بهنام بانی بازیگر شد

رپورتاژ آگهی

بهنام بانی بازیگر شد

بهنام بانی خواننده سرشناس و پرطرفدار سبک پاپ ایرانی بازیگر شد.

سعید سهیلی تهیه کننده و کارگردان فیلم های سینمایی گشت ارشاد 1 و 2 از پروژه جدید فیلم سینمایی گشت ارشاد 3 با نقش آفرینی متفاوت بهنام بانی خبر داد.

بهنام بانی که اولین تجربه حرفه ای خود را در زمینه بازیگری ارائه خواهد کرد با گریمی متفاوت در این فیلم سینمایی ظاهر خواهد شد.

سعید سهیلی با انتشار تصویری از گریم بهنام بانی نوشت:

بازيگرِ جديدِ فيلم من… هنرمند و خوش ذوق… زلال و با صفا… با انرژى و دوست داشتنى ، حدسِ نام او

بازیگر

فیلم سینمایی “گشت ارشاد” با نقش آفرینی حمید فرخ نژاد ، ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی در سال ۹۱ و “گشت ارشاد ۲” در سال ۹۵ با استقبال خوب مخاطبان همراه شدند که بی شک “گشت ارشاد 3” با بازی بهنام بانی از استقبال بینظیری برخوردار خواهد شد.

با این حال امیدواریم شاهد موفقیت های بیشتر و روز افزون بهنام بانی در عرصه بازیگری نیز باشیم.

بازیگر

خوانندگانی که بازیگر شدند

شاید شما هم شاهد حضور خوانندگان در فیلم های سینمایی و سریال ها بوده اید که همین امر باعث جذب مخاطب و پرفروش تر شدن فیلم ها شده است.

به علت نزدیک بودن سینما و موسیقی به یکدیگر و علاقه برخی خوانندگان به بازیگری باعث شده پای بعضی از خواننداگان در فیلم و سریال ها باز شود و این فرصت راد یافته باشند علاوه بر خوانندگی در زمینه بازیگری نیز موفق باشند و یا برعکس به علت ضعف در توانایی بازیگری کنار گذاشته شده باشند.

در ادامه اشاره ای به خوانندگانی که بازیگر شدند داریم:

بازیگر

فرزاد فرزین

یکی از خوانندگانی که شاهد حضور او در فیلم و سریال ها بوده ایم فرزاد فرزین خواننده معروف ایرانی است.

فرزاد فرزین که تجربه بازیگری در فیلم های سینمایی نظیر “پسران آجری” ، “کنسرت روی آب” و” سگ های پوشالی” و سریال های نمایش خانگی نظیر “عاشقانه” و ” مانکن” را دارد توانست با انتشار آهنگ عاشقانه و بی نظیر بنام عاشقانه مخاطبان بسیاری را جذب سریال عاشقانه کند.

فرزاد فرزین متولد 3 تیر ماه سال 1360 در تهران متولد شد و کار خوانندگی را از سال 1378 به صورت حرفه ای آغاز کرد.

بازیگر

رضا صادقی

رضا صادقی که بی شک تمام ملت ایران او را میشناسند نیز تجربه بازی در فیلم “بی خداحافظی” را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.

رضا صادقی متولد 28 مرداد 1358 میباشد که در سال 1385 توانست به اوج شهرت برسد.

پیشنهاد ویژه: دانلود آهنگ رضا صادقی از سایت تابان موزیک.

بازیگر

رضا یزدانی

رضا یزدانی از جمله خوانندگان سبک راک – پاپ کشورمان که تجربه نقش آفرینی در فیلم سینمایی و سریال تلوزیونی را داشته و معمولا در فیلم و سریال هایی که نقش آفرینی کرده آهنگ تیتراژ آن سریال ها را نیز خوانده است.

آخرین کار بازیگری رضا یزدانی در سریال از یاد رفته به عنوان نقش اصلی فیلم بود که وی در فیلم های سینمایی “تهران” ، “بوی گندم” ، “تیک آف” و…. نقش آفرینی کرده است.