

تعبیر خواب تریاک کشیدن با وافور

منوچهر مطیعی تهرانی در مورد خواب وافور میگوید: وافور کشیدن در خواب، نشانه بیزاری از این عمل ناپسند است که باعث می شود بیننده خواب، هرچه بیشتر از دود و دم فاصله بگیرد و هرگز گرد آن نگردد. دیدن بعضی چیزها در خواب، بهتر از مشاهده آنها در بیداری است.


تعبیر خواب تریاک کشیدن با وافور

اگر در خواب ببینیم که تریاک می کشیم و اهل این کار نباشیم نشان آن است که در کارهایمان تعلل می ورزیم و سستی می کنیم و احیانا کارمان به توقف می انجامد.

چنان چه در خواب ببینیم که تریاک داریم ولی نه می خوریم و نه می کشیم ازخطری رهائی می یابیم. دادن تریاک به دیگری اشتراک در قبول مخاطره است و گرفتن آن نیز همین تعبیر را دارد.


خواب های مرتبط با کشیدن وافور


☺ تعبیر خواب «وافور» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «وافور» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


5 دیدگاه

 1. یک خانوم ایرانی

  درخواب دیدم شخصی که دوستش دارم با وافور تریاک میکشد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر این شخص در عالم واقع اهل این کار نباشد پس می تواند نشان از تعلل ایشان در زندگی روزمره شان باشد و باید به ایشان تذکر دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مهدیه

  عالی بود .من ازش تعبیر خوابم رو فهمیدم

 3. محمود

  باسلام درخووب دیدم برادر مرده ام وافور میکشید وقلیان وچند تیکه تریاک ویک وافور بمن اشاره کرد وگفت واسه فلانی هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب وافور همانگونه که رد بالا نیز آمد است به معنای بیزاری از این عمل است و برادر مرحوم شما ازین موضوع بری هستند ولی اشاره ایشان به مقداری از تریاکی که در جای دیگری هست و به اسم شخص دیگر اشراه میکند ممکن است نشنا از ان داشته باشد که خدای ناکرده برای آن شخص مذکور مشکلی پیش آید که اسمش بر سر زبان ها بیافتد.
   اگر برایتان مقدور است برایشان خیرات دهید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید