تعبیر خواب آرایشگر

دیدن آرایشگر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن آرایشگر در خواب چیست؟

آرایشگر

تعبیر خواب آرایش با ریمل

ریمل در واقع همان سرمه است و تعبیر سرمه را دارد.
اگر در خواب ببینید که به چشم ریمل کشیده اید کاری می کنید که به ظاهر خوب است اما به نیت خوب نیست.
اگر مردی ببیند که ریمل می مالد خوب نیست و اگر زنی ببیند ریمل می مالد و به نیت روشنایی چشم باشد نیکو است و به نیت آرایش غم و اندوه است.
نوشته اند که چشم در خواب دین است و سرمه روشنایی چشم است.
برخی از معبران آن را مال و خواسته دانسته اند و معتقدند کسی که ریمل یا سرمه می مالد به مال و نعمت می رسد.

تعبیر خواب آرایش با رژ لب

رژ لب را نیز زن ها در خواب می بینند و امکان اینکه یک مرد به خواب ببیند کم است مگر در رابطه با یک زن باشد دیدن روژ برای خانم ها دروغگویی است و فریب و زبان آوری و چنانچه زنی ببیند روژ مالیده به دروغگویی متوسل می شود و زبان را به گفتن نادرست می آلاید.

دیدن رژ لب برای مردان خوب نیست مخصوصا اگر آن را مصرف کنند رسوایی و بدنامی است و بی آبرویی.

چنانچه مردی ببیند رژ خریده یا دارد یا مصرف می کند سر زبان ها می افتد، بدنام می شود و رسوایی به بار می آورد.

معمولا وسائل آرایش زنان تعابیری از این قبیل دارد و کلا خوب نیستند مگر در مواردی استثنایی.


آرایش و بند انداختن صورت

آنلی بیتون: اگر خواب ببینید بعد از بند انداختن، صورت شما لطیف شده است، علامت آن است که به آسودگی و آرامش دست می‌یابید و دوستان مطیع ادارة شما خواهند بود. اما اگر بعد از بند انداختن صورت شما زبر و چرکیده به نظر برسد، علامت آن است که با مشاجرات و اختلافات بسیاری روبرو خواهید شد.

ادامه خواب: بند انداختن صورت

تعبیر خواب آرایشگر

به نقل از ستاره؛ دیدن آرایشگر در خواب به معنای توانایی تغییر رفتار، نگرش، افکار و عقاید است. ما می‌توانیم ظاهرمان را از لحاظ اجتماعی با اصلاح مو و آرایش آن تغییر دهیم به همین دلیل این تصویر در رویا، تغییرات ذهنی و روحی را له تصویر می‌کشد. تحت تاثیر شخص دیگری بودن و یا کاملا تحت سلطه او بودن، در برخی رویاها، تصویر آرایشگر ظاهرا ترس و اضطراب زیادی را به وجود می‌آورد.

آنلی بیتون می‌گوید:
 • اگر زنی در خواب آرایشگری را مشاهده کند، دلیل بر آن است که از طرف خانواده مورد سرزنش و ملامت قرار خواهد گرفت.
 • اگر زنی خواب ببیند موهایش را در آرایشگاه رنگ می‌کند، علامت آن است که دشمنان می‌کوشند به آبروی او خدشه وارد سازند، اما او با احتیاط از دام آن‌ها می‌گریزد.
لیلا برایت می‌گوید: اگر در خوابتان آرایشگر ببینید، نشانگر این است که شما تغییرات جزئی و کوچکی در زندگی خود خواهید داشت، خصوصاً در مورد خانم‌ها.

اگر آرایشگر باشیم تعبیرش چیست؟

کتاب سرزمین رویاها: شما آرایشگر هستید یعنی موفقیت بزرگی نصیبتان می‌شود.
اگر زنی خواب ببیند موهایش را آرایشگری درست می‌کند، علامت آن است که با هر وسیله ای سعی می‌کند نظر مردم را به خواسته‌های خود جلب کند و به جستجوی کارهایی جزیی خواهد رفت.

☺ تعبیر خواب «آرایشگر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آرایشگر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. نجیبه

  من خواب دیدم مردی مرا برای عروسی خودم آرایش میکند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب خود عروسی را ندیده اید مشکلی بر اساس تعابیر خواب نیست و از طرفی این عمل از انجا که کاری نامتعارف است ممکن است نشان از عملی باشد که شما در زندگی نباید انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. امین

  سلام من خواب دیدم با خواهرم رفتم پیش آرایشگرم بعدش خواهرم داره صورت آرایشگرمو بند میندازه…و دوست خواهرم هم اومد پیشمون،…من هم کنار آرایشگرم دراز کشیده بودم و مثل اون دستام زیر سرم بود…خیلی هم شوخی و خنده میکردیم…بعد یجایی بود تجملاتی،جایی ک توش بودیم انگار خیلی با کلاس و شیک بود و جای باحالی بود… تعبیرش چیه لطفا بهم بگید..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعبیر خواب ارایشگر ممکن است به این معنا باشد که شما در کاری ممکن است بسیار خبره و ماهر شوید و باید در این جهت کوشش کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سینا

  من خواب دیدم ریش وصورت یک نفردیگررااصلاح میکردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر امده است که اگر ببینید که سر و صورت کس دیگر را اصلاح می کنید ضرری خواهید کرد و از این رو باید بسیار اگاه باشید تا خدای ناکرده برای شما مشکلی پیش نیاید و حتما هم صدقه بدهید.
   تعبیر خواب سلمانی آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید