مجله آلامتو

چگونه فردی را عاشق خود کنیم؟

چگونه یک فرد خاص را مجذوب خود کنیم ؟
(194 رای, امتیاز میانگین: 3٫54 از 5)

عاشق کردن یک فرد خاص

یکی از سوالای که مکرراً پرسیده می‌شود این است که “آیا می‌توانید با استفاده از قانون جاذبه یک فرد خاص را مجذوب خود کرد؟” خوشبختانه پاسخ آن مثبت است.

در این مطلب برای شما توضیح می دهیم که چگونه میتوان یک پسر یا دختر را عاشق خود کنیم ؟

عشق یکی از مهمترین احساسات موجود در این جهان است. وقتی صحبت از پول، شغل و خیلی چیزهای دیگر به میان می‌آید آدمها برای نشان دادن آن سختی زیادی متحمل نمی‌شوند. اما در مسائل احساسی، اگر آن چیزی که می‌خواهید را به دست نیاورید، دچار درد عمیقی می‌شوید.

کسی که دوستش دارید، آن فرد خاص، مهمترین فرد برای شماست و حتی کل دنیا نمی‌تواند برایتان جایگزین او شود. خبر خیلی خیلی خوبی برایتان داریم. شما می‌توانید کسی که دوست دارید را مجذوب خودتان کنید. پس همین امروز روش ما را امتحان کنید.

میل و ناامیدی – باید ناامیدی را کنار بگذارید

بااینکه میل یک انرژی مقدس است و انرژی خلقت محسوب میگردد، ناامیدی دقیقاً عکس آن و انرژی مخرب است. وقتی تمایلات برآورده نشوند، جای آن ناامیدی می‌آید. بااینکه میل و اشتیاق انرژی خوب و پاک است، ناامیدی یک انرژی منفی بسیار قوی است.

میل و اشتیاق ارتعاشات جذب کردن را در شما ایجاد می‌کند اما ناامیدی دقیقاً ارتعاشاتی متضاد این یعنی دور کردن را می‌سازد.

وقتی عاشق می‌شوید، بذر مقدس میل و اشتیاق در شما کاشته می‌شود. بنا به هر دلیلی اگر این اشتیاق و میل برآورده نشود، ناامیدی وارد می‌شود. پس اولین قدم برای از بین بردن این ناامیدی است. همه ناامیدی‌ها را دور بریزید.

همچنین بخوانید: عشق واقعی چگونه است؟

چطور ناامیدی‌ها را از بین ببرید؟

ساده‌ترین راه برای از میان برداشتن ناامیدی‌ها، فراموش کردن است. خودتان را با نور عشق الهی و معنوی جهان احاطه کنید.

یک نور عشق معنوی را تجسم کنید، یک تشعشع از نور عشق خداوندی. خود را تسلیم آن نور کنید. این نور است که شما را خلق کرده است، همه آنچه که دارید را به شما داده و این عشق خیلی ساده دوستتان دارد. این نور بخشنده است، نوری 100 درصد پاک است و آنقدر قوی هست تا بتواند واقعیتی زیبا فراتر از تجسمات معمولی شما ایجاد کند.

وقتی عاشق می‌شوید این نور خیلی آرام به شما می‌گوید چه بکنید، فقط باید به او گوش دهید. پس همه چیز را فراموش کنید، تسلیم این نور شوید و زندگی جدیدی را شروع کنید. همین امروز خودتان را تسلیم آن نور معنوی کنید و بگذارید آن نور آینده‌ای روشن برایتان بسازد.

وقتی اینکار را کردید، هر وابستگی به نتیجه را از خود دور کنید. حالا قسمت بهتر آن شروع می‌شود.

ساختن یک زندگی زیبای عاشقانه

وقتی هر نوع وابستگی به آن فرد را از خود دور کردید، یک پیام بسیار قوی به جهان فرستاده‌اید که برای شروع یک زندگی زیبای عاشقانه آماده‌اید. اگر قبلاً عشقتان یک‌طرفه بود، الان وقت آن رسیده که رابطه‌ای دو‌طرفه را تجربه کنید.

شما قهرمان  تئاتر ذهن خودتان هستید. فیلم شما در ذهن خودتان است و فیلمتان واقعیت شما را می‌سازد. شما کنترل 100 درصد روی تخیلاتتان دارید و از آن برای ساخت واقعیتی به انتخاب خود هوشمندانه استفاده می‌کنید.

حالا تصور کنید که معشوقتان عاشق شماست. قبلاً این شما بودید که عاشق او بودید و حالا تصور کنید که این اوست که عاشق شماست. “معشوقتان عاشق شماست” و می‌بینید که اشتیاق و میلتان برآورده شده است. چه حسی دارید؟ هزار مرتبه با خودتان تکرار کنید، “….. منو دوست داره”. ببیند در 7-5 روز آینده چه اتفاقی می‌افتد. تغییر انرژی را در خود مشاهده کنید.

ببینید چه حسی دارید. معشوقتان را عاشق خودتان تجسم کنید. احساساتتان را بررسی کنید. در ذهنتان با معشوقتان صحبت کنید. چه حسی دارد؟

اگر این مرحله را به درستی انجام دهید، به خودتان می‌خندید که برای چه اینقدر ناامید بودید. و آنوقت است که دنیا به رویتان لبخند می‌زند. احساس قدرت بیشتری می‌کنید. با خودتان فکر می‌کنید که چرا همه چیز را اینقدر سخت می‌دیده‌اید و چرا قبلاً نمی‌توانسته‌اید فراموش کنید؟

بررسی عشق

این روش‌ها که شما را از احساسات ناامیدانه‌تان بیرون می‌کشد و باعث می‌شود احساس کنید برنده هستید. این افکار و احساسات مثبت می‌آیند و باعث می‌شوند فکر کنید که آیا آن فرد را بخاطر عشق می‌خواسته‌اید یا فقط به این خاطر که نفستان را ارضا کنید.

در بسیاری از موارد، ناامیدی که برمی‌گردد، به دلیل عشق نیست، بلکه به دلیل پیروزی است. حالا در اعماق قلب خود می‌دانید که آیا آن فرد را واقعاً دوست می‌دارید یا نه.

اگر متوجه شدید که عشقتان واقعی است، مرحله زیر خیلی برایتان مهم است:

عشق – قدرت پشت خلقت

درک کنید که عشق قدرتمندترین انرژی در جهان است. با عشق می‌توانید هر چیزی خلق کنید، قلب، روح و فکر هر کسی را به دست ،د که این هدف فقط و فقط زمانی اتفاق می‌افتد که ارتعاشات احساسات شما بالا باشد. ناامیدی مثل چاهی عمیق است که ارتعاشات آن بسیار پایین است. عشق و حق‌شناسی بالاترین حد ارتعاشات را دارند.

اگر اینکار را درست انجام دهید، احساساتتان در این مرحله باید اینگونه باشند:

 1. ناامیدی صفر. متعجب می‌شوید که آنهمه ناامیدی به کجا رفته است.
 2. شدیداً احساس شادی می‌کنید زیرا رابطه‌ای زیبا و عاشقانه ساخته‌اید و به روشنی آن را دیده و حس کرده‌اید.
 3. یک رابطه کامل و شاد بین شما و جهان که فقط و فقط شکرگذار آن هستید.

رابطه ایدآل شما خود را نشان خواهد داد. 60،000 فکر در روز کارمای (karma) فکر شماست. اگر در 80 درصد از این افکار عشق و حق‌شناسی باشد، رابطه زیبایی که خلق خواهید کرد فرای تصورتان خواهد بود.

اگر این مطلب برای شما مفید بود آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

همچنین نظرات خودتان در مورد جذب یک فرد خاص را در پایین صفحه با ما در میان بگذارید.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل‌پلاس لینکدین

803 دیدگاه

 1. راستش من عاشق یه پسر شدم شما پسرا که تو این سایت هستید میشه بهم بگید پسر ها از خوششان میاد و بدشان میاد

 2. نظرات بسیاری رو خوندم.
  جای بسی تاسف است که بیماری‌های روحی روانی تا این حد در جامعه ما فراگیر شده.
  ۱۰۰ درصد کامنت هایی که خوندم همگی از مشکلات روانی برخوردار بودند و نیاز به مشاوره روانشناسی در همه این افراد مشاهده میشود.

  اگر کامنت من رو میخونید و از عاشقی رنج میبرید لطفا خودتون رو به دکتر روانشناس نشون بدید چرا که اونها درس خوندن تا این نوع از مشکلات جامعه رو حل کنند مطمئن باشید طی چند جلسه میتونید به روال عادی زندگی برگردید.
  به امید فردایی بهتر

 3. سلام 29 سالمه از زمانی که رفتم دانشگاه شدیدا به استاد خودم علاقه مند شدم بطوری کوالان که هفت ساله گذشته این علاقه نه تنها کمتر نشده بلکه بیشتر هم شده واینکه است امن هیچ خبری نداره نمیدونم چیکارکنم لطفاراهنماییم بکنید

  • امیدرضا در

   مادرپدرتو بفرست خاستگاریش یا به یکی از دوستات بگو ازهمین طریق بهش بگن اون استاد هم بفهمه خنگ بازی درنیاره اینقدر دیگه

 4. مرتضی در

  سلام من عاشق دختر عموم شدم که سه سال ازم بزرگتره نمیدونم باید چیکار کنم همش به یادشم سرم درد گرفته نمیدونم باید چیکار کنم

 5. منم عاشق فاميل شدم اما نتونستم بهش بگم ميترسم حالا اين وسطم پسر عموم اومده بهم گفته عاشقتم من نميدونم چكار كنم منم مثه شما داداشا و ابجيا كمكم كنيد لطفت

 6. ایلیا در

  منم یکی مثل شماها!
  یه عاشق بد شانس…….. . عاشقی که یه پسر و عشقش ۳ سال ازش بزرگتره.

  • من چی بم که عاشق دختری شدم که جلو چشمام با پسرهای دیگه تو دانشگاه حرف میزنه و میخنده ……
   دختر متین و دل پاکیه ….
   نمیدونم چطوری بهش بگم …..
   حتی تعقیبش کردم و خونه شون رو پیدا هم کردم ..میگن دختری که پسرهای محله نشناشنش دختر خوبیه …
   نمیدونم 4 ترمه (2 سال ) به فکرشم …
   دارم دیوونه میشم
   مگه میشه ادم روز و شب به یکی فکر کنه ..
   خدا کنه هوس نباشه …
   چقدر سخته برای منی که هرگز با دختری حرف نزدم ببینم عشق اولم جلوم داره با پسرهای دیگه حرف میزنه ..
   خدا نصیب هیپکس نکنه

 7. عاشق تنها در

  من عاشق دختر عمهم هستم من و اون ۱۱ سالمونه اون منو مثل مردم عادی میدونه و نمیدونه که من عاشقشم اونم دوستم نداره چیکار کنم

  • ناشناس در

   از کجا میدونی دوست نداره منم مثل شما ۱۵ ولی اون ۹ ولی اون تا سه سال دیگه از عشق هیچی نخواهد دانست ولی میترسم قبل من یکی دیگه اونو بگیره و فامیل هستیم

  • d.r mohammadi در

   پسر گل توی این سن اصلا چیزی به نام عشق وجود نداره این یه جور حس عجیبه به یک جنس مخالف هست که بین ۱۰تا۱۴ سالگی اتفاق میوفته و این حس زود میره میدونم الان کل فکرت اونه به کسی هم نمیتونی بگی من خودم تجربشو داشتم

 8. عبدلله در

  من ۱۱ سالمه و عاشق دختر عمهم هستم اونم ۱۱سالشه ولی نمیدونه دوستش دارم و اون فقط باهام مثل مردم عادی رفتار میکنه باید چکار کنم

 9. سلام دوستان من دوساله با یه نفر که نمیدونم عاشقشم یا وابستشم یا دوسش دارم و 16سالمه 7سال اختلاف سنی داریم همش فک میکنم دوسم نداره یا از سر بی میلیشه که رل زده. خیلیا میخوان باهام رل بزنن ولی چون دوسش دارم پسرای دیگه رو نمیخوام.تورو خدااااااکمکم کنید خواهش.چه کارش کنم؟

  • سلام دوستان من ۱۷ سالمه و عاشق یکی از همسایه هامون شدم اونم ۱۷ سالشه ولی مشکل اینه ک طرف اصلا نگاه هم نمیکنه ب من تا حالا حتی باهاش حرف هم نزدم تو رو خدا کمکم کنید چیکار باید بکنم

 10. بخدا دختری بدی نیستم نه بی حجابم و نه اهل دوستی چ مخالف چ .. شاید در هفته یبار از خونه برم بیرون همش ک همشم تو خونم بکسی اعتماد نداشتم بهش بگم راجب حسم
  ولی اینجا… نمی تونمم بهش بگم میترسم ابرو خودم و خونوادم بره

 11. سلام 16 سالمه من ماه هاست عاشق یه دختری هستم که 9 سال ازم بزرگترا و 24 سالشه و اون یه استریمره و من عاشقشم و افسردگی خیلی شدید گرفتم و هیچ هدف و انگیزه ای دیگه برای زنده بودن ندارم شاید فک کنید من بچم و … ولی من احساسات و روحم خیلی بزرگتره من میخوام کمکم کنید من خیلی شدید عاشقشم حاضرم جونمو براش بدم ولی اون منو نمیشناسه و خونمون هم دوره چون اون تهران هستش و من کرج و چون استریمره دیدمش و عاشقش شدم و الان چند ماهه دارم هرشب خوابشو میبینم و دیشب برای اولین باز خواب دیدم ناراحت بود و یه گوشه نشسته بود و من رفتم بغلش کردم و دلداریش دادم و با هم همه جا میریفتیم و کنار هم بودیم و باهم دوست شده بودیم من شدیدا حالم بده لطفا یکی کمکم کنه حتی یک باز هم ینفر از دوستام تو استریمش دونیتش کرد و گفت دوستم عاشقته و افسردگی داره و … و اون یه پوف کرد و خندید @H_NIKEN لطفا یکی کمکم کنه

 12. ارشیا در

  سلام
  من عاشق دوختریم که از بچه گی باهم بزرگ شدیم یعنی نوه ی خاله ی پدرم خب من اونو خیلی دوست دارم وتا الان فکر می کردم که اونم منو دوست داره ولی تازگی ها فهمیدم دوست پسر داره ما باهم خیلی صمیمی هستیم ما از بچه گی فیلم های س*کس می دیدیم حتی الانم میخوام برم وست پسرشو بزنم تا عقلش سرجاش بیاد نظرتون چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

  • من عاشق یه پسری شدم دوست داشتن و عشق باهم قاطی شدن یعنی بیش از اندازه میخوامش ۵ سال با خودم جنگیدم و آخر سر به آدمی تبدیل شدم ک بجز اون کسی رو دوست نداشت آدمی ک همه رو کنار گذاشت حتی خانوادش من نمیدونم با خودم چیکار کردم عشق با من چیکار کرد اما چند سالی میشه کسی تو دلم جز اون جا نداره اونم دوسم داره اما من سر درنمیارم یه روزایی خیلی سمتم میاد یه روزایی از اول صب باهام دشمنه کاراش یه جوریه ک یه روز حس میکنم فقط منو میخواد اما یه روز حس میکنم ازم نفرت داره خودش میگه عاشقمه اما توی رفتار اطرافیانو یه جور دوس داره ک من احساس کمبود میکنم حالم خیلی بده لطفا و لطفا نظر بدین من باید چیکار کنم اصلا از کجا بفهمم چ حسی داره؟
   چرا این پسره انقد پیچیده‌س؟

   • عباس علوی در

    اون پیچیده نیس شما خیلی حساسی از من میشنوی یه چند وقتی زیاد محلش نزاربعد چند روز دوباره یکم باهاش خوب شو بعد دوباره یکم ازش فاصله بگیر منظورم اینه که کلا کمیاب باش مثل الماس الماس هم اگه خیلی زیاد باشه دیگه کسی به چشم سنگ قیمتی نمیبینتش شما که دیگه ههه….

 13. امیرحسین در

  سلام ببخشید مزاحم میشم خواهش میکنم جواب بدید
  م هامون زیاد باهم ارتباط نداشتیم ولی بعد چند سال اومدن خونمون دیدم ش ازش خوشم اومد وعاشقش شدم و نمیتونم از فکرش در بیام چه کار کنم .؟ و حتی به خواطر اون عادت خیلی بد خود ارضایی رو ترک کردم

 14. امیرحسین در

  سلام ببخشید مزاحم میشم خواهش میکنم جواب بدید
  من ۱۷سالمه و قبلا به دختر دایی هام هم اهمیت نمیدادم چون خانواده هامون زیاد باهم ارتباط نداشتیم ولی بعد چند سال اومدن خونمون دیدم ش ازش خوشم اومد وعاشقش شدم و نمیتونم از فکرش در بیام چه کار کنم .؟ و حتی به خواطر اون عادت خیلی بد خود ارضایی رو ترک کردم

 15. من ٢٠ سال سن دارم
  من اومدم از دردم بگم ك شايد یکمی اروم شم …
  من ۵ ساله وارد ی رابطه عشقی‌ با بهترین دختر شدم
  پنج ساله بهش خیانت نکردم…پنج ساله مواظب هم دیگه بودیم …روز ب روزباهم حرف میزدیم و ازهم دیگه خسته نمیشیم …هر ۲ هفته ب زور میتونم ببینمش بخاطر اینکه خونواده ی اون تعصبین …
  من کارگرم داشتم خودم و جمع میکردم ک برم خواستگاریش …از همه لحاظ بهونه ندم دست خونوادش … ولی خونواده ی اون ب غریبه نمیدنش…برای اولین بار دیشب التماسش کردم ک بمونه ترکم نکنه …ولی تاکید میکرد ک باید جداشیم نمیخوام اذیت بشی من اخر این قصه رو میدونم …من از خودم متنفرشدم از دیشب تا الان چشام کبود شده از بس ک گریه کردم …و اه بی صدا میکشم …میخوام بدونم من جوون نماز خون و بدون هیچ لغزندگی ک جرم من مریضم …مرضم عشقه …تاوان چی و دارم میدم …
  اخرای عمرمه حس میکنم
  خدایا خودت کمکم کن …

 16. سلام خوبین دوستان ….
  یه پسر عاشق رفتارش چطوره؟؟
  مهربون . خوش رفتارو….

  یا بد اخلاق و…. خو چرا ….منظورم چرا بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا بده رفتارشو میگم اگه وقعا دوسم داشته باشه…راهنمایی کنید دوستان ….ممنون

  • سلام دوستان خواهش ميكنم از هركي كه اين مطلب رو ميبينه براي من دعا كنه كه بهش برسم من خيلي ساله كه صبر كردم خيلي سختي كشيدم، انشالله همتون به مراد دلتون برسيد

  • d.r mohammadi در

   این خصوصیات رفتار یه پسر عاشقی که نوشتم برای وقتیه که خودم عاشق شدم
   وقتی حواست نیست بهت نگاه میکنه و دوست داره تو چشمات نگاه کنه
   دوست داره باهات بره بیرون و وقتی با تو ا از خرید لباس و این جور چیزا بدش نمیاد و خیلی صبوری میکنه
   وقتی یه پسر عاشق میشه دختر خیلی سخت میفهمه چون پسر زیر چشمی به دختر نگاه میکنه و برای اینکه بیشتر پسرا غرورشون زیاده نمیتونن خیلی توجه کنن به دختر و اینکه پسر زیاد تورو مسخره میکنه یا زیاد باهات شوخی میکنه اونی که من دوسش دارم هنوزم نمیدونه که من دوسش دارم

 17. فاطو بانو در

  سلام لطفاااا راهنماییم کنید ..من از پسر عمم خوشم میاد اون بعضی وقتا یه رفتارایی میکنه و یه حرفایی میزنه حس میکنم اونم دوسم داره تقریبا کل فامیل و حتی خانواده ها فکر میکنن ما باهم رابطه داریم.. اما بعضی وقتا برعکسسس یه حرفش کلا ناامیدم میکنه..نمیدونم چیکار کنم که بفهمم اونم میخواد باهم باشیم یا نه ..گاهی اوقات پی ام میده و حرف میزنیم اما خیلیییی عادی .. لطفاً بهم بگید چیکار کنم ک از حسش با خبر بشم ..قراره چند روز دیگه بریم بیرون شام بخوریم لطفا بگید چیکار کنم که عاشقم بشه ..بگید چجوری بحثو پیش بکشم و چی بگم

  • علیرضا در

   سلام از این که انقدر صادقانه و شهامت داشتین تو فضای مجازی بیان کردین خودش نشونه خوبیه.من روک بهتون بگم من 5بار خواستگاری رفتم و در اخر زنم و انتخواب کردم تا ۳روز پیش ما ۴سال بود که عاشقانه زندگی کردیم.یکدفعه بی دلیل زنم ترکم کرد.اینارو گفتم که بدونید زندگی شوخی نیست احساسات قبل ازدواج بدرد نمیخوره مهم اینکه بعد از ازدواج ۲نفر عاشق هم باشن.من چون پسر هستم پسرهارو خوب میشناسم.اگه مردی از زنی خوشش بیاد ودوستش داشته باشه برای رسیدن بهش هرکاری میکنه.اگه غیر از این باشه بدونید همش هوس بود.تنها چیزی که میتونم بهتون پیشناهاد بدم اینه وقتش شام رفتین بیرون خودتون و اشفته نشون بدین جوری که هر کسی شما رو ببینه بهتون بگه خانم چیزی شده؟از چیزی ناراحت هستین؟اگه از شما پرسید چیشده؟ بگید برام خاستگار اومده من نمیخوامش ولی خانوادم اسرار کردن باید قبول کنی چون پسر خوبیه.بعد شما بگید حالا میخوام باهاش ۱جلسه برم بیرون باهم حرف بزنیم ببینم چی میشه.بعد از اون از رفتار پسر عمت میفهمی چه حسی روت داره فقط بدون کسی کسیرو دوست داشته باشه هیچ وقت براش کلاس نمیزاره.همین

   • سلام شما ک پسر هستید ب نظرتون پسرا با چه چیزایی غیر از سکس جذب دخترا میشن شما از چه رفتارایی خوشتون میاد ک عاشقتون میکنه؟

    • علی خان تنهاترین و عاشقترین سردار باوفا در

     سلام میخام جواب سما خانوم بدم کسی که با ی دختر سکس کنه مطمن باش ازدواجی در کار نیست همه حرفاشم برای مخ زدنه رک بگم سر زبون ریختنه فقط حالا بگید اقا بیچپجنبه نباش و باید میشش اینجوری باشی و انجوری اُمل نباش اینا همش حرفه برای گول زدن پسرا عاشق خانمی هستن که که تک باشه اجتماعی در عین حال دوس دارنبا پسری نباشه به اصطلاح ما سالم باشه دست نخورده اک و با حیا اینکه محال نده براش پسر مهم نباشه و دوس پسر نداشته باشه اون پسر بدونه حداقل فقط با این بوده و هست تازه شانسش اون پسره ادم خوبی باشه نه بعدا سواستفادشو ب بهانه عشق بکنه و بره اون دخترم بشینه و نفر بعد همینطور و بشه ی دختر …. یکلام سالم و درست و ی خانم عالی لباس پوشیدنشم حد داشته باسه نمیگم چادری و .. نه حداقل همه چیشو نمایان نکنه چون مرد د س داره ی چیزایی فقط مال خودش باشه و خودش ببینه اگه قرار باشه مثلا موی سرش همه ببینن یا مانتو باز دیگه براش معنی نداره و شیرین نیست ی چیزایی فقط برا خودش باشه جدب میشه و میگه به به چ دخترییی کلا خانوم باشه ی چیز تک همه که ی جورن تو این جامعه که دخترا ی با عرض پوزش نسبت به همه ی لنگ بازن این نحابت داسته باشه و کلام بعد این که حالا یکی باهمه حرف میزنه و چن نفر دوسته ولی اصلا سکس نمیکنه اینم خودش ی نوع هرزگی از نظر پسر چه برسه طرف سکس هم داشته باشه پسر میخاد طرفش همه جیش برا خودش باسه و اولین نفر لاشه که مثلا با بلوز شلوار میبیندش یا موهاش میبینه یا … کلا معمولا حجاب نمیگم خیلی بسته ولی تا حد معمول خوب باشه این جاذبه داره کسی بخادت مطمن باش برا خودت میخاد چون راه ندی رخاطر اون مسایل باشه میره ولی ببینه شما سفتبی و .این کاره تیستی د ستت داشته باشه پاته مطمن ولی هواس همه باید باشه چ پسر چ دختر ی عده هستن دنبال چیز دیگن من بدبین نیستما میگم ی عده موفق باشی

 18. ديانا در

  من 15 سالمه و الان ميگيد كه بچس و از اين حرفا
  من عاشق يه سرباز شدم نميتونم كاري بكنم حتي خجالت ميكشم ازش اسمشو بپرسم
  بگين چيكار كنم

  • مصطفی در

   سلام..
   دوستان عزیزم من ترجیخ دادم اینجا جواب دیانا عزیزو بدم
   من تقربیا خیلی کم میام همچین جاهایی کامنت یا نظرمو میگم اما این متنو خوندم و بیشتر این نظراتی ک دوستان دادن دلم خیلی خواست ی تجربه کوچیکو براتون ب اشتراک بزارم شاید ب درد شما ها هم بخوره‌.
   من مصطفی هستم الان ۳۰ سالمه ..
   در سن ۱۷ سالگی به قول شماها عزیزان عاشق دختر عموی خودم شدم ی دانش اموز بودم فقط سری دبیرستانمو تموم کردم دیرم بود برم خدمت برگردم ادامه تحصیلمو سر بگیرم و زندگی رویایی خودمو شروع کنم.تا سن ۱۸ سالگیم هنوز چند ماه میخواست داو طلبانه پیش قدم شدم برا خدمت اول ک منو نپذیرفتن بعدش گفتن اقا پسر تو کلا ی تخت کمه بیا برو سربازی …بلخره..
   این بچه عموی عزیز من نمیدونست ک من وابسته شدم بهش دختری بسیار زیبا و دوس داشتنی بود
   خدا رحمت کنه همه اموات شما عزیزانو ب مادرم قول دادم چون خیلی دوست داشت من وظیفه خودمو ب اب خاک وطنم انجام بدم سربازی.
   اگه خدمت کنم برام زن میگیری گفتش ب روی چشم پسر عزیز من چشم..از اونجا ک من داخل ی خانواده پر جمعیتی ب دنیا اومده بودم و پشت سر چندتا خواهرگر گیر پدرم اومده بودم خیلی عزیز بودم.
   دوستان بلخره کیفمو برداشتم ب عشق ی هوس یا ی فکر پوچ خالی رفتم سربازی سال ۸۴ اینقدر اشتیاق داشتم ب این خانم ک خدا راه شاهد میگرم کارتمو گرفتم بعد اومدم خونه ب عشق….نگارم……
   مادرم صد هزار بار زنگ میزد میگفت مصطفی جان من خدمتتو نمیخوام بابا بیا ب من سر بزن ..
   اولین اشتباه زندگیم یعنی من مادرم خواهرم پدرم خانوادمو دادم ب جای ی دختر خخخخ
   خوب بلخره خدمت تموم شد اومدم خونه
   با ی اشتیاقی ی چند روز موندم
   اینقدر با خودم کلنجار رفتتم ک مسئله رو مطرح کنم ولی نمیتونستم ی روز ب مادر گفتم عزیز جون من قول بهم دادی زن برام انتخاب کنی گفت پسر من باید تحصیلات و کار خوب داشته باشه همون جور دهنم وا موند اینقد مادرمو دوس داشتم حاظر بودم از جوانیم بگذرم ولی حال دل مامانم خوب باشه همیشه..
   گفتم چشم برا کنکور امتحان دادم خدا را شکر دانشگاه دولتی اهواز قبول شدم اونم رشته ای ک دوس داشتم مهندسی عمران.دایی هام اهواز زندگی میکردن هیچ وقت لطفشونو فراموش نمیکنم شردع کردم سرتون ب درد نیارم داخل فامیل پچ افتاده بود پسر فلانی دولتی قبول شده اونم مهتدسی عمران هنوز هیچی نشده همه مهتدس صدام میزدند..خخخ
   اون زمان ی مبایل خریدم با هزار قرض قوله…تا اینجا داستان فقط ی تصور زهنی بود در ذهن خودم هیچ کدوم از خانوادمون خبر نداشتن….اما خانواده عموی من و زن عموم ک خاله زاده من هم میشد خیلی دوسم داشتن بهم اهمیت ابراز علاقه میکردن و قتی میدیدنم ….حتی بقیه خانوادشون…
   من فوق تموم کردم با ی شرکت خصوصی با ی حقوق کوچیک شروع ب کار کردم دبگه دستم رفت تو جیب خودم ….رفتم مقطع لیسانس در همون دانشگاه و داخل این مدت اینقد اذیت میشدم حرص میخوردمو شبانه روز دختر عموی من جلو چشام بود خواب زندگی برام نزاشته بود تا ی جایی دیگه کم اوردم رفتم خونه بیشتر خواهر برادرا رو دعوت کردم ک موضوع رو مطرح کنم بلخره.
   روز موعود رسید …
   ی لحظه سر سفره غذا بلند شدم گفتم ..اگه نگارو برا من خواستگاری نکردین دیگه باهاتون قطع رابطه میکنم…
   پدرم گفت بچه بشین سر جات تا نزدم دهنتو پر گِل کنم.گفتم چشم
   خدیدو گفت اون بچه عموزاده منه اون دختر مال منه این همه دادو هوا نداره..خدارا شاهد میگیرم وقتی اینگو گفت حس کردم ک الان من امپراطور کل دنیا هستم من خلاصه میکنم داستانو..
   خودم تصمیم گرفتم ب دختر عمو مودبانه دعوتش کنم بیرون ی شام یا نهار مسله رو بگم..
   زنگ زدم بهش دعوت منو پذیرفت رفتیم بیرون هنوز دبسرستانی بود..ب من گفت ک من الان قصد ازدواج ندارم میخوام درسمو بخونم همین حرفایی ک دخترا میزنن.گفتم اشکال نداره منم افتخار میکنم شریک ایدنده من ادم تحصیل کرده ای باشه از این حرفا..
   خوب وقتی دیدم دختر ی جورایی نظرش بدک نیست
   پدر گفت چیشد پیش نهادت پسر عزیزم گفتم ولا پدر دختره گفته میخوام فعلا درس بخونم بزار درسشو بخونه ان هم چشم من خبرت میکنم..دو طرفین خانواده پشت پرده همه حرفا ردو بدل شد
   و ی جورایی همه مارو انتخاب اینده خود میدونستن..
   عزیزان بلخره من تحصیلاتم تموم شد وارد ی کمپانی شدم شروع ب کار کردوم ماشین خریدوم برا خودم زندگی دستو پا کردم داخل چند تا پروژه سنیگن در خارج از کشور کار میکردم سفر میرفتم برا خودم زندگی خیلی خوشگل داشتم ی جوان مثلا ۲۷ ساله
   ود کنارش من هیچ وقت از دختر عموم فاصله نگرفتم همش کنار خانوادشون بودم چ در سختی چ در خوشی..
   این دختر تا وقتی فهمید من واقعا عاشقم و ب خاطرش هر کاری میکنم شاخ شد برا ما ..میدونین چرا چون بیش از حد بهش محبت ابراز علاقه و دوس داشتن کردم.
   جوری شود وقتی اسم من میومد استفراغ میکرد حالش بهم میخود…
   منم پیش خودم فکر میکردم اگه از خانواده عموم جدا بشم با ب این دختر نرسم خودمو میکشم یا صدتا سرعت میرم زیر ی کامیون.
   خیلی میان جگری کردیم بزرگان فامیلم نشد.
   ی روز دل زدم ب دریا رفتم خونشون گفتم دختر جان من از ۸۴تا الان ک سال۹۵ هست ب پات موندم ب خاطر گریه کردم در جمع تحقیر شدم ب عشق تو من ب همه چیزای خوب رسیدم و حاظرم برا خوشبختی هر کاری بکنم.حاظرم برم برون جار بزنم…بیا این کارو نکن من داغون میشم روانی میشم خراب میشم ..من خوشتیپ نیستم هستم تحصیلات ندارم دارم کار ندارم دارم بهترین کشور ها رو سفررمیکنم بد اخلاقم ن خیر پرخاشگرم ن خیر همه همه هم داخل فامیل اینقد دوسم داشتن و بهم احترام میذاشتن ک خودم خجالت میکشیدم..کار نداریم من برا این خانم چ فداکاری هایی ک نکردم منت نسیت رو سر ی زن فقط ب خاطر خودشو خودم بودم..
   خوب با این کش مکشکا اختلاف افتاد داخل فامیلیمون همه هم اونا رو مقصر میدونستن پدر مادر خانواده دختر ب هر دری ک شما بگین زدن ک این رابطه خراب نشه نشد ک نشد ک نشدحتی تمام فامیل دو طرفین .
   عزیزان من هنوز نفهمیدم اون خانم چرا اینقدر از من سواستفاده و بهترین های زندگیمو ازم گرفت میدونین چرا چون بیمار بود چون عقده ای بود چون کمبود داشت من خیلی تلاش کردم اینا رو براش فراهم کنم اما نشد..
   مادرم ک بزرگترین ارزوش عروسی من بود از دست دادم داغون شدم حس میکرم غریب ترین مرد رو جهانم اصلا گوشه گیر شدم متنفر شدم همش میگفتم خدایا من چ گناهی کردم در صورتی ک هیچ جا اشتباه نکره بودم ب عشق عشقم و زندگی رویایی و عابروی خانواده مثبت ترین پسر فامیل بودم..
   خوب من سفر زیاد میرفتم المان اسپانیا امریکای لاتین دوتا زبان جهانی یا گرفتم شرکت خودم ی طرف کار میکرد داخل ایران و بلخره…
   تنها امیدی ک باقی مونده بود زن عموی و عموی من بود ک عاشقانه دوسم داشتن واقعا فهمیده بودن من عاشق بچه شان شدم و حاظرم جونمو بهش بدم…
   تا یک روز از اون روزهای تلخ زندگیم..ک من اینجا ی داستان ده ساله رو خلاصه کردم براتون خیلی جاها از قلم افتاد…در یک رستوران در خود شهر اهواز با یکی از دوستانم ک مَشغول نهار خوردن بودیم دیدم همون دختری ک ده سال از ندگی منو خراب کرده صاف نشسته جلو ماشین پسر مردوم گل میگه میخنده من ناراحت نشدم از این ناراحت شدم ک برا خودش ارزش قائل نشد اون پسر فقط برا همون چند لحظه میخواستش..این صحنه رو ک دیدم انگاری بنزین سوپور ریختی سرم اتیشم زدی دوستم گفت بابا بیخیال ول کن .گفتن این دختر مثل خواهر منه گذشته از این ک اسم من ده ساله روش من نمیتونم چشم پوشی کنم.تا اومدم بزنم بیرون سوار شدم اونا رفت بلخره دوستم داخل ماشین چقدر منو کنترل کرد.تا سر کوچیه ک پیادش کرده جیگرم سوخت اون لحظه فهمیدم ک هرکس لیاقت عاشقی رو نداره طرف مقابل باید سرش ب تنش بخوره..
   بلخره درگیری پیش اومد اون لحظه این پسر تا جا داشت ما زدیمش ماشین زیر پاش قرضی مال عمش ک بعد از دادگاه پاسگاه فهمیدم ..همسایه ها زنگ زدن پلیس اومده گفت اقا شما چرا اینقد خودتون لتو پار کردین این ماشین چرا اینقد خورد خمیره
   ما رفتیم کلانتری دوتامون بازداشت دوستم گفت من ب خانوادت خبر میدم شاید باورتون نشه بازم حاظر نبودم ب خاطر عموم و خانوادش این اتفاق بیوفته ب برادر بزگترم یواش گفتیم اومد سند گداشت مارو در اورد.بچه عموی ما یواشکی رضایت داد پسره رفت ما هم ی شب بازداشت اش نخورده دهن سوخته شدیم کار نداریم اون شب دیگه خیلی بد تر خراب شدم از لحاظ روحیه دربازداشگاه.
   تا ی چند روز گدشت دختر عمو جان امار محل کار منو میده پسره با دوستاش ی روز ریختن سر من تا جا داشتم کتک خوردم ..
   بله الان ک دارم اینو مینویسم حالم بد میشه بخوام بهش فکر کنم اون دختر ی درسی ب من داد ک من متوجه شدم خوشبختی و ارامش و لیاقت ی جای دیگه است
   کاری ب حال روز روحیه من کرد ک کلا تصمیم گرفتم از کشور خارج بشم …
   ی چیزی ک ازارم میداد اون زمان این بود ک فکر میکرد من خرم من نمیفهمم هیچ وقت نفهمید کی دوسش داره کی دشمنشه.فقط عاملش هم دوست های بدی ک دلشت مثل دختر خاله هاش زن دایش
   الان من در ی کشور رویایی با ی کمپانی معتبر و ستیزن ی مملکتی ک رویاش برا خیلی ها شاید براورده هیچ وقت نشه و با سر مایه گذاری هایی ک در ایراندارم و غیره
   اون خانم هنوز همون منشی خانم دندون پزشکه با اون همه تحصیلاتش عزیزان با هواس پیش نرید
   عاشق انسانی هستم ک اندیشه درست و در چهار چوب واقعیت میش میره
   امیدوارم این ی کوچلو از داستان من ب درد ی جوانی بخوره و با چشم باز پیش بره…غرور بد ویرانگر تمام رویا و زندگی زیبای انسان ها من ب خاطر اون دختر غرورمو زیر پا گذاشتم گریه کردم در جمع بخاطرش اما پایان زندگی من نبود
   خداوند مهربان همیشه یارو یاور همه اونایی باشه ک ب عشق حرمت و احترام میزارن..
   مصطفی انتاریو کانادا
   ارزوی قلبی من خوشبختی برا تمام جوانان کشورمه
   و بخصوص همون خانمی ک ده سال از بهترین روزای منو خراب کرد فقط ب جرم عاشقی یا دوس داشت
   18/1/2019

   • on mariz nabode faqat farghe beyne khobo bado nemidoneste va in k chon shoma asheqe yenafar hastin gharar nist on tarafam asheq shoma bashe

   • ای جانم ان شأ الله خوشبخترین باشین هر روز بهتر از دیروز خیلی خوب نوشته بودین مرسی از شما

  • درسته که خیلیا لیاقت عشق ودوست داشتن ندارن واینودختر عموی شما یک روزی پیشیمون خواهد شد

  • وقتی ک عاشقی اصلا خجالت نکش برو راست بهش بگو دوست دارم عشق اینجور چیزا حالیش نیس ک

 19. ديانا در

  من 15 سالمه و الان ميگيد كه بچس و از اين حرفا
  من عاشق يه سرباز شدم نميتونم كاري بكنم حتي خجالت ميكشم ازش اسمشو بپرسم
  بگين چيكار كنم

  • به قول ویشکا اسایش عشق فقط دونوعه
   بنده به خدا و مادر به فرزند
   مابقی احساسات حاصل ترشح نامتوازن هورمون هاست

  • وقتی ک عاشقی اصلا خجالت نکش برو راست بهش بگو دوست دارم عشق اینجور چیزا حالیش نیس ک ن

 20. ارشیا در

  من 14 سالمه الان شما میگید بچه است ولی سن فقط یه عدده
  من عاشق یکی از فامیل های نزدیکمم که تقریبا 1سال از من بزرگ تره
  ما از بچگی باهم بزرگ شدیم الان هم خیلی صمیمیم ولی نه در حد دوست (عاشق)
  من نمی دونم اونم به من حس داره یا دوست پسر یا منو در حد برادر خود میونه
  منم هی میخوام حسمو بهش بگم نمی دونم از کجا شروع کنم
  از شما خواهش می کنم اگر نظری دارید بگید

  • shekoofe.M در

   سلام ارشیا جان ببین بنظر من حستو بهش نگو چون اگ حستو بهش بگی خود ب خود ازت دور میشه نمیدونم چرا چون من خیلی این اتفاقو دیدم .کسی ک حسشو ب عشقش میگ ازش سرد میشه هرجور صلاح میدونی

  • سلام خوبی فداش برو صادقانه حرفاتو بزن تکلیفت معلوم بشه.مثبت اندیش باش.خداهم داشته باشه همچی حله…

  • علیرضا در

   منم ۱۶ سالمه عاشق یکی از فامیلامون شدم از کلاس سوم عاشقش شدم الان کلاس نهم هنوز چیزی بهم نگفته ولی فکر میکنم دوسم داره تورو خدا بگید چجور بفهمم؟

  • آرمین در

   شکوفه راس میگه حستو بهش نگو یجوری ازت فرار میکنه که تا عمر داری حتی بهت نگا هم نمیکنه فقط یه رفتارایی بکن که دلشو خود به خود ببری

 21. من از یکی از دوستام ک دوس دخترم داره ، درحدی ک خونواده هاشونم در جریانن ولی خب چون از سن پایین باهم بودن انگار خز شده واسش ،،، خوشم اومده ازش ن اینکه بخام بش گفته باشم ، همین ک واقن بعضی وقتا خیلی نگران میشم و پی م میدم بش و اینا ..تاحالا دراین حد رو کسی حساس نبودم ..خیلی گیجم ..مطمئنن اونم دوس دخترشو ول نمیکنه ب خاطر ی دختری ک فقط باهاش خوش گذرونی میکنه

 22. علی وفایی در

  با سلام به همه دوستان عزیز … عاشق دختر همسایه شدم که توی یک آپارتمان هستیم و آنها طبقه بالایی ما هستند … بین من و تو فقط یک سقف قرار دارد … او میداند عاشقش هستم و خیلی بارها به خودش و خانواده‌اش کمک های مختلف کرده ام … اما دیشب ناگهان در صحبتش من را داداش خطاب کرد … نمیدونم چرا … یعنی من را بعنوان برادرش که ندارد دوست دارد یا اشتباه گفت … خیلی اذیت شدم و اشک ریختم و او هم فهمید ناراحتم اما چیزی نگفت … نمیدانم چه کنم فقط عاشقش هستم …

 23. دلباخته در

  بابا ناموسا دارم داغون میشم . یه راه حل بزارید جلوم. من عاشق یه دختر شدم که پدرش دوست قدیمی بابامه. رفت امد خانوادگی داریم.
  1میترسم جلو خانواده ابروم بره
  2میترسم از دستش بدم
  3میترسم کسی دیگه رو دوس داسته باشه.
  از طرفی نمیدونم اونم منو میخواد که همین خیلی ازارم میده اگه بدونم یا یه جور بفهمم از بدبختی راحت میشم

  • دخترا از پسرای مغرورو غیرتی خوششون میاد سعی نکن زیاد بهش توجه کنی که احساس غرور کنه اونجور شاید ازت خوشش اومد راستی جنتلمنو با ادبم که باشی بهترم میشه

  • بنظرم باید بدون وقفه با هاش حرف بزنی .یه لحظه غفلت یه عمر پشیمانی .مثل من که الان ۱۲ ساله در یه جای از زندگیم گیر کردم وتمام توان منو ازم گرفته

  • میلاد در

   ترس برادر مرگه ترست رو دور بریز و برو خواسته قلبیت رو بگو مطمئنا جواب بی ادبانه ای نمیشنوی اونم یه آدمه و درک داره فوقش جواب منفی میده و باید بدونی هر جواب منفی با تلاش خودت میتونه مثبت بشه

 24. آیــAihaـهـا در

  راستش من توی گپ بچه های اموزشگاه (ادمینش خودمم) فقط یه پسر بودم به اسم محمدفرید اوایل که ندیده بودمش کلی اذیتش میکردم و از این کار لذت میبردم ولی وقتی دیدمش… روز لکچر دادنم بود که کلاس اونا یاد بگیرن(فرید از من 1 سال بزرگتره ولی ترمش پایین تره) موقع لکچر هم چون یه پارت ضد پسری بود یکم دوباره اذیت شد که بعد لکچر خواست روزی که خودش لکچر داره ازم انتقام بگیره ..بعد اون روز تا الان عاشقشم ولی خیلی کم باهم ارتباط داریم و تازگیا با دوستم صمیمی شده حالا من چیکار کنم خودش بیاد جلو؟ خواهشا راهنماییم کنید

 25. مژگان در

  مژده
  من عاشق پسریم که یک نفر دیگه رو دوست داره نمیدونم چیکار کنم هی میترسم بره میترسم ترکم کنه میترسم اون دختره برگرده ترس دارم کمکم کنیم چیکار کنم اون دختره از یادش بره

 26. محمد زارعی در

  منم عاشق دختری هسم ک‌ حاظرم جونمم براش بدم خیییییلی دوسش دارم، دو سالم با هم بودیم ولی دست سرنوشت نخواست ک ما با هم باشیم و ب خاطر خونوادش ک منو نمیخواستن از هم جدا باشیم. ولی از ته دل آرزو میکنم ک بهترین و زیباترین زندگی رو داشته باشه حتی بدون من ، برام کافیه ک بخنده و خوشال باشه ، هنوزم بعضی وقتا میرم و از دور میبینمش ، از خدا میخوام اگه آدمی واقعا قرار نیس موندگار بشه و ترکت کنه ایشالا ک هیچ وقت نیاد ، چون بعدش دیگه زندگی برات معنی نداره و میشی ی جسم متحرک و بی امید ، خدایا همی عاشقا رو ب هم برسون

 27. سلام من یه مدتی عاشق یه پسری شدم ولی میترسم بش بگم و آبروم بره چون هم محلیمونه و یه سوپر مارکت داره هروز به یه بهانه ایی میرم ازش خرید میکنم،ولی خیلی دارم اذیت میشه.میترسم بش بگم و بگه از یکی دیگه خوشم میاد و…بنظرتون چکار کنم

  • ناشناس در

   اگه واقعا دوسش داری عاشقش هستی بهش بگو حالا مستقیم یا غیر مستقیم…خیالت و راحت کن…

 28. طاهره در

  من سه ساله که معین جانم و دوست دارم و از این سه سال تنها سال گذشته دو بار دیدمش یکی30تیر فرهنگسرای ارسباران و یکی هم7اردیبهش گالری گویا.بار دوم که دیدمش کلی حرف داشتم بهش بزنم ولی فهمیدم دوست نداره هم صحبت باشه. الانم دیگه ایران نیستم که از نزدیک ببینمش من همیشه دوسش دارم و خواهم داشت چه منو دوست داشته باشه چه نه؟ اون اوایل جواب پیامای تلگراممو نمیاد اما یه مدته جواب میده البته با استیکر تشکر و گل. من به همینم راضیم .همیشه تو تصوراتم با معینم هستم امیدوارم فاصله مون از بین بره و این روش شما در مورد منو عشقم جواب بده

 29. باران در

  فقط میدونم‌حالم بده و امیدواری هیچ فایده ای نداره. حتی تو خیالاتمم نمی تونم باهاش باشم.
  حافظ میگه:به خواب نیز نمی بینمش چه جای وصال؟
  ب قول مجید خراطها:مثل یازده دوتا خط موازی رسیدنت به من قطعا محاله.
  دوسش دارم ولی محاله دوسم داشته باشه.حالم از خودم ب هم میخوره.

 30. نرگس جوووووون تو ک از شکست غرورت خوشت نمیاد پس کاری نکن خلاف میلت غرورتو بشکنی با این افکار خودتو آزار نده،اون پیشنهاد خاستگاری داده پس واس حرف مامانش عقب نمیکشه یمدت طول میکشه ولی برمیگرده سنگین باش پیشروی نکنی یوخ

 31. کر . بختیاری در

  با سلام و خسته نباشی من 17سالمه و عاشق یه دختری شدم که سه سال از خودم کوچیک تره و اونو خیلی خیلی دوسش دارم بگید چیکار کنم.
  اونو به خودم جذب کنم یا همون عاشق خودم کنم. الان چند ساله که دوسش دارم.

 32. با سلام خدمت شما.اول اینو بگم بعد حرفای خودمو.
  کسای ک اینجا کسای دیگه رو مسخره میکنن یا عاشقی رو نمیدونن یا جواب رد شنیدن و باید بدونن عشق سنو سال نمیشناسه وسن فقط یه عدد هستش.
  من ۱۶سالمه و حدود۳سال میگذره ک من از یکی از دخترای فامیل خوشم میاد و باهاشم صمیمیم ی بار ب خودش گفتم ک میخوامش و ی بار هم دوستش ب خواسته خودش بهش گفت اما به شوخی گرفت و من داغون تراز قبل شدم،ی جای خوندم ک اگر کسی کسیو میخواد اول باهاش ارتباط برقرار میکنه و پیام میده و شروع ب صمیمیت میکنه ومن برای این اینو گفتم ک اون اول ب من پیام داد.
  الان هر کاری میکنم ک بفهمم اونم منو دوست داره یا نه موفق نمیشم لطفا راهنمایم کنید(اون دخترهم یک سال از من کوچیکتره)

 33. فهیمه رحیمی در

  سلام همه از عشقشون گفتن منم از عشقم بگم
  8 سال پیش از به صورت خیلی اتفاقی یه شماره رو جا به جا گرفتم با یه پسری اشنا شدم.اولش خیلی مسخره بود و رو کم کنی.مثلا من براش شارژ میفرستادم.بعدش این مکالمه ادامه پیدا کرد تا این ک ۶ماه بعد اون از شهر خودشون اومد دیدنم.اینقدر با هم خوش بودیم ک زمان از دستم در رفت و وقتی متوجه شدم ۶ساعت خارج از منزل بودم.وقتی اومدم خونه اینقدر کتک خوردم بابت غیبتم.تنها کسی ک از دوستی من و امید خبر دداشت دختر داییم بود ک اونم به خانوادم گفته بود.بابام به امید زنگ زد ک بیا با هم صحبت کنیم.ولی اون برای همیشه منو ول کرد و فرار کرد.من به خاطر این اشتباه خیلی محدود شدم و مث زندانی ها باهام برخورد شد و خیلی زمان برد تا همه چیز به حالت اول برگرده و سرکوفت این موضوع رو زیاد شنیدم.گذشت تا من نامزد کردم سه سال پیش و نامزدیم بهم خورد.و به صورت خیلی اتفاقی تو فیسبوک پیدا کردم و بهش پیام دادم.خارج از ایران بود.وقتی صداشو شنیدم خیلی گریه کردم.اونم ازدواج کرده بود خانومش رو میخواست طلاق بده.چند ماه با هم حرف زدیم.اومد ایران با هم قرار گذاشتیم.نمیدونم چرا من اینقدر بدشانسم.همون روز برادرم ما رو با هم دید.و باز امید میخواست فرار کنه.من التماس کردم ک اینا منو میکشن بیا صحبت کن.با برادرم صحبت کرد قرار خاستگاری گذاشت برای هفته بعد.درست یک شب قبل این ک بیاد خاستگاری رفت با خانومش اشتی کرد.و منو برای بار دوم ول کرد.الان ک دارم تایپ میکنم دخترش به دنیا اومده اسمش ارغوانه.تنها کسی ک از این رابطه ضربه میخوره دختره.هیچ وقت امید رو نمیبخشم امیدوارم یه روزی اتفاقی یه این صفحه سر بزنه

 34. بغض آخر در

  شد 17 سالم با یکی از اقوام مامانم اینا یه جمعه رفتیم تفریح جمعه دیگه ازدواج کردم حتی خواسگاریمم نیومدن یه روز قبل از آزمایش خونم زنگ زدم به عشقم گفتم دارم ازدواج میکنما فک کرد دروغ میگم یه پوز خند زد و بهم گف خوشبخت بشی.خیلی خاطره باهاش دارم داره ذره ذره نابودم میکنه هرشب مست بود و تو بغلم گریه میکرد باور نکرد ک ازدواج کردم تاروزی ک مامانم عکس نامزدمو گذاشت پروفایلش نمیدونم همون موقعه چ حسی پیدا کرد الانم ک ازدواج کردم زندگی خوبی ندارم نامزدم تو زندگیش یکی دیگه هس نمیدونم دیگه چیکار کنم به بن بست درسیدم

 35. سلام من ۱۶.۵ سالمه و الان ۲ ساله که عاشق یه کسی شدم . تا حالا ۲ تا خواستگار داشتم ولی به هیچکدوم حس خاصی نداشتم . فقط کیوانو (اونی که دوسش دارم ) می دیدم تا اینکه فهمیدم با مادرم تو تلگرام حرف زده و منو ازش خواستگاری کرده . اینم بگم که اصلا از اینکه غرورم جلوی کسی خرد بشه خوشم نمیاد و وقتی فهمیدم اونم بهم حس داره به روم نیاوردم. یه روز رفتیم خونشون(اخه دوست خانوادگیمونن) نگو این به مادرش گفته و اون منو زیر نظر داشته منم وقتی که شب شد گیر دادم به مامانم که بریم و این حرفا (اخه خجالت می کشیدم اونجا بمونیم ولی ای کاش لال میشدمو گیر نمیدادم) ماهم اومدیم خونه مامان کیوانم به کیوان گفته که این دختره حرف حرف خودشه و به درد ما نمیخوره.(اینارو از چتای مامانمو کیوان فهمیدم . البته اینو بگما من اصلا این جور ادمی نیستم فقط اونشب خجالت میکشیدم اونجا بمونم)خلاصه قضیه منتفی شد. منم الان شبا کارم شده گریه و فکر کردن به کیوان توروخدا کمکم کنید حتما میگید فراموشش کن ولی فقط کسی که عاشق شده میفهمه که من چی میگم 🙁 🙁 🙁

  • وقتی یکی یک نفر رو بخواد همه جور پاش وامیسته و قتی نخواد دنبال بهانه میگرده واسه رفتن حالا میل با خودته میتونی بهش فکر کنی و خودت رو عذاب بدی میتونی نکات وبسایت رو انجام بدی و میتوونی کنارش بزاری

 36. مهرگان در

  سلام من مهرگان هستم و دست دارم یکی عاشق من شود

  جواب دهید plaese

  بوس بوس بوس بوس بوس بوس بوس بوس

 37. مجیدکردلو در

  من عاشق دختری به نام فائزه هستم ولی اون هیچ احساسی نسبت به من ندارد ..
  آیا دعایی هست که اونیز عاشق من بشود
  مجید از همدان.
  1396/11/2

 38. سلام. من حدود۴ساله که عاشق دختریکی ازفامیلای دورمون هستم، اون ازمن یک سال ونیم بزرگ تره وتاحالا هم باهاش صحبت نکردم چون از والدین اون وخودم خجالت می کشم ونمیدونم اون هم چه حسی نسبت به من داره چطوری اونوعاشق خودم کنم لطفا راهنماییم کنید …

 39. والا تو دانشگاه هر کی ازراه میرسه عاشقم میشه
  حالا یکی عاشقم شده ه منم ازاول عاشقش بودم ولی میترسم عشقش تحت تاثیر جو باشه و عاشفم نبوده باشه یه سال صبر کرده تا دوباره تو دانشکده همو ببینیم هنوزم چیزی نگفته عاشقم زیاد داره نمیدونم ازکجا بفهمم واقعا عاشقمه اخه یه سال ازم کوچکتره

 40. سلام من نزدیک یه سال نیم عاشق یه نفر بودم الان هجده سالمه از قبل یه اشنایی داشتیم بعد یه سال نیم خودش یه روز داخل اینستا پیام داد من چند روز باهاش پیام دادم شمارش گرفتم خلاصه دل زدم به دریا بهش گفتم دوسش دارم حالا اونم فقط میگه این یه حس میره ولی من الان شده یه دو سالی هروز بیشتر دیروز من بهش میگم ‌میخوای یواش یواش بریم جلو منو بشناسی اینها میگه نمیدونم نمیدونم چیکار کنم چی بهش بگم

 41. حامد خلوتها در

  سلام به همه اونایی که تو حادثه عشق عاشقونه سوختن.حاضرم قسم بخورم دردی که من کشیدم تو عشق هیچ احدی نکشیده هیچ احدی.اینو با ایمان کامل میگم.امیدوارم همه به عشقشون برسن امین.حداقل ببینیم لذت ببریم ….

 42. fardennnnnnnnn در

  سلام تشکر از مطالیب که گزاشتین واقعا عالی بود در ضمن من عاشق دختر شدم که فامیل میشه برام حالا نمیتونم براش بیگم که دوستیش دارم ازین میترسم برام جواب رد بیدن یا با خانواده اش بیگه چون نمیخام تا دنظر خود دوختره رو راجع به خودم بیدونم خانواده اش خبر شود من خودم 22 ساله هستم اونم 21 سالیشه ولی اون خیلی خوشکل هست در ضمن درسش هم بالا تر از من هست حالا اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

  • سلام داداش من سنم پایین تر از تو ولی موقعیتم دقیقا مثل خودت …..داداش بهش بگو اگر گفت ن پیلش بشو اینطور دخترایی دوست دارن یکی دنبالشون باش پیگیرشون باش تا بفهمن دوسشون داری ……

 43. سلام تشکر از مطالیب که گزاشتین واقعا عالی بود در ضمن من عاشق دختر شدم که فامیل میشه برام حالا نمیتونم براش بیگم که دوستیش دارم ازین میترسم برام جواب رد بیدن یا با خانواده اش بیگه چون نمیخام تا دنظر خود دوختره رو راجع به خودم بیدونم خانواده اش خبر شود من خودم 22 ساله هستم اونم 21 سالیشه ولی اون خیلی خوشکل هست در ضمن درسش هم بالا تر از من هست حالا اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

 44. هناسه در

  یه روزی میرسه که….ناخناتو میخوری….لباسات به تنت گشاد میشن….زنگ گوشیتو یادت میره….دور چشمات کبود میشه….سفیدی چشمت قرمز میشه….لبات بی رنگ میشن….دستات سرد میشن….فشارت پایینه….وقتی بارون میاد پنجره رو میبندی….با اولین آهنگ غمگین اشکات جاری میشن….لبخند از لبات میره..به بهانه خوابیدن شبا خیلی زود میری تو رختخوابت و تا نزدیکای صبح به یادم اشک میریزی….ساعت ها تو حموم میمونی و زیر دوش فقط گریه میکنی….شبا عکس هامو بغل میکنی و باهاشون حرف میزنی….دیگه بدون شب بخیر گفتنام میخوابی….بالشت همیشه خیسه….شب و روزت میشه فکر کردن به حرفام که میگفتم تنهام نذار….حالا یه ربان مشکی گذاشتن گوشه عکسم….دیگه دیره عشقم….من دیگه نیستم….

 45. هناسه در

  به سلامتی قلب دخترا مثل قبرستونه هرکی به اونجا پا میزاره دیگه نمی تونه برگرده اما قلب پسرا مثل هتل5ستارس معلوم نیس کی میاد کی میره به سلامتی اونایی که زخم نامردا رو کمرشونه.
  به سلامتی اونایی که زخم رفاقت توجیگرشونه.
  به سلامتی اونایی که ازپشت خنجرخوردن.
  به سلامتی اونایی که از زخم رفاقت مردن.
  به سلامتی اونی که تیکه میندازه تا بچه ها بخندن اما تا آخر کلاس باید دم در وایسه

 46. هناسه در

  هیچوقت وارد گذشته هیچ ادمی نشو
  و زیرو رویش نکن
  حتی عزیزترینت
  زیباترین باغچه را هم که بیل بزنی
  حداقل ی کرم توش پیدا میکنی

 47. هناسه در

  ﻣﻦ ﻧــﻪ ﺣـــﻮﺻِـﻠﻪ ﺍﯾﻨــﻮ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺑﺨــﻮﺍﻡ ﺧﻮﺩﻣﻮ
  ﻭﺍﺳﻪ ﮐَﺴﯽ ﺛﺎﺑِــﺖ ﮐﻨــﻢ !!
  ﻧﻪ ﭘِﯿﮕﯿـــﺮ ﺍﯾﻨــﻢ ﺑﺒﯿﻨــﻢ ﺑَﺮﺩﺍﺷـــﺖ ﺑَﻘﯿـــﻪ ﺍﺯ ﻣﻦ ﭼﯿـــﻪ !!
  ﭼﻮﻥ ﺑﺎ ﺣَـــﺮﻑ ﺩﻳﮕـــﺮﺍﻥ ﺑﻪ ﭼِﺸـــﻢ ﻛﺴـــﻰ
  ﻧﻴـــﻮﻣﺪﻡ . . .
  ﻛﻪ ﺣﺎﻻ ﺑﺎ ﺣﺮﻑ ﺩﻳﮕـــﺮﺍﻥ
  ﺑﺨـــﻮﺍﻡ ﺍﺯ ﭼِﺸــﻢ ﻛﺴـــﻰ ﺑﻴﻮﻓﺘـــﻢ ..!
  ﻣﻦ ﻫﻤﯿﻨﻢ …
  ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺩﺭﮐﻢ ﮐﻦ
  ﻧﺨﻮﺍﺳﺘﯽ ﺷﺮ ﮐﻢ ﮐﻦ…

  .

 48. هناسه در

  به سلامتی اون لحظه ای که از همه دنیا دلت گرفته…..

  نه کسی رو داری باهاش دردودل کنی….

  نه دلت میخواد کسی رو ناراحت کنی…

  سکوت میکنی و تو دلت میگی : باشه..اینم میگذره…

 49. هناسه در

  وقتی به جای عزیزم بهم میگی : عزیز . . .

  یعنی یه عزیز بی صاحب

  عزیزی که هنوز عزیزه

  ولی مال تو نیست

  شنیدنش که درد داره

  گفتنشو نمیدونم !!

 50. هناسه در

  آسیب دبده ام
  شیشه بلورین احساسم ترک خورده
  قلب عاشقم لب پر شده
  جام چشمانم شکسته
  واشک میریزم
  تو آسوده باش عشقم
  خودم کردم که لعنت بر خودم باد

 51. هناسه در

  روزی زنی روستائی که هرگز حرف دلنشینی از همسرش نشنیده بود،

  بیمار شد. شوهر او که راننده موتور سیکلت بود و از موتورش براى‌ حمل و نقل کالا در

  شهر استفاده مى‌کرد براى اولین بار همسرش را سوار موتورسیکلت خود کرد. زن با

  احتیاط سوار موتور شد و از دست پاچگی و خجالت نمی دانست دست هایش را کجا

  بگذارد که ناگهان شوهرش گفت: «مرا بغل کن.»

