تعبیر خواب لاک ناخن

دیدن لاک ناخن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن لاک ناخن در خواب چیست؟

لاک ناخن nail-polish

دیدن لاک ناخن در خواب نمادی از زیبایی و توجه فراوان به جزئیات است. اگر در خواب لاک ناخن را ببینید نشان دهنده این است که چیزی زیبا دارید که بسیار شکننده است و باید از آن مراقبت کنید.

در کل اگر ببینید در حال لاک زدن ناخن های خود هستید و یا ناخن‌هایتان لاک دارد نشانه خوبی است اما باید مراقب باشید و از داشته‌های خود به خوبی مراقبت کنید.

معبران دیدن ناخن شکسته و کثیف را نشانه شکست در کسب و کار و یا از دست دادن مال تعبیر کرده‌اند.


خواب های مرتبط با لاک ناخن


☺ تعبیر خواب «لاک ناخن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «لاک ناخن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


24 دیدگاه

 1. سولماز

  سلام وقتتون بخیر
  من خواب دیدم لاک یکی از دستام کاملا پاک شده تمیزه تمیز برق میزنه ، از تمیزی و سفیدیش خوشم میومد و هم تعجب میکردم که چرا اینجور شده فکر میکردم لاکهام درسته از دستم افتادن ،میگفتم چرا اخه..مجردم
  ممنون میشم پاسخگو باشین

 2. مریم

  سلام، خواب دیدم به ناخنام لاک سبز خوش رنگ میزدم بعدم روی هرکدوم گل آفتاب گردون زرد خیلی خوشگل و تمیز میکشیدم با دست میکشیدم ولی انگار با شابلون کشیدم اینقد که صافو تمیز بود

  • یاسین صداقت

   باسلام
   تعبیر خواب لاک زدن ناخن برای زنان بسیار خیر است و نشان از ان می تواند باشد که که چیزی خیر که بسیار ظریف هم هست به ایشان رسد که باید از ان نگهداری کنند.
   سربلند وپیروز باشید

 3. مهسا

  سلام. وقتتون بخیر. در خواب ناخن های پاهام لاک قرمز داشت. بلوز سفیدی دیدم برداشتم و پوشیدمش اول مدلش فرق داشت و یکمی گشاد بود. بعد تبدیل شد به یک پیراهن کوتاه سفید که جلوش با نگین های رنگی کار شده بود. رنگ بعضی از نگینها قرمز بود. بابام به مامانم گفت چند روزه رنگ چشمای مهسا سبز شده. مجردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب به اینصورت امده است که می تواند به این معنا باشد که شما چیزی دارید که بسیار می تواند سبب شکوفایی شما شود و باید در حفظ ان بسیار دقیق باشید که خدای ناکرده از دست شما نرود.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. Yalda

  سلام خواب دیدم با یکی از پسرهایی که میشناسم داشتم حرف میزدم که میبینم ناخن هاش و بلند و لاک قرمز زده که پاکش کرده بود ولی یه کوچلو اون قرمز های لاک گوشه های ناخن مونده بود و میخندم تو خواب میگم لاک زدی چرا؟ که همون لحظه پسری که ازش خوشم میاد به جمعمون اضافه میشم که پسر اشنامون بهم میگه که اینم که لاک قرمز زده، منم دستای اون پسری ک دوستش دارم رو میگیرم تو دستام میبینم ناخن های اونم بلند و لاک قرمز زده بعد میخندم ومیرم…. ممنون میشم بگید معنیش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب دیدن لاک زدن برای مردان خیر نیست ومی تواند نشانه ای از ان باشد که به کاری غیر صواب مشغول هستند.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. مینا

  سلام. من خواب دیدم یکی از بستگان آقا که فوت کردند، برگشته داریم غذا میخوریم. چشمم افتاد به دستاش. خیلی تمیز و مرتب و زیبا بود ناخناش. لاک قرمز خوشرنگم زده بود. من با خودم گفتم مگه مرد لاک میزنه، بعد فک کردم شاید اونجایی که بوده بهش گفتن لاک بزن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند نشانه ای از ان باشد که ایشان چیزی را ممکن است به جای گذاشته باشند که برایشان سبب خیر نبوده است و از این رو سعی بر ان کنید که برای ایشان خیراتی دهید که بسیار برای ایشان مفید است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. زهرا

  سلام . خواب ديدم با دوستاي نامزدم هستيم اما ٣ ماشينه ماشين اول نامزدم ماشين دوم دوستش بعدي هم من با ماشينم قرار بود بريم دنبالش رسيديم به يه جايي كه انگار تو خواب پاتقشون بود من رفتم تو، همه در حال غذا كشيدم بودن نامزدم با اشاره منو صدا زد كه بيا غذا دارم ميكشم يادمه سيب زميني سرخ شده تو بشقاب بود و داشت غذا ميكشيد بعدش رفتيم توي يه خونه اي من ديدم نامزدم خوابيد دوستش منو صدا زد كه موبايلتو بيار برات عكس بريزم.

