تعبیر خواب سلمانی

دیدن سلمانی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سلمانی در خواب چیست؟

سلمانی

دیدن سلمانی رفتن در خواب و همچنین آرایشگاه به معناهای مختلف و تعابیر متفاوتی می تواند باشد که در ادامه به چند مورد از آنها از نظر معبرین اشاره شده است.

سلمانی رفتن در خواب، علامت آن است که به پیروزی دست خواهید یافت به شرط آنکه تلاش و پشتکارتان ادامه داشته باشد.
اگر دختری خواب آرایشگاه ببیند، نشانه ی آن است که مالی و ثروتی اندک به او اضافه خواهد شد.

تعبیر اصلاح کردن در سلمانی و آرایشگاه:

لیلا برایت: اگر در خواب مشغول اصلاح بودید، نشانه ی آن استکه شما دچار خسارت و ضرر بزرگی خواهید شد.

تعبیر دیدن رفتن به آرایشگاه

سرزمین رویاها:

اگر در خواب دیدید که به آرایشگاه می روید به این معناست که هنوز به موفقیت دست نیافته اید ولی در آینده شغل شما میتواند شما را بسیار موفق کند.

اگر دیدید که با آشنایی به آرایشگاه می‌روید: نزدیکان و دوستانتان به شما حسودی می کنند.

اگر دیدید که به موهایتان مدل می دهید: سفری در انتظار شماست.

اگر دیدید دخترتان را به آرایشگاه می‌برید: خبرهایی از جایی که دور است به شما می رسد

اگر دیدید که در آرایشگاه برایتان کلاه گیس می گذارند: خطر و مشکلی بر سر راه شماست.


همچنین بخوانید: تعبیر خواب طاسی

 

☺ تعبیر خواب «سلمانی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سلمانی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


30 دیدگاه

 1. ریحانه

  سلام من خواب دیدم یک پسر مجردی داخل خونه ما نشسته بود و آرایشگر موهاش رو کوتاه میکرد(البته من به اون پسر در واقعیت علاقه دارم ولی در زمانی که خواب رو دیدم اصلاً بهش فکر هم نمی‌کردم چون بعضاً میگن این خواب نشات گرفته از تفکرات روزانه است و تعبیر خاصی نداره. ممنون میشم خوابم رو تعبییر کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند برای ایشان مبین خیر باشد و نشانی از ان باشد که در اینده خیری به ایشان رسد که نشان از ان دارد که موضوعی و فصلی تازه در زندگی ایشان شکل گیرد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سارا

  سلام بعد از طلوع آفتاب خواب دیدم به یک آرایشگاه شیک و تمیز رفتم موهامو کوتا کردم خیلی قشنگ شده بود موهای خودم رنگ نداره سفیدی هم زیاد داره ولی در خواب مشکی بود و چند دسته کوچیک مثل مش داشت،بعد از کوتاهی به آرایشگر میگفتم سری بعد که اومدم قسمت بالای موهامو بلند تر کوتاه کن و آرایشگر توضیح می‌داد که نه اون جوری بد میشه و من قانع شدم که بله این جوری قشنگ تره

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب برای شما به این معنا باشد که در اینده تغییری در زندگیتان ممکن است رخ دهد که باید از جهت ان شکر گذار باشید و بدانید که به ان چه که خدا به شما می دهد گله نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. ادریس

  سلام دختر خانمی خواب دیده که من یه ارایشگاه بزرگ دارم و حسابی شلوغ و یه مغازه خیلی بزرگ که نصفش رو لبنیاتی کردم و نصف دیگشو فروشگاه که غون هم خیلی شلوغ بود و خودش هم با من نسبت زنو شوهری داره البته تو خواب .ممنون میشم اگه تعبیرشو بگین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بیشتر ممکن است زاییده ی ذهن ایشان باشد که بسیار به این موضوع برای رسیدن به شما فکر کرده اند و در طرق دیگری ممکن است هم خیر باشد و نشان از ان باشد که شما کاری خیر در اینده انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. امین

  سلام
  من خواب دیدم که یه هویی یه شخصی سرم رو سلمانی کرد اما بد رقم خراب سلمانی کرد و باهم به مشاجره لفظی شروع کردیم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر است و احتمالا به این معنا است که از طرف کسی که می شناسید در حق شما محبتی صورت گیرد که بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. Winer

  سلام خسته نباشید ، من خواب دیدم که به ارایشگاه رفتم و نهایت زیبایی رو پیدا کردم ، ینی از همیشه بهتر. آرایشگر هم همان ارایشگر همیشگیم یعنی دوست چند ساله ام بود ، خواب بسیار شیرینی بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ارایشگاه رفتن زنان به معنای خیر است و ممکن است نشان از ان باشد که در اینده نزدیک چیزی به شما رسد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. علی

  سلام ببخشید من خواب دیدم با پدرم به ارایشگاه رفتیم و پدرم موهایش را کوتاه کرد اما وقتی نوبت من شد من یادم افتاد به تازگی به ارایشگاه رفتم و وضعیت موهایم خوب است و من کوتاه نکردم تعبیرش چی هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است به این معنا باشد که شما از چیزی که بر روی ان وسواس دارید باید دست بکشید تا به راحتی به چیزهای دیگری که می خواهید برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. Faezeh

