تعبیر خواب کنجد

دیدن کنجد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کنجد در خواب چیست؟

تعبیر کنجد

دیدن کنجد در خواب خوب و نشانی از افزونی معیشت و نعمت است. یعنی چیزی بیش از رزق و روزی همیشگی است.

اگر در خواب ببینید نانی می خورید که بر آن کنجد پاشیده اند یا آن را با کنجد پخته اند چیزی بیشتر از حقوق و در آمد مستمر نصیب شما می شود.

اگر در خواب ببینید که از کنجد روغن می گیرید لب و لباب و بهره مالی نصیب شما می شود. این مالی است که تحصیل آن به زحمت ممکن است ولی چون به دست آوردید هیچ نوع زحمت و رنجی پدید نمی آورد.

همچنین بخوانید: دانه کنجد چه خاصیتی دارد؟

☺ تعبیر خواب «کنجد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کنجد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


14 دیدگاه

 1. طاهر

  با سلام.‌ من و دخترخاله ام سالهاست که با یکی دیگر ازدواج کرده ایم و فرزندانی داریم من در زمان مجردی نسبت به ایشان احساس داشتم. در خواب دیدم که هر دو جوان و مجرد هستیم و من ایشان را در آغوش گرفته ام اما دیدم که دانه های کنجد روی گردن ایشان به شدت چسبیده و من سعی میکنم دانه دانه آنها رو جدا کنم و در ظرفی قرار می دهم خواهش میکنم تعبیر آن را به من بگویید. با سپاس

 2. زهره

  خواب دیدم داخل موهای دختر خواهرم پرازکنجدهست ومن بادستم کنجدهازو ریختم

 3. مریم

  دامادمون بیماری سرطان داره، مادر بزرگم سر به نیت براش میذاره خواب میبینه یه نفر گونی کنجد بهش میده. تعبیرش چیه؟

 4. مریم

  با سلام
  مادر بزرگم برای دامادمون که بیماری سرطان داره سر به نیت گذاشته بود که در خواب می بینه یک نفر گونی کنجد بهش میده. تعبیرش چیه؟

 5. امینی

  سلام من در خواب دیدم که کنجد حالت پروانه زدن بعد گفتم تا خراب نشده آسیابش کنم آوردم آسیابش که کردم آسیب نشد سیاه شدن بزرگ باز که کردم شاخه سوسک دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس این خواب که دیده اید تعبیر ممکن است به این صورت باشد که شما در اینده برای رزق و روزی خود دچار مشکلی خواهید شد که از طرف شخص دیگر است و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند وپیروز باشید.

 6. مریم

  سلام من خواب دیدم در باغ کنجد هستم و از درخت کنجد کتجد میخورم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب کنجد این خواب برای شما خیر است و نشان از رسیدن به روزی می تواند باشد و از بابت دیدن آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. سحر

  درخواب دیدم صورتم کنجد چسبیده اصلا اصلا جایی نداره فقط دونه دونه میکندم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نباید از بابت ان نگران باشید و بدانید که ممکن است به این معنا باشد که خیری به شما خواهد رسید و باید در حفظ ان بسیارد دقیق باشید.
   سربلندو پیروز باشید.

 8. محبوبه

  سلام وخسته نباشید من در خواب دیدم که به توالت رفتم سنگ توالت پراز اب بود ادرار کردم ادرام ب دیوار میپاشید اما به همراه دانه های کجند سفید ودر خواب تعجب کردم که چرا من کنجد خوردم وارد ادرارم شده .لطفا تعبیر این خواب را تعبیر کنید پیش اپیش سپاسگذارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک است و بر ان معنی است که شما مالی را به دست خواهید اورد که که به وسیله ان از شما رفع غم خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. م.بابایی

  درخواب دیدم پدرم که فوت کرده به من میگوید میخواهد برود کنجد بخرد چون خواص ان برای راه رفتنش خوب است اما میگوید گران شده وکیلویی 65هزارتومان شده..لطفا تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این موضوع برای شما بسیار خوب است و بدانید که در تعبیر خواب کنجد بجز خیر هیچ نیامده است و این خود برای ایشان خیر است اما اینکه ایشان از خرید ان ناتوان بوده اند نشان از درخواست کمکی از طرف شما می تواند داشته باشد که شما برای ایشان این کار را انجام دهید.
   برای ایشان حتما خیراتی دهید
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید