اگر بخواهید به جای هدیه دادن یک سبد گل که مدت کمی تازه می ماند گل مناسب آپارتمان به عزیزانتان هدیه دهید در این مطلب با ما همراه باشید تا بهترین گیاهان برای هدیه دادن را انتخاب کنید. همانطور که می دانید نگهداری از گل و گیاه کار آسانی نیست به همین دلیل بهتر است برای هدیه دادن گل مناسب آپارتمان را انتخاب کنید تا هم کسی که به او هدیه می دهید به سختی نیافتد و هم خیال خودتان از این بابت راحت باشد.

گیاهان آپارتمانی

گیاه سانسوریا یا زبان مادر شوهر

اگر قصد خرید گل برای کسی که تجربه ای در نگهداری گل مناسب آپارتمان ندارد را دارید ما به شما گیاه سانسوریا را پیشنهاد می کنیم. انگلیسی زبانان به این گل به دلیل شکلی که برگ هایش دارد، گیاه مار نیز می گویند و یکی از قوی ترین گیاهانی است که می توانید هدیه دهید و نگرانی بابت نگهداری آن نداشته باشید.

گل سانسوریا در همه ی محیط ها رشد می کند و زیاد هم به آب نیاز ندارد. یکی از ویژگی های خوب گل سانسوریا این است که بر خلاف سایر گیاهان که فقط در زمان فتوسنتز اکسیژن تولید می کنند، به صورت همیشگی در حال تولید اکسیژن هستند. گل سانسوریا نسبت به یک سبد گل ماندگاری بسیار بیشتری دارد. شما می توانید با خرید گل آپارتمانی سانسوریا علاوه بر زیباتر کردن خاه ی خود به تولید اکسیژن بیشتر کمک کرده اید.

گیاه مار زنگی

گیاهان آپارتمانی

اگر قصد دارید به دوستتان گیاهی متفاوت را هدیه دهید پیشنهاد ما به شما خرید گل آپارتمانی مار زنگی یا به عبارتی کالاتیا لانسیفولیا می باشد. برگ های این گیاه رنگ های مختلفی دارند و خطوطی روی آن ها وجود دارد که برگ های گیاه را مانند یک نقاشی آبرنگ می کند. گل مار زندگی به نور مستقیم خورشید نیاز ندارد اما اگر در مکانی کم نور و بی رطوبت باشد احتمالا رنگ برجسته و مخملی خود را از دست می دهد.

گیاه کالاتیا اورانتا

اگر گل کالاتیا اورانتا را برای هدیه دادن انتخاب کرده اید باید بدانید این گل زیاد برای افرادی که خیلی بی تجربه هستند مناسب نیست چون نگهداری آن کمی چالش برانگیز است اما این گل جزو گیاهان مناسب آپارتمان محسوب می شود و بسته شرایط نوری که دارد هر هفت یا ده روز یک بار به آبیاری نیازمند است.

بنابراین بعد از خرید گل آپارتمانی کالاتیا اورانتا باید این موارد را رعایت کنید. برگ های این گیاه در طول روز باز و بسته می شوند به همین دلیل به گیاه دعا نیز معروف هستند چون مانند دست هایی می مانند که در حال دعا است. یکی از بهترین گل ها برای هدیه دادن به جای سبد گل، گیاهان آپارتمانی هستند.

گیاهان آپارتمانی

گل آنتاریوم

یکی از زیباترین گیاهان برای هدیه دادن گل سرخ رنگ و شبیه به قلب آنتاریوم است. برگ های گل آنتاریوم معمولا ساده و به رنگ قرمز هستند. یکی از مواردی که باید هنگام خرید گل آپارتمانی آنتاریوم توجه کنید این است که تمام قسمت های این گیاه سمی است اما مضر نیست.

کالانچو

کالانچو به طیف وسیعی از گیاهان گفته می شود اما محبوب ترین کالانچویی که وجود دارد بلوسفلدیانا می باشد. این گیاه به نور زیادی احتیاج دارد به همین دلیل برای هدیه دادن آن باید مطمئن شوید که خانه ی کسی که قرار است گل را به او بدهید از نور کافی برخوردار باشد. این گیاه را می توانید در فضای باز نیز قرار دهید چون به آب زیادی نیاز ندارد. شما می توانید برای خرید هرگونه گل و گیاه به سایت https://vipshop.flowers/گل-مناسب-برای-راه-پله/ مراجعه کنید.

گیاه ریسمان هندو

گل ریسمان هندو در همه جهان یک سمبل برای عشق محسوب می شود به همین دلیل با هدیه دادن آن به فرد گیرنده نشان می دهید که چقدر برای شما اهمیت دارد. قبل از خریداری این گل اطمینان حاصل کنید که خانه ی فرد گیرنده جوری باشد که بتواند گیاه را در نور مستقیم خورشید قرار دهد تا ریسمان هندو به زیباترین شکل ممکن رشد کند.


1 دیدگاه

  1. پروا

    ولی جدی جدی این سانسوریا هوارو تمیز می کنه

نظر خود را بیان کنید