  من دنبال موبالم داشتم ميگشتم اومدم لحاف و از روي نامزدم زدم كنار ( خوابيده بود روي زمين كنار يه تخت گوشه ديوار و بغلش ٢ تا بالش ديگه هم بود تنگاتنگ كنار هم رنگ آبي اما اون تنها خوابيده بود) من تعجب كردم لحاف و كه زدم كنار ديدم به دستاش لاك صورتي و به ناخن هاي پاش هم لاك صورتي بنفش زده ناخنهاي پاش هم يكمي بلند بودن تعجب كرده بودم تو خواب (من رنگ صورتي رو دوست دارم اما تو خواب تعجب كرده بودم كه اون زده ) موبايلمو پيدا كردم رفتم پيش دوستش كه برام عكس بريزه…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ایشان بر اساس تعابیر خواب نمی تواند خیر باشد و از این رو باید بسیار اگاه باشید و بدانید که می تواند نشانه ای از ان باشد که در جمع دوستان ایشان ممکن است برای شما چیز خوبی نباشد و از این رو بسیار در روابطتان اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. لیلا

  سلام خواب دیدم در محل کارم سخت مشغول انجام کارم هست و همکارای آقایی که در کنار من مشغول کار بود لاک صورتی براق به دست خود زده؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ایشان خیر نیست و نشان از رفتن به سمتی ممکن است داشته باشد که ضرری به ایشان برسد.
   سعی بر آن کنید که در روابط مشترکتان بیشتر دقت کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 8. ستاره

  سلام. خواب دیدم شوهرم وقتی خواب بوده دوستش روی انگشت های دستش لاک قرمز و روی انگشت های پایش لاک صورتی زده و ما کلن تعجب کردیم چرا اینکار رو کرده است. ممنون میشم تو تعبیرش راهنمایی کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که برای ایشان به این معنا می تواندباشد که به واسطه ی ان دوستشان خیری و سعادتی کسب خواهند کرد و در تعبیر خواب لاک ناخن آمده است که به معنای زیبا شدن و زیبایی است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. Ftm

  سلام خواب دیدم که گل نرگس کنارم بود و من وقتی این گل هارو رو ناخن های دستم میکشدیم یه لاک خوشرنگ میشد ومیخواستم ببینم تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن این خواب به این شکل خواهد بود که شما به فرصتی دست پیدا خواهید کرد که سبب سلامتی و سعادت شما میشود اما باید بسیار اگاه باشید زیرا این فرصت بسیار فرار است و ممکن است با اشتباهی از دست شما برود.
   برای تکمیل تعبیر خوابتان لینک زیر را هم در صورت امکان مطالعه فرمایید.
   تعبیر خواب گل الامتو
   سربلندو پیروز باشید

 10. هليا

  سلام خواب ديدم دوست پسرم لاك صورتي زده لاك صورتي اكليل دار، خواستم بدونم تعبييرش چيه. سپاس

 11. مهشید

  سلام خواب دیدم یه دختر تقریبا ۱۴ ساله یه عالمه لاک داشت من یادم نیست اون کی بود ولی ازش خواستم برام لاک بزنه اون لاک آبی و سفید زد یه گل خوشگل هم سر مچ دستم درست کرد و گذاشت

 12. sahar

  سلام.خواب دیدم ناخن هایم لاک بنفش دارد ولی خواهر کوچکم یه لاک صورتی داشت.لاک صورتی رو از خواهرم گرفتم و به ناخن هام به روی لاک بنفش زدم.ضمن اینکه در واقعیت من خواهر ندارم.تعبیرش چیه؟

 13. کامی

  سلام خواب دیدم که ناخن انگشت اشاره دست راستم که یک چیزی مثل لاک روش بود به رنگ سبز توی دومرحله شکست.بعد شکستنش من بشدت دنبال جایی بودم ک اینو ترمیمش کنم.لطفا تعبیرش کنین ممنون

 14. کیمیا

  سلام.خواب دیدم در ماشین نشستم و حین حرکت ماشین به ناخن های خود لاک قرمز میزنم که در ماشین یک آقا و یک خانم کنارم نشسته بود که خانم را می شناختم از همکارانم بود ولی آقا را نه.آقا قصد مزاحمت داشت که آن خانم سرسختانه قبل از اینکه اون آقا مزاحمم بشه از من درمقابل مزاحمت حفاظت کرد و سرسختانه از من حمایت کرد.

 15. سرور

  زیباست ممنون

  • ساناز

   سلام، خواب دیدم که یک مرد ناحرم به انگشت کوچک دست چپم لاک رنگ قرمز میزند، البته این آقا را میشناسم ، لطف میکنید بگید این خواب تعبیر دارد یا نه، تشکر

نظر خود را بیان کنید