فال نخود آنلاین روزانه

فال نخود یکی از انواع فال های قدیمی اما کمتر رایج است. در اینجا به معرفی فال نخود آنلاین روزانه و حرفه ای متولدین هر ماه از امامان می‌پردازیم.

فال نخود آنلاین روزانه و حرفه ای

فال نخود روزانه متولدین هر ماه از امامان یکی از فال‌های باستانی است که از گذشته بین برخی اقوام از جمله عشایر ایران شناخته شده است و به نتیجه بدست آمده از آن اعتقاد دارند.

فال نخود آنلاین روزانه به ما می‌گوید برای کاری که نیت آن را داریم اقدام کنیم یا بهتر است دست نگه داریم. برای گرفتن این فال مقداری نخود لازم است. برای گرفتن فال نخود باید دعای مخصوص آن هم خوانده شود و پس از آن به روشی که شرح داده می‌شود اقدام به تقسیم نخودهای موجود کرده و با توجه به تعداد نخودی که باقی می‌ماند و قانونی که برای هر حالت موجود است در مورد نیت خود تصمیم گیری می‌کنید.

 

فال حافظ آنلاین

فال نخود روزانه متولدین فروردین

هرگز به فکر افشای راز کسی نباشید و سعی کنید همیشه راز نگه دار مردم باشید تا مورد اعتماد مردم باشید و دیگران نیز راز دار شما باشند. اگر جز این رفتار کنید، مورد نفرت خواهید شد و مردم از شما دوری خواهند کرد. پس سعی کنید همیشه و برای همه محرم باشید تا موفق باشید.

فال نخود روزانه متولدین اردیبهشت

هرگز به دنبال عشق‌های مجازی که اطمینانی به آنها نیست، نروید و خود را به عشق‌های زود گذر دنیوی مشغول نکنید. به این صورت ارزش خود را حفظ خواهید کرد تا دچار یاس و حرمان نشوید.

فال نخود روزانه متولدین خرداد

هرگز بابت که می‌کنید مایوس و دلسرد نباشید و به آنچه که در دسن دارید قناعت کنید. زیرا آنچه را که پروردگار متعال برای هر بنده‌ای مقرر فرموده، متناسب با استعداد و لیاقت اوست. پس به این امر شاکر باشید تا کامروا گردید.

فال نخود روزانه متولدین تیر

آینده خوبی در انتظار شماست. سعی کنید خود را از فساد دور نگه دارید زیرا آینده شما ارتباط مستقیم به حال شما دارد پس حالت خود را حفظ کنید و تا در زندگی درخشش بیشتری داشته باشید.

فال نخود روزانه متولدین مرداد

هرگز دروغ نگویید و در مورد چیزی که ندارید لاف نزنید. باید از خودخواهی و خودپسندی دوری کنید و با خلوص نیت عمل نمایید تا به جایگاه بالا دست یابید.

فال نخود روزانه متولدین شهریور

آنچه را از دست داده اید، مجددا به دست خواهید آورد و در جستجوی هر چه هستید پیدا می‌کنید و از نگرانی و پریشانی نجات می‌یابید.

فال نخود روزانه متولدین مهر

اگر در حال حاضر دچار رنج و عذاب هستید، نگران نباشید زیرا پس از هر طوفان آرامشی هست و رسیدن به این آرامش مستلزم زمان است که اگر صبر کنید کامیاب می شوید.

فال نخود روزانه متولدین آبان

هرگز از زندگی خود گله نکنید و علت نیک و بد آن را در وجود خود جستجو کنید. و در رفع آن بکوشید تا موفق و کامیاب شوید.

فال نخود روزانه متولدین آذر

خیلی زود اتفاقی برای شما رخ می‌دهد که به قدرت خداوند بیشتر پی میبرید. این اتفاقات باعث می‌شود که شما را به رویاهایتان نزدیک‌تر شوید.

فال نخود روزانه متولدین دی

هرگز در زندگی خود به کسی بد قولی نکنید و همیشه به عهد و پیمان خود عمل نمایید و با مردم معاشرت داشته باشید و اعتماد آنها را به خود جلب کنید تا موفق شوید.

فال نخود روزانه متولدین بهمن

هرگز بخاطر کاری که انجام می‌دهید دلسرد نباشید و به آنچه که دارید قناعت کنید. چون آنچه را که خداوند قادر متعال برای هر بنده‌ای مقرر فرموده به اندازه استعداد و لیاقت اوست پس به این امر شاکر باشید تا به موفقیت برسید.

فال نخود روزانه متولدین اسفند

هرگز در مورد کارهایی که می کنید ناامید نباشید و به آنچه که دارید قناعت کنید. چون آنچه را که خداوند قادر متعال برای هر بنده‌ای مقرر فرموده به اندازه استعداد و لیاقت اوست پس به این امر شاکر باشید، تا کامروا گردید.