  زن پرسید: «چه کار کنم؟» و وقتی متوجه حرف شوهرش شد ناگهان صورتش سرخ شد.

  با خجالت کمر شوهرش را بغل کرد و کم کم اشک صورتش را خیس نمود. به نیمه راه

  رسیده بودند که زن از شوهرش خواست به خانه برگردند.

  شوهرش با تعجب پرسید: «چرا؟ تقریبا به بیمارستان رسیده ایم.»

  زن جواب داد: «دیگر لازم نیست، بهتر شدم. سرم درد نمی کند.»

  شوهر همسرش را به خانه رساند ولى هرگز متوجه نخواهد شد که گفتن همان جمله

  ى ساده ى «مرا بغل کن» چقدر احساس خوشبختى را در قلب همسرش باعث شده که

  در همین مسیر کوتاه، سردردش را خوب کرده است.

  عشق چنان عظیم است که در تصور نمی گنجد. فاصله ابراز عشق دور نیست. فقط از

  قلب تا زبان است و کافی است که حرف های دلتان را بیان کنید

 52. هناسه در

  معرکه بودناراحت
  فوقش 5الی6سالش بود پابرهنه با پیرهن پاره در هوای سرد زمستانی در پشت ویترین فروشگاه ایستاده بود و به داخل نگاه میکرد
  زن رهگذر دلش به حال آن پسر بچه سوخت دستش راگرفت وبه داخل فروشگاه برد و برایش کفش و لباس خرید.
  پسر پرسید : خانم شما خدایید؟
  زن جواب داد : نه من بنده ی خدایم .
  پسرک گفت : میدانستم با او نسبتی دارید

 53. هناسه در

  یه روز تو پارک نشسته بودم داشتم تو گوشی لاینمو چک میکردم

  یه پسر 5 6 ساله امد گفت داداش یه ادامس

  میخری

  گفتم همرام پول کمه ولی میخوای بشین کنارم الان دوستم میاد میخرم

  گفت باشه نشست

  بعد مدتی گفت:داداش داری چیکار میکنی

  گفتم تو فضای مجازی میگردم

  گفت اون دیگه چیه؟

  خواستم جوابی بدم که قابل درک یه بچه ی 5 6 ساله شه

  گفتم فضای مجازی جایه که نمیتونی چیزی لمس کنی ولی تمام رویاهاتو اونجا میسازی

  گفت داداش فضای مجازیو دوس دارم منم زیاد میرم

  گفتم مگه اینترنت داری

  گفت نه داداش

  بابام زندانه نمیتونم لمسش کنم ولی دوسش دارم

  مامانم صبح ساعت 6 میره سره کار شب ساعت 10 میاد که من میخابم نمیتونم

  ببینمش ولی دوسش دارم

  وقتی داداشی گریه میکنه نون میریزیم تو اب فک میکنیم سوپه

  تاحالا سوپ نخوردم ولی دوسش دارم

  صب خواهرم میره بیرون چون پول نداریم میگن تن فروشی میکنه ولی نمیفهمم وقتی

  میاد خونه تنش سر جاشه

  من دوس دارم درس بخونم دکتر بشم ولی نمیتونم مدرسه برم باید کار کنم

  مگه این دنیای مجازی نیست؟؟؟

  اشکامو پاک کردم

  نتونستم چیزی بگم

  فقط گفتم اره عزیزم دنیای تو ، مجازی تر از دنیای منه!

 54. هناسه در

  سلام الان که دارم پیامارو میخونم دوست دارم سخت خدا را در اغوش بگیرم و بگویم بیا خدایا نگاه کن بنده هایت چگونه اسیر شیطان شده اند عشق خوب اما برای لایقش ما هم چون طرف را دوست داریم اورا بی عیب توصیف میکنیم وقتی با او وارد زندگی مشترک میشویم میبینیم چقدر فاصله میان ما هست اقا پسرا تو سن کم عاشقی برای شما حکم هوس را دارد و دخترا برای شما حکم نابودی بذار واسه به دست اوردن یکی که دوسش دارید سختی کشید اگه سن کمی دارید او را تعقیب کنید ولی هیچگاه به او نگویید از احساستان وقتی وارد دانشگاه شدید و به بلوغ فکری رسیدید اگر بازهم اورا میخواستید با خانوادیتان وارد شوید تا مرز بین شما در زندگی رعایت شود دختر خانما برای پسررها خودتان را نفروشید بخدا قیمت دختر بودن خیلی زیاد است عشق باد هواست در سن کم چرا این را درک نمی کنید الان مطمعنم می گویید تو خودت عاشق نیستی سخت در اشتباهیت چون من مجنونم اما دوست دارم از این بدترش نکنم چون سن کم برایم حکم نابودی را دارد چون درک هوس را باعشق نمی فهمم دخترا عاشق نشید بذارید برید دانشگاه بخدا خندتون میگیره نذارید لکه ننگ روی گذشتتون باشه بذارید گذشتتون مثل دلتون پاک باشه و اینو بدونن پسرا بعد از عشق اولشون اگه بایه نفره دیگه هم دوست شن مثل لاشی هستند تورو خدا احساس یه دختره پاکو به بازی نگیرید و این را بدانید نماز میت سجده ندارد پس شما هم برای کسی که از دست داده اید سجده نکنید و فکر نکنید که اگر دوست نداشته باشید عقب مانده شما را دیگران صدا می زنند بگذار دیگران حسرت با تو بودن را بخورند

  • رووناک در

   چجوری شما را پیدا کنم یە مشورت ازتون بگیرم.نابود شدم تو باطلاقی افتادم

   • محمد گویینی در

    خواهش میکنم کمکم کنین و جوابتونو به این شماره پیامک کنین بخدا میخوام خودمو بکشم

    سلام من یه پسرم از یه دختری خوشم اومد خیلی خیلی دوسش دارم دارم دیونه میشم اصلا من یک کلمه باهاش صحبت نکردم ولی هر روز که می بینمش دست و پام میلزه و قلبم میگیره ایا این احساس عشق نیست اما متعسفانه اون هم با من صحبت نمی کنه من به برادرش هم حتی سلام میکنم اما به خودش نمیتونم چون دستو پام میلرزه جونمم براش میدم اما نمی دونم که دوسم داره یا نه هر موقع که منو میبینه سریع یه نیگاه میندازه زود رو شو بر میگر دونه و دوباره همین کارو انجام میده خدا چیکار کنم خواهش میکنم خواهش میکنم یکی کمکم کنه اخه خیلی خیلی دوسش دارم.
    راستی فاصله طبقاطی هم داریم..

 55. هناسه در

  ماجرای من تلخ تر از هر قهوه ای است که نوشیده اید تمام وجودم زخم است زخمی که از سادگیم خوردم تورو خدا نذارید احساس بر عقلتون غالب شه کسی که یه نفرو دوست داره نمی ذاره غم تو دلش باشه چه برسه به اینکه نارحتش کنه مواظب روح پاکتون باشید عشق در سن کم یعنی نابودی پس خودتان را نابود نکنید کاش زندگی ان گونه بود که ما در رویاهامون با مداد رنگی میکشیدیم بگذارید سرنوشت برای رویاهایتان تصمیم بگیرد در مورد این مسال عجله نکنید مطمعن باشید اگر پسری دست در دست شما گذاشت شما را بوسید هوس است اگر در مورد مساعل بی ربط حرف زد هوسی بیش نیست که وجود فرد را پر کرده عمویی داشتم که 8 سال بایک دختر بود و دراخر گفت او را نمی پذیرم چون بامن خیلی کارهای زشت کرده و من مطمعن نیستم اگر او را بیاورم و از خانه بیرون روم او به من خیانت نکند و عمویم رفت با یک زن از روستاازدواچ کرد تو رو خدا خودتونو به بهای کم نفروشید اگه یکی شما رو رها کرد واسش زانو نزنید که نماز میت سجده ندارد

 56. دختربابا در

  من یکیو دوس داشتم زیاااااااااااااااااااااااد…میمردم واسش
  ولی دیگه نمیخوامش خداروشکر
  فهمیدم ادمارو فقط به اندازه لیاقتشون باید دوست داشت
  یه مرد واقعی وعاشق خودش میاد اشکاتو پاک میکنه نه اینکه باعث گریت شه

  • هناسه در

   سلام ممنون با نظرت موافقم نماز میت سجده ندارد که واسه بی لیاقتی مثل پسرا سجده زد پیش خدا

 57. سلام من ۱۴ سالمه وعاشق یکی از دخترای فامیل شدم یه بار که خونشون دعوت بودیم هی منو نگاه میکرد منم فکر کردم با این نگاهش یه منظوری داره پا شدم ورفتم نشستم تو یه اتاق دیگه والکی به گوشیم ور میرفتم تا این که اون اومد و گفت بیا بریم تو اتاق من رفتیم تو اتاق درو بست وگفت بیا بشین رو تخت رفتم نشستم رو تخت خدایی خیلی خجالت میکشیدم و بعد گوشیشو در اورد و شمارشو به من داد و گفت هر وقت خواستی توی تلگرام پیام بده منم گفتم باشه اونشب که برگشتیم خونه احساس عجیبی داشتم من عاشق اون شده بودم و از رفتار او فهمیدم که اونم عاشق منه خلاصه چند ماهی توی تلگرام با هم در ارتباط بودیم وحتی مادرم اسمشو توی تلگرام دید و گفت این کیه گفتم این دخترفلان فامیل وهیچ مخالفتی از خودش نشان نداد اینقدر توی تلگرام بهش پیام داده بودم که کاملا وابستش شده بودم هر شب تو تلگرام پیام میدادم واونم سر موقع جوابمو میداد خیلی بهش وابسته شده بودم تا اینکه شنیدم براش خاستگار اومده واون پدر مادرش قبول کردن وای لحضه خیلی بدی بود داغون شدم خواهشا جواب بدین دارم داغون میشم دیگه نمیتونم خودمو نگه دارم خواهشا جواب بدید بگید باید چکار کنم راستی اینم بگم دختر خانم یک سال از من بزرگتره

  • هناسه در

   با سلام به نظرم میان شما و این دختر خانم هوسی بیش نیست شاید اگر بزرگ شوی و درک بالا برود این را بفهمی و این را بدان در این سن کم هر تصمیمی که بگیری اشتباه است اگر عاشق واقعی هستی بگذار سرنوشت برایت این بازی را رقم بزند و ان را موکول کن به خدا اگر سرنوشت شما به هم گره خورده باشد به هم می رسید در هیچ کاری عجله و اجبار به خرج نده تو هدفت فعلا درس خواندن باشد و هر چه غیر ان را موکول به اینده کن

 58. شیطان عاشق در

  سلام از راهنمایی هاتون ممنون من یه پسر 22 هستم که از سن 15 سالگی عاشق دختر خالم هستم ولی تا به حال هیچ چیزی به کسی نگفتم وتو خودم ریختم یعنی نتونستم به کسی بگم .
  این اواخر خیلی زیاد بهش فکر میکنم داره کل مغزمو پر میکنه دارم میترکم اما نمیتونم برم بهش بگم نمیدونم ترسم از چیه.
  20 روز دیگ اعزام خدمتم .
  من به خاطره علاقم بهش به هیچ رابطه دیگه ای فکر نکردم .
  چطوری بهش بگم ؟
  جوابش چیه؟
  میترسم توی خدمت باشم بفهمم که ازدواج کرده اون روز،روز مرگه منه.
  اگه کسی که میتونه کمکم کنه ممنون میشم.

  • هناسه در

   باسلام اگر شما او را دوست دارید به او بگویید عاشق اگر باشی دنیا را به هم می زنی تا او را داشته باشی نگران جوابش نباش به خدا خودت را بسپار اگر ایمان به کارت داری

  • هناسه در

   سلام اگر عاشقش هستی دنبال برو عاشق که باشی نتیجه اش برایت مهم نیست دنیا را به هم می زنی تا او را داشته باشی اگر پاک است برو و نگران نتیجه اش نباش و ان را موکول به خدا کن

  • هناسه در

   باسلام موضوع شما برایم جالب بود میشه اگه خوندید یا اتقاقی براتون پیش اومده بگید؟متشکرم

 59. نیلوفر در

  من ۱۶ سالمه عاشق کسی شدم که نباید میشدم.۱۱ سال ازم بزرگتره بدتر معلممه.واقعا خیلی سخته از وقتی ۱۴ سالم بود این حس نسبت بهش دارم.تنها آرزوم اینه که اونم همچین احساسی نسبت به من داشته باشه والی اینم میدونم که غیر ممکنه ولی بازم امید دارم❤

  • هناسه در

   نیلوفر جان عشق تو هوسی زود گذراست وکسی جز تو نمی تواند به تو کمک کند سعی کن عاقلانه تصمیم بیگری روزی می رسد که به این کارت می خندی مطمعن باش در این سن باید تو درست را بخوانی به خدا توکل کنی موفق میشوی رمز نجات تو فقط خداست غافل از او نشو در این سن کم به نظرم اگر میتوانی با مادرت صحبت کن اگر عصبانی شد جا نزن حق دارد فقط به حرف هایش گوش کن و راه نجاتی برای خودت پیداکن

 60. يه عاشقم در

  و اينكه قبلا بهم گفته بود دوست دختر داره منم خيلى ناراحت شدم اما بعدش گفت دروغ گفته بود اما نميدونم چى دروغه چى واقعيت از منم همش ميپرسه دوست پسر ندارى ميگم نه چند بار ميپرسه ميگم نه اونم خوشحال ميشه يعنى واقعا دوستم داره اونم

 61. يه عاشقم در

  سلام من سنم كمه كلا 13سالمه وقتى 9سالم بود به يكى گفتم دوستش.دارم ولى الان ميگم اون موقع بچه بودى هيچى حاليم نبود اما پشيمونم نيستم من بهش دوباره گفتم كه دوستش دارم اونم فكراى بد كرد منم خوشم نميومد و زدم زير حرفم هرچى بهش گفتم فكراى بد نكن انگار نه انگار من يك هفته باهاش قهر كردم ولى وقتى ديدتم بهم گفت چرا شوخى كردى چرا دوستم ندارى نميدونم دوستم داره يا نه ولى من 2ساله نديدمش خيلى دوستش دارم ولى نميتونم ببينمش گوشيشم شكسته نميتونم تو تلگرام باهاش حرف بزنم يا بهش زنگ بزنم ما باهم فاميليم اگه فاميل نبوديم امكان اينكه ببينمش يا دوستش داشته باشم 0درصد بود اما خيلى فاميل هاى دور من دوست دارم بميرم تا اينكه نبينمش من اون رو بيشتر از همه دوست دارم حتى جونمم ميدم واسش و يه چيز ديگه شماها كه ميگين ما عشق سرمون نميشه خيلى خوبم عِشق سرمون ميشه من وقتى ميبينمش قلبم تاپ تاپ ميزنه دست و پام رو گم ميكنم همش دوست دارم بياد پيشم و اگرم پيش نباشه دوست دارم پيشم باشه اين واقعا عشقه لطفا راهنماييم كنيد ممنون

  • هناسه در

   خیلی حرفات بچه گونست نارحت نشی هوسه یا شایدم از روی تنهاییته عیبه بخدا لطمه می بینی تصمیم تو این سن یعنی مرگ واقعی

 62. توروخدا کمک کنید سلام دوستان من با یه دختری 2 ماه رابطه داشتم ولی یک روز هرقدر پیامش میدادم جوابما نمیداد تو تلگرامم بلاکم کرد بعد چند روز که بهش پیام میدادم و جواب نمیداد یه پسره اومد پیوی و بهم گفت دیگه مزاحمش نشم منم قبول کردم چند روز بعدش اشتباه شمارش دختره را گرفتم رو اشغالی بود بعد دختره زنگم زد و به طوری خیلی عاشقانه باهام حرف زد بعد چند تا پیامش دادم وبه اون گفتم تو میخواستی قطع رابطه کنی ک ج اس نمیدادی و بعدش جواب ندادا دوباره همون پسره اومدآ تهدیدم کرد که اگه مزاحمش شی به داداش میگما از این حرفا من خیلی دختره را دوسش دارم توروخدا کمکم کنید

 63. سلام من 15 سالمه من از بچگی عاشق پسرخالم بودم میدونم که اونم 100 درصد عاشق من بود ولی به دلیل بعضی از اختلاف های باباهامون ما تصمیم گرفتیم دیگ به هم فکر نکنیم اون برای اینکه منو فراموش کنه دوست دختر داره من واقعا نمیدونم دیگه باید با کی درد و دل کنم هر موقع آهنگ گوش میدم به فکر اونم حالا دوست دارم ازش انتقام بگیرم چون هرکسی که عاشق آدم باشه هرکاری میکنه تا به عشقش برسه تورو خدااا راهنماییم کنید چطوری اونو عاشق خودم بکنم

  • هناسه در

   یه حرفی رو مردونه بهت میگم اگه دوست داشت این کارو نمی کرد مطمعن باش ما همیشه دوست داریم انچه که در رویاهایمان است دیگران را انگونه ببینیم تو عاقی نمی فهمی اگر فرد عاشق واقعی باشد برای تو دنیا را به هم می ریخت تو هم مرد باش و زندگی کسی تنها نیست تو خدا را داری که کمتر کسی ان را دارند به جای انتقام خودت را اصلاح کن روحت را…. دوست نگیر چون یک بار گزیده شدی بار دیگر نرو به همان خطا امیدورارم درک کنی

 64. عرفان در

  سلام من عاشق دختر عمه ام شده ام اونم عاشق من بود ولی الا عاشق من نیست میخواستم بپرسم چجوری بهش بگم دوسش دارم

 65. عرفان در

  من عرفان هستم15 سالمه عاشق دختر همسایه مونم نمیدونم چجوری بهش بگم دوست دارم روم نمیشه بهش بگم لطفا راهنماییم کنید ممنون

   • میشه موضوع های به این مهمی رو به مسخره نگیرید هم یا شمام هم با دخترای ترشیده دانشگوه گنبد ترشیده بودن مشکل زشتیتون هست از من به شما نصیحت دنبال شوهر نگردید هه

 66. ناشناس در

  دوسش دارم
  میخوام بهش بگم ولی میترسم
  از خیلی چیزا
  از اینکه یکی دیگرو بخواد
  از اینکه آبروم بره
  آخه یه دختر خوب نیس که اول ابراز احساسات کنه
  میترسم…….

  • يه عاشق در

   بهش نگو نتيجه خوبي نميگيري
   اينكه پنهاني دوسش داشته باشي خيلي بهتره تا اينكه بگي بهش و يه عكس العمل ناجور ازش بگيري

   • هناسه در

    خخخخ عجب راهنمایی کرده ای به نظرم هرچه که بنظرت درست است انجام بده نتیجش مهم نیست کاری کن که اگه زمان گذشت حسرت برگشت زمان را نداشته باشی بهش بگو

 67. سلام دوستان
  من خیلی متاسفم میشم که میبینم ی جونی به سن14.15 که خیلی کوچکتره داره دم از عشقو عاشقی میگه به این عشق نمیگن به این ببخشین دوستان حوص یک ساعته میگن که وقتی ارضاع شدین براحتی میتونین اون شخص و از زندگیتون رها کنین پس لطفا چرت و پرت نگین.
  ازمن به شما نصحیت به پسرا میگم تا وقتی شغل خوب.مسکن.ماشین.یا اگرم یا نبود حدقل یک کار ثابت پیدا کنین بعد دنبال زن و دختر بازی برین چون هم خودتون رو بدبخت میکنین هم اون دختر رو و یک نصحیت به دخترا که خواهرای من 14 سال فکر نمیکنید خیلی زود باشه که بشین خانوم خونه به این حرف من خوب فکر کنین من 33سالمه پسرم ولی توی زندگیم ی اشتباه کردم اونم اینه با سن کم ازدواج کردم درستی الان موفق هستم خونه .ماشین و شغلمم نجاری ولی اینا دلیل نمیشه تو زندگیتون خوش باشین بقرآن همچیز فقط رابطه نیس ممنونم

  • عاشق تنها در

   عاشق بودن ربطی به سن نداره من عاشقم 15سالمه به اون چیزی که تو داری با این سنت بهش فکر میکنی نمیکنم من واقعا دوسش دارم الان یک ماهه دارم میبینمش و اونم منو میبینه میدونپ اونم دوسم داره ولی نمیتونم بهش بگم در ضمن از طرز فکرت خوشم نیومد عاشقی یه چیز غریزیه که به آدم دست میده خواهشا موضوع به این مهمی رو به مسخره نگیر .

  • هناسه در

   ممنونم ایول داداشی ایول می دونی چیه مشکل ما نیستنیم گوشی و فضای مجازیه تورو خدا درست استفاده کنید دمت گرم چاکرتیم

  • احسان در

   سلام دوست خوبم یکی ازمشکل ما اینه که بلد نیستم چطور راهنمایی کنیم مثلا من اگه رفتم رشته تجربی موفق نشدم قرار نیست به دوستم بگم تو هم نیا تجربی موفق نمیشی. وبلعکس.متوجه منظورم شدی که چی میگم بزرگوار.

  • با سلام
   خدمت جنابعالی و عزیزان دیگه عرض کنم که قیافه چیز مهمی تو زندگی نیست.اعمال و رفتار با شما می مونن و زندگی با اونا می چرخه نه قیافه و قواره.
   اما این احساس شما ممکنه از روی اعتماد به نفس کم باشه صرفا.
   اگر پسر هستید با خوشلباسی و خوشپوشی موضوع حله(دخترا اگر فهمشون برای ازدواج کامل شده باشه معمولا اهمیت آنچنانی به قیافه ی خواستگارشون نمی دن) اما اگر دختر هستید ی آرایش مناسب(نه غلیظ بلکه مناسب صورت خودتون) و لباس زیبا(شال،مانتو،کفش و شلوار زیبا منظورمه) بسیار تأثیر داره.
   پیشنهاد می کنم این احساستون رو دقیقتر بررسی کنید.
   اما فراموش نکنید شما تنها کسی که همچین احساسی داره نیستید(احساس لزوما با واقعیت یکی نیست) من خودم هم از حدود هست سالگی همچین احساسی داشتم اما واقعا قیافم بد نیست 🙂 و به خاطر اعتماد به نفس پایین بوده.ضمنا قیافه همه چیز نیست(تقریبا هیچ چیز نیست) شخصیت،رفتار،اعمال و … مهمن.اینو یادتون باشه.
   اگر فردی فرد دیگر رو به خاطر قیافش بد بدونه که ظاهر بینه و اگر تحقیر کنه که ضعف شخصیته.
   امیدوارم مفید واقع شده باشه مظالب براتون.
   خوشحال می شم اگر نتیجه رو با من در میون بذارین(ممنون می شم).

 68. سعید تنها در

  دوستان من چیکار کنم 15 سالمه عاشق یه دختر شدم واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید

  • هناسه در

   با سلام عشق شما در این سن هوس است و خود نمی دانی سعی کن ان را به دست روزگار دهی اگر قسمت در این است که تو به او برسی خواهی رسید ولی کار عجولانه ای نکن چون پشیمانی می اورد بگذار وقتی در اینده به او می رسی حریم میان تو و او حفظ شوداگر دوسش داری صبر کن که هر چیزی بهایی دارد

 69. سلام
  من ۲۰ سالمه توی بازار بزرگ تهران کار میکنم و مدتی هست عاشق یه دختر شدم که هفته ای دو بار برای خریدش به پاساژ ما میاد اصلا خبر نداره که دوسش دارم .
  وقتی میبینمش نمیدونم از چیه که نمیتونم چیزی بهش بگم انگار یه چیزی دهنمو میبنده
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • هناسه در

   اول تحقیق کن یه مدت زیر نظرش داشته باش بعدا مودبانه اگر سن ازدواج داری از او درخواست اشنایی کن

 70. سلام من پسري 15سالم يه سال افتادم دنبال يه دختر همسن خودم هركاري ميكنم نميتونم بهش بگم دوست دارم عاشقتم ميترسم بهش بگم از دستم بپره لطفا شما ها كمك كنين

  • هناسه در

   سنت کمه اگه دوسش داری نه به اون بگو نه خودت کاری کن دوست داشتی دنبالش کن اما لطمه بهش نزن چون تو این سن بی معنا است

 71. سلام بچه هامن عاطفه 18ساله هستم ازشهربم من عاشق بچه محلمونم خیلی هم دوسش دارم اونم به پسرداییم گفته بودکه دوسم داره ولی یکی ازپسراهمسایه مون خدالعنتش کنه رفا به دروغ به امیرمن گفت که بامن دوست بوده الان نمیدونم بازم دوسم داره یان. لطفاکمکم کنیدمیخوام حسمونسبت بهش بگم راهنمایی کنید

  • هناسه در

   با سلام ماه هیچ وقت پشت ابر نمیمونه روزی اشکار می شود و قضاوت بر عهده اونه بدون که اون تورو از روی هوس می خواد چون هیچ کاری نکرده وقتی فهمیده

 72. سلام من پسری ۱۷ ساله ام که ۲ سال عاشق دختر داییم بودم از من ۱ سال کوچیک تر بود ولی بخاطر سن کمم نمیتونستم بهش چیزی بگم الانم با یکی دیگه ازدواج کرد دیگه زندگی منم تموم شد ای کاش میشد خود کشی کنم ولی نمیشه

  • عباس جان شایدقسمت نبوده درضمن عاشق شدن عمدی که نیس که بعضیامیگن اول حس طرف مطمئن شیدبعدعاشق شیددله دیگه یهودیوونه یکی میشه

  • هناسه در

   خودکشی کاره ادمای ترسویه دنبال زندگیت برو قسمت نبوده اجبار نکن در خواسته ات که عمری پشیمانی می اورد

 73. من پیشنهادها و خواستگارهای زیادی داشتم که هر کدوم رو به دلایل منطقی رد میکردم.تا اینکه روزی از طریق خونواده با پسری برای مدت کوتاهی دوره آشنایی داشتیم .پسر خوبی بود ولی تو تمام این مدت رفتار دوگانه داشت و گیجم میکرد.مشاوره رفت و از من هم خواست که برم.و بعد از اون همه چیز تغییر کرد.چند ماه با احساس من بازی کرد.بیمار شدم چه اون مدتی که با هم بودیم چه بعد از اون.هر روز و هر لحظه بهم دروغ گفت.احساسش رو دروغ ظاهر کرد.بامن بازی شده.تو همه ی اون روزها همه ی نشونه هارو میدیدم و ازش میپرسیدم ولی انکار میکرد.بهم فرصت نداد که خودم بهش بگم این رابطه رو نمیخوام.و ءگآخر هم اومدو یکسرس دروغ تحویلم داد که. مشکل روانی دارم و نمیتونم خوشبختت کنم با اینکه باور نکردم راهی جز تظاهر به باور نداشتم. و اون شب رابطه تموم شد.غرور و شخصیت و اعتماد من و خونوادم له شد.شکست.داغون شد.
  این پسر چیز خاص و برجسته ای نداره ولی دلبستگی ای که همون موقع در من ایجاد کرده حالا بعد از 1.5 ماه هنوز هم پا برجاست .با اینکه اینکارهارو کردن و باید ازش متنفر باشم ولی هنوز هم امید دارم نمیدونم چرا .بازهم میخوام یکطوری کارها درست بشه که حرفی توش نباشه.با این احساسم هر روز اذیت میشم.رنج میبرم.چون میدونم اگر ذره ای دوسم داشت بهم نمیگفت نه.یا پیش مشاور نمیرفت که بهم بگه نمیخواد.خیلی حرفها تو دلم انبار شده و سنگینی میکنه هر روز تو خیالم باهاش حرف میزنم که اروم شم.
  از نظر رفتارو افکار و روحیه و سلیقه و علایق کپیِ هم بودیم.نمیدونم یهو چی شد که اینطور شد واینهاست که داره اذیتم میکنه.
  آرامش میخوام و شاید هم اونو میخوام.
  و میخوام که منو بخواد.
  یعنی میشه؟؟؟؟!!!

  • هناسه در

   دنبالشس نرو سعی کن عاقلا نه تصمیم بگیری خواست خدا در این نیست نذار احساست بر روی عقلت چیره بشه که زود میشکنی پی زندگیت باش مطمعن باش خدا دره دیگری را برات باز میکنه ولی بهش فکر نکن و غمگین نباش چون دنیا همخ به دید دلشکسته نگاهت می کند

 74. ناشناس در

  سلام.جوانا عزیزان اکثرا راه اشتباه ومیرین بعدشم پشیمون میشید .آخه آدم عاقل میاد عاشق دختریاپسری میشه ک هنوز ازحس اوبه خودش نمیدونه احتمال زیادباشکست مواجه میشه .عشق خوبه ولی هرموقع مطمعن شدی طرفم دوستتون داره اونموقع بهش فکرکنیددرغیراینصورت فکرتونوانقدرمغشوش نکنید چون ضربه روحی عاطفی میخورید ودراینده ازدواجم کنید اون شکستا واردزندگیتون میشه وبه زندگی مشترکتونم لطمه میزنید

 75. محمدرضا در

  با سلام پسری 14ساله هستم و عاشق یه دختر شدم اما ازم بزرگتره حدود4سال موضوع دوم اینه که دوست پسر داره موضوع سوم اینه که خواهر یکی از دوستامه موضوع بعدی اینه که من قیافه نسبتا خوبی ندارم نه اینکه بدباشه اما اون از من سرتره دارم روانی میشم کشیدم سمت سیگار روزی یه پاکت میکشم همش چشمامو میبندم صورتشو و خندهاشو تصور میکنم به دوستام گفتم دوستام میگن نمیشه ولی میخوامش از همه شما کمک میخوام لطفا راهنمایی

  • محمد رضا ب نظر من واسه همچین عشقی و سیگار کشیدن سنت هنوز کمه مطمئن باش دوروز دیگه ک بزرگتر شدی ب این دوران میگی دوران جاهلیت هرچند عشق چیز عجبیه و سن و موقعیت واسش مهم نیست

  • هناسه در

   خوب گوش کن راهی که میره جهنمه برو پی درست میدونی دل دادی خونه نباش برو یه جایی وقتی اون می اید مرد باش شجاع مطمعن باش یه روزی پشیمون میشی بخداقسم اگه میدونی برات حل نمیشه با دوست حرف نزن چون راهنماییشون اشتباست با مادرت حرف بزن

  • داداشم الان تو سنی هستی که خودتم نمیتونی تشخیص بدی واقعا عشقه یا نه…و ۴سال خیلی زیاده دخترا از کسایی که بتونن بهش تکیه کنن خوششون میاد تو زیادی کوچیکی براش

 76. من یه پسر 27 ساله هستم که یه عشق عمیق و ناکامی رو تجربه کردم و بعد از گذشت 4 سال از جداییمون هنوز دلم براش پر میزنم… یه سوال مهم از خانمها و یه سوال مهم تر از آقایون داشتم:
  آقایون محترم میشه آدمی تو شرایط من دوباره عاشق بشه و دل ببنده؟ یعنی فراموشش خواهم کرد بالاخره؟ چون بنظر من جمله “عشق دوم” خیلی مضحکه…
  بعد اینکه از خانمها میخواستم بپرسم که راسته میگن عشق آخر زن واقعی تر و عمیقتره؟ همش استرس دارم که نکنه یکی بیاد قسمتم بشه که مث خودم دم از عشق اول بزنه و اینا…؟؟؟؟؟؟؟؟ سرشو میبرم خدا شاهده
  لطفا پاسخ ها رو یا بهم میل کنید
  یا به تلگرامم بفرستید: vanaz@

  • هناسه در

   اصلا بهت نمی اید 27 سال داشته باشی منطقی حرف بزن داداش عیبه مشکل جونای ما اینه فقط احساس پس عقل چی اینا بچگونه است برو پی زندگیت اجبار در هیچ کاری نکن خدا هرچه قسمتت باشد واست سره رات میزاره

  • اره درسته اينكه عشق اخر واقعي تره و عميقرتر هست استرس رو دور كن از خودت بعد هم اون عشق اول رو فراموش كن خدا يه خوبشو سرراهت ميذاره

 77. سلام من پسری 18 ساله هستم عاشق دختری شدم که 9 سال از من بزرگ تره خیلی دوسش دارم نمیدونم چیکار کنم نمیدونم اون منو دوست دارا یا نه بعضی وقت ها میرم دیدنش وقتی نیستم سراغمو از بقیه میگیره تا همو میبینیم به هم لبخند میزنیم نمی دونم اینا نشونه دوست داشتن هست یا نه حالا نمیدونم چیکار کنم براش هدیه ساعت گرفتم نمیتونم حسمو بش بگم اخه خیلی بزرگ تره خواهشا اگه میتونید کمک کنید مرسی اجرتون با امام حسین

  • سلام
   منم دقیقا شرایط شمارو دارم ولی با این تفاوت که من دخترم.
   ما هردومون بی نهایت همدیگرو دوست داریم ولی خانواده هامون شدیدا مخالفن.
   خواهش میکنم راهکار بدبن.

 78. ببین !!!
  می دونم که اینجا میایی …
  .
  .
  دو سال پیش که رفتی امریکا گذاشتم بری و بهت گفتم هررررررری ….

  .
  .
  اما الان هم وضعیت فرقی نکرده من هنوز همون ادمم…
  .
  .
  .
  هیسسسسسسسسسسسسسسسسس
  تهدیدم نکن…!
  من غرورم را به دنیا هم نمیدهم……
  از عشقم که عزیزتر نیستی
  او را هم به غرورم فروختم…..!
  .
  .
  من بر می گردم مسکو …. دیگه چشم هام سگ نداره پس بهش خیره نشو ….ولی گرگی درونم خفته …حواست باشد …

  این گرگ..

  می درد.

 79. امیر حسین در

  سلام عزیزان امیرحسین هستم 20 ساله نمیدونم چه جوری باید با یه دختر رابطه برقرار کنم و از اونجایی ک رفیق هم ندارم (پسر منظورمه)در کل تنخهام به یه هم دم احتیاج دارم از تنهایی اعصابم خراب شده مازندرانیم و غیرتی فقط نمیدونم چه جوری میشه با ه دختر رابطه برقرار کرد دانشجویه رشت فیزیوتراپی هم هستم ………………………………کمک کنید نمیدونم انگار هیچی بلد نیستم شما جای من بودید چیکار میکردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

  • مرضیه در

   سلام اگه عشقتون واقعیه باید بهش بگین هر جوری ک باشه باید ثابت شه به اون شخص

  • راحله در

   سلام ، دخترها وفا ندارن..بهتره با دخترها دوست نشی
   هیج جیز بهتر از تنهایی نیست

  • اول از همه دخترا انسانند پس قرار نیست کار خاصی کنی(جادو جمبل نیست که).اما دخترا با پسرا فرقایی دارن خوب….
   شما قاعدتا نباید با پسرا مثل اونا رفتار کنید که مثلا فحش ندید،مؤدب باشید،با اعتماد به نفس باشید و خودتون باشید.ترجیحا منظم،مرتب و خوشتیپ باشید برای ارتباط بهتر.
   دیگه بقیشو باید تجربه کنید.
   فاصله ی معمولی رو رعایت کردن،خوشبو بودن،توهین نکردن،احترام و تحقیر نکردن که خودتون می دونید.
   والسلام

  • هناسه در

   بهتر داداشی بچسپ به درست قسمت که باشه همچی جور میشه دوستم نگیر اگه یکی دوست داری تحت نظرش داشته باش بعد با خانوادت در صورت خوب بودن دختر صحبت کن نذار دوست باشین بعد برین سرخونه زندگی چون اون موقع احترامی که باید برای هم بذارید نمی ذاریدمطمعن باش

 80. منم مانند همتون عاشق هستم خودم 14 سالمه و کسی را که دوست دارم او هم 14 سالشه برایم دعا کنید که او را بیبنم خواهش

  • هناسه در

   ببخشید خندم گرفت برو درستو بخون کشکه بخدا قسم کشکه به ناموسم قسم دروغه ضربه میخوری

 81. باسلام آقا لطفابهم کمک کنین من یه چندماه پیش یکی ازدخترهای فاميلمون رودیدم بهش علاقه مندشدم بهش نگفتم که دوسش دارم بايه چندتا ازپسرا هم صحبت کرده ی یعنی دوستام هم اونو دوس داشتن حالا باهاش قهرن.حالا بهم بگین هرشب توفکر هستم دلم ميخواد ديگه برم به دنبالش ولی غيرتم قبل نمیکنه که رفته بايه چندتا ازگردن کلفت ها هم صحبت شده برای همین دلم نمیخوادباهاش دوس شم لطفا کمکم کنین برم به دنبالش یانه لطفا کمک کنین جون مادرتون.

 82. سلام
  20 سالمه . دوساله یه دخترو که دوسال از من بزرگتره دوسش دارم
  تلاش کردم فراموشش کنم ولی نتونسم
  حدود یک سال ندیدمش ولی تو این یک سال هرشب بهش فکر میکردم
  بعد دوسال بهش گفتم دوسش دارم
  امتحانم کرد . جوری که فهمید دوسش دارم و برای هوس نمیخوامش
  میدونه دوسش دارم ولی نمیتونه تصمیم بگیره
  چون اتفاقاتی براش افتاده که میترسه تو زندگی بخوام تو سرش بزنم
  ولی تضمین کردم که اون جور که فکر میکنه نمیشه
  ولی یهو میاد میگه نمیخوامت و برو
  پیله میشم . بعد میفهمم تصمیم نگرفته ولی میترسم
  نمیدونم چیکار کنم
  کم محلی کنم … نمیتونم
  پیله بمونم …خسته شدم از این حالت
  شما میگین چیکار کنم؟؟؟

  • به نظر من از عشق خود هیچ وقت دلگیر نشو بلکه درگیر او شو تا کی میتونی مبارزه کن تا به عشق خود برسی منصرف نشو

 83. دم همه اونایی گرم ک عاشق شدن و با تموم نداریشون از تهه دل و جون مایه گذاشتن و خیلی دلشون شکست و کم نیاوردنو تا آخرش رفتن و …واقعا چ حس و حال خوبیه وقتی ی آهنگ غمگین و عاشقونه گوش میکنی و با خودت توی رویاهات داری ب اون فکر میکنی و احساس میکنی دستات توی دستاشه یا زول زدی توی چشاش یا داری ب لبخند و خندیدنای بلندش فکر میکنی❤❤❤❤❤❤ امیدوارم همتون ب هر آرزویی ک دارید برسید❤❤❤❤❤
  میثم 20 از اصفهان.
  700_Id telegram @meysam

 84. سلام 22سالمه نزدیک به 3 سال هست به یکی از دخترای فامیل شدیدا علاقه مند شدم …ولی…تا 2ماه پیش جرات گفتنش رو نداشتم چون از طرفی خواهر بهترین دوستم بود واز طرف دیگه به اشتباه فکر میکردم برادرم رقیب عشقی من هست ..اما حالا که فهمیدم برادرم رقیب عشقیم نیست ودوستم که برادر این دختر هست بعد از فهمیدن این ماجرا از من دلخور نیست…مشکلات دیگه ای عذابم میده مثلا این که همه دوست دارن این وصلت سر نگیره …درموردش فقط بد میگن ….یا همین چند روز پیش صحبت از این بود که دختر شهریوری نمی تونه با پسر مردادی زندگی کنه ومن نمیدونم این چقدر صحت داره..من دوستش دارم..تورو خدا اونایی که تجربه دارن کمک کنن به خدا این مدت ی عالمه از موهای سرم سفید شدن

  • اگ دوسش دارین بهتره ب طرفتون بگین و هرچند ک اطرافیان مخالف باشن شما راه دلتو برو.خدا پشتته شک نکن

 85. شاید یه روزی اتفاقی به اینجا سر بزنی …فائزه میدونم باهات چیکار کردم،ولی خیلی دوستت دارم…عاشقتم…

 86. دانیال در

  داداشای گلم,من به یک نتیجه کلیدی رسیدم.اگه به دختری علاقمند شدین هرگز احساستون رو بهش بازگو نکنید چون در این صورت به احتمال قوی کار خراب میشه.با دخترها بر خلاف ادعاشون باید با سیاست رفتار کرد و با سیاست بهشون نزدیک شد.اگه از دختری خوشتون میاد،باید با سیاست عمل کنید و بهش نزدیک بشید و در مرحله اول یک دوستی ساده باهاش برقرار کنید.بعد کم کم ارتباطتون رو باهاش قویتر کنید و دختر خودش وابستتون میشه.البته یادتون باشه که هیچ وقت با احساسات دختری بازی نکنید و بعد از مطمین شدن وابستش کنید.دوستان اگه نظری بر خلاف نظر من دارن خوشحال میشم که بازگو کنن.

  • لابک فراووونا…ینی همچین پسریم پیدا میشه؟من ک 5 ساله دنبال همچین پسریم ک همون دو سه روز اول نگه دوسم داره به بازی عشقی بینمون اتفاق بیفته

  • اول سلام دوم ببین داداش من خودم دخترم ومیفهمم منم بچه محلمون دوست نداشتم ازوقتی که فهمیدم اون دوسم داره عاشقش شدم والان بیشترازجونم دوسش دارم

  • هناسه در

   نظر اخریت قشنگ بود ولی دخترا خیلی احساسین این اقایونن که کلاه سره دخترا میزارن

 87. محمدامین در

  سلام من 16 سالمه و ی مدتیه که عاشق ی دختر از فامیلای دور شدم و شمارشو گیر آوردم و بهش پیام دادم و خودمو معرفی نکردم چون میترسیدم بره به پدرش بگه و باعث دعوا بشه و حسابی هم دوسش دارم و میدونم که میدونه منم دارم بهش پیام میدم و پیش ی چنتا از خواهرای دوستام درباره ام حرف زده اما نمیدونم چرا جواب پیامم رو نمیده و هیچ گونه عکس العملی از خودش نشون نمیده

  • هناسه در

   وای ترکیدم ببخشید ها برو پی درست بابا اینا میگذرن بذار سرنوشت برات تصمیم بگیره غرورت کجا رفته ها

   • دوست گرامی بنده،شما که عقلانی حرف میزنی و نظر میدید،پس سعی کنید دوستانی رو که زیر 18سال سن دارند رو با زبان تحقیر حرف نزن باهاشون، بنده ام موافقت با شما که عشق در رده سنیه پایین زیاد واقعیت نداره، اما این دلیل نمیشه که شما با سخره گرفتن جواب این هارو بدید.:)

 88. لطفا راهنمایی کنید چطور بهش بفهمونیم دوسش داریم و چطور بهش شماره بدیم؟
  دخترا خواهش میکنم جواب بدن
  با زدن یه چشمک و گفتن دوست دارم کافیه؟

  • الهام در

   سلام mr.mm
   من دخترم و به نظرم چشمک زدن خوب نیست اگه واقعا دوستش داری اعتراف کن باید انقدر دنبالش بمونی که ازدواج کنید و به خاطرش همه چیز را تحمل کنی اگه سنت مناسب ازدواج برو خواستگاریش

  • هناسه در

   نه با ثابت کردن خود اگر سنت کم است بگذر از دلت وگرنه خودت را ثابت کن

 89. سلام من ۱۸سالنه تو دانشگاع یا یی اشنا شدم
  ک هم سن خودمه خیلی دوسش دارم ولی نمیتونم بگم ک عاشقشم چون عشق بی معنیه و اخرش بده
  اصلنم تو ملدیات نیستم ولی برا اینکه بابام فبول کنه یکم راه سختیو داریم ولی خو مامان باباش و مامانم قراره کمک کنن
  ی خانمی ۲۵ساله بالا گفته بود مگه تو این سن کسی عاشق میشه من دوس دارم جوابشونوبدم بله خانم تو این سن ماها خیلی تنهاییم و بهترین انتخابا تو همین تنهایی ها انتخاب میشن هر چی سن بره بالا دوس داشتای دورمپنم کثیف تر میشن….

  • هناسه در

   میترسم وقتی میگی تنهام پس خدا چی ؟ ای کاش میفهمیدید چیکار باخودتون میکنید

 90. سلام من۲۱سالمه تو دنیای مجازی با پسری اشنا شدم یه مدت با هم صحبت کردیم ادم قابل اعتمادی هست خونشونم دو تا خیابون از ما بالا تره شناخت خیلی کمی روش دارم اما ادمی هست که همه جوره هواسش به رفتارا رو حرکاتش هست ۲۷سالشه با پدرش تو شرکت راه و ساختمان کار میکنه البته باید بگم که الان باسه ادامه تحصیل رفته کانادا عکساشو هم برام میفرستاد از خانوادش از اعتقاداتشون برام صحبت کرده منم همینجور من خیلی دوسش دارم نمیگم عاشقشم چون از نظر خودمم عاشقی تو همچین دنیایی واقعا احمقانه هست اما وقتی فکرشو میکنم میبینم اون بهم درچغ نگفته حتی رفته بود محل کار پدرم و صحبت کرده بود و مطمعنن بعد از صحبت با من و پدرم چون میدونه بهشم گفتم که اگه دوسم داره باید حداقل۴سال صبر کنه من یه خواهر بزرگتر از خودم دارم اون میخواست عید همین سال بیاد و با خانوادم حرف بزنه اما وقتی دید هیچ جوری نمیشه قانعشون کرد تصمیم گرفته بره کانادا و اونجا ادامه تحصیل کنه این رفتنش به این منظوره که میخواد منو فراموش کنه نمیدونم خطشو داده دست پسر عموش پسر عموشم همش بهانه میاره که من از وقتی رفته باهاش صحبتی نداشتم میگفت مثل دوست صمیمیشه این چه صمیمیتی هست که چند ماهه رفته زنگ نزده به پسر عموش و باهاش حرف نزده تعجب میکنم بعضی وقتا هم فکر میکنم دو تا خط داره نمیخواد باهام رو در رو شه اینکارو میکنه و خودشو جای پسر عموش قالب میکنه البته شایدم حق با اون باشه چون من خیلی اذیتش کردم اما واقعا دوسش دارم

 91. من 16 سالم هستش شاید به من بخندین که 16ساله و چه به این حرفا ولی من عاشق یه دختر هستم که همسنم هستش من خیلی دوسش دارم اونم بهم گفته دوسم داره براش همه چیز هم تا حالا خریدم ولی می خوام ثابت بهم بشه که واقعا عاشقمه تا باهاش وقتی بزرگ شدم ازدواج کنم لطفا کمکم کنید تا بهترین سوال ازش کنم تا بفهمم که اونم مثل من حاضر هستش برام بمیره . ممنون دوستان خواهشا کمک کنید

 92. سلام ب همگی
  منم از ی دختری خیلی خوشم میومد خیلی خوشگل بود لامصب اونم زیاد نگام میکرد آخرش شمارشو ازیکی ازدوستاش گرفتم و اس دادم بهش اول ک قبول نکرد ولی بعد یکی دوهفته خودش ب ی بهونه عجیب غریبی بهم اس داد و…منم یکم ناشی بازی دراوردم بعد دوسه روز بهش گفتم باهام بمون قبول نکرد منم کلا همه چیو خراب کردم..خیلی ازکارم پشیمون بودم بعد اینکه این متنو خوندم احساس کردم لیاقتم خیلی بیشتراز این حرفاس..

  • سلام من یک سالی هست عاشق دختری زیباشدم همه این کاراهای که میگین روانجام میدادم توی این یک سال قبل اینکه بااینجااشناشم من عشقموبینمونوباتک تک سلول های بدنم احساس میکنم خیلی به خودم امیدمیدم چندباری بیرون دیدمش بخاطرترس شنیدن نه بهش نگفتم ولی به مامانش گفتم اونم گفت بهت تماس میگیرم ولی هنوزنزده چطورمیتونم برترسم قلبه کنم وبهش بگم وقتی بهش نزدیک میشم هرچی توذهنم بودبهش بگموفراموش میکنم باتشکر

 93. سلام من 18سالمه و دوست دارم یکی عاشقم باشه
  هر کسی رو که میبینم فکر میکنم یه جورایی قلبم میلرزه از این وضعیت خسته شدم انگار قلبم وایساده تا عاشق شه ولی هیچکس بهم ابراز علاقه نکرده و امسال هم میخوام کنکور بدم این حالم بدطور رو درسم اثر گذاشته کمکم کنید لطفا

  • سلام زهراخانم
   عشق ازقدرب جذبه بالایی برخورداره.منم دقیقا تادوسال پیش حس وحال توروداشتم.
   دقییقایه زمانی نیمه گمشدت میادتوی زندگیت وتواونقدردوستش داری که هرروزباهاش تواینده زندگی میکنی.

 94. ناشناس p-s در

  با سلام دوستان توروخدا به من کمک کنید من دیگه دیوونه میشم !
  من از 14 سالگی عاشق دختر هم محلمون هستم الانم 17 سال دارم اونم 15 من بهش پیشنهاد دوستی دادم و اونم قبول کرد من چند باری اعتراف کرده ام که عاشقشم اونم همنیطوری ولی یه مشکلی داریم پدرو مادرش خیلی سخت گیره نه میزارن بیاد بیرون نه گوشی براش میخرن دارم دیوونه میشم چند وقته ازش بیخبرم البته از دور میبینمش چون خونه هامون روبروی هم دیگه هست. حدود 4 ماهه باهم حرف نزده ایم من طوری عاشقشم که حاظرم هر کاری کنم پدرش هم دوست پدر منه چند باری خواستم بگم به پدرش ولی ترسیدم دیگه نزاره ببینمش ولی من طوری عاشقشم اگه نزارن باهم باشیم خود کشی میکنم توروخدا راهنمایی کنید چجوری باهاش ارتباط بر قرار کنم؟ گوشی نداره

  • سلام
   منم یه کم شبیه تو هستم…
   سعی کن به دوستات… خواهر و برادرت… به نزدیکانت ای موضوع رو درمیون بذاری…
   نگران نباش رفیق هنوز ۱۷ یا ۱۸ ساله ات است
   وقت داری….
   به خدا توکل کن

  • هناسه در

   چندساله دیگرم صبرکن اگه خدا خواست میشه نذار درس اونم لطمه ببینه

 95. سلام
  مدتییه به یک دختر علاقه مند شدم
  در کلاس زبان اتگلیزی هستیم داشتم به معلم نگا میکردم اونم داشت به من نگا میکرد نگاش کردم هول شد یک راست بکتاباش نگا کرد خییلی به من نگا میکنه یعنی از من خوشش میاد؟ منم بش نگا میکنم اما کم
  چتوری بفهمم عاشقمه؟ ممنون

 96. ناشناس در

  سلام من دختر25 ساله هستم .پیام بچه هارو ک دیدم خیلی تعجب کردم مگه تو سن 12 و15 ساله عاشق میشن!!! مطالب خیلی خوب بود بنظرم ( عشق الهی و معنوی جهانوقتی هر نوع وابستگی به آن فرد را از خود دور کردید، یک پیام بسیار قوی به جهان فرستاده‌اید) واقعا این جمله ها مثبت و با انرژی بود – من خودم تو سن 17 سالگی با پسری دوست شدم و بعدا فهمیدم ما باهم کلا تفاهم نداشتیم ولی اون پسر عاشقم شد ولی من ترکش کردم چون باهاش خوشبخت نمیشدم! بعد از اون دیگه هیچ کس عاشقم نشد هر کسی اومد تو زندگیم هدفش سواستفاده بود درصورتی ک دختر زیبا و شغل خوبی دارم ولی این سایت یه جورایی بهم امید انرژی مثبت داد .ممنونم…

 97. محد رضا در

  (منم مثل بعضی از دوستان)…نورا!!! شاید با احتمل یک میلیاردم درصد یه روزی اومدی اینجا…من عاشقت بودم هنوز دوست دارم بعد 3 سال هنوزم بهت فکر میکنم و عاشقتم…اگه بهت نگفتم فقط روم نمیشد فقط سوپر خجالتی بودم اما الان دیگه داغون شدم…کجایی…کجایی…کجایی…

  • سلام دوستای گلم من یه پسر 15 ساله هستم شاید بخندیدو بگید اصن مگه 15 ساله عاشق میشه؟بله میشه خوبم میشه من از حدود 12 سالگی عاشق دختریم که اگه تموم دنیارو بدن باهاش عوض نمیکنم خدا شاهده یک بارم بهش نگاه بد نکردم و همیشت به چشم یک همسر و یک ناموس نگاهش کردم بارها با نفرات زیادی سرش دعوا کردم و عاشقشششششم بارها بابتش گریه کردم کمک کنید مینوام بدونم اونم عاشقمه یا نه اکثر مواقع زیر چشمی یا آشکار نگام میکنه اما من نمیتونم نگاش کنم (ترس از پدرو مادر خودم و معشوقم که مبادا ضایع بشم)اما اون زیادی منو نگاه میکنه حتی یه بار هم از دختر خالم(خیلی دختر خالمو دوست داره)اسممو پرسیده حتی منم پرسیدم از دختر خالم نمیتونم اطلاعات زیادی بگیرم چون شاید به مادرم بگه خواهشا کمک کنید جرات حرف زدنم صفره و سوپر خجالتیم و تا حالا زیاد رو در رو باش حرف نزدم و خودم از این وضعیت شاکیم کمک کنید و بگید چجوری میتونم بهش بگم عاشقم و ثابت کنم

   • به نظرم تو هموز ۱۵ سالته
    خیلی وقت داری…
    یه دو سه سال دیگه تحمل کن بعدش به خوانوادت بگو که زن میخوای… شاید از این راه بتونی بهش برسی.

   • پسر جون عشق سن سال ندارد من در سن 14 سالگی عاشق شدم این کار دل است تو به زبان نگو عاشق او هستی با نگاه کردن عمیق به او بگو دوستش داری خیلی ساده است چند لحظه به طرفش بیبن خودش میدانه که دوستش داری و عاشق او هستی

   • سلام برادر … هرسنی باشی مهم نیست . اینو با تجربه ای که دارم بهت میگم…برو رو در رو بهش بگو دوسش داری از این نترس که ابروت میره و خونوادت میفهمه … از هیچی نترس … اگه واقعا دوسش داری پس بجنب وگرنه ممکنه از دستش بدی

 98. amir mobarke در

  سلام به همه من 17سالمه و عاشق دخترای یکی از فامیل هامون شدم قبلا 4 سال پیش بازم عاشقش بودم که باباش فهمید و به من چیز گفت اخه اون روزا من 13 سالمه ولی الان بازم دوستش دارم
  به عشقمم حرف زدم اما فایده ای نداره هی میگه من تو رو نمیخوام و اون 15سالشه و چند باره بهش میگم دوستش دارم دیگه زدم به سیم اخر میخوام برم به ابجی بزرگترم بگم ولی خوب روم نمیشه و میترستم چیزی بهم بگه از نظر قدی و هیکلیم رو فرم هستم بابامم هم میخواد خونه و ماشین برام بیگیره و امسال دیپلممو میگرم
  من چیکارکنم داررررم روانی میشم حالا بازم بهش حرف زدم ولی گفت ک تا پنج شنبه اون هفته جوابشو بهم میده
  واسم دعاااااااا کنید
  بچه ها من چیکار کنم یکی به من یه پیشنهادی بدد؟

  خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلیییییییییییییییی دوسسسسسسسسسسسسستش دارررررررررررررررررررررررررررم خیلی ک اصلا از تو ذهنم بیرون نمیاد

  چیکار کنم
  بگید حتما
  حتما برام بفرستید ممنون از همه گی

 99. سلام خواهشا منو راهنمايي كنيد عاشق بشم خوشگلوخوشتيپم …. اما نميدونم چرا با جنس مخاف حرف ميزنم از شدت خنده ميخواد برينه هيچوقت نميتونم جدي باشم شوخي ميكنم ……….. ارزو به دلم مونده يه خر عاقل پيدا كنم بهم نگه خل ………
  لدفن راهنمايي كنين الان مطالبتون رو ك خوندم مث خري ك تيتاپ خورده ذوق زده شدم

 100. کیانا در

  من مدتی با پسری همکار بودم که حدودا” دو سال از من کوچیکتر بود،من خیلی دوسش داشتم اونم با رفتارا و حرفایی که ازش به گوشم می رسید میفهمیدم دوسم داره منتها وقتی به هم می رسیدیم به زور سلام و علیک میکردیم ، من که به شخصه قلبم میومد تو دهنم اونو نمی دونم ولی گویا اونم همینطوری بوده،چون همه جا بدون دلیل بیان میکرد که من هیچ کس تو زندگیم نیست و من تنهام و اینم بگم که موقعیت شغلی اون از من بالاتر بود – اون یه مدیر ارشد و من یه کارشناس وبیان کردن این مسائل برای اون با اون لول اجتماعی که اینجا داره خیلی عجیب بود، منشی بخشش می گفت این حتما” اینجا عاشق کسی شده هر روز یه رنگ تیپ می زنه و … یکی دوبار هم با ماشینش دنبال سرویس ما اومد.ولی هیچ حرفی نزد.گویا دوست داشت پیشنهاد دهنده من باشم ،ولی منم نگفتم چون کلا” دختر جدی و خجالتیی هستم .نمی تونستم!
  این اتفاقا و قایم موشک بازیها حدود یک سال افتاد تا اینکه مدیر عامل شرکتمون عوض شد و اونو از شرکت اخراج کردن چون اون یه مدیر ارشد سازمان بود و مدیر عامل جدید تیم خودشوآورد.
  خلاصه اون رفت و هیچی به هیچی
  از موقع رفتنش سه ماه می گذره من خیلی دلم تنگ شده غرورم اجازه تماس نمیده با اینکه همه میگن یه اس ام اسی چیزی بهش بده ولی من میگم چرا خودش زنگ نمی زنه؟!!
  و اینم بگم که من در صورتی این آدم رو دوست دارم که اونم دوست داشته باشه به غیر این صورت اصلا” نمیخوامش.
  چیکار کنم؟

  • به نظرم یه واسطه بیار که تو یه جایی دعوتش کنه و تو هم اونجا باش مثلا تو هم خبر نداری و مهمونی.مثل جشن تولدی چیزی…به این بهونه هم غرورت حفظ شده هم میتونید بیشتر با هم حرف بزنید و اگه قسمت باشه و اونم دوست داشته باشه بالاخره قرارای بعدیرو میزارید و همه چیز جور میشه.موفق باشی

 101. کامران در

  سلام…پسری هستم 21 ساله ..مدتیه که تو دانشگاه از یه دختر خیلی خیلی خوشم اومده و واقعا عاشقشم بطوری که شبا براش نمیخوابم و روزهایی که کلاس ندارم و اون کلاس داره فقط بخاطر اون میرم دانشگاه و وقتی منو میبینه یه جوری نگام میکنه…..چند بار سعی کردم که باهاش صحبت کنم بهش بگم که چقد دوسش دارم ولی یا جوابمو نمیده سرشو پایین میندازه میره یا بهم بی اعتنایی میکنه…خودشم میدونه که من کشته مردشم ولی باز بهم بی اعتنایی میکنه….چند بار امتحانش کردم واسه اینکه ببینم چطور دختریه ولی فهمیدم که خیلی دختر سنگین و باوقاریه…..قصد ازدواج باهاشو دارم.دختره هم همسن منه..آمارشو هم دارم….ولی میترسم اگه بازم برم باهاش صحبت کنم و بهش بگم قصد ازدواج دارم بهم پشت کنه…لطفا خانم ها کمکم کنید چکار کنم..دلیلش چیه که این رفتار رو با من میکنه؟؟؟؟

  • سلام آقا کامران،من خودم یه خانومم.واسه سه خانم خیلی دوست داشتنیه که عشق کسیو ببینه و ناز کنه،من خودم دقیقا یکی از هم کلاسی هام همچین برخوردی باهام داره با اینکه من ازش خوشم میاد اما بی اعتنا رفتار میکنم.پس معنای این رفتار لزوما بی میلی نیست.
   راهش اینه که اول اطمینان پیدا کنین که این خانم جفت مناسبی برای شماست بعد که از این موضوع اطمینان پیدا کردید مستقیما با خانم صحبت کنید تا از احساسش با خبر بشین و تکلیفتون معلوم بشه.
   علی یارتون

  • daghighan nazare shiva khanoom doroste !! dokhia az naz kardan khosheshoon miad… shoma bayad joori harf bezani ke motevajeh she ghasdetoon jedie….va be nazaram shomare manzeleshoono azashoon begirid va ba khoonevadashoon sohbat konid chon age hamoon tor ke goftin dokhtare sangini bashe intori bishtar khoshesh miad:)

 102. باران در

  سلام،من دختری 25ساله هستم،چادری،و مدتی هست عاشق یک پسری شدم که یکسال از خودم بزرگتره، رابطه ای که در حد دوستی های خیابونی باشه به هیچ وجه نداریم با هم، اما فقط محیط کار همدیگرو میبینیم بعضی وقتها، و گاهی اوقات تلگرام پیام میدادیم، از عشق و علاقه من به خودش خبر داره اما هیچ احساسی نداره، در ضمن قبلاً ایشون یه شکست عشقی در زندگی داشتن.
  الآن به من راهنمایی و مشاوره بدین چطور میتونم بهش برسم و از همه مهمتر ایشون رو به خودم علاقه مند کنم، ممنون میشم جواب بدین، تشکر.

 103. سلام.من 25سالمه.به نطر من عشقو عاشقی همش پوچه،من خودم به شخصه گرفتار ی عشقه ی طرفه شدم ،ی دختر که 7سال از خودم کوچیکتر بود اولاش دوستم داشت ولی بعداز تصادفم ک منجر ب کما رفتنم شد سرد شد و گذاشتو رفت،الان تقریبا احساسی درونم نمونده و منم نسبت به همه دخترا سرد شدم و هیچ حسی به هیچکس ندارم.همه رفیقام ازدواج کردن حتی بچه دارن ولی من حتی به کسی فکر نمیکنم چ برسه ب تشکیل زندگی.

 104. عاشق پسر داییم بودم همش دعا میکردم بهش برسم که بالاخره بهش رسیدم و فهمیدم اون بیشتر از من عاشقم بوده ولی بعد یه مدت نمیدونم چیشد که خودم همه چی رو تموم کردم خیلی التماسم کردن هم خودش هم خونوادش هم خونوادم ولی اصلا قبول نکردم الان تقریبا یه سال میگذره دوباره عاشقش شدم اون موقع متنفر بودم ازش نمیدونم چرا ولی الان مثل اون موقع هایی ام که عاشقش بودم وقتی اسمشو میشنوم دلم میلرزه من خیلی بهش بد کردم امید وارم منو ببخشه الانم اون با یکی دیگه نامزد کرده خیلی داغونم برام دعا کنید دوباره بهش برسم

 105. دوستان عزیز سلام اقا ما 13سالمونه 2تا دوس دختر دارم 20تا نمیخام اخه هرچی تو فک فامیل خیابون میگردم یکی عاشقم میشه منم ازش فرار میکنم کمک کنییییییید

 106. دختران ترشیده دانشگاه گنبد در

  درود .سلام دوستان .ما آمدیم برو بچ گنبد . راستش ما 4تا دختر 25ساله ترشیده هستیم . خوشگل و بدون خواستگار بجز دهقان که خواستگار همه دخترای دانشگاست . شدیدا به 4عاشق دل خسته نیازمندیم . لطفا راهنمایی کنید . چگونه پسران را عاشق خود کنیم . 14ساله ها راهنمایی کنند. فرصت نداریم . بوی لیته دانشگاه را پر کرده .

  • سلام
   من ارشد سینما هستم خوشگل و خوش اندام و همیشه سعی کردم اخلاق مدار باشم
   قدم 188 هست کار ثابت دارم واقعا اگه قصدتون ازدواج هست و شوخی نمیکنید من هستم

 107. مبينا در

  من دوسال و پنج ماهه با يکى دوستم هنوزم با هم دوستيم…
  ايشاالله همه عاشقا به عشقشون برسن ماهم به هم برسيم
  خودم 18 سالمه عشقم 24 سالشه

 108. سلام من مینا 26 سالمه عاشق پسری شدم که یکسال ازم بزرگتر ولی احساس می کنم اون حسی بهم نداره چی کار باید بکنم

 109. مانیا در

  سلام من دختری منطقی و عاقل بودم و هیچوقت اجازه نمیدادم عاشق بشم حالا ی پسری که از من ده سال کوچکتره منو عاشق خودش کرد. اوایل برای اثبات کردن و قانع کردن من که منو خواهانه همش میگفت زمین و زمان رو واست راضی میکنم فقط تو قبولم کن من بزودی میام خواستگاریت. هیچی همش سه ماه اشنا شدیم رابطمون خوب بود. البته از طریق مجازی باهم اشنا شدیم. کم کم بهانه میاورد که بمن شک میکرد منم اثبات کردم که اشتباه فک میکرد بعدش گفت مامانم شیرش رحرومم کرده اگه با دختری در ارتباط باشه. قهر کردیم البته هرچی من فحشش میدادم چیزی نمیگفت. تااینکه دیدم اخلاقش تغییر کرده حرفاشم تغییر کرده دیگه حرف از ازداج نمیزنه همش میگفت من از اشناییت خوشحال شدم و میخوام تمومش کنم. البته دیگه اینجا مطمئن که من دوسش دارم. چون قبلنا همش من میگفتم تمومش کنیم ما به درد هم نمیخوریم. بعدش بمن گفت ازدواج دیگه نه برای دوستی. منم گفتم نه و دعواهامون شروع شد. تااینکه من بش گفتم خواستگار دارم و میخواه دقیقا ببینم حرف حسابت چیه. اونم گفت من مامانم چنتا دختر پیدا کرده میخوام بریم خواستگاریشون توام برس بزندگیت. منم بااین حرف داغون شدم. ایا با اینهمه مشکل خیلی دوس دارم بدونم راست گفته یا دروغ؟ ایا واقعا رفته؟ نمیدونم چکار کنم گیجم.ولی الان واقعا منو جذب خودش کرد و رهام کرد. اخه من باورش کردم که میگفت من تاابد باهاتم و تنهات نمیزارم.اخه چرا دروغ ؟ اگه قصدش دوستی بود چرا از اول واقعیتو بمن نگفت؟ بنظرتون برمیگرده به نیت ازدواج؟ قهر ماهم بخاطر این بود که رابطه از من میخواست منم قبول نکردم اونم به بهانه ای زدم کنار. اما من حلالش نمیکنم.تازه چه پررو میگه من نمبخشمت. اخه بر چه اساسس این حرفو زده؟؟/ چکار کنم؟؟؟

  • دوست عزیز
   اختلاف سنی که شما حرفشو میزنید خیلی از خانواده های به هیچ وجه قبولش نمیکنند.
   شما بهتره به زندگیتون برسید و مطمئن باشید با این اختلاف سنی احتمال خوشبخت شدن شما با این آدم در حد خیلی کمیه.

  • خواهرم این که رابطه خواسته سوءاستفادست(ایشون رو می گم نه جنابعالی).و آفرین می گم که قبول نکردید پیشنهاد رابطه جنسی رو.اگر واقعا خودش و خونوادش راضی بودن که میومدن خواستگاری(عزمش جزم بود).ضمنا این که دختر ده سال بزرگتر از پسر مناسب نیست برای ازدواج.
   ممکنه این شخص قصدش سوءاستفاده ی جنسی بوده باشه.این ی روشه که بعضی پسرای فریبکار اول وابسته می کنن بعد هم کارو می کنن(رابطه ی جنسی).
   ضمنا این که به شما پیشنهاد رابطه داده و بعدش زدتون کنار معلومه قصدش چی بوده(!).
   جای تأسف هست برای بعضی خانوما که بعضی چیزای ساده رو متوجه نمی شن
   ..افسوس…ضررش هم به خودشون می رسه…عشق هم باید با شناخت به دست بیاد…حالا که شناختینش چی?

 110. مجيد خيلي عاشقتم در

  سلام من ١٩ سالمه عاشق يه پسري شدم خيلي دوسش دارم به خودشم گفتم ٢-٣ باري با هم قرار گذاشتيم ولي چون نميتونم زياد برم بيرون دلم خيلي براش تنگ ميشه اونم خيلي كم محلي ميكنه جوري كه وقتي ميبينم توي واتس آپ اونلانه ديونه ميشم شايد ماهي ١ بار بهم پي ام بده ولي همش من بهش پي ام ميدم نميدونم چرا اينجوري باهام رفتار ميكنه بهم ميگه دوست دارم ولي نميدونم واقعا دوستم داره يا نه الانا بيشتر از قبل قوربون صدقه ام ميره ديشب نزديك ١ ساعت اونلان بود ديونه ميشدم اولين دوست پسرمه واقعا خيلي دوسش دارم بهش گفتم اينقد دوست دارم كه حاضرم باهات ازدواج كنم اونم گفته كه دختر خوبي هستي يعني ازم راضيه بعضي وقتا بهم بي احترامي ميكنه خيلي ازش نارحت ميشم ولي ميدنم دست خودش نيست فشار و خستگي كارشه اونم همينو ميگه وقتي ميبينمش ديونه ميشم دلم ميخواد تا ابد پيشش باشم ولي اون ميگه شايد مال هم نشيم و وابسته ام نشو اينجوري اذيت ميشي ميگه توي اين گروني خيلي سخته ازدواج كنيم منم بهش گفتم وقتي وضعت بهتر شد با هم ازدواج كنيم خيلي دوسش دارم وقتي نارحته يا اذيت ميشه خيلي نارحت ميشم چيكار كنم كه مال هم ميشيم من همه جوره دوسش دارم از هميني كه هست ولي با بي توجهيش به من يا عصبانيتش خيلي منو نارحت ميكنه جوري كه دلم ميشكنه و با يه معذرت خواهي كه ميكنه كلي حالمو عوض ميكنه به نظر شما من چيكار منم ترو خدا كمكم كنيد از ديشب تا حالا نخوابيدم همش بهش فكر ميكردم

 111. عاشق یه پسری شدم حدود یه ساله.دوست بودیمهمون یه سال پیش بهمدت یه هفته بعد اون بهم زد تابستون همون سال دوباره پیشنهاد داد بعد دوهفته تموم کرد باهام من الان خیلی داغونم همش بهفکر اونم الانم باهم تو تلگرام حرف میزنیم بعضی وقتا ولی بعنوان دوست معمولی بنظرتون چیکار کنم من 15 سالمه و پسر 2 سال بزرگتره.

 112. چرا شما زود عاشق میشید ؟ شرط میبندم با این کاراشون زندگیشونو تباه میکنن من الان 15 سالمه و از حرفای شما تعجب میکنم چجوری یه پسر 12 ساله عاشق میشه؟ بابا این عشقا کاملا پوچه . درسوتونو بخونید شغلی پیدا کنید خدمت برید بعد یه خونه راس و ریس کنید بعد برین دنبال عشق و عاشقی . هزارتا دختر خوشگل تو کوچمون پیدا میشه ولی شخصا اصلا اهمیتی بهشون نمیدم چونکه تو این سن واقعا خنده داره عاشق بشم من الان درسم عالیه و نمیخوام بخاطر یه چیز خنده دار آینده خودمو تباه کنم از همین الان که شما عاشق میشید وقتی بزرگ شدید میخواهید چیکار کنید؟بدون شک 10 تا زن میگیرید خدا شاهده .این عشقا همش هوسه از من گفتن بود

  • خخخخخخخ
   تو هنوز بالغ نشدی
   کسایی که زود هرمناشون به جوش میاد زود تر بالغ و عاشق میشن…
   به نظرم فک میکنی محل نمی دی یه کم صبر کن

 113. سلام بچه ها منم 9ماهه هستم هنوزبه یکسالگی نرسیدم اماعاشق پسریکی ازبستگان شدم اونهم 2ساله هست اونم عاشق من دایم میمییم (دارم میمیرم)چیکال کنم کمکمون کنید بهم بیسیم بای بای

  • ای جااااااااااان
   منم هنوز تولایه اوزونم همونجا بایه پسری دوست شدم قرارگذاشتیم وقتی اومدیم دنیاباهم ازدواج کنیم ولی نمیدونم چراخدا نمیذاره بیایم دنیا به خدا به جون بچه هامون که اسماشونم انتخاب کردیم عاشق همیما

 114. با سلام
  من تو نوروز که به ترکیه رفته بودم از دختری خوشم اومد و تو اون 10 روزی که اونجا بودم درست همین کارایی که نوشتید رو کردم حالا که بر گشدم ایران اکان اینستا گرامشو پیدا کردم و از دایرکت پیام دادم اونم پیام داد وقتی بعد چند روز که آید تلگراممو بهش دادم به اون پیامم جواب نداده 16 ساعته حالا چیکار کنم؟؟؟
  کمکم کنید

 115. سلام.حمید هستم از افغانستان من هم سه ساله که عاشق ای دخترم اما برش گفته نمیتوانم شاید اونم مر ا دوست داشته باشد اما نمیدونم ای کار های میکنه توی مکتب پیش خانه ما میخوانه لطفا برم کمک کنید تا عشقق ام را برایش ابراز کنم

 116. ………. در

  سلام دوستان من .. هستم . و امسال عاشق دختر .. ساله شدم حالا نمیدونم اون منو دوست داره یا نه ولی من براش مردم از دو هفته پیش تا منو میبینه فرار میکنه خونه نمیدونم پرا این کارو میکند لطفا راهنمایی کنید….. ممنون

 117. سلام،من 16 سالمه وعاشق دختر عمم که یک سال بزرگتر از خودمه هستم و توی اینکه واقعا عاشقشم شکی نیست و فکر میکنم که اونم منو دوست داره، اما مشکل اینجاست که میدونم اگه هرچه زود تر علاقمو بهش ابراز نکنم از دستش میدم واز طرفی چون دختره با خدا و مذهبیه میترسم اگه چیزی بهش بگم یا کاری کنم همه چیز خراب بشه،ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنین که چطور بهش ابراز علاقه کنم که اوضاع خراب نشه،خواهش میکنم کمک کنین

  • سلام من دختر عاشق شدم من اصلا عاشق نمی شدم ولی این دختر منو عاشق کرد من انو دوست دارم ولی اون نمیدانه اون نمیدون من اون دوست دارم دوستان لطفان کمک کنید ……..من یک عاشق هستم…….دوستان کمکم کنید من نمی دونستم عشق ادم روبه گریه می اندازه

 118. محمد حسن در

  سلام. من عاشق ی دختر شدم که 2 سال بزرگتر از خودمه و اونم این موضوع رو نمیدونه.خیلی کم بهتره بگم در مواقع ضروری از خونه بیرون میزنه.لطفا کمکم کنید.
  من 14 سالمه اونی که عاشقشم 16 سال داره .
  ممنونم از سایت خوبتون.

 119. مشاورمه…..25سالشه….2هفتس میشناسمش……اولا هیچ حسی نداشتم ولی حالااا!!!!!!! یکسره به یه بهونه ای پیششم…..فقط یه چیز از خدا میخوام…کمکم کنه خودم ابروی خودمو نبرم…… همیشه بهم میگه عزیزم بدون اینکه بدونه داره دیوونم میکنه………..

  • پینار در

   سلام دوستان من 14سالمه من اصلا عاشق کسی نمی شدم ولی الان عاشق یه نفر شدم بیشعور 20سالشه من موندم اخه 6 سال اختلاف مارو به کجا می رسونه آخه اونم منو دوست داره ولی نمی تونم بهش بگم ولی خودمونیم ها خیلی خوشگله منم خیلی ازش خوشم می یاد لطفا کمکم کنید

 120. سلام پسری هستم ۱۶ساله عاشق یک دختر ۱۵ساله شدم واز تمام وجودم دوسش دارم میخوام تاسن ۲۰سالگی بگیرم شبها خواب ندارم وهمیشه به یاد اونم
  میدونم الان بیشتر شماها میگه این پسر تو این سن عاشق شده بورو بابا اما من واقعا عاشق شدم اما نمیدونم اونم عاشق منه یانه ولی بامن خیلی راحته من میخوام بهش بگم که دوسش دارم اما هردفاچه که می بینمش دستو پامو گم میکنم میدونین چیه من با تمام وجودم میخوام خوش بختش کنم ولی نمی دونم بهش چی بگم من شبا خواب ندارم همیشه توفکر اینم که نکنه با یکی دیگه بره همیشه

  • rezazendeh در

   داداش گلم. من خیلی از تو بدتر بودم …2سال پیش الانم 19سالمه بهت یه چیزو میگم میدونم که زیر بار نمیری چون خودمم این جوری بودم ولی بدون عشق یه طرفه بدرد عمت میخوره …من هم مثل تو بودم و تجربه کردم که اینجور موقع ها باید یه مکان مناسب بهش چشمک بزنی بعد چند روز از کنارش رد شو و بهشبگو که عاشقشی بدون هیچ ترسی فقط یه چیزی که این عشقو با هیچ کس غیر از خودت و اون در میون نزار چون بعد از اینکه. عاشقی از سرت بپره همه به یه چشمه دیگه نگاهت میکنن امیدوارم این خرف هارو دیر نگفته باشم ….بای

   • آخه این راهکاره میذاری جلوش؟چشمک بزن بعاز کنارش ردشو بگودوست دارم هیچی دختره حالش ازش بهم میخوره دوتافحشم بهش میده

 121. عاشق تنها در

  سلام به همگی!خوبید؟دوستان یه مشکلی برام پیش اومده که به هیچکسی هم نمیتونم بگم.الان مشکلمابراتئن تعریف میکنم.خواهشاکمکم کنید.واقعابه کمکتون نیازدارم.چون دارم دیونه میشم.من دختری18ساله ام که تاحالاهم عاشق هیچ پسری نشده بودم وراستش ازتمام پسرامتنفربودم ولی بالاخره عاشق شدم.ولی نمیدونم ازکی وازکجا.ولی میدونم اونقدرعاشثش شدم که ازدوریش میشینم گریه میکنم.ومن اونافقط1باردرهفته میبینم وتوی این 1بارفقط درحدسلام است.اون وقتی منامیبینه به گرمی سلام میکنه باهام.نمیدونم اونم عاشق منه یانه.نمیدونم ازکجابایدبفهمم.توروخدادعام کنید
  ولی عشقم یه پسرباخداوخیلیییییییییییی خوبیه
  برام دعاکنید

  • rezazendeh در

   کار احمقانه نکنی که بیچاره میشی …
   فقط اگه پسره بفهمه که عاشقشی بیچارت میکنه …فقط یه کاری کن که عاشقت بشه در صورت تابلو بازی که میکنی پسره 100 درصد فهمیده اینو میگم پسرا ..خودمم پسرم که این حرف حارو میزنم …مطمءن باش فهمیده چون پسرا سرعت ای کیو ی بالایی دارن…بای

  • پینار در

   سلام دوستان من 14سالمه من اصلا عاشق کسی نمی شدم ولی الان عاشق یه نفر شدم بیشعور 20سالشه من موندم اخه 6 سال اختلاف مارو به کجا می رسونه آخه اونم منو دوست داره ولی نمی تونم بهش بگم ولی خودمونیم ها خیلی خوشگله منم خیلی ازش خوشم می یاد لطفا کمکم کنید

  • راستش باید یه جورایی دلشو قرص کنی که بهت بگه دوست داره براش فقط ناز نکن تا براش سوء تفاهم نشه دوسش نداری

 122. سلام دوستان من زن گرفتم باهام فراری شد چهار ساله با همسرم زندگیم اصلا درک نداره تفاهم باهاش سخته بعدسه سال زندگی رفت خونه باباش باهاش اشتی کردن ونزاشتن پنج ماه حتی باگوشی صداشو بشنوم الانم هررر جور شد برگشته سر زندگیش ولی خانوادش یادش دادن ازیتم کنه زندگی برام جهنم شده ازش هم بچه ندارم چون نمتونم شاید سرنوشت این تفل عوض بشه هر روز دعوا ومرافع نمیدنم چیکارکنم خواهر برادرای من کمکم کنید با نظر سنجیتون تشکر

  • يه دوست در

   با هاش سعي كن حرف بزني و بفهمي مشكلش چيه؟ دوست نداره و… و ازش بخواه بهت بگه و سعي كن مشكلو با هم حلش كنيد.

  • rezazendeh در

   سعی کن تو تغییر کنی، از چشم اون ،و واسش فیلم بازی کنی و اون خمیری که تو سرش به جای مخ است رو خودت به نحوی که میخوای شکل بدی این ماثر ترین راهه…فیلم بازی کن که عاشقشی یه فیلمی که واقعا باورش بشه بعد باحاش صحبت کن موفق باشی….

 123. سلام من 15 سالمه و تو فضای مجازی عاشق یه دختر شدم الان خیلی وقته باهاشم و باهم گرم گرفتم نمیدونم اونم منو دوست داره یا نه اخه بعضی وقتا رفتارش جوریه که انگار منو دوست داره و بعضی وقتا بالعکس چیکار کنم؟؟؟؟

  • بابو من 15 سالم بود نمیدونستم فرق دختر پسر چیه اینو باش تو 15 سالگی عاشق شده بابا تو هنوز قاشق نشدی چه برسه به عاشق اصلابه سن بلوغ رسیدی

   • باران در

    چ دنیایی شده ما ب چی میکنیم مردم ازخوشی دارن قاشق میشن …..خخخخخخخ

 124. امیررضا در

  سلام من مدت سه ساله که یه تفر رو دوست دارم و احتمال خیلی کم میدم که اونم یجورایی منو میخواد ولی چون خیلی نمیبینمش نمیتونم بهش ثابت کنم اینم بگم که من سه سال پیش اون رو دیدم و شاید هر یک ماه یه بار بتونم ببینمش تقریبا رابطه بدیم باهاش ندارم و باهم صحبت میکنیم میخواستم راهنماییم کنید که چجوری بهش بفهمونم که واقعا دوسش دارم و سه ساله که به امید بدست اوردنش نشستم

  • الهام در

   یعنی چی که نمی دونید چطور بهش بفهمونید دوستش دارید؟!
   خوب اگر با هم آشنا هستید، خیلی راحته باید بشینید و رو راست باهاش صحبت کنید. مطمئن باشید که اگر اون هم شما رو دوست داشته باشه، خیلی براش مهمه که شهامتش رو داشتید که رک و راست بهش بگید.
   اگر هم دوستتون نداشته باشه حداقل متوجه می شید و سالهای بیشتری رو به هدر نمی دید… سه سال مدت کمی نیست….!
   به نظرم باید شهامت به خرج بدید و باهاش صحبت کنید….موفق باشید

   • سلام
    شما به عنوان یه خانوم واقعا فکر میکنید اگر مستقیم با طرف صحبت کنیم بهتره ؟
    نظر خانومای دیگه رو هم میدونید یا این فقط نظر شخصی شماست ؟ ( منظورم تعدادی از دوستاتونه)

    پیشنهاد شما اینه که چجوری بیان شه بهتره ؟

 125. مهدی زینلی زاده در

  سلام نگارسليمي بچه یزد منم مهدی اگه این پیامو دیدی میخواستم بگم دوست دارم از ته قلبم

 126. فقط عاشق در

  سلام من به یکی از دخترا عاشق شدم من اونو خیلی دوستش دارم اونم منو دوست داره باهم تو ایمو حرف زدیم بهم گفته عاشقتم من یه حسی دارم نمیدونم چیه ولی در اخر دعوا کردیم واسه یه اومدن من یه پسر عاشق یه دختر شدم من 15سال دارم اسمم مهدی لطفا راهنمایی کنین چکار کنم راهنمایی

 127. یه کمکی به من بکنید من از یه دختر خوشم میاد میخام باهاش دوست بشم ولی روم نمیشه برم شماره بدم لطفا زود جواب بدید

 128. سلام
  من یه دختر 16 سالم والان یه سالی هست که عاشق پسر دوست بابام شدم قبلش اصلا به عشق و اینجور چیزا اعتقادی نداشتم ووقتی که اون وارد زندگیم شد کلی با خودم کلنجار رفتم وهمش میگفتم این حسی که من دارم یه حس بچگونست اما تابستون امسال وقتی باهم رفته بودیم گردش فهمیدم که عاشقش شدم حالا نمیدونم که اون دوسم داره یا نه اما از رفتارش 90درصد احتمال میدم که دوسم داره مامانم هم از موضوع خبر داره چون اون خیلی به من نگاه میکنه مامانم فهمید الان تنها مشکلی که دارم نمیتونم بهش اعتماد کنم واز روی رفتارش عشقشو باور کنم اخه میترسم که اشتباه کنم اون همیشه با حرفاش اذیتم میکنه و به مامانم میگه زن داداش ولی از اون طرف با رفتارش دیوونم میکنه و فک میکنم دوسم داره و در ضمن اینم بگم که ماباهم در ارتباطیم وبا هم چت میکنیم اما نه به عنوان دوس دختر دوس پسر راستی یادم رفت که بگم دوبار تا حالا سعی کرده دستمو بگیره ولی من دستمو کشیدم در ضمن اون 19 سالشه

 129. عاطفه در

  سلام،من١٨ سالمه،پشت كنكوريم،مشاوره ام يه پسر جوونه.من ازش خوشم مياد ولي به احتمال ٩٩درصد دوس دختر داره،بعد جور ذهنم درگيره..نميدونم چيكار كنم.به حدي كه اگه زنگ بخوام بزنم بهش يا پيام بدم و كاري داشته باشم از استرس ميمرم. چيكار كنم؟؟؟؟

   • خودت میدونی در

    آقای سرخه شما همون تو کلاس که دنبال دخترا بودید کافیه!!!!
    وای خدا چقد دنیا کوچیکه که من نظر شما رو اینجا دیدم

  • سلام نترس کارتو ادامه بده عاطفه خواستم کمکت کنم هررر چیزی ازش بترسی رو دلت میمونه من پسرپ اگه دختری بهم زنگ بزنه اگه ازش خوشم نیاد بازم بهش جلب توجه میکنم ازش خوش میاد چون حس خاص وقشنگیه من مهابادی هستم خواستی ایمیل بده بهت شماره بدم کمکت میکنم

  • عین منی منم عاشق مشاورم شدم ولی من پسرم مشاورم دختر نمیدونم چه طوری بهش بگم آخه اون دکتره می ترسم ولی بالاخره بهش میگم بعد کنکور نمیدونم چی بشه ولی فک کنم خودمو باید برای یه نه آماده کنم چون اون حتی تو اینستا منو اکسپت نمیکنه ولی تلفنی حرف میزنیم خیلی مهربونه نمیدونم چی بشه

 130. باران در

  اوه چه خبره اینهمههههههههههههه عاشق بابا بس کنید گوره بابای عشق و هرچی دخترو پسره.من ۱۵سالمه دوسال عاشق بودم وباهم ارتباطم داشتیم ولی اخرش چی‌.با ابروم بازی کرد الان دوماهه که باهاش نیستم و ازش شکایت کردم اونم انقد نفهم و سوسو بود که فرار کرده دعا کنید پیداش کنم تلافی کنم ازش به زنده بودنشم راصی نیسم .اخرو عاقبت عشق همینه و بس.وشما هم(دخترا.پسرا)،یا عاشق نشید یا بازی ندید .

  • اسم عشق رو خراب نکن اونی که تو میگی عشق نبوده تو
   اسمشو گذاشته بودی عشق و طرفت فقط واسه ارضا کردن هوسش اینکارو کرده عشق خیلیییی پاکه از هر رابطه ای پاک تره یکی که عاشق باشه مطمئن باش به عشق اسیب نمیزنه امدوارم عشق واقعی رو تجربه کنی و بهش برسی چون عشقه که وقتی خسهته و تنهایی ارومت میکنه وقتی که بهش فکر میکنی حتی وسط همه ی سختی ها هم که باشی بازم اروم میشی مطمئن باش اون عشق نبوده فقط هوس بوده واقعا خیلی متاسفم که بعضی ها مثل کسی که با ابروی تو بازی کرده به عنوان عاشق وارد میشن و بعد اسم عشق رو خراب میکنن دوستان اگه قصدتون ارضای هوستونه خواخش میکنم اسم عشق رو تو رابطه هاتون نیارین…… یه عاشق برام دعا کنید لطفا که بهش برسم

 131. سلام دوستان
  من 17 سالمه عاشق یه دختری شدم که اونم 16 سالشه . از ده سال پیش با هم اشنا بودم ولی الان خیلی بد جور عاشقش شدم تابه حال هم با دختر دوست نبودم ولی الان خیلی دوست دام دوستی رو امتحان کنم ولی چون دختره داخل اقواممونه میترسم بهش پیشنهاد دوستی بدم همش به اون فکر میکنم تا به حال اینجور نشده بودم خیلی دوسش دارم شمارش و همه ی مشخصاتش رو هم دارم میدونم که اونم اهل این دوست بازی ها نیست و میدونم اگر پیشنهاد دوستی هم بهش بدم قبول نمیکنه مترسمم بره به همه بگه درضمن اینم میدونم که اونم خیلی منو دوست داره
  لطفا راهنماییم کنید تورو خدا کمکم کنید من بد جور عاشق شدم

 132. سلام من یه دختره 14ساله هستم که سره این موضوع سه ساله کاملا درگیرم میخاستم ازتون خاهش کنم من وراهنمایی کنیدمن عاشق یکی ازبستگانمون شدم که حالاتش من وتومنگنه قرارداده یعنی نمیدونم عاشقمه یانه اون مذهبی ولی شوخه منم چادریم اون بعضی وقتاکه تقریباهمیشه که میبینمش درحاله نگاه کردن به منه یاسعی میکنه بغلم وایسه ولی کاری نمیکنه که جلبه توجه شه مثلاشروع میکنه بایکی دیگه صحبت یاباگوشی کارمیکنه ولی زیادی نزدیک میشه خیلی کارایه غیره منتظره میکنه یاجلب توجه بعضی کاراشم واقعامن وبه تعجب میندازه ولی یه روزاییم میبینم که اصلا بم توجه نمیکنه یا میخادباکاراش لجم ودربیاری مثلا باماشین ازجلوم ردمیشه یاچشماش ومیچرخونه قبلایه خریتی کردم که فک کم سه سال پیش قبل ازوااقعا عاشق شدنم نسبت بش بودم که اون بچه بودگفت من هیچ کس ودوست ندارم ولی الان خیلی فرق کرده البته من ازطریق دوستم فهمیدم اون سال هاولی بعضی وقتاکاراش تابلوهست که جلبه توجه میکنه بعضی وقتاهم کاملا بی تفاوته خلاصه بگم خاااااآهش مندم جوابشوبدیداگه واقعامیدونیدمن سه ساله درگیرم حداقل شمامن وراهنمایی کنید خواهش میکنم خودم دوسش دارم همیییشه به فکرشم بافکرش قلبم به تپش میفته واسترسه شدیدی میگیرتم اونم یک سالی میشه که رفتارا وطرزه لباس پوشیدنش جداب ترشده وقبلا لباسایه تکراری میپوشید ولی الان عطرو لباسایه شادو ..میپوشه خیلی چیزاش عوض شده میدونمم کسی نیست که باهیچ دخنری دوست شه جواب بدید لطفا ممنون

 133. سلام
  من الان چند روزه عاشق دختر همسایمون شدم.خیلی بهش علاقه پیدا کردم نمی دونم چه طوری بهش ابراز علاقه کنم از بچگی با هاش دوست بودم اون با من راحته الان 1و2سال از کنار ما رفتن وخونه شون از اینجا بردن همشن به بهونه داداشش که رفیقمه میرم میبینمش اما روم نمیشه با هاش صحبت کنم میشه راهنمایی ام کنید
  منونم

 134. سلام…دوستان این عشقی ک شما میگید دروغه بخدا هیچ عشقی وجود نداره عشق هم دروغه لا اقل بگید دوسش دارم نه اینکه عاشقشم باور کنید هیچ دختر عاشق هیچ پسری نمیشه و هیک پسری عاشق هیچ دختری نمیشه دخترا فقط بخاطر پول یه پسرو دوست دارن پسرا هم فقط بخاطر هوس و میل جنسی

  • مسخرس شاید اینو تجربه کردی که میگی نباید جمع ببندی همه اینجوری نیستن مطمئن باش عاشقای واقعی اینجوری نیستن

 135. احسان در

  سلام من یه پسر15 ساله هستم وبه یه دختر همسن با هودم عاشق شدم من اون رو خیلی دوسش دارم اما اونو نمیدونم میخوام باهاش دوس بشم اما نمیتونم بگم چون باهم فامیل هستیم ومی ترسم بره به پدرش بگه خیلی دوسش دارم لطفا راهنامیم کنید با تشکر

 136. کیمیا در

  من نمیفهمم این بچه مچه های دوازده ساله چطور عاشق میشن اینا همش کشکه عشقم مثل ازدواج سن خاص خودش رو داره اگه قرار باشه هرکی به دلمون بشینه عاشق شیم که باید عاشق هزارنفر شیم یکم به فکرو ذهنتون تسلط داشته باشین وتوی عشق در درجه ی اول اخلاق رو در نظر بگیرین این خیلی مهمه

  • یکی مثل شما در

   من بهم بر خورد البته خیلی پست خوبی بود و آلان من از 12 سالگی تا الان که 18 سالمه دوست دختر دارم و هیچ رابطه کشکی در کار ما نیست راستی خیلی هم خوشگله و بنده روی ذهنم کاملا تسلط دارم

  • سلام منم یازده سالمه عشق چیز سختی نیست که قرار باشه بگین این بچه مچه ها چجوری عاشق میشن.ما خیلی راحت عاشق میشیم. تازه من هنوزم با دوست پسرم رابطه دارم خیلی هم دوسش دارم دوازده سالشه

  • این حرفت خیلی غیر منطقی بود
   همه نویسنده ها شاعرا واهل قلم ها
   ثابت کرده اندعشق سن وسال نمیشناسه

 137. مصطفی در

  سلام من پسری 14 ساله هستم که الان به مدت 6 سال دختر عموم رو که 13 سالشه دوست دارم دختر عموی من تو یه شهر دیگس خیل کم میبینمش اگه شانس بیارم عروسی ای بشه تو فامیل میتونم ببینمش شاید سالی یه بار لطفا کمکم کنید بهش بفهمونم که دوسش دارم لطفا جواب خوب بدید یا بهم ایمیل کنید خواهشا نگید سنم کمه باید فراموشش کنم چون غیرممکنه
  باتشکر

 138. پوریاpo در

  سلام.هجده سالمه.ععاشق ی دختری تو دانشگاه شدم و توی کلاسمونم هست.نمیدونم چجوری بهش بگم دوسش دارم.خیلی دختر خوبیه.میترسم بهش بگم.یا اگه بگمش از من بدش بیاد و نظرش نسبت بمن عوض بشه.توروخدا بگید چیکار کنم.گیجم.نم چجوری ب

 139. شاید یه روزی اتفاقی گذرت به اینجا بیفته و کامنتمو بخونی:
  “مجتبی تا ابد دوستت دارم”

 140. سلام من شونزده سالمه عاشق یه دختر پونزده ساله شدم و بیشتر موقع ها میرم دم مدرسشون و از نظر قیافه هم خوشگل هستم میخوام برم بهش شماره بدم یا بهش بگم دوسش دارم زبونم قفل میشه لطفا کمکم کنین بدجور عاشقشم دارم دیوونه میشم

 141. من از خوردی عاشق دختر امو ام بودم و در سن 18 سالگی برایش میسیج کردم و گفتمش که عاشقتم اما او تا هنوز جواب من را نداده چه کاری کنم.