  سلام خواب دیدم پدرم که مرده رفته سلمانی و ارایشگری که من نمیبینمش داره موهای گردنشو میزنه و موهاشم اصلاح کرده بود ولی من پشت سرش بودم و داشتم نگاه میکرد این خواب کلا یک دقیقه هم نشد و من از خواب پریدم تعبیرش چیه ممنون میشم پاسخ بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سلمانی رفتن مرده ممکن است به این معنا باشد که اصلاحی در زندگی ایشان رخ داده است و از این رو برای ایشان انشالله خیر است و از بابت ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. Samaneh

  خواب دیدم که شوهرم به آرایشگاه رفت و من بیرون منتظر او بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ارایشگاه رفتن مردان به معنای خیر است وممکن است نشان از اصلاح در کارهایشان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. علیرضا

  سلام و وقت بخیر
  من خواب دیدم در صندلی آرایشگاه در یک آرایشگاه نشسته ام و عموی مادرم که فوت کرده، خودش آرایشگر بود و قصد اصلاح موهای سرم را داشت،

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کوتاه کردن موی سر توسط مرده ممکن است به این معنا باشد که باید برای ایشان خیراتی دهید که اصلاحی در کارتان رخ دهد و از این رو می توان به دید خیر به ان نگاه کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 10. احمد

  من خواب دیدم که دوبار در یک روز به سلمانی رفتم ولی موهامو کوتاه نکردم چون سری اول منتظر بودم که نفر قبلی موهاشو کوتاه کنن ولی من پا شدم رفتم به کاری برسم و دوباره که برگشتم تقریبا شب بود و من گفتم فردا میآیم و ادامه خوابم رفت در بحث دیگری !
  میشه خواهش کنم برداشتتونو ازین خوابی که دیدم بهم بگید ؟

  ضمنا من در ادامه به یکی از همکارام که از ایشون بشدت خوشم اومده ابراز عشق و علاقه کردم و بهشون گفتم درسته که من رفتم از یکی دیگه خواستگاری کردم و اینو بدون که من همیشه به تو علاقه داشتم و دارم و اینو در حالتی که دست انداخته بودم بر روی شانه های اون فرد و در کوچه باهم قدم میزدیم بهشون گفتم ولی در نهایت دیدم این دختر اصلا اون فردی که من میشناختم نیست و یکی دیگه هستش !

  با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ابتدای خواب شما می تواند مقدمه ای برای قسمت دوم باشد که در این صورت دارای تعبیر نیست و نباید از بابت ان نگران باشید و بدانید به علت علاقه ای که در واقعیت دارید خود را در خواب نیازمند اصلاح دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. مسعود

  با سلام، خواب دیدم کسی که ميخواستم بهش برای کار مالی زنگ بزنم به درخواست کسی که از من حقوقم را کم کرده بود مشغول کوتاه کردن موی سر من با ماشین دستی میباشد ، تعبیر آن چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است برای شما با توجه تعبیر خواب سلمانی رفتن به این معنا باشد که در اینده شما کاری که می خواهید انجام دهید ممکن است برایتان خیر نباشد و از این رو این خواب باید شما را از جهتی اگاه کند.
   سربلند و پیروز باشید

 12. سبحان

  سلام من خواب دیدم که سلمانی رفتم ولی بعد از اتمام کار دستمزد بسیار زیاد و نامعقولی از من طلب میشه که من هم حساب نکردم و رفتم. ممنون میشم تعبیر کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از ان باشد که شما در مسیری صحیح برای رسیدن به هدف خود باشید اما برای رسیدن به هدف نهایی خود هزینه نکنید و از ان دست بکشید.
   سعی کنید از هدف خود دور نشوید.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. Milad

  با سلام
  من خواب دیدم که در یک آرایشگاه مردانه هستم ولی خود آرایشگر نیست_منتظر وایسادم که بیاد ولی خوابم برد وقتی بیدار شدم آرایشگاه پُر بود و همه فکر میکردن ک من آرایشگر هستم به هر حال از مغازه بیرون نمیرفتم به دوستم زنگ زدم انگار ک اون منرو به آرایشگاه برده بود(من این خواب رو بعد از چند دفعات دیدم_یعنی بیدار شدم و بعد دوباره خوابیدم و ادامه خواب رو دیدم)

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که برای شما بسیار خیر است و نشان از ان می تواند باشد که شما در اینده برای رسیدن به موفقیتی چیزی چندین برابر بزرگتر پیدا خواهید کرد و از این رو برای شما بسیار خوب است.
   سربلند وپیروز باشید

 14. محمد

  سلام
  خواب دیدم که با پسر عمم و برادرم طی چند روز 2 بار به یک ارایشگاه رفتیم و هر دوبار مدل جدید زدیم،ممنونم اگه تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما برای رسیدن به موضوعی در اینده زحمت زیادی خواهید کشید که باید بسیار برای ان مشقت بکشید و از این رو برای شما خوب است.
   سربلند وپیروز باشید

 15. حسین اکبری

  سلام
  خواب دیدم که توو یک روز چندین بار به آرایشگاه رفتم‌و هردفعه موهامو کوتاه کردم و یه دفعه هم ریش هامو
  ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که سلمانی رفتن در خواب، علامت آن است که به پیروزی دست خواهید یافت به شرط آنکه تلاش و پشتکارتان ادامه داشته باشد.
   در این خواب هم نشانه هایی از این تعبیر وجود دارد اما باید هشیار باشید که که در این مسیر برای شما نقاطی هم وجود دارد که ممکن است سبب شکست شما شود و از این رو تلاش خود را در زمینه ای مناسب صرف کنید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید