تعبیر خواب لاک ناخن

دیدن لاک ناخن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن لاک ناخن در خواب چیست؟

لاک ناخن nail-polish

دیدن لاک ناخن در خواب نمادی از زیبایی و توجه فراوان به جزئیات است. اگر در خواب لاک ناخن را ببینید نشان دهنده این است که چیزی زیبا دارید که بسیار شکننده است و باید از آن مراقبت کنید.

در کل اگر ببینید در حال لاک زدن ناخن های خود هستید و یا ناخن‌هایتان لاک دارد نشانه خوبی است اما باید مراقب باشید و از داشته‌های خود به خوبی مراقبت کنید.

معبران دیدن ناخن شکسته و کثیف را نشانه شکست در کسب و کار و یا از دست دادن مال تعبیر کرده‌اند.


خواب های مرتبط با لاک ناخن


تعبیر خواب «لاک ناخن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «لاک ناخن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

11 دیدگاه

 1. ستاره در

  سلام. خواب دیدم شوهرم وقتی خواب بوده دوستش روی انگشت های دستش لاک قرمز و روی انگشت های پایش لاک صورتی زده و ما کلن تعجب کردیم چرا اینکار رو کرده است. ممنون میشم تو تعبیرش راهنمایی کنید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که برای ایشان به این معنا می تواندباشد که به واسطه ی ان دوستشان خیری و سعادتی کسب خواهند کرد و در تعبیر خواب لاک ناخن آمده است که به معنای زیبا شدن و زیبایی است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام خواب دیدم که گل نرگس کنارم بود و من وقتی این گل هارو رو ناخن های دستم میکشدیم یه لاک خوشرنگ میشد ومیخواستم ببینم تعبیرش چیه؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر دیدن این خواب به این شکل خواهد بود که شما به فرصتی دست پیدا خواهید کرد که سبب سلامتی و سعادت شما میشود اما باید بسیار اگاه باشید زیرا این فرصت بسیار فرار است و ممکن است با اشتباهی از دست شما برود.
   برای تکمیل تعبیر خوابتان لینک زیر را هم در صورت امکان مطالعه فرمایید.
   تعبیر خواب گل الامتو
   سربلندو پیروز باشید

 3. سلام خواب ديدم دوست پسرم لاك صورتي زده لاك صورتي اكليل دار، خواستم بدونم تعبييرش چيه. سپاس

 4. مهشید در

  سلام خواب دیدم یه دختر تقریبا ۱۴ ساله یه عالمه لاک داشت من یادم نیست اون کی بود ولی ازش خواستم برام لاک بزنه اون لاک آبی و سفید زد یه گل خوشگل هم سر مچ دستم درست کرد و گذاشت

 5. سلام.خواب دیدم ناخن هایم لاک بنفش دارد ولی خواهر کوچکم یه لاک صورتی داشت.لاک صورتی رو از خواهرم گرفتم و به ناخن هام به روی لاک بنفش زدم.ضمن اینکه در واقعیت من خواهر ندارم.تعبیرش چیه؟

 6. سلام خواب دیدم که ناخن انگشت اشاره دست راستم که یک چیزی مثل لاک روش بود به رنگ سبز توی دومرحله شکست.بعد شکستنش من بشدت دنبال جایی بودم ک اینو ترمیمش کنم.لطفا تعبیرش کنین ممنون

 7. کیمیا در

  سلام.خواب دیدم در ماشین نشستم و حین حرکت ماشین به ناخن های خود لاک قرمز میزنم که در ماشین یک آقا و یک خانم کنارم نشسته بود که خانم را می شناختم از همکارانم بود ولی آقا را نه.آقا قصد مزاحمت داشت که آن خانم سرسختانه قبل از اینکه اون آقا مزاحمم بشه از من درمقابل مزاحمت حفاظت کرد و سرسختانه از من حمایت کرد.

  • ساناز در

   سلام، خواب دیدم که یک مرد ناحرم به انگشت کوچک دست چپم لاک رنگ قرمز میزند، البته این آقا را میشناسم ، لطف میکنید بگید این خواب تعبیر دارد یا نه، تشکر

نظر خود را بیان کنید