  • سلام من ازسن 6سال وهفت ماهگی خیلی اتفاقی فهمیدم عاشق خودم شدم فقط نمیدونم چطوری اثبات کنم توروخدایه راهی جلوپام بذاریدبه خداواستون دعامیکنم
   خخخخخخخخخخخ

 142. ایلار در

  سلام دوسال با پسری دوس بودم خودش میگف خیلی دوستت دارم من واسه تولدش کادو میخریدم ولی اون نه.حتی با خانوادشم درموردمن صحبت کرده بود.انقد بهش خوبی کردم حتی دعوامون میشد فحشم میداد بهم من چیزی نمیگفتم تاجایی که یبار سرفحش دادناش قهرکردم.هرسری قهر میکردیم یکیمون میومد و اشتی میکردیم .این دفه ۴۰ روز قهر بودیم ولی اصلا اس نداد ولی تو واتس اپ مطمعنم به خاطرمن انلاین میشد.من خودم بهش اس دادم درصورتی که خیلی بهم توهین کرده بود.اس دادم جوابمو داد حتی چندین ساعت باهم حرف زدیم بهش گفتم میخوای بامن باشی یانه فقط میگف من سرد شدم فک کنم حرصش درومده بود که ۴۰ روز اس ندادم جوری رفتار کرد که من گریم درومد بهش گفتم وابسته شدم ولی بدتر کرد گفت فراموشت کردم منم حرصم درومد دیگه بهش اس ندادم یبار رفتم تو واتس اپ عکسمو گذاشتم رو پروفایلم اونم انلاین بود حرصش درومد کلا واتس اپشو حذف کرد دوباره فرداش نصب کرد.بهنظرتون دوسم داره یانه؟

  • میلاد در

   اگه اون واقعا دوست داشت هیچوقت بهت فش نمیداد اصللللن
   در ضمن آدم اگه یکیو از ته قلبش بخواد راضی نمیشه آب تو دلش تکون بخوره
   ولی بازم خودتون بهتر میدونید زود تصمیم نگیرید

  • سلام.منم عاشق شدم به یه دختری که دوست پسر داشته زیاد ولی از ته قلب دوسش دارم یه بار سر یه جریانی بهم فحش داد و به مامور نیروی انتظامی اطلاع داد منو بگیرند ولی من در رفتم اول هاش دوسم داشت منم خیلی دوسش دارم ولی نميدونم الان چرا اینطور شده یا شاید از اول دوستم نداشته ولی اوایل بهم لبخند میزند بهم نگاه میکرد الان موندم چکار کنم کمکم کنید

 143. ترانه در

  سلام دوستان

  بزارید راحت صحبت کنم
  شما اول معنی عشق و عادت رو درک کنید
  عشق علاقه شدید که باید به مرور زمان به قلبت ثابت بشه و با اون طرف زندگی کنی تا متوجه دو طرفه بودن عشقتون بشید
  عادت ک معنیشو خودتون می دونید
  بعضیاتون الان باید به فکر درس و مدرسه و کنکور باشید آدمی که پیشرفت می کنه بیشتر به چشم میاد
  دنیای مجازی ی دنیای گذراست
  به دنبال عشق نباشید مثل بچه دم دمی مزاج می مونه بزارید خودش بیاد سمتتون
  سعی کنید اگه کسی رو پیدا کردید ابراز کنید
  عشق دو طرفه یادتون نره ی طرفه به درد نمی خوره چون خودتون ضربه می خورید
  سعی کنید تو عشق لج بازی نکنید ک اگه فلانی قهرم میرم با دوستش دوست میشم لجشو در میارم
  و…

 144. محمدرضا در

  باسلام.من عاشق دختری شدم.اما اون با یکی دیگه که پولداره دوست شده.من به اون خیلی علاقه دارم.100تا از اون قشنگ تر دیدم ولی نظرم عوض نشده چیکار که منو دوست داشته باشه.البته وضع مالی ماهم بد نیست اما احساس می کنم اون رو بخاطر پولش دوست داره.کمکم کنید.

 145. من یه پسر 24ساله هستم مدتیه که به یه دختر علاقه دارم(میدونم اونم به من علاقه داره)البته خودم مغازه دارم منتها چون خدمت نرفتم وشرایطشو ندارم میترسم بهش بگم بنظرتون من چیکار کنم خواهشا راهنماییمکنین

 146. سلام.توروخدا جوابمو سریع بدین اوضاعم داغونه.من از بچگی عاشق دختر خالم بودم. تو سن 18 سالگی بهش گفتم ولی اون اولش مخالفت کرد و بعد دوباره با پیگیری ها و اسرار های من بعد از یک ماه رابطه مون صمیمی شد ولی بعد از سه چهار ماه دوباره رابطمون از طرف اون قطع شد.اون می گفت دوست نداره وابستگی پیش بیاد یا این که من از این رابطه این برداشتو داشته باشم که اون دیگه مال منه و جواب مثبت بهم داده و میگفت که باید حتما با پدر و مادرش مشورت داشته باشه و بعد تصمیم گیری بکنه و این که اون می گفت می خواد به جای عشق و عاشقی با عقل پیش بره و تصمیم بگیره.حالا من باید چی کار کنم و آیا اون منو میخواد و عاشقم هست یا نه؟

 147. سلام.
  من عاشق یه پسری شدم که دوستم بود و یه موقعی بهم دلداری میداد چون از دوست پسرم جدا شده بودم و ناراحت بودم .اون بهم دلداری میداد .بعد اون هم عاشق یه دختره بود که مادر و پدرش دختره رو به زور به یه نفر دیگه شوهر دادن .من کم کم عاشقش شدم .ولی نمیدونم که اون عاشقمه یا نه .من بهش شک کردم اون با من خیلی صمیمیه .نمیزاره که به من آسیبی برسه ازم دفاع میکنه .تو هر تصمیمی ازش کمک میگیرم و اون هم راه درست و بهم نشون میده .من در فیس بوک در یک گروپ هستم که اون هم عضو اون گروپ هست و بخاطر اینکه پسرها مزاحمت برای من نکنن اون بهم گفت تا در گروپ هر کسی مزاحمت کرد بگم که دوست پسر دارم و نام اون و بگم .حالا بی اندازه بهش علاقه پیدا کردم .میخوام بهش بگم که دوستش دارم ولی میترسم که اون قبول نکنه نمیدونم که اون هم دوستم داره یا نه .لطفا کمکم کنید دیگه دارم دیوونه میشم یه راهی بهم نشون بدید که چیکار کنم باهاش

  • اصلانگومنیهباراعتراف کردم ضربه بدی خوردم تواینکارونکن نگوواگه دوستت داشته باشه خودش میگه.

  • سلام به نظر من اصلا نگو که دوسش داری . من مانند این تجربه رو داشتم و به پسره گفتم که دوسش دارم ولی جواب عکس داد. پسرا جنبه ندارن (البته پسرا ببخشیدا ولی این ی واقعیت.) در صورتیکه تا قبل این من دوست داشتنم ابراز کنم پسره تو رفتارش نشون میداد که چقدر بهم علاقه داره ولی هیچ وقت بصورت رو در رو بهم نمیگفت ولی با کاراش بهم نشون میداد

 148. سلام تو رو خدا جواب متنی که مینویسم رو برام ایمیل کنید .من دختریو دوست دارم اونم دوستم داشت تا دوماه پیش بعد یه دفه عوض شد هرچی میگفتم چته هی میگفت افسردم ولی وقتشو تو گروهای چت میگذروند ولی با من حرف نمیزد تو این دوماه یه هفته میرفت بعد دوباره میومد میگفت ببخشم من مریضم بعد دوباره میرفت .حالا نمیدونم باید چیکار کنم بنطر شما چشه راستی سن دختره17 هستش سنخودم23

 149. مرضیه در

  سلام من خدا رو شکر تاحالاعاشق نشدم و دوست ندا م عاشق بشم اونم این عشقای زود گذر و الکی من الان 21 سالمه و جالبه دوستام وقتی تیپ و ظاهر منو میبینن اصلا باورشون نمیشه که من تا حالات دوست پسر نداشتم و یا عاشق نبودم من برای خودم برنامه های دیگه ای دا م که عشق های الکی مانع اونها میشه من مطمئنم یه روز عاشق میشم ولی از خدا میخوام عشقم یه طرف نباشه و اون عشق باعث سعادت و خوشبختی من و معشوقم بشه ،از شما عزیزانم همین رو میخوام لطفا فکرای الکی تون رو پرورش ندین و برا خودتون بزرگ نکنین اگه اینو باور داشته باشین بزرگترین عشق ،عاشق و معشوق خداست دیگه فکرتون اینقد درگیر نمیشه مطمئن باشین وقتی افکارتون اینطوری باشه خودش به موقع بهترین رو سرراحتون قرار میده .ش

  • محمد مهدی در

   اخلاق پسرا همینه مطمعن باش اونم دوست داره.چون منم دختری رو ک دوسش دارم رو خیلی مسخرش میکنم یا بهش تیکه میندازم ولی صمیما دوسش دارم.در حالی ک با دوستاش خیلی مهربون ترم

 150. فائزه در

  سلام..اقا من ی بنده خدایی رودوست دارم ک۲۳سالشه اقااااا چشتون روز بدنبینه ایشوووون همممه رو میبینه جز من…تعریف نیس ولی بخدا ادمایی ک دنبالمن کم نیستن….خودشم میدونه امااصلا ب من توجه نمیکنه باورتون نمیشه عاشق همه رفقام شده و ج رد شنیده ولی بمن توجه نمیکنه البته لازم ب ذکره ک رودررو باهاش لجم اما باطنا میمیرم براش…شاید بخاطرلجبازیاوبحثامونه ک سمتم نمیاد…موندم چجوری بش بفهمونم…

  • یار دبستانی در

   با سلام
   خواهر گرانقدر راهش اینه که نسبت به طرفت بی تفاوت بشی و یه مدتی دورادور حواست بهش باشه ولی در ظاهر اصلا بهش اهمیت نده….قول ناموس میدم که هفته دوم در پی شما برخواهد آمد…شک نکن
   در ضمن هر کدوم از دوستای خوبم که سوالی داشته باشند به وبلاگم مراجعه کنند یا توسط ایمیل سوالاتشونو برام بفرستند در اولین فرصت جواب میدم….
   پـــــــــــــــــــــــــیروز باشید

 151. سلام.بببینید دوست من شما تازه12سالتونه .این چیزی نیست که بخاید براش تاسف بخورید.زندگی انقدر پیچیده است که ما آدمای احساساتی درکش برامون یه کم سخته…

 152. princess bloom در

  من 12 سالمه….راستش داخل بازی کلش آف کلنس ی پسر 18 ساله از من خوشش اومده…وقتی ب دوستام میگفتم غیر ممکنه ی پسر 18 ساله از ی دختر 12 ساله خوشش بیاد هزار تا مثال میزدن ک ممکنه..راستش منم ازش خوشم میومد و اونو مثه داداشم دوس داشتم فراتر از داداش نبود..خیلی بامزه بود..راستش اونم خیلی باهام مهربون بود…وقتی ازش پرسیدم صورتت چه جوریه فهمیدم این همونیه ک من همیشه میخواستم…البته ما هنوز به هم نگفته ودیم ک همو دوس داریم ..خیلی باهم شوخی میکردیم..وقتی رفته بود اردوی تکواندو خیلی براش دعا میکردم..شبشم ک اومد کلی باهم حرفزیم…اما ی دفعه یکی از کولیدرامون اول منو کیک کرد(از کلن بیرون انداخت) بعدشم اونو…خلاصه اون شب کلی گریه کردم.. نمیدونسم چم شده بود…اگه ممکنه راهنماییم کنین و بگین ک چجوری با این عشق کنار بیام…خیلی خیلی ممنون…در جواب اون پسرایی هم ک میگفتن دخترا اینجورین دخترا اونوجرین آید بگم ک ایراد از خودشونه..دختر چیزی داه ک پسر نداره…دختر ی قلب سرشار از محبت داه ک پس نصف عمرشم بده تا تقییر کنه نمیتونه اون قلبو داشته باشه…

 153. سلام
  دخترا اگه عاشق یه پسر هستید و نمیدونید اون دوستون داره یا نه اینو بخونید
  – اگه احساس میکنید نگاتون میکنه یا به بهونه هایی نزدیک شما میاد یا کارایی برای جلب توجه میکنه مطمعن باشید دوستون داره ولی روش نمیشه بهتون بگه شما با رفتارتون نشون بدین که شما هم دوس دارید منم متاسفانه این مشکلو دارم خیلی وقته خیلی خیلی عاشق دختری شدم ولی نمیدونم چه کنم دارم دیوونه میشم همش تو این فکرم چکار کنم ولی نمیتونم
  ولی شما کاری کنید که طرفتون مثل من نباشه
  امیدوارم هیچ دختر و پسری این مشکلو نداشته باشن :(::::::::

 154. سلام ارمین هستم 16 سالمه عاشق دختری شدم به اسم نگین که همشهری هم بودیم ما تو فضای مجازی با هم دیگه حرف میزدیم اون بهم میگفت داداش و خیلی با هم دیگه صمیمی بودیم بطوری که اون تمام حرفاشو بهم میگفت….ولی من نمیتونستم بهش بگوم دوسش دارم چند ماه همینطوری گذشت بعد یکی از دوستام عاشقش شد و دنبالش افتاد نگین ازم پرسید چجور پسریه منم گفتم پسر خوبیه و ازش تعریف کردم….بعد مدت گفت نه نمیخوامش…منم گفتم هرجور راحتی بعد من بهش گفتم نگین جان من عاشقتم گفت شوخی میکنی من مثل خواهرتم بعد از چند هفته که صد بار گفتم عاشقتم منو بلاک کرد من هر روز میرفتم سر کوچشون و همه دوستام اینو میدونستم بعد نگین با یکی از دوستام دو هفته دوس شد و به یکی از وستاش که اسمش ایلار بود گفته بود من به ارمین یه حسی دارم ولی من با ور نکردم ……هر روز به فکرشم چند ماه گذشته ولی نمیتونم فراموشش کنم هر روز سر کوچشون هستم لطفااا راهنماییم کنید؟

 155. شهرام در

  من یه دختری رو دوست دارم اما اون نمی دونه من دوسش دارم نمیدونه چه طوری بهش بگم من 15سالم تور خدا کمک کنید شب روز تو فکرشم

  • محمدرضا در

   عیب نداره داداشی عین منی منم نمیدونم چطور بهش بگم دوست دارم
   فقط صبر داشته باش اگر میتونی اگر هم نمیتونی و فامیل نیست بهش بگو

  • امیر علی در

   به هیچ وجه در پی رابطه های پنهان با آشکارا نباشید اگر علاقه شما از روی هوی هوس نباشد فقط به خدا متوسل بشویدواز بزرگ تر ها خانواده کسی که رابطه اش با شما صمیمی است راهنمایی بخواهید و بدانید ازدواج یک نیاز مادی است نیاز های بنیادی وعالی بشر چیز دیگری است آنچه که مارا به قرب الهی نزدیک میکند

 156. سلام یک دختر 22 ساله هستم که مدتی احساس می کنم یکی رو دوست دارم . اون فرد یکی از همکلاسی های من . اولین بار که دیدمش اصلا هیچ حسی نسبت بهش نداشتم. البته ادم خوش قیافه ای هست ولی نه اونقدر که در نظر اول کلی به چشم بیاد. از ترم های اول تا همین الان که ترم آخرم هر وقت با یکسری از دخترای همکلاسیم دور هم جمع میشدیم این حتما یکی از افرادی بود که غیبتش میشد آخه چون آدم فعالی هست و تو هر کار دانشگاه یک دستی داره کلا صحبت ازش زیاد بود. من خودم برخوردی باهاش نداشتم ولی دوستام همش میگفتن ادم مغرور و از خود راضی یا مثلا می گفتن هر کدام از دخترا بهش سلام میکنه فکر میکنه طرف عاشقش…… خلاصه کار به جایی رسید که من با خودم گفتم جوری بهش کم محلی می کنم تا ادم شه و هم از ترکشاش دور بمونم …. به خاطر حرفای بچه ها بعضی وقتا می رفتم پروفایل فیسش رو چک می کردم ….. همین چک کردنا اخر کار دستم داد …چون ادم فعالی بود زود به زود پست میذاشت در مورد کارایی که می کرد و باعث شد شخصیتش و بهتر بشناسم و یک زمانی به خودم اومدم دیدم که خیلی درگیرش شدم …. از یک طرف حتی یک روز هم از چک کردن مطالبش دست برنمی دارم و از یک طرف تو دانشگاه حتی بهش سلام هم نمی کنم…. البته بعضی وقتا پستاش یا از دستی یا اتفاقی مربوط به کارایی بود که من انجام دادم البته به صورت غیر مستقیم ….همین قضیه هم باعث شد که من فکر کنم اونم به من توجه داره و به این قضیه دامن زد …….تا جایی رسیدکه بعضی وقتا با چشم دنبالش می گردم …بعضی وقتا فکر می کنم یک هوس زودگذر ….بعضی وقتا فکر میکنم کس دیگه ای رو می خواد…. یا چون دختر قدی تو دانشگاه به نظر میام می خواد رو من و کم کنه و به دوستاش بگه دیدین بلاخره رامش کردم…..اه اه اه …….کلی خواستگار خونمون میاد ولی من نمیتونم هیچ کدوم قبول کنم خانوادم دیگه خسته شدن از دستم …. این داستان و احساسم رو تا به حال به هیچ بنی بشری نگفتم… آیا من دچار عشق کورکورانه شدم ؟؟ آیا این یک هوس زودگذر؟؟؟؟ یا من واقعا این بشر دوست دارم؟
  به هر حال هرکدوم از این ها هم که باشه تا وقتی اون جلو نیاد و حرفی نزنه …من به عنوان یک دختر هیچ وقت جلو نمیرم و حرمت زنانه خودم رو نمی شکنم… حتی اگر باعث شه بدون میل و رغبت با کس دیگه ای ازدواج کنم ………………………………….. :'(

  • عزیزم منم مثل تو دخترم به نظرم تو به یکی از کسایی که توی خونوادتونه و از همه بهت نزدیک تره به هر کی که بهش اعتماد داری و باهاش راحتی بگو واز اون کمک بخواه که به خوانوادت بگن تا اونا هم اگه تونستن کمکت کنند یا برو روش هایی که توی سایت ها نوشته و میتونی کسیو عاشق خودت کنی یا متوجه عشقش نسبت به خودت بشی استفاده کن گلم امیدوارم موفق باشی!!

 157. فائزه و ع در

  سلام من 19 سالمه من یکیو دوست دارم ولی دوست ندارم بهش خیلی محبت کنم اخه… ازاینکه منونتونه بگیره ازخونوادم
  اخه من نزدیک ب 2 ساله ک باهمبم همش فکرمیکنم ینی جون دوسش دارم خیلی بی خیالم ک باکسی جزمن هست یان.فقط خودموعذاب میدم بخداخسته شدم میخوام حتی کنترلش کنم ولی جندبارخواستم اینکاروانجام بدم و یجورایی دادم ولی خیلی ناراحت شد ولی باز یجوری ازدلش دراوردم ک بهش بفهمونم بهش اعتماددارم. شرایط من خیلی سخته توروخدا من همه ی زنگیموواسش دادم ومیترسمباکس دیگه ای باشه .اخه ازوقتی 1.1سالونیم ک گوشی اندرویدگرفته همش نگرانم استرس دارم باکسی دیگه ای جزمن باشه .همه جوره هم بهش محبت میکنم خودشم میگه ک توخیلی خوبی ولی اگه ی لحظه بهش محبت نکنم میگه توعوض شدی …اخه من میترسم جون توعشق قبلا هم شکست خوردم.نمیخوام تواین عسقمم…ی باراومدخواستگاری ولی مامان بابام راضی نشدن مخصوصا مامانم.ب خاطرش توروخونوادم ایستادم جند بار…نمیخوام ازدستش بدم. ینی نمیخوام ازمحبت زیادم بزاره بره دنبال کسی دیگه ونمیخوامم ک بهش بی محبتی کنم ک بره هرجند منم نمیتونم بهش محبت نکنم دست خودم نیست خییییییییییییییلی دوسش دارم اونم دوسم داره ولی ی مدتیه ک بی خیال شده دیگه مثل قبلا نیست بهش گفتم اینو.میگه ن توتشتباه میکنی ولی حس میکنم باکسی هست یاکسی روزیرنظر دار ه واسه ازدواج. راستی دوباره خواست بیاد واسه خواستگاری همین شهریورک الن توشیم ک عموم مرد اعصابم بدداغونه…..اعصابم بدداغونه…بقران دیووووونه شدم دوست دارم زودتر برم سرزندگیم تابهش محرم بشم باهم باشیم همیشه..تااراین همه اسسسسسسسسسسسسترس خلاص شم توروقران واسم دعاکنین…..اینی ک الن دارم مینویسم خودم دارم گریه میکنم زار زار…خیلی محتاج دعام…

  • سلام موافقم خداروشکر من من بعد 6 سال ب کسی ک دوسش داشتم رسیدم همه چی هم عالیه

 158. محمد امین در

  سلام من محمد امین هستم 15 سالمه.دوست بابام یه دختر داره که همسن منه .ما از لحاظ خانوادگی ارتباط زیادی با هم داشتیم.چند دفعه تو مهمونی دیدمش و تقریبا باهاش صحبت کردم.من واقا عاشقش شدم..خیلی .بیشتر برام مثل خواهرم میمونه.من خیلی خجالتی هستم..و نتونستم بهش بگم..الان یک ساله که رفته تهران ولی من چهرش رو به خاطر سپردم….دیروز از بین حرف های مامان و بابام شنیدم میخوان تا چند ماه دیگه انتقالی بگیریم بریم تهران.خععععععععععیلی خوش حال شدم..اگه میتونید کمکم کنید لطفا..میترسم منو دوست نداشته باشم…..

 159. عاشق دل شکسته در

  درود 14 سالمه عاشق دختر دوست مامانم شدم بدجور اون 2 سال از من کوچیکتره ولی خیلی زیاد دوسش دارم خیلی وقتم هس ندیدمش انقد دلم براش تنگ شده فقط دنبال یه فرصتم ببینمش دارم دیوونه میشم اصن اخلاقم یجوری شده که من به این شوخی یه کلمه حرف نمیزنم .دختره دختر خیلی خوبیه منم با داداشش دوقلوش دوست صمیمیم.خواهش میکنم کمکم کنید ممنون میشم…

 160. محمد امین در

  یه دخترو چند ساله دوس دارم خیلی بهش خبره میشدم شبا خوابم نمیبرد همه جاتابلو شدم بحساب از دوستام رابطم قطع شدو… اونم بهم علاقمند شد فقط ازنگاش فهمیدم دیگه از خدا چیزی نمیخاسم تمام فکرم مشغول اوبود ازبس دوشش داشتم بخدا میرفتم خیابون فقط ببینمش جلوم ظاهر میشد همیشه هم با مادرش بخدا حس میکردم مغزش توی شهر به ابن بزرگی هروقت اراده میکردم میدیدمش اونم خیییلی بهم علاقمند شه بود معلوم بود یه روز رفتم پارک با دوستم خیلییییی دلم تنگش بود یهو دیدمش انگار دنیا رو داده بودنمون اونم داشت پرواز میکردم عشق واقعي رو درک کرده بودیم اومد طرفم به ماشین تکه داده بودم رفت پشت سرم برای اولین بار بعداز دو سالعلاقه خواست باهام حرف بزنه من روم نشد شلوغ بود فهمید رفت یه جا خلوت نشست ا داشتم پر درمیاوردم میخاس برم پیشش خدا ”نمیدونم چرا روم برگرداندم با دوستم حرف زدم دوستم گفت برو بگو دوسش داری نتونستم بلند شد رفت پیش خونوادش نشست چه اشتباهی کردم اشتباه بزگترام شروع شد خواستم تعقيب خانوادش کنم دیدنمون فک کردن دنبال دخترشونیم فقط میخاسم خونشو پیدا کنم برم خواسگاریش حسابی همه چی خراب شد داغون شدم احساس کردم ازدسش دادم چن جای دیگم گند زدم انگار خدا میخاس شخصیتمو خراب منه ولی ازبس بهش علاقه داشتم شب تاصبح بیدار میموندم صبح میرفتم دم مدرسش میدیدمش از دور جلوی برادرش و….تابلوش کرده بودم الان یکسال دیگه اصلاً ندیدمش همینطور خوابش میبینم نمیدونم چرا ایقد دوسش دارم به دخترای دیگه هیچ حسی ندارم تاحالام با هیچکی دوس نشدم یجورایی منتظرم بمیرم شاید اون دنیا خدا دلش رحم اومد و….27سالمه دانشگاه هم انصراف دادم نمیدونم چیکار کنم

 161. البته مامانم فهمید من یوسف رو دوست دارم و الان کمتر و محدود تر از قبل رفت و امد میکنیم خواهشا کمک کنید میخوام ببینم کدومشون دوسم دارن از کجا باید بفهمم

 162. سلام من یه دختر 15 ساله هستم که چاهار ساله عاشقه پسره دختر خاله مامانم شدم ما وقتی من 11 و اون 12 سالش بود سره یه شوخی باهم دوست شدیم اسمش یوسفه از شانسه بده من تو این چارسال فقط5 بار همدیگرد دیدیم
  من خیلی دوسش دارم ولی نمیدونم اونم منو دوست داره یا نه
  کمک کنید لطفا
  البته یه مشکله دیگه هم دارم
  اینکه تازگی با یکی از پسر های فامیل که خیلی دوریم ازش خیلی بدم میومد اشنا شدم پسره مومنیه اسمش رضاس و ساله اوله دانشگاهشه اون منو دید و خندید از خجالت اب شدم
  این لبخندی که به رضا زدم رو فقط به یوسف زه بودم که خیلی هم دوسش دارم
  تازگی خیلی از رضا خوشم میاد ولی بیشتر از اون عاشق یوسف هستم
  خیلی به کمک احتیاج دارم

 163. bad boy xz در

  سلام من عاشق یکی از دخترای فامیل شدم من15سالمه و اون13یا14.اونا تو تهران زندگی میکنن من تو شاهرود.قرار تو عروسی ببینمش.چیکارکنم می خوام عاشقم شه کمک کنید لطفا وقت ندارم000……..