نحوه گرفتن فال نخود

مرحله اول گرفتن فال نخود

قبل از شروع باید وضو گرفته و روز به قبله بنشینید و پس از نیت دعای زیر را بخوانید:

ماشاءالله توج ها الی الله، ماشاءالله تعبدا الی الله، ماشاءالله تلطفا الی الله، ماشاءالله تذاللا لله، ماشاءالله استضارا باالله، ماشاءالله استکانه لله، ماشاءالله تضرعا الی الله، ماشاالله استعانه بالله، ماشاءالله استغاثه بالله، ماشاءالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

مرحله دوم فال نخود

41 عدد نخود که تقریبا هم اندازه هستند را شسته و روی پارچه ای که برای این کار تهیه کرده‌اید، قرار دهدی.

مرحله سوم فال نخود

با دو دست نخودها را به سه قسمت تقسیم کنید، نباید برای این کار آنها را بشمارید. به این ترتیب تعدادی نخود با دست راست و تعدادی با دست چپ جدا شده و تعدادی هم در وسط باقی می‌مانند.

مرحله چهارم فال نخود

نخودهای تفکیک شده در سه دسته را به صورت جداگانه به شکل 4 تا 4 تا جدا کنید، طوریکه در پایان در هر قسمت کمتر از 4 نخود باقی بماند. برای مثال اگر در یکی از دسته‌ها 21 نخود بود، 4 تا 4 که جدا شوند در پایان 1 نخود باقی می‌ماند.

همچنین بخوانید: فال سرنوشت واقعی آینده

تفسیر حرفه‌ای فال نخود متولدین هر ماه

تفسیر فال نخود روزانه

تفسیر فال نخود روزانه: حالت دوک

در پایان مرحله قبل که شرح دادیم اگر تعداد نخود باقی مانده 1، 2، 3 و 4 باشد، حالت دوک ایجاد می‌شود. این تفسیر می‌گوید که فال بد آمده است و بهتر است انجام کار را به تاخیر بیندازید. ممکن است در آینده نتیجه تغییر کند.

تفسیر فال نخود روزانه: حالت الله

اگر تعداد نخودهای باقی مانده 0، 0، 1 باشند، نتیجه انجام نیت مورد نظر شما بسیار بسیار خوب است و به اصطلاح حالت الله شکل گرفته است.

تفسیر فال نخود روزانه امامان: حالت آسمان یا پنج تن آل عبا

اگر تعداد نخود باقی مانده اعداد 1، 1و 3 یا 1، 2 و 2 باشد، به طوریکه باقی مانده دسته ها 5 شود، ایین فال را به نام پنج تن آل عبا یا حالت آسمان می‌شناسند و گفته می‌شود نتیجه فال بهترین است و فرد به مراد خود می‌رسد.

تفسیر فال نخود روزانه: حالت 9 نبی الله

چنانچه از هر دسته سه نخود بماند، به این حالت نوح نبی الله گفته می‌شود و تعبیرش خوب است.

تفسیر فال نخود روزانه امامان: حالت 12 امام

اگر در هر یک از ردیف های شما 4 نخود بماند به صورتی که در مجموع 12 نخود بشود، به آن 12 امام گفته می‌شود و به سعادتمندی در نیتی که داشتید تعبیر می‌شود.


نکات مهم در فال نخود متولدین هر ماه

  • در فال نخود اگر نتیجه فالی که گرفتید طبق تفاسیر شرح داده شد خوب بود، آن را انجام دهید و اگر نتیجه فال نخود شما خوب نبود، بهتر است صبر کنید و مجددا امتحان کنید. ممکن است با کمی صبر اثر منفی آن را رفع کنید.
  • لازم است پارچه مورد استفاده فقط برای انجام همین فال نخود انتخاب شده باشد. به این معنی که دانه‌های نخود را در همین پارچه نگه داری کنید و در دفعات بعدی فال گرفتن از همان دانه ها و پارچه استفاده کنید.
  • آگاه باشید که در فال نخود روزانه هیچ جوابی مطلقاً بد متصور نشده و این یعنی ممکن است نتیجه فعلی پس از مدتی تغییر کرده کرده و نتیجه مطلب بدست آید.
  • بهتر است برای یک نیت چند بار فال نخود متولدین هر ماه را نگیرید.
همچنین بخوانید: فال انبیا الهی

مناسبترین زمان گرفتن فال نخود

برای اینکه نتیجه فال صحیح‌تر بدست آید بهتر است این کار را در زمان های سفارش شده دهید که عبارتند از:

  • سحرگاه
  • پیش از طلوع و غروب خورشید
  • ما بین دو نماز یومیه
  • پس نمازهای یومیه
  • جمعه شب ها

سخن آخر

امیدواریم این مطلب از آلامتو با عنوان فال نخود آنلاین روزانه و حرفه ای متولدین هر ماه از امامان مورد پسند شما واقع شده باشد. ما در این مطلب به نحوه گرفتن فال نخود و انواع تفاسیر اشاره کردیم و همچنین مهمترین شرایط برای اجرای صحیح یک فال نخود با نتایج قابل اتکا را گفتیم.