هرمیون و هری می‌بایست در آخر کتاب به هم می‌رسیدندجی.‌کی. رولینگ اعلام کرده است که فکر می کند که هرمیون گرنجر باید با هری پاتر دوست می شد، نه ران ویزلی.

به گزارش آلامتو به نقل از Metro ؛ او در طی صحبت خود با خانم اِما واتسون برای مجلۀ واندرلند اذعان داشت که اشتباه کرد که هرمیون و ران را با هم جفت کرد.

طبق گفته خانم واتسون “جی. کی. اذعان داشت که هرمیون می‌بایست با هری ازدواج می‌کرد.”

خود رولینگ اینگونه گفته است “من رابطۀ ران و هرمیون را برای تحقق یافتن یک آرزو شکل دادم. واقعا اینطور بود که رابطۀ این دو شکل گرفت. رسیدن هرمیون و ران به هم، ربط بسیار کمی به ادبیات داشته و بیشتر چسبیدن من به آن خط داستانی بوده است که در ابتدا تصور کرده بودم.”

رولینگ که به تازکی شروع به نوشتن رمان فانتزی جنایی تحت نام مستعار رابرت گالبریث کرده است، گفته که فکر می‌کند ران و هرمیون به “مشاورۀ عاطفی” نیاز داشته‌اند.

او اضافه کرد “من می‌دانم که این اشتباه بوده است و متاسف هستم. می‌دانم که این حرف می‌تواند در بعضی از طرفداران این سری خشم و عصبانیت برانگیزد، اما اگر کاملا صادق باشم، فاصله گرفتن از داستان باعث شده که آن را از زوایای دیگری ببینم. تصمیم من دلایلی کاملا شخصی داشته است و ربطی به باورپذیر بودن نداشته است. آیا با گفتن این حرف قلب آدم‌هایی را می شکنم؟ امیدوارم اینگونه نباشد.”

خانم واتسون، بازیگر نقش هرمیون در سری فیلم‌های هری پاتر نیز اینگونه در این مورد گفت که مطمئن نیست که شخصیت او واقعا با ران خوشحال می‌بود.

او گفت “من فکر می کنم که طرفداران سری هری پاتر نیز این موضوع را می‌دانند و همه شک دارند که ران واقعا بتواند هرمیون را خوشحال کند.”

هرمیون و هری می‌بایست در آخر کتاب به هم می‌رسیدند

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

13 دیدگاه

 1. فاطی در 1399/05/17در9:41 ب.ظ

  یه داستان خاص و فوق العاده میشد….
  که هری پاتر زیبا با یه دختر معمولی ازدواج میکنه چون عاشق شخصیتشه.

 2. پارسا در 1399/03/09در0:19 ق.ظ

  لایک
  اصلا تو سری جام آتش…. وقتی هرمیون با لباس مجلسی میاد و نگاه هری بهش میخ میشه من با خودم گفتم باید این دوتا باهم بپرن…. کع یهو دیدیم این شد…. نور بالا میزنه که سازنده فیلم نظرش عوض شده… که من فک می کنم ادم یا داستان رو نباید درست کنه یا اگه درست می کنه باید مراقب باشه خرابش نکنهتِرررررر…… نویسنده تو اوج خدافظی می کرد بهتر بود…. الان تو اوج ریده… تازه خودشم هالیش شده اومده داره همش میزنه…. حیف وقت….. میرم تو اینستاش فحش بنویسم

 3. در 1399/02/26در11:46 ق.ظ

  به نظر من هریماینی عاشق هری بود از اول در داستان

 4. Yeganeh در 1399/02/21در4:03 ب.ظ

  عاقا اصلا هر جور حساب کنیم روم و هی میام بهم نمیان و این وصلت تو که من نمیرع هری و هرمیون از همون اول عاشق هم بودن رون و هرمیون اصلا به هم نمیان. اتفاقا رفتار رون با هرمیون اصلا خوب نبود اه

 5. امیر رضا در 1398/01/30در2:25 ب.ظ

  ولی به نظر من اینجوری باعث می شه شور و هیجان تو وجود بیننده ها بیفتد که هرمیون عاشق کدوم

 6. بیننده در 1397/12/06در1:51 ب.ظ

  واقعا احمقانه ترین و آزاردهنده ترین قسمت داستان ازواج هرمیون با رون هست چون برخلاف جریان داستان بنظر میاد ، هرمیون خیلی جاها، هری رو در آغوش میگیره درحالی که از بغل کردن رون خودداری میکنه…….حالا چطور ناگهان میره با رون ازدواج می کنه!!! هرمیون عاشق هری پاتره بعد هری پاتر عین یه ابله میره اون دختر تایلندیه رو به رقص دعوت میکنه.
  متاسفم برا نویسندش. این کارش اصل حال‌گیریه:-((

 7. یوسف در 1397/12/05در3:21 ب.ظ

  من عاشق فیلم هری پاتر هستم و به خصوص فقط بخاطر هرمیون فیلم را نگاه میکردم تا قسمت ۵ امیدوارم بودم که هری و هرمیون با هم ازدواج کنن یعنی خاک بر سر این نویسنده کنم الان میگی پشیمونم زدی تو فیلم ریدی رفتی

 8. بنیامین در 1397/10/13در6:20 ب.ظ

  اصلا رون تو این تیم نخودی بود از اول ترسو و بیعرضه هری و هرمیون از اول عاشق هم بودند واقعا خاک بر سر نویسنده اصلا سیس رون به هرمیون نمیخورد

 9. علی در 1397/08/13در10:28 ق.ظ

  واقعا خیلی بد شد فیلم هرمیون باید به هری میرسید نه به رون فیلم باید حال ادمو خوب کنه نه اینطوری … متاسفم واقعا

 10. **** در 1397/06/18در3:36 ق.ظ

  داستان رو بازنویسی میکنم:جینی دختر عمه رون ویزلیه رون هم عاشق جینه و باذاون ازدواج میکنه
  هری و هرمیون هم عاشق همن و با هم ازدواج میکنن تمام

 11. y.n در 1397/01/08در1:08 ب.ظ

  من تاجایی که دیدم ران وقت هرمیونو گریه اورده تا خنده

 12. در 1396/06/03در3:33 ق.ظ

  انقدر از رون و هرمیون بدم میاد که نگو…من عاشق هری و هرمیونم تا رون و هرمیون…دلیل قانع کننده ای نداره

 13. جرثقیل سقفی در 1394/04/21در2:19 ب.ظ

  خیلی جالب و جذاب تر میشد داستان

نظر خود را بیان کنید