 164. رحمان علی زاده در

  سلام خدمت شما ایرانی ها!
  بابا چه خبر تانه تا موضوع عاشقی را به سایت دیدم،دیدم که یک هزار کامنت وجود داره اینجا قلبم یکبار ایستاد شد من تعجب میکنم عجب زود عاشق میشود شما؟

   • ازنظر من اینه همه اش کشکه عشق عاشقی که نون نمیشه واسه آدم آدم باید تو یه سن خاص عاشق شه تو این سن باید راهنمایی درستشن

 165. سلام 14 سالمه عاشق پسر همسایمون شد عااااااشق به خدا هرکار میکنم نمیتونم فراموشش کنم آخه من تا چن ماه پیش ازش بدم می اومد ولی نمیدونم چی شد عشقش افتاد تو دلم الان خیلی دوسش دارم اگه نینمش حالم خراب میشه احساس میکنم اونم منو بخواد آخه خانوادش طور دیگه ای باهامون رفتار میکنن مادرش به بهانه های مختلف میاد خونمون یا از پسرش و من تعریف میکنه خود پسره هم من رد میشم وای میسته منو نگاه میکنه پسر پاکیه خداییش به دخترا نگاه نمیکنه راستش از حیا و ایمان و اخلاق و شخصیت خودش و خانوادش خیلی خوشم اومده خوشکل و خوش تیپ و قد بلنده 19 سالشه به خدا دیگه نمیدونم چیکار کنم ولی مادرش که از خداشه من عروسش شم پسره رو نمیدونم اینو به مادر یکی از دوستام گفته بود اصلا همش از من حرف میزنه بعدشم از پسرش چه دختر خوبیه خدا کنه یه عروس خوب نصیبم بشه اگه الان برا دخترت بیان خواستگاری میدیش خیلی خوبین شما مارو میبیره روستاشون تازه یه بارکه مامانو بابام رفته بودن گفته بود چرا منو نیاوردین یه بار دیگه منو میخوان ببرن به خاطرش چادری شدم همه کار میکنم تا خوب تر جلوشون جلوه کنم بگید چیکار کنم به مامانم قضیه رو گفتم ولی به خدا من نمیدونم چی شد عاشق شدم کمکم کنید با تجربه ها

 166. دلواپس در

  من عاشق يکى شدم که عشقم ممنوعه.مردم توروخدا اين فيلم و سريالاى ترکى رو جدى بگيرين.هيچوقت با اختلاف سنى زياد ازدواج نکنيد.هيچوقت نزاريد دختر و پسر جوون که باهم نامحرم هستن تو يه خونه زندگى کنن.عشق خيلى بده.لعنت به من…
  الان وضعيتم شده دقيقا مثل همين سريال ترکى عشق ممنوع.ميخوام خودکشى کنم ولى جرعتشو ندارم

 167. امیر حسین در

  سلام دوستان من ی پسر هستم که دارم درس میخونم و عاشق دختر همکار بابام شدم و خیلی دوستش دارم من خواستم بعد از درسم این موضوع رو با خانواده در میون بزارم ولی ی پسر دیگه که چند سال از من بزرگه رفته به بابای دختره گفته که بیام خاستگاری ولی باباش گفته باید درس دخترم تموم شه منم الان واقعا افسورده و نا امید شدم نمیدونم چیکار کنم خواهشا کمکم کنید دلم بد گرفته شرایط خاستگاری ندارم چیکار کنم کمککککک

 168. محمدامین حیدری در

  سلام من 13 سال دارم وعاشق یک دختر 1 ساله شده ام چطور اورا عاشق خودکنم

 169. سلام من یه دختر پونزده ساله هستم یکی از اشنایانو خیلی دوست دارم اولا فکر میکردم همه چی فقط سر بچگیمه اما دوسال تمومه نمیتونم از فکرش بیام بیرون بخاطر دوست داشتن اون حاضر نمیشم با هیچ پسری دوست باشم دیونشم ، اوایل که نمیدونستم نظرش راجبم چیه فقط نگاش که میکردم خیلی از نگام میکرد جوری که انگار فقط منو میدید شاید مسخرم کنید یا باورتون نشه من یک سال تمومه خوابشو میبینم ولی هنوز نمیدونم دوسم داره یا نه دغدغم این شده که نکنه نخوادم راهنمایم کنید دارم دیونه میشم اون اصلا ابراز علاقه میکنه

  • سلام دوستان مخصوصا نگار جون
   منم دقیقا همین وضعيت شمارو داشتم از چهارده سالگی عاشق يکي از اقوام شدم اوایل تحت تاثیر حرفای بقیه فک میکردم این عشق نیست و احساسات ما دختراس اما همینطور ک می گذشت عشقم بيشتر میشد و وقتی میدیم با دختری از فامیل نیجریه عصبی میشدم ونگاش که میکردم دلم به لرزه ميافتاد و شبی نبود خوابش رو نبینم کارم رسیده بود به فال گرفتن و.. الان 19سالمه این عشق ن تنها مهار نشده بلکه بیشتر هم شده طوری که انقدر درگيرشم ک با وجودمعدل19نهایی کنکور شرکت نکردم گذاشتم و اس سال بعد چون این عشق نميذاره به چیزی غیر اون حتی درس بفکرم
   سراغ هر پسری رفتم که فراموش کنم نشد فک میکردم خيانته!
   نگار جان ابراز عشق فقط گفتن نیست این که شما وقتی داره دزدکی نگاتون میکنه مچش رو بگیری یا بهتون همیشه اهمیت بده و سعی کنه جلب توجه کنه ینی مقدمه ای برای دوست داشتن
   اما برای این که مطمن بشید که دوستتون داره یا نه یک نفر از اقوام که فرد مطمئنی هست رو در جریان بذاريد و بخوايد کهمزه دهن ایشون رو راجب شما غیر مستقیم بپرسه و اگه ایشون میلی به شما نداشتن فراموش کنید میدونم سخته اما مثل من عمرتون رو صرف عشق یک طرفه نکنین که با سرنوشتم و یک سال از عمرم بازی کردم چون عشقی که یک طرفه باشه.خوشبختی نمیاره، اگرچه به ایشون برسید

  • محمدرضا در

   به نظرت پسره مثبته؟؟؟؟؟هیچ پسر خیلی مثبتی نمیاد با جنس مخالفش دوست شه

 170. هدفدار… در

  درود،من دختر همسایمونو دوست دارم ولی نمیدونم برای زندگیم یا فقط برای میل جنسیم،ولی اون چندان هم میل ندارم باهاش رابطه بر قرار کنم آخه فکر کنم دختر پاکی باشه،هرلحظه انگار در آغوشمه ،ولی خیلی هم دوست دارم فقط ببوسمش نمی دونم این عشق پاکیه یا نه،آخه عشق های پاک چطوریه؟
  آخه سنم هم کمه و فقظ شانزده سال سن دارم وعشقم هم شانزده سالشه و نمی دونم این حرف سجاد22راسته که میگه دخترای نوجوون خوششون از پسرای هم سن وسالشون نمیاد؟ای کاش هوس در کنار عشق نبود.

  • مائده در

   من عشقم یکسال از من بزرگتره …البته بستگی به خود پسر داره که چه رفتاری رو از خودش نشون بده سعی کن فقط رفتار بچگونه نداشته باشی

 171. سجاد 22 در

  سلام،عزیزان نوجوان (مخصوصا این چهارده پانزده ساله ها).من تجربه دارم که میگم عشق شما بسیار شدیده چون ذهنتون فعلا درگیر نیست ،بزرگ که شدید با مشکلات و گرفتاریهای زیادی روبرو میشین،که عشقتون خیلی کم میشه ویه روزی به این فکر می افتین که کارتون خیلی بچه گانه بود والکی ناراحت میشدید،پس فقط تحمل وامید به خدا لازمه
  لازم به ذکره که دختران نوجوان به پس ران هم سن وسال خودشون علاقه ندارن بلکه آنها را بچه به حساب می آورن ،دختران گرامی مگه درغ میگم!!!

 172. من فرنازم 17 سالمه چند ساله پسرداییم رو دوست دارم واقعا هم دوسش دارم شاید فک کنید یه کار احمقانه ای هست ولی چن روز پیش دیگه واقعا صبرم تموم شد تایک گوشه زد بهش کردم ولی فک کنم فهمید اخه اون پسری هست ک تابحال کسی و دوست نداشته و عاشق نشده اخه خیلی باشخصیته منم از همین چیزاش خوشم میاد بعضی موقعا هم واسه هم پیام میدیم ولی پیامایی عشقولانه و دوست داشتن نمیدیم خیلی عادی ولی واقعانمیدونم چکار کنم ک بفهمم دوسم داره یانه اگرم داشته باشه اصلا ب روی خودش نمیاره من مامانمم میدونه یه خورده هم راهنماییم کرده اما بازهم ب نتیجه نرسیدم گفتم شمایی ک امروزی هسین شاید بهتربدونید

 173. سلام
  من یک دختر 14 ساله هستم
  عاشق یک پسر شدم
  خیلی مهربونه
  خیلی خوشگله
  دیوونشم
  1 میلیون پول بخاطرش به حدر دادم
  اخه تو مغازه سوپری میره کمک داداشاش
  هر عصر اگه نبینمش دیوانه میشم
  تو رو خدا بگین چیکار کنم
  دارم از عشقش روانی میشم
  فک کنم اونم منو دوست داره
  اخه بهم همش نگاه میکنه میاد کنارم وا میسه
  بهم لبخند میزنه
  تازه اسمس رو هم به یه بهانه ایی بهم گفت اسمش احسان هست
  وقتی میرم تو مغازه تا برم تو ماشین میاد دم مغازه نگام میکنه
  یه بار دم مغازه ماشینمون رو پارک کرده بودیم من خودم تنها بودم
  هی تو مغازه رو نگاه میکردم ک ببینمش
  امد بیرون مغازه نگام کرد چشمک زد و خندید رفت داخل
  اون لحظه بهترین لحظه زندگیم بود
  به نظرتون دوستم داره؟؟؟؟
  17 سالشه
  الان شما تو دلتون میگین دختر 14 ساله هنوز تا بزرگ بشه خوشگل نمیشه
  ولی من از بی خوشگلم 16 تا پسر خوشگل خوشگل بهم پیشنهاد داد ولی بخاطر احسان رد کردم
  لطفا جواب منو بدین
  منو دوست داره؟؟؟؟؟؟

  • طرز فرمون همینه که به هیچ جا نمیرسیم به نظرم برو تو مغازه شمارشو بده به فروشنده طوری که اونم بشکنه بگو آین جنسی رو که میخوام شما ندارین واردین بهم لطف کنین زنگ بنزین بیام ببرم و بعدشم آشنا میشی البته اگه اونم بخواد حتما شمارشو ور میدارد یا اصلا به خودش بگو

  • عزیزم شما بهتره بری لواشک و پاستیل و ادامستو بخوری یکمم عروسک بازی کنی شاید یادت رف
   هه

  • الناز در

   دوست عزیزم از نظر من اگه کسی بهت خیلی اهمیت بده و مثل تو بخاطره یه فردی هر کاری کنه و به هر بهانه ای سعی کنه ببینت دوست دارم عاشق نه چون یه بسر 17 ساله خوشگل و به روز هیچ وقت عاشق نمیشه ممکنه فردی رو دست داشته باشه ولی عاشق نه

 174. مجتبی در

  من نظرات را دیدم بعضی ها نوشته اند که بچه یه 14 ساله نمیتدنه عاشق بشه و دهنش بوی شیر میده اما قسم میخور که میشه عشق سن نمیفهمه عشق بچه نمیفهمه بزرگ نمیفهمه عشق تنها چیزی که میفهمه فقظ عشقه فقط عشق این حرف منو هرگز فراموش نکنید اسم مارا هر چی میخواهید بزارید اما ما عاشقیم عاشققققققققققققق مجتبی 15 شاله از تبریز

 175. اگر در یک زمان عاشقه دو نفر شدید ، دومی را انتخواب کنید،چون آن احساسی را که به فرده اول داشته اید به فرده دوم ندارید…

  • کاملا اشتباه گفتی!
   هنوز عاشق نشدی ک اینومیگی. ادم فقط ی بار عاشق میشه. بارهای بعدی عشق نیس میگم هوسه اما نطمین باش عشق نیست.

 176. نیازمند راهنمایی در

  با سلام خدمت همگی تو رو خدا سریع منو راهنمایی کنید
  من 24 سالمه و ایمان دارم این عشقی که تو قلبمه هوس یا یه احساس زود گذر نیست چون خودمو بهتر از همه میشناسم -کلاس زبان میرفتم بدلایلی فقط چند جلسه رفتیم کلاس و بعد کلاسامون تعطیل شد – من به استادمون علاقمند شدم اون همسن خودمه راستش تنها پسریه که تو ی این 24 سالی که عمر کردم عاشقانه دوسش دارم -قبلا بهم گفته بود میتونم روی کمکش حساب کنم و حواسش بهم بود حالا رفتم یه زبانسرای دیگه اونم اونجاست فقط این بار با پسرا کلاس داره و روزایی میاد که ما کلاس نداریم -راستش خیلی عاشقش شدم چیکار کنم که بفهمم اونم دوسم داره یا نه ؟ و چطور اونو متوجه کنم عشقش تو قلبمه ؟من هیچوقت پیش قدم نمیشم چون برا یه دختر کار درستی نیست پس تو رو خدا راهنماییم کنید با تشکر

 177. ول کنین تو رو خدا،پسری ۱۳ ساله دختری ۱۴ ساله …بابا چیه تو این سن عاشق میشینبعدشم اینا ک میگین عشق نی.. بابا شما هنو دهنتون بو شیر میده،بد واس ما عاشق میشین؟مگه داریم؟مگه میشه؟

  • ارشیا و بهار در

   رها خانوم عشق عشقه سن نداره منم 14 سالمه دیوونه یه دختر اسمش بهاره اگر یه راهکاری چیزی دارید باید چطوره بفهمم دوسم داره یا ن ای بابا عاشقشمممممممم

 178. عاشق ی دختره شدم نمیدونم چتور بهش بگم بعدم خودم مطمینم اونم از من خوشش میاد ولی هردومون نمیدونیم چکار کینم

 179. عشق دور در

  س به همگی یه چیزی میخوام بگم بهم نخندین من حدود سه سال پیش با یه فامیل ازدواج کردم بعد از عقدمون فهمیدم عاشق پسر همسایمونم حالا یه ساله جدا شدم دوست دارم تا دیر نشده یه جوری بهش بفهمونم خیلی دوسش دارم ولی نجابت و غرورم اجازه نمیده دارم از درد نبودنش میمیرم چه کار کنم بهم راه حل بدین خواهش میکنم..

 180. سلام. من یه دختر 17 ساله هستم که عاشق دبیرمون شدم نمیدونم اونم منو دوس داره یا نه البته با من خیلی گرم میگیره

 181. اون قبل از اینکه بهش گفتم دوستت دارم بیشتر به من اهمیت می داد
  متاسفانه منم که عاشق دیوونه هستم بیشتر بهش گفتم دوستت دارم. راستی بگم من مردار به دنیا اومدم اون شهریوریه

 182. راستی دو تامون بچه درسخونیم ارتباط تلفنیمیون جوریه که فقط بعضی وقتا اشکالاشو ازم میپرسه دو تامون تیزهوشانی هستیم البته من به دلایل جغرافیایی نتونستم برم تیزهوشان و به همون نمون کفایت کردم
  ولی تیزهئشان قبول شدم. در واقع من امسال میرم هشتم اون امسال میره نهم.

 183. شما دخترا لطفا بهم بگین چجوری جذبش کنم راستی اون فکر می کنه من بچم

 184. ببخشید شاید فکر کنید هنوز برام خیلی زوده اما من 6 ساله عاشقه طرفم بعد 5 سال بهش گفتم دوستت دارم اما خودشو ازم دور کرد من دیگه دیوونه شدم هرچی بهش می گم اهمیت که نمیده که هیچ هم بلاکم کردههم حضوری بهم اهمیت نمیده تازه وقتی حضوری بهم میگه بی ادب بیشتر عاشقش میشم.
  1. وقتی نگاش میکنم دوست ندارم چشمو از روش بردارم
  2. الآن 1 ساله که هرشب خوابشو می بینم
  3. الآن چند روزه که نخوابدم
  4. یه ساله همه چیزو فراموش می کنم
  راستی بگم دختره یه سال ازم بزرگتره اون میره اول دبیرستان من سوم راهنمایی
  خیلی ناراحتم هر شب گریه می کنم
  به خدا کمک کنین
  تازگیا فهمیدم اون یکی به اسم علی از خانواده پدریشو دوست داره
  ما با هم فامیلیم اما خیلی همدیگرو نمیبینیم
  راستی من پیش اون یه نفرو درم که حرفامو بهش میگه

  • سلام برادر عشق سن وسال نمیشناسه منم شرایط شما را داشتم من از سن 10سالگی عاشق دختری بودم اما خجالت میکشیدم بهش بگم الان اون دختر ازدواج کرده و2تا بچه داره ومن هنوز عاشقشم وهنوزازدواج نکردم چون عشق دوران بچگی عشق پاکیه وبرای بعضیا مثل من تا آخر همراهشون میمونه.این نوشته شما را که خوندم یاد قدیما افتادم وبغض گلومو گرفت رفیق اگه واقعا دوستش داری به خدا توکل کن وخودتو به خدا بسپار واز هیچی نترس از ملامت وحرف های دیگران ترسی به دل راه نده خودت باش وبهش بگو که واقعا دوستش داری مثل من نباش رفیق یا علی مدد
   تو را به اندازه ی همه ی کسانی که نخواهم ديد دوست می دارم
   اندازه قطرات باران، اندازه ی ستاره های آسمان دوست می دارم
   تو را به اندازه خودت، اندازه آن قلب پاکت دوست می دارم
   تو را برای دوست داشتن دوست می دارم
   تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام… دوست می دارم
   تو را به جای همه ی روزگارانی که نمی زيسته ام… دوست می دارم
   برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب مي شود و
   برای نخستين گناه…
   تو را به خاطر دوست داشتن… دوست می دارم
   تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم… دوست می دارم

 185. سلام ،من دختری 14 سالم،عاشق یه پسر همسن خودم شدم،فامیلمونه،خیلی دوسش دارم هرشب عکسشو میبینم و گریه میکنم،براش میمیرم…کاش عکسش نفس هم میکشید…
  دوستان راهنماییم کنین،بهش بگم ؟خیلی دوست دارم ببینم عکس العملش چیه-_-
  بهش بگم یا نه؟؟؟؟
  جواب بدید لطفا

 186. سلاااااممممممممم به همهگی من 23 ولی نه تاحالا عاشق شدم نه دوس پسر داشتم بعضیا بهم میگن شاید حتما تا حالا کسی نخواستت ولی دقیقا برعکسه خاطرخواه زیاد دارم اما من فقط یه عشق دارم اونم خداااااااااست هم نه بهم ارامش میده هم مطمعنم یه روز بهش میرسم

 187. سلام من 13 سالمه تو عروسی عاشق ی دختر شدم . فکر کنم ی سال ازم بزرگتره . وقتی نگام میکنه قلبم میلرزه. دختره فامیلمونه من که خیلی دوسش دارم خواهشا راهنماییم کنید چجوری توجهشو به خودم جلب کنم و عاشقم بشه

 188. سه سال عاشقشم ولی نمیفهمه..به حرف همه گوش میکنه به غیر از خودم …بابااخه چطوری بهت بفهمونم من فقط تورو دوست دارم …درسته خیلی اشتباه کردم ولی…دوست دارم بفهم توروخدابفهم …

 189. Slm mn y dokhtaram va 2sale k dargire eshqam.tu in 2sale kheyli bem gofte duset daram o ebraz alaqe krde behem sabet krde asheqame vli mn az bas bachebazi daravordm o az khodam ranjundamesh az bas raftaram bad bud on fkr krd mn dg dusesh nadaram va rft…az khodam khastash krdm.2mahe hich rabetei nadarim.tu insta chekesh krdm didam b y zane ax grfte zire axe nvshte eshqam darya….hala mn kheyli pashimunam az raftarayi k dashtam va nmitunm velesh konm bere.hala mikham bdunm hanuz mno dus dare ya faramushm krde o asheqe on darya shode?hamishe qahr mikrdimm bade 2mah barmigasht.hala mn khatm avaz krdm dg nmitune bargarde….besh pm bdm aya?!asan dg maqzam kar nmikone

 190. اسمش عشقه در

  من این 6 سالی میشه عاشق دختریم و فقط کافیه یک لحظه مشغول نباشم فورا ذهنم میره پیشم اون به خودشم گفتم ولی میگه دادش. حالا چکار کنم؟

 191. من که این که 6 ساله عاشق دختریم باید چی بگم؟ (خودشم هم میدونه و قبلا گفته برام مثل دادش هستی).

  • من عاشق ی دختری هستم که خوانوادم قبولش ندارن میگن دختره بدیه اونا خبر ندارن من دوستش دارم ولی میگن دختر بدیه خیلی ول خرجه خیلی گوشی ای هست ولی عاشق اخلاقشم 15سالمه و اون18سالشه دو تامون خردادی هستیم اونم مامانش میگه دلت میخواد مهدی داداشت بود بود انقدرم به خوانوادش کمک میکنم باهاشون مهربونم قبولم دارن کار هم میکنم حقوقم ماهیی 900هزار تومانه پارکور بازم هستم دیگه هیچی همین بود

 192. سجاد 22 در

  سلام،هم وطنان ودوستداران این سایت،عشق مقدسه امانه عشق های امروزی که نمی شه به اونها اعتماد کرد،امروزه تنها چیزی که بسیار مهه علمه وما نوجوان ها وجوانه باید به فکر تحصیل باشیم نه به فکر عشقی که معلوم نیست در آینده مال ماست یا نه چرا از همین الان دنبال امید های واهی هستیم،به نظر من عشق لحه ای است که دوطرفه باشه وبدونند به هم می رسن.وهمواره از یاد خداوند غافل نشوند.والسلام.
  شهر شیراز،فلکه ی قصر ودشت.

 193. محمدحسین در

  سلام دوستان گلم مطالبتون رو خوندم واقعا دلم شکست. عشق خیلیییییییییییییی نعمت بزرگیه، ولی خواهش میکنم ازتون با قلبتون فقط پیش نرید یه ذره فکر کنید بعد تصمیم بگیرید. من خودم پسرم همجنسم رو میشناسم از پسران امروزی از 500 تا شاید 10 تاشون واقعا عاشق بشن، بقیشون یا هوس بازن یا برا سرگرمی میگن دوست دارم بعداً ولتون میکنن،
  همه چی رو به خدا بسپارید اگه خودتون به فکر پیدا کردن معشوق و عشق و عاشقی باشید ضرر میبینید. خداوند در قرآن مجید میفرمایند :اگر از شهوات دنیایی پیروی کنید به زودی کیفر میبینید.
  پس مواظب باشید خیلیییییییییییییی دوستون دارم یا علی

 194. افشین در

  سلام من عشق یه دختر هم سن خودم شدم وهر دویمان سانزده ساله هستیم،من فکر می کنم اون مرا قبول نداره من را بچه حساب می کنه وباهام خیلی راحته،لازم به ذکره که همسایه ی دیوار به دیواریم،لطفا من را در مورد این عش راهنمایی کنید

 195. قانون جاذبه معجزه می کنه به شرطی که همیشه پایبندش باشی و بعد نتیجه ولش نکنی من خودم جواب گرفتم ولی چون بعدش رعایت نکردم همه چیزخراب شد اولش عاشقش شدم 6ماه باتمام وجودم مطمئن بودم بهش می رسم به جای گریه می خندیدم و امیدواربودم حتی بااینکه می دونستم میره خواستگاری ولی بعدش بهش رسیدم بعد یه مدت تمام اون قانون ها را فراموش کردم یادم رفت خدا کمکم کرد امیدو فراموش کردم همش ترسیدم ازدست بدمش اونقد ترسیدم که از دستش دادم 5سال با ترس وناامیدی نگش داشتم و بالاخره تموم شدالان دوباره می خوام دوباره ازهمون قانون است کنم تا برگرده مطمئنم برمی گرده ولی ایندفعه باید یادم باشه نباید نا امید باشم وبه عشقش اعتماد کنم

 196. افشین در

  من عاشق دختر همسایه ی دیوار به دیوارمون شدم،وباهم اختلاف خانوادگی داریم ودوسه ماهی هم ازم بزرگتره والن هم شانزده ساله ایم،لطفا راهنماییم کنین چون می تونم به یه راحتی بهش بگم ولی نمی دونم عاقبتم باش چه میشهع.

 197. amirhossein در

  از عشق خیلی بدم میاد دلیل اون کسی که دوسش دارم منو نمیخواد لطفا راه بگید

 198. غزل …. در

  سلام…من یه دختره 14 ساله ام…عاشق برادر دوست صمیمیم شدم…ولی اون انگار هنوز بچس با اینکه15 سالشه منم نمیدونم چی شد از او ن احمق خوشم او مد کلن هم خیلی بخیاله یه تا حالا هم یه بار دیدمش…اون یه بارم اصن در کل در حد سه جمله باهم حرف زدیم … منم ک زیاد بهش محل نیزارم از ترس اینکه سوتی بدم هم حرف نمیزنم از اونجا ک اون هم انگار هنوز بچس اونم باهام حرف نزد…ولی بعضی موقع ها میدیدم که هی داره زیرچش نگام میکنه..دیگه شما بگین من چه خاکی سرم بریزم..فقط بگین چه جوري یه کار کنم ازم خوش بیاد…اخه من هم خوشگلم و هم جذاب …خخخ…خلاصه پسرا زیاد سراغم اومدن ولی من از همشون بدم اومده بود جز اون احمق…به سن و اینا هم کاری نداشته باشین فقط کمکم کنین…اینقدر خجالتیم ک نمیتونم اصلا باهاش حرف بزنم اونم انگار یه جوری در میره خخخ لطفا کمک کنید!!!!حداقل باهاش دوست شم:'(:-D:-)

 199. عارف Z در

  پسری 15 ساله هستم از عشقم جدا شدم 3ماهه اصلا بیرون نرفتم با هیچی صحبت نکردم وضعیتم خیلی اشفته ی لطفا راهنماییم کنین

  • ناشناس در

   عشق خیلی بی ارزشه..خودتو به خاطر کسی که پیشت نموند عذاب نده…یکم یکم سعی کن بری با با یه دختر دیگه دوست شی ولی حواست باشه که دیگه عاشق نشی….بدون کسی که ادمو ترک میکنه…از این میترسه که قوی شی به محض اینکه قوی شی دوباره میاد پیشت و ایندفه تو اونو ترک میکنی…اینجوری بهتر میشی….

 200. فردین در

  عجب آدم های دیوانه ای هستید، منم عاشق یه دختر بودم به محض اینکه او را با دیگری در حال صحبت کردن دیدم دیگه از قلب رفت بیرون و دیگه هرگز بهش فکر هم نمیکنم، همین کار را بکنید و خودتان را از غم و خصه خلاص کنید.

 201. سلام من عاشق یه پسری شدم یعنی از قبل عید مهرش به دلم نشسته وقتی رفتم خونشون مامانش با دوتا خواهرش منو خیلی تحویل گرفتن تو یه مراسم زنونه دوتا خواهرش با مامانش زن داداشش هم بودن وقتی بلند شدم پذیرایی کنم یکی از خواهراش با مامانش زن داداشش در گوش هم در مورد من حرف زدن عید هم مامانش باباش با دوتا خواهرش امدن خونمون باز در گوش هم در مورد من حرف زدن از قبل عید پسررو ندیدم شب ها خواب ندارم

  • خوب اگه دوست داره و خانواده میدونن از تو خوششون اومده نگران چی هستی

 202. تورو به خدا قسمتون می دم یکی جواب منه خاک بر سر و بده بهش بگم یا نه ؟؟؟؟؟

  • بهش نگو یک جوری رفتار کن که بفهمه البته نکه فکر کنه جلفی زیر زیرکی نگاش کن همین که متوجه شد روتو برگردون

 203. بچه ها هر شب دارم خوابش رو می بینم یکی بین ما دو تا هست که داره کمکم می کنه خیلی حالم بده خواهش می کنم به من بگید چی کار کنم برم بگم بهش بگه یا نه؟؟؟؟؟

 204. من که هنوز نمیدونم عاشق طرف هستم یا از روی هوسه من 12 سالمه و دخترم و اون رو اصلا نمیبینم چیکار کنم که جذبش کنم بچه ها کمک.
  نمیدونم چیکار کنم.
  فقط هنوز نمیدنم دوسش دارم حالا چیزایی که تازه به اخلاقم اضافه شده رو میکم بهم بگین عاشقم یا نه.
  1-هر وقط دوستام در موردش حرف میزنن غیرتی میشم یا اصلا تو بحث شرکت نمیکنم.
  2-بعضی وقتا که در موردش فکر میکنم بغض میکنم و حتی یه بار جلوی دوستام زدم زیر گریه
  3-وقتی بهش فکر میکنم دلشوره دارم دلم مثل سیر و سرکه میجوشه
  4-زیاد مثل قبلا با دوستام صمیمی نیستم اون شده تمام فکرم وقتی با دوستام میرم بیرون فقط یه گوشه میشینم مثل قبلا با بچه ها شوخی نمیکنم و گرم نمیگیرم یه جورایی گوشه گیر شدم
  و یه دل شوره که دیروز باعث شده شب خواب به چشمم نیاد اونم این که یه پسر بچه که خیلی دهن لقه و با دارو دسته اون میگرده اتفاقی فهمیده که من به محمد علاقه دارم چه جوری سرکارش بزارم که بهش نگه من خیلی دلشوره دارم کمک 🙁

  • اگه عاشقی ببین حاضری به خاطرش جلو خانوادت مثلا وای سی جون تو بدی براش
   این راه دیگه برگشتی نداره چون اگه پشیمون بش دوطرف نابود میشین

 205. س من 13 سالمه عاشق یه پسر 22ساله شدم ولی فکر کنم اون هیچ حسی به من نداره حاضرم جونمو به خاطرش بدم به نظرتون بهش بگم یا نه

  • سلامم. ی جمله بگم و تموم ….
   اگه شمار رو بخواد . میاد .و ااگر ب هر دلیلی نخواست با شما همرا ه بشه بی معطلی ترکش کنید این ک برید تو فاز التماس … ب هیج دردی نمیخوره. این نیس عشق. باید وقتی بهم خیره میشید . قلب جفتتون تو سینه بلرزه

 206. سلام
  خسته نباشید من متولد 74 هستم از یه پسره خوشم میاد متولد 67 خیلیییییییییییییییییی شرره از همین شرریش خوشم خودمم میونم خریته میشه راهنماییم کنین …سر کلاس کلا تو فضام تمرکزمو از دست دادم تا حالام ا کی دوست نبودم.

