تعبیر خواب ناف شکم

دیدن ناف شکم در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ناف شکم در خواب چیست؟

ناف Navel

ناف مجرای تغذیه جنین است و جنین تا در شکم مادر است از آن راه به مدد خون مادر غذا می خورد لیکن چون به دنیا آمد آن مسیر بسته می شود و نوزاد لاجرم از دهان خود برای سیر کردن شکم سود می برد لذا در خواب های ما ناف منبع معیشت ماست و چیز یا کاری است که به کمک آن خود و خانواده را معاش می رسانیم.

اگر در خواب ببینید ناف شما متورم و بزرگ شده معاش شما گسترده و فراخ می شود و رزق و روزی بیشتری می یابید و چنانچه ببینید لاغر و فرو رفته شده از نظر تامین معاش دچار مضیقه و تنگی می شوید.

معبران غربی ناف را با مسائل جنسی ارتباط داده اند که معقول به نظر نمی رسد زیرا ناف نقشی در روابط احساسی و عاطفی و طبیعی و در تولد نمی تواند داشته باشد.

اگر در خواب ببینید دو ناف دارید منبع درآمد دیگری پیدا می کنید و اگر ببینید شکم شما صاف است و ناف ندارید در کار و حرفه ای که دارید به بن بست می رسید. دیدن ناف دیگری تعبیری ندارد.


خواب های مرتبط با ناف


☺ تعبیر خواب «ناف شکم» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ناف شکم» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

13 دیدگاه

 1. فاطمه

  سلام من در خواب دیدم ک ناف خود را کندم و نافم به شکل یک آلت پسر بچه از سوراخ نافم بیرون آمد و خیلی قرمز بود اما بازم داخل رفت و اصلا درد نمیکرد .خیلی ترسیدم و به مادرم نشان دادم و اما به پدرم نشان ندادم و مادرم خیلی ناراحت شد و سعی کرد مرا به بیمارستان ببرد .تعبیرش چی میشه .ممنون میشم پاسخ بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ممکن است این خواب برای شما به این صورت تعبیر گردد که شخصی به زندگی شما وارد خواهد شد که سبب افزایش معاش شما شود و این برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. zahra

  با سلام
  من خواب دیدم که نافم زخمی شده و دوتا زن از من مراقبت کردند،منو بستری کردند
  من نمیتونستم بلند شم چون خیلی میترسیدم که بلایی سرم بیاد،بعد چند روز حالم خوب سد و تونستم راه برم
  میشه بگین تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما به این تعبیر باشد که در کار شما ممکن است مشکلی پیش بیاید که شما را به زحمت بیندازد اما به راحتی خواهید توانست که آن را رفع کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. هدیه انصاری

  سلام من در خواب شکم و ناف خودم رو دیدم ک کمی بزرگ و زشت پود دور نافم برجستگی‌هایی وجود داشت دست میزدم حس نمیکردم ولی وقتی نگاه میکرد دیده میشد و دور شکمم مثل مردان مو داشت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب آمده است که می تواند به این صورت تعبیر گردد که شما را خیری در انتظار است که بسیار برای شما خوب و خیر است و از این رو باید در انتخاب هایتان دقیق باشید که خدای ناکرده این خیر از کف شما نرود.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. fatima

  سلام من خواب دیدم پایین نافم باز شده واز آن کمی خون بیرون میریزد طوری که با دستمال پاکش کردم. ضمنا چند ماهی است که برای بارداری اقدام میکنم. دقیقا قبل اذان صبح خواب دیدم. وقتی چشمم باز کردم دو دقیقه بعد اذان گفت. لطفا تعبیرش را بگویید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر قرمزی خون را دیده اید این خواب دارای تعبیر نیست و در غیر این صورت بدایند که در تعابیر خواب برای ناف آمده است که به معنای مجرای رزق است و این خواب می تواند برای شما به آن معنا باشد که در اینده از جانب بچه مرتزق خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. ارمغان

  سلام من در خواب ديدم كه از نافم آب به بيرون مي پاشيد و من از اين بابت ترسيده بودم
  ممنون ميشم راهنمايي كنيد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر برای شما خیر است و نباید از بابت آن نگران باشید و بدانید که ممکن است نشان از زیادت و یا پاکی در رزق شما باشد.
   سربلند وپیروز باشید

 6. شیرین

  خواب دیدم ناف دخترم خیلی باز شده بود، و در خواب هم از این مورد ناراحت بودم، ممنون میشم پاسخگو باشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر در تعبیر این خواب امده است که نشان از ان دارد که شما انشالله به واسطه ی ایشان ممکن است زندگیتان تغییری شگرف کند و فراخی یابد.
   سربلند و پیروز باشید

 7. Mahisa

  سلام،من در خواب ديدم كه از نافم اب خيلي شفاف و زلال بيرون مياد،جوري كه انگار كسي بهم ميگفت اين واسه تميز شدن نافت هست
  تعبييرش چي هست؟
  با تشكر

نظر خود را بیان کنید