تعبیر خواب ناف شکم

دیدن ناف شکم در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ناف شکم در خواب چیست؟

ناف Navel

ناف مجرای تغذیه جنین است و جنین تا در شکم مادر است از آن راه به مدد خون مادر غذا می خورد لیکن چون به دنیا آمد آن مسیر بسته می شود و نوزاد لاجرم از دهان خود برای سیر کردن شکم سود می برد لذا در خواب های ما ناف منبع معیشت ماست و چیز یا کاری است که به کمک آن خود و خانواده را معاش می رسانیم.

اگر در خواب ببینید ناف شما متورم و بزرگ شده معاش شما گسترده و فراخ می شود و رزق و روزی بیشتری می یابید و چنانچه ببینید لاغر و فرو رفته شده از نظر تامین معاش دچار مضیقه و تنگی می شوید.

معبران غربی ناف را با مسائل جنسی ارتباط داده اند که معقول به نظر نمی رسد زیرا ناف نقشی در روابط احساسی و عاطفی و طبیعی و در تولد نمی تواند داشته باشد.

اگر در خواب ببینید دو ناف دارید منبع درآمد دیگری پیدا می کنید و اگر ببینید شکم شما صاف است و ناف ندارید در کار و حرفه ای که دارید به بن بست می رسید. دیدن ناف دیگری تعبیری ندارد.


خواب های مرتبط با ناف


تعبیر خواب «ناف شکم» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ناف شکم» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

3 دیدگاه

 1. شیرین در 1399/04/12در4:31 ب.ظ

  خواب دیدم ناف دخترم خیلی باز شده بود، و در خواب هم از این مورد ناراحت بودم، ممنون میشم پاسخگو باشید

  • یاسین صداقت در 1399/04/27در7:49 ب.ظ

   با سلام
   بر اساس تعابیر در تعبیر این خواب امده است که نشان از ان دارد که شما انشالله به واسطه ی ایشان ممکن است زندگیتان تغییری شگرف کند و فراخی یابد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Mahisa در 1397/04/06در1:48 ب.ظ

  سلام،من در خواب ديدم كه از نافم اب خيلي شفاف و زلال بيرون مياد،جوري كه انگار كسي بهم ميگفت اين واسه تميز شدن نافت هست
  تعبييرش چي هست؟
  با تشكر

نظر خود را بیان کنید