 207. سلام،من یه پسره۱۳ ساله هستم و عاشقه یه دختری شدم که دو سه ماه ازم بزرگ تره،نمیدونم ،شاید شما بخندید که من تو این سن دچاره این جور احساسات شدم،چند شب پیش یه اهنگ داشتم گوش میدادم که درباره ی امام حسین(ع)بود من هم دقیقا همون شب عاشقش شدم،من روی تختم دراز کشیده بودم و خوابم نمیبرد،من اون شب براش خیلی گریه کردم که شاید منو دوست نداره،به نظرتون من میتونم یه کاری کنم که مطماً بشم که منو دوست داره؟؟؟

 208. من دختری22ساله هستم .چیکار کنم دوس پسرم بیشتر وابستم بشه و دوسم داشته باشه. پسرا شما جواب بدید بالاخره شما پسرارو خوب میشناسید

 209. من یه دختر بیست ونه سالم ,دانشجوی ارشد ,با یه پسر که یه سال از خودم بزرگتره دانشگاه اشنا شدم ,همکلاسیمه ,پسره خیلی مثبت از اونایی که با هیچ دختری ارتباط نداره ولی با من ارتباط در حد درس و.جزوه داره و از این ارتباط کسی خبر نداره ,تو دانشگاه اصلا با هم حرف نمی زنیم حتی به هم سلام نمی کنیم ,من از اخلاقش خیلی خوشم میاد ولی نمی دونم اون چه احساسی نسبت به من داره ,لطفا کمکم کنید

  • اگه با کسی رابطه نداره وشما تنها رابطه درسی اون هستین پس بدانید دوستون داره یا یک فکرهایی در مورد شما میکنه میدونه با بقیه فرق دارین

  • اگه با کسی رابطه نداره وشما تنها رابطه درسی اون هستین پس میدونه با بقیه فرق دارین

 210. سلام
  لطفا کمکم کنین دارم دیونه میشم اینقدر فکر کردم یعنی دیگه نمیتونم راحت بخوابم خوابم گرفته شده
  من عاشق یک دختری هستم که حدود یک سالی هست باهمیم فقط یه دوستی ساده داریم تا حالا ندیدمش از نزدیک عکساشو دیدم فقط به صورت مجازی با هم بودیم الان یه حسی بهم میگه که دارم عاشقش میشم وضعیت مالی خوبی نداریم ولی خونواده اون از ما بهتره دانشگاه میره ولی من تو مغازه گوشی فروشی کار میکنم و میترسم برم پیشش بهش بگم عاشقتم اصن اون کجا من کجا اون درس میخونه دانشگاه من کار میکنم درس کجا خونواده هم که مشخصه تاحالا بهش نگفتم که دوسش دارم ولی گاهی اوقات از خودش میگه مثال اینکه میگه امروز یه نفر بهم پیشنهاد داد من قبول نکردم از این حرفها ممکنه اونم همین نظر رو داشته باشه لطفا کمکم کنین برم جلو حرف دل بزنم یا همین رابطه رو نگه دارم چون دوشش دارم حداقل باش باشم فقط صداشو بشنوم ارومم کنه لطفا کمکم کنین لطفاااااااااااا

 211. امیر سام در

  من خودم به شخصه تونستم با قانون جذب و خوندن کتاب راز اون کسی رو که یکیار فقط یکجا دیده بودم رو بعد از دو سال به لطف خدا به سمت خودم جذب کنم الان هم عاشقانه همو دوس داریم و انشا ا… قراره بزودی ازدواج کنیم.جالب اینجاس که من حتی طی این دو سال اصلا دیگه ندیدمشون اما بازم با قانون جذب و باور قلبی به خدا و جذب انرژی مثیت تونستم. خدا رو شکر

  • بیتا … در

   ووووووواااااااااااای بگو بخدا خخخخخخخخ منم از ی پسری ای خوشم میاد ی روز اومد دم مدرسه دنبالم فامیل نیست اشناست. خخخخخ عاغا خلاصه من از اون روز دلباخته یاروم منم قانون جذب رو خوندم فقط واقعا باور قلبی ندارم ک درست باشه نمیدونم چرا چیکار کنم امیرسام …

 212. hani jooon در

  سلام من یه دختر دوازده ساله هستم ،راستش من عاشق یه پسری شدم که خیلی خیلی دوسش دارم حتی بعضی اوقات به خاطرش گریه کردم و میکنم ولی مشکلم اینه که اون ازم بزرگتره خیلی بزرگ نیستا ولی به قد و قوارش میخوره که دبیرستانی باشه اون همسایه ما. و من هروقت میبینمش بهش همینجوری خیره میشم دیگ ازش خجالت میکشم اینقدر نگاش کردم من فک کنم دوسم نداره نمیدونم شایدم داره ولی مشکل اصلیم اینه که خییلی دارم رنج و عذاب میکشم از بس دوسش دارم هروقت با خانوادش تو خیابون شبا پیاده روی میکنن از پنجره یواشکی نگاش میکنم گریه میکنم میدونم خیلی مسخره اس خلاصه الان خیلی پشیمونم که دوسش دارم دلم میخواد فراموشش کنم ولی نمیتونم لااقل میخوام بفهمه دوسش دارم ولی میترسم اگر بهش بگم بره به مامان بابام بگه و اگر بفهمن کارم تمومه حالا الانم فک کنم اونایی که اینو خوندن از اول تا اخر متنو غش کردن از خنده چون خیلی خنده داره این داستان واس یه دختر دواده ساله باشه ولی من کلا همینجوریم متاسفانه دیگ من حاضرم جونمو واسش بدم دیگ داره حالم از خودم به هم میخوره اه خواهش میکنم کمکم کنید با سپاس و تشکر فراوان

  • این دوس داشتن طبیعیه واین حالتم طبیعیه اکثرآدما وقتی تازه وارد سن بلوغ میشن اینجوری ن … زمان همه چیو درست میکنه … چندسال دیگ اصلن ب این روزاش خندش میاد …اصلن ب پسره نگه دوسش داره

  • فیروزه در

   نگران نباش بیشتر دخترا تو سن بلوغ شایدم زودتر دچار این احساسات میشن ولی اگه بهش نگی خیلی خوبه چون شش هفت سال دیگه وقتی به این روز هات فکر کنی خدارو شکر می کنی که به کسی نگفتی ومایه تمسخر اطرافیانت نمیشی درضمن اون موقع شایدم از اون پسر بدت هم بیاد وکلا شخصیتش فرق کنه…به خدا توکل کن عاشق خدا باش کاری نکن دیگران بعدها از احساسات لطیف تو سوء استفاده کنن.

  • سلام عزیزم اولا که اصلا خنده نداره مگه عشق این چیزا سرش میشه منم دوازده سالمه و عاشق شدم اما به خودم شک دارماگه واقعا دوسش داری یه بچه داخل همسایگی تو پیدا کن و بهش بگو به پسره بگه تو دوسش داری و اگه بفهمی که اون بچه رفته به طرف گفته رو میکشی از این حرفا خودش میفهمه.

  • خنده نداره اصلا طبیعیه ولی سنتون زوده وگرنه بهش میگفتی و مطمئا باشید به کسی نمیگفت

 213. افسانه در

  nasty.star گلی عزیزم
  از من میشنوی اگه کسی به چشمت نیومد هرقدر هم که عاشقت هست و بقیه اصرار دارن، زیربار نرو… مخصوصا که ظاهرا دروغگو هم هست و اما در مورد عشقت:
  شما فقط 17 سالته و با توجهه به حرفات زیبا هم هستی و پرطرفدار
  ولی متاسفانه هنوز عاقل نشدی
  لرزیدن دلت ، نه دلیل عاشقی تو میشه و خوب بودن طرفت واسه ازدواج، این فقط یه اتفاق طبیعی و غریزیه
  سعی کنید خانم گلها یه کم عاقل و صبور باشید و زود بازی نخورید…
  یه آقا پسر باید اونقدر با خودش کنار امده باشه و واقعا عاشق باشه که به راحتی به خودت و خانواده هاتون،
  چرا زیبایی و لطافت و زنانگی خودتونو اینقدر راحت در اختیار نامحرم میذارید که نتیجه اش اینه که زیر بار ازدواج نمیرن و نمیتونن به وفاداری هیچ کس اعتماد کنند!!!!! و دود این جریان تو چشم همه میره؟؟؟!!!
  گل قشنگم تو این موارد یه کم سنتی(سنت+ی) باش و با زرنگی بین عاشقات که مسلما کم نیستن و تو سن بالاتر که عاقل تر و بالغ تری بهترین و سالم ترین و راستگو ترین و… را انتخاب کن
  منم عین تو از 16 سالگی خواستگار و عاشق دلشکسته داشتم ولی 24 سالگی که خودم ارشدمو گرفته بودم با شوهرم که استاد دانشگاه و کشته و مرده متانت و غرورمه ازدواج کردم و یه دختر خوشگل هم دارم.
  الان خوشحالم که عقلمو دست احساسات زودگذر و دوستای بیفکرم ندادم و نتیجه صبر و توکلمو گرفتم
  تو رو خدا تو این مورد سنتی باشید و البته عاقل و بهترین کیس رو بین خواستگارهای واقعی خودتون انتخاب کنید

 214. من با یکی دوستم ولی ی دختر هست که هی میچسبه بهش منم حسودیم میشه میترسم از دستم بگیره توروخده کمکم کنین

 215. nasty.STAR در

  Slm, mn ye dokhtere 17 salam.
  5,6 mahie asheghe yekiam, har vag mibinamesh vaghean delam milarze,hazeram hr kario vasash bknm, mahe ghabl pesar khalash bem pish dad,mnm bara nzdik budan b un ghabool kardam,hala pesarkhalash ashegham shode o be kolle fakofamilesh gofte mano,
  Chan bari ke birun raftim unam bamun umad. Nemitunstam cheshm azash bardaram
  Halam majburan besh dadash migam, kheyliam bash mihrfam,nemitunm besh begam… Kheyli bem pm mide, tazegia az pesarkhalash bad mige, mige durughgue o ina, badesham mige age bash tamoom koni mnm ghahr mikonam
  Harchi mishe miad bem mige, darkol kesi nis k ahle sohbat bashe, vali bam dardodel mikone…
  Do se hafteiam mishe ba pesarkhalash miune khoobi nadare
  Hala man mikham ba pesarkhalash tamoom konam, vali dustam ina migan asheghete o hishki nmitune mese in bekhadet. Vli mn asheghe unam…
  Torokhoda komakam konin, chikar konam man?:(

  • عزیزم من اگه جای تو باشم سریع بهش میگم دوسش دارم چون اگه نگمو از دست بدمش خودم عذاب وجدان پیدا میکنم
   اما اگه بهش بگم میدونم که حرفمو زدم وپشیمون نمیشم حتی اگه منو دوس نداشته باشه
   دومندش وقتی با پسرخالش باشیو اونو دوس داشته باشی به دونفر شایدم سه نفر داری خیانت میکنی
   اول به خودت چون اون پسرو دوس نداری،دوم به دوس پسرت که میگی عاشقته وسوم اگه اون پسری که میگی دوستت داشته باشه به اونم خیانت میکنی برو و بجنگ اگه واقعا میخوایش
   فقط که پسرا نباید همیشه پیشقدم باشن فقط وقتی بهش گفتی انتظار هر رفتاری رو داشته یباش

 216. شاکی از دنیای نامرد در

  تو دنیای کثیف و نجس به نظرم عاشقی حرف زشتیه به هرکی می گی دوست دارم یک جور بهت خیانت میکنه مثال من خودم یکی اما من هیچی نگفتم و با 2 الی 3 روز قصه و گریه تموم کردم این رسم روزگاریه که ما زندگی می کنیم لطفا عاشق نشین یا اگر شدین بلافاصله ازدواج کنید چون فردی که ثابت نباشه که مال تویه مثل تلفن عمومیه کسی اگر این موضوع رو خوند و گوش کرد تمام عمر منو دعا می کنه خدا حافظ همه گی ارزوی موفقیت برا همتون تو زندگی…

 217. سلام.من12سالمه ولی نمیتونم دل یه دختر رو هم به دست بیارم من دیگه خستم شد ولی دارم بازم سعی میکنم اگه دختری هست از بوشهر/ریشهر بهم یه اس بده تو واتساپ ندین چون رو یه شماره دیگه سیو هست.

 218. من نمیدونم چکار کنم تابفهمه دوسش دارم،حالم خیلی بده،فقط از خدا میخوام کمکم کنه…،

 219. کيميا در

  سلام من يه دختره 16سالم يکى از دوستامو خيلى دوس دارم ب حدى ک وقتى بهم بى محلى ميکنه شديدا گريه ميکنم خودشم ميدونه ک چقدر دوسش دارم ولى متاسفانه اونم دقيقا همين حسو ب يکى ديگه از دوستام داره…خيلى سختى ميکشم خيلى دلم ميخاد اونم مث من دوسم داشنه باشه واقعا عاشقشم بنظرتون اين روش جواب ميده…؟

  • mohammad amin در

   سلام کیمیا من مثل خودت۱۶ سالمه و خیلی دوست دارم با یک نفر دوست بشم…
   ولی میتونم بهت کمک کنم اما نمیشه که توی چن تا پیام بهت بگم اگه موافقی ایمیلمو بهت بدم تا تلفنی یا حضوری
   باهات حرف بزنم
   موافقی ایمیلمو بدم؟

 220. سلام…مطلبتون عالیه از نظرم…امتحانش میکنم حتما…راستش منم جدیدا یکی وارد زندگیم شده که ادعا نمیکنم عاشقشم،اما خیلی ذهنمو درگیر کرده.اوایل خیلی نگام میکرد و بهم خیره میشد…اما من خیلی سرد برخورد میکردم.چند وقته رفتاراش عوض شده،دیگه زیاد نگام نمیکنه و لحن صحبتشم تغییر کرده،حتی جلوم از یکی دیگه حرف میزنه،به نظرتون میخواد حسادت منو تحریک کنه یا نظرش دربارم عوض شده؟؟؟؟! :/

  • نه میخواد حسادتت رو تحریک کنه و مطمن باش عاشقته…به عنوان یه فرد تجربه کرده میگم

 221. علیرضا در

  باسلا ترو خدا کمک کنین من 15 سالم عاشق یه دخترکه ازم دو سال کوچک تره شدم راستی عاشقیم از روی احساسات نیست از تهه دلم دوستش دارم ولی نمیدونم بهش چطور بفهمونم عاشقشم ترو خدا ینفر راهنماییم کنه دارم میمیرم

   • فقط عاشق در

    اخه بچی این یا بزرگین عاشق شدن دا هرکی حق داره عاشق شه عاشق بزرگ کوچک نداره منم عاشق شدم اونم میدونه بهش گفتم اونم منو دوست داره ولی شمارو توصیه میکنم عاشق نشین الان به فکر تحصیل خود باشین

 222. عاطفه در

  انگار منم عاشق شدم
  نمیدونم چکار کنم که جذبش کنم
  این راهو حتما امتحان میکنم ایشالا که جواب میدهد
  ما هردومون قبلا شکست خوردیم من از وقتی دیدمش کاملا عوض شدم به خاطر اون همه دوس پسرامو کنار گذاشتم
  ولی اون خیلی بی احساسه میگه میترسم با سردیم برنجونمت برا همین بهتره تموم کنیم همه چیو ولی من واقعا نمیتونم اگه اون نباشه دیوونه میشم
  برام دعا کنین

 223. بچه ها من عاشق یه نفری شدم البته همین اول فروردین یک سال از خودم بزرگ تر هست تو جشن بودیم من نگاهش کردم دیونش شدم ولی نه که پسر مذهبی هستم دیگه نهاش نکردم خیلی میرفت میومد وقتی برای بار دوم نگاهش کردم فهمیدم نگاهم میکنه لصفا بگید عاشقم هست یا نه

  • مجتبی در

   سلام دوستان شما عاشق تصورتون از اون فرد شدید وگرنه اون رو اگه کامل بشناسید عاشقش نمیشید وقتی هم کسی رو می بینید شرایطون از اون بهتره وقبول نمی کنهممطمنم باشید عاشق یکی دیگست من از اون پسر ایدال هام ککه تقریبا تمام شرایطو دارم وخانوما بهم نمره ۹۹درصدو میدن عاشق یکی بودم زیاد پروی میکرد منم استخاره کردم جوابش بد اومد و ولش کردم عشق ادمو خوار میکنه وچون فکر میکنی طرفت فرشته است بعد ازدواج وقتی میافهمی اینم یکی مثل همه است بدجور پشیمون میشید از عشق دوری کنید عاقلانه تصمیم بگیرید

  • با دوبار نگا کردن یه دختر نباید فکر کنی عاشقت شده
   من خودم به دونفر خیره میشم
   1-اونی که خیلی جذاب باشه
   2- اونی که خیلی ببو باشه!

 224. فاطمه…. در

  سلام.من دختر هستم و عاشق ی دختر شدم.نمیدونم اونم منو دوس داره یا نه اما قبلا باهام این طوری رفتار نمیکرد جدیدا خیلی میاد پیشم و همش باهام حرف میزنه..منم حدودا از آخرای آبان عاشقش شدم.تا همین الان…خخییلی خجالتیم به حدی که روم نمیشه باهاش ی کلمه حرف بزنم فقط وقتایی میتونم حرف بزنم که خودش اول شروع میکنه…چیکار کنم؟!

  • عاشق دیوونه در

   نبایدنزدیکش شی.این اسمش همجنس گراییه وعشقوعاشقی نیس!یه بیماریه روانیه.به نفع خودته که فراموشش کنی.

  • افسون در

   اینا چیه میگید و مینویسید!!!!!!!!!!!!!!
   تو رو خدا واسه خودتون یه تفریح و کار سالم پیدا کنید و به خدا پناه ببرید از این افکار و حرفهای خاک بر سریتون

 225. تورو خدا یکی کمکم کنه بتونم عشق 12 سالمو که پسره تو 1، 2، 3 جلسه دیوونه بار عاشق خودم کنم در صورتی که ازش دورم

 226. من 12 سالمه و عاشق یه پسر 12 ساله ام که از من دوره و از نظر خودم غیر ممکن عاشقم شه چیکار کنم که توی 2، 3 ، 1 جلسه دیوونه بار عاشقم شه؟

  • افسون در

   پسر 12 ساله رو میخوای بزنی تو سرت؟
   پاشو برو دکتر یا مشاوره
   واقعا افکار درگیر و مریضی داری گلم
   از زندگی پی میخوای؟ واقعا فکر کردی؟
   اینا چیه میگید و مینویسید!!!!!!!!!!!!!!
   تو رو خدا واسه خودتون یه تفریح و کار سالم پیدا کنید و به خدا پناه ببرید از این افکار و حرفهای خاک بر سریتون

 227. اقا چیو مخاین بدونید از یه عاشق خسته کسی تو دنیا فقط عاشق یه فاطمه است و بس فاطمه رو خیلی مخواهد ولی اجازه دیدنشو هم نداره برین خوش باشید تورو بخدا

 228. بذار ناشناس بمونم (یه پسر) در

  سلام
  عاشق یکی شدم و مطمئن هستم عشقم پاکه. تو زندگی به چیزی یقین نداشتم اما به این یقین دارم و مطمئنم.
  خیلی داغونم…
  اون روزای اولی که عاشق شدم نمیتونستم بهش بگم خیلی عذاب میکشیدم.
  آخر با کلی استرس و عذاب بهش گفتم عاشقتم.
  اما گفت ما بهم نمیرسیم در واقع اون عاشق من نیست اما گفت دوستم داره نه در حد عاشقی و بهم نمیرسیم.
  من گفتم بیا به خانواده هامون هم میگیم و میام خواستگاری اما میگه نه.

  نمیدونم چیکار کنم. میدونم اونم دوستم داره اما عاشق نیس. میگه ازدواج نه.
  میگه از هم جدا بشیم اما من نمیتونم.

  اگه جواب رد بده میدونم زندگی دیگه واسم بی ارزش میشه.
  نمیگم خودکشی می کنم چون خودکشی گناه بزرگیه و جز جهنمی شدن چیزی نداره.
  ولی نمیتونم بدون اون دووم بیارم. اگر جواب رد بده میخوام ان شاالله ثبت نام کنم مدافعین حرم و ان شاالله شهید شم تو کربلا.

  ناشکری نمیکنم اما زندگی خوبی نداشتم حداقل با شهید شدن پایان خوبی دارم. دعا کنین یا برسم یا شهید شم یا هردو.

 229. سلام همه
  مت یه نقاشم از بس فکر تموم کردن نقاشیم دارم مخم کار نمیکنه
  شماها رفقا عاشقا بگین ببینم این روشی که بالا تو سایت توضیح داده رو اگه انجام بدیم ب طرف هم انرژی وارد میشه که عاشقون بشه عایا؟؟؟
  یا فقط حال خودمونو عوض میکنه!!!

  آقا پسرا جواب بدین ببینم شما اگه یه دختر ناز و هنرمند و درس خون وخونواده دار بخوره تو پستتون کلاس براش میزارین اگه ببینین دوستون داره؟؟؟اره واقعا عایا؟؟؟؟!!!!!!

  هرکی جواب منو میده ایشالله به عشقش برسه

  دوستان همگی التماس دعا

  راسی بازم آقآ پسرا
  اگه از اول از دختر خوشتون نیاد یا حسی بهش نداشته باشین بازم ممکنه در آینده عاشقش بشین یا دیگه میشین؟؟؟
  همباشین،بام

  • شرمنده یه خورده اشتباه تایپی داره
   دیگه ماشالله انقد باهوش هسین درستشو بفهمین

   هرکی جواب منو داد ایشالله ک خوشبخت شه

   خواهرا و بردارا التماس دعا دارم ازتون

  • بله باقدرت فکر میتوان هرچیزی رو از جمله کاینات رو میتوان جذب کرد

  • یاسیما در

   سلام
   منم با همکار خانم آشنا شدم و با هم میرفتیم سر کار.بعد چند ماه گفت عاشقت شدم .
   همه شرایطش ایده ال بود ولی من نتونستم درکش کنم.
   چند ماهی گذشت و با فشار خانواده ازدواج کرد.
   بعد ازدواجش فهمیدم عاشقشم و الان دیوونه شدم.
   بهش گفتم ولی دیگه دیر شده.
   کاش………………………………………..

 230. سلام.تو رو خدا بچه ها واسم دعا کنید.واقعا ابوالفضلم تکه تو دنیا.مرد واقعی از همه نظر.اول شناختم بعد عاشقش شدم جفتمون هم و دوست داریم ولی بعضیا نمیزارن ما به هم برسیم دعا کنید به عشقم برسم تو رو جون عزیزترین کستون.

 231. مایسا در

  متاسفانه یاخوشبختانه انگار منم عاشق شدم.. هیشکی جز اون توذهنم نیست .اگه انقدر که به این بشر فکر کردم به خدا فکر کرده بودم هممممممممه آرزوهام براورده میشد.. والا..

  • نفس عاشق پسر با مرام در

   جگر تو رو من بخورم جووووووووون اسمت چيه عزيزم من25/10 سنمه25 سال10ماه دانشگاه ازاد اهل شيراز شهر فسا ولى در مشهد زندگى ميكنم
   ا

 232. عاشق خودم هستم در

  من هم قبلا عاشق يکي بودم ،توی دانشگاه،دوران دانشجويی(پسر هستم)،باور کنيد اصن روم نشد باش حرف بزنم ،واقعا حس عجيبی بود ،يه حسی که تا بحال تجربش نکردم ،ولی چون دانشجو بودم و سربازی نرفتم بنابراين تن دادن به ازدواج واسم سخت بود ،توی دو راهی گير کردم،ناچارا دو ترم انتقالی گرفتم که ايشونو نبينم بلکه مهرم بريده بشه و اين کارو کردم،اون موقع 21سالم بود الآن 27سالمه،الآن که به اون روزا فکر ميکنم خندم ميگيره،دوست دارم هميشه تنها باشم.

  • واقعا نمیدونم چیکار کنم خوش بحالت تونستی دوریشو تحمل کنی.من ام خیلیزود وابسته میشم و از این بابت خیلی ناراحتم………تو الان دری ب حال اونسسالای….خودت میخندی
   من باید چیکار کمم اوووففف بهم گفت من نمیتومم همیشه اس بدم ک جوابتو بدم شبت بخیر…..دارم دق میکنم یه راهی بم نشون بده من ۱۷سالم و امین۲۱ اون خیلی از من عاقلتره هیچوقتم ابرازه عشق نکرده بهم هیچوقت…..یه اون میشه پسردایی شوهر دخترعموم….با حرفش خورد شدم شکستم واقعا………اقعا

 233. اهای دختر خانوما و اقا پسرای که نمیدونید طرفتون عاشقتونه یا نه عاشق نشید میفهمید عاشششششششششق نشییییییییییییییید

 234. سلام بچه ها من همه ی پیام هاتو نو خوندم
  منم یه نفرو دوست دارم اما خواهش میکنم کمکم کنید بفهمم اونم من و دوست داره یا نه چون خاستگار دارم و موندم جواب بدم یا منتظر عشقم بمونم..
  هرموقع میبینمش قلبم تند تند میزنه استرس میگیرم و میبینم با بقیه حرف میزنه میخوام دغ کنم..یه سرماخوردگی کوچیک میگیره کلی ناراحت میشم که خوب بشه و کلی چیز دیگه که زیاده نمیتونم بنویسم
  خواهش میکنم بگید از کجا بفهمم اونم من و دوست داره یا نه …ازتون واقعا خواهش میکنم جوابم و بدید چون یه ی نفر دیگه منتظر جوابم

  • سلام عزیزم
   خب مشخصه ببین اون نسبت ب تو چ عکس العملی نشون میده.اگه اونم دوست داش مثل خودت رفتار میکرد هول میشد یا استرس میگرفت

 235. فاطمه در

  عاشقی همش رنجه و عذاب واقعا عاشقشم ولی نمیدونم اون دوستم داره یا نه. فوق العاده آدم مغروریه ولی دلش خیلی مهربونه .یه مدت که میدیدمش با وجود اینکه نمیدونستم عاشقمه یا نه خوشبخت ترین آدم زمین بودم یه بهانه برای زندگی داشتم برای بیدار شدن، شبا می خوابیدم به امید اینکه فردا میتونم دوباره ببینمش ولی اون رفت…..بدون اینکه حسشو بدونم رفت و الان هزارن کیلومتر ازم دوره……باورش برام سخته ولی اون الان تو یه کشوره و من تو یه کشوره دیگه……نمیتونم فراموشش کنم …..به هیچ عنوان……خیلی تلاش کردم ولی تا حالا نتونستم…..خیلی سخته برام….خیلی….بینهایت دوستش دارم ولی ازم کیلومترها دوره…حتی نمیدونم دوستم داره یا نه……واقعا دارم زجر میکشم دوستان….یه راه پیش پام بزارید….ممنون از همتون و معذرت میخوام که خستتون کردم.

 236. سلام راستش عشق یه حسیه که غیر ممکن رو ممکن میکنه. من خودم قبل از این که عاشق بشم دنیای متفاوتی داشتم قبلنا فقط به خودم فک میکردم مغرور بودم و لجباز … ولی حالا این چیزا واسم معنی نداره از وقتی عاشق شدم فقط وفقط به اون فک میکنم حتی غرورمو هم واسش شکستم اخلاقم بخاطر اون به کلی عوض شد حتی اون میدونه که چقد دوسش دارم حاضرم بخاطرش بمیرم. از همین جا هم بهش میگم بهانه ی زندگیم خیلی دوست دارم. بنظرم عشق فقط یه بار تو زندگی پیش میاد اونایی هم که میگن چند بار عاشق شدم عشق نیست فقط یک وابستگیه. ایشالا همه ی عاشقا هم به عشقشون برن. با تشکر از مدیر محترم سایت

 237. سلام من عاشق یه دختر شدم خودم هم دخترم اون همکلاسیمه نمیدونم چیکار کنم از ذهنم بره دارم دیوونه میشم اونم منو دوست داره اما میگه می خوام بمیرم و اونوقت من دییونهه میشم و افسردگی می گیرم به نظر شما چیکار کنم

 238. اين يه قانونه هركي رو دوس نداري،دوست داره ولي اگه كسي رو دوست داشته باشي،اون دوست نداره يعني از دخترا انتظار نداشتم اين قدر عشقولانه باشن من كه نديدم هركي رو دوسش داشتم بازيم داده

  • سلام. بچه ها من پارسال با یه پسر رفیق شدم.اون تهرانه من کرج.باهم قرار گذاشتیم اومد منو دید اون عاشقم شد ولی من خوشم نیومد ازش هم بخاطر رفتارش هم قیافش.نمیخاستم بهش بگم دوست ندارم و نمیخامت چون دلش میشکنه چندسری خاستم باهاش تموم کنم ولی گف اگه بری خودمو میکشم. حالا نمیدونم چکارکنم ک فراموشم کنه و بزاره بره. توروخدا کمکم کنید نزارید ابروم بره. توروخدا جواب بدید
   قرارگذاشتیم.

 239. خخخخخ
  شما دخترا احساستی هسین وگرنه تعداد نظرات پسرارو نیگا دخترا نیگا
  پسرا مث شما دنبال ایم چرت و پرتا نیسن.

  • shoma ke donbale in cherto perta nistin inja che kar mikoni????ya dari zer mizani ya vaghean bikari ke donbale cherto perta migardi

  • بد بخت من خیلی از تو مغرور تر بودم دخترا رو به یه مگس هم حساب نمی کردم ولی وقتی عاشق شدم کلا عوض شدم

 240. سلام من13سالمه و بچه هم نیستم الان من در سنی هستم که خطرات دورم هستن واینکه از این دخترایی نیستم که بی.اف داشته باشم از نظر من عشق جز ضریه زدن به روحیت کار دیگه ای نمیکنه با اینکه تجربه با کسی بودنو ندیدم ولی از ایجور چیزا سر در میارم راسش یه سوالی منو خیلی در گیر کرده برای مثال یه دختری هروفت یه پسری میبینه درجا عاشقش میشه

  میشه بگید دوای این مشکل چیه؟

  • فاطمه در

   سلام من هم با تو همسنم و دقیق مشخصات تورو داشتم
   همین سوال برای منم پیش اومده بود
   هر ک بهم پیشنهاد میداد پدرشو در میاوردم
   اما الان یکی رو با تمام وجودم دوست دارم نمیدونم چ اتفاقی افتاد اینطوری شدم
   حتی خود اون شخص به من پیشنهاد داد قبول نکردم
   در حال حاظر هم نمیدونم چیکار کنم

  • man 20 salame vali mesle u edeaye bozorgi nemikonam. khale joon bezar yekam senet bere bala bad rajebe bf harf bezan baraye j soaletam azizam on eshgh nist shoma chon senet kame o to bologhi injorie har kio mibini delet mire ke faghat ye havase zood gozare to tarifet az eshgh eshtebahe eshgh yani vaghti mibinish ghalbet tondtar bezane vaghti be yeki dg negah mikone mikhay bemiri hazeri joneto bedi ta khar to dastesh nare in hes faghat ye bar vase adam pish miad onam age khosh shans bashi hamchin hesi nasibet mishe

  • nasty.STAR در

   Ayzam akhe u senni ndri k! Ye modat bgzre bbinm bazam mituni inaro bgi ya na!
   Mn khodm y zamuni migoftam maskhare bazie…
   Vli hala asheghe yekiam k hazeram daro nadaramo bdm, bemiram vali kuchik tarin asibi besh nrese…

 241. عشق یعنی هنر زیستن باهمدیگه،عشق یعنی پذیرش همدیگه،یاد بگیریم عشق یعنی من + تو=ما ،،برای اینکه عشق تشکیل بشه محصولش شناخته،آدم دانا و آگاه عاشق میشه…

 242. به نظر من عشق یه چیزی فراتر از جسم و ظواهره.به این انرژیی که گفتین بفرستین واقعا ایمان دارم.احساس قلبی آدم همیشه درسته.من جدیدا دارم یه حس خیلی خاص و لطیف رو تجربه میکنم شاید عجیب باشه ولی ما هنوز همو ندیدیم.یکی از فامیلای دوست صمیمیمه.یه بار که تو یکی از مهمونی هاشون شرکت کردم همه بااولین برخورد باهام گفتن چقد رفتارم شبیه اون هست…چند روز دیگه تو یه مهمونی میبینمش خیلی شوق دارم.مطمنم اونم همین حسو داره.عشقمیییی

 243. مرتضی در

  باسلام خدمت همه دوستان.من یک عاشقم.اونم عاشق کسی که بعضی وقتا اعصابمو بهم میریزه.ولی در کل دوسش دارم و قراره دوسال دیکه باهاش ازدواج کنم.اینشالا قسمت همتون ولی:آاااااااااااااااااااااااااای پسرا به دخترا رو ندین.از من وصیعت به شما.
  تنهایی بهتر از گدایی عشق است
  آی یالانچی زهرا

 244. محمدمهدی در

  به نظر من که 35 سالمه وتجربه ءآنچنانی هم در عشق وعاشقی نداشتم و ندارم ،،انسان باید ابتدا عاقلانه طرف مقابلشو پیدا کنه و بسنجه ،،،بعد هرجوری دلش خواست دیوونگی کنه و عاشقی انشالله تا همیشه…پایدار باشید…

 245. سپیده در