تعبیر خواب تخمه آفتابگردان

دیدن تخمه آفتابگردان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تخمه آفتابگردان در خواب چیست؟

تعبیر خواب تخمه آفتابگردان

تعبیر خواب تخمه آفتابگردان

گاهی دیدن یک خواب ساعت ها یا شاید روزها ذهن انسان را به خود مشغول کرده و مشغله ذهنی ایجاد می کند. بیننده خواب برای دستیابی به تعبیر خواب به معبرین مختلفی مراجعه کرده و آن را به زندگی جاری خود مرتبط می سازد خواب تخمه آفتابگردان از جمله خواب های رایج و عجیبی است که بسیار رویت شده و مورد تفسیر بسیاری از مفسران قرار گرفته است. ولیکن به طور کلی دیدن تخمه در عالم خواب مال حرامی است که از راه نامشروع حاصل شده باشد.

اگر بیننده خواب ببیند که تخمه می خواهد بیانگر این است که با موردی نا مطلوب و نا پسند مانند شرابخواری، قمار و اعتیاد سرگرم  گشته که موجب تباهی وی می گردد. در این مطلب از سایت آلامتو به تعبیر خواب تخمه آفتابگردان پرداخته ایم با ما همراه باشید امیدواریم این مطلب نیز همچون مطالب دیگر مورد توجه شما قرار گرفته و پاسخگوی سوالات احتمالی شما باشد.

 

تعبیر خواب آنلاین سریع


تعبیر خواب تخمه آفتابگردان حضرت یوسف

به نقل از حضرت یوسف دیدن این خواب در شب بسیار تعبیر خوبی داشته و بشارت به پایان رسیدن دوران سخت و زندگی با کیفیت هزاران برابر را می دهد. مشاهده تخمه آفتابگردان در خواب سبب فراهم شدن ایده های جدید و قرار گرفتن در فرصت های جدید عاطفی و شغلی در زندگی خواهد شد. چنین خوابی نشان می دهد بیننده خواب نیاز به تغییرات زیربنایی در زندگی خود دارد که می بایست جهت ایجاد این تغییرات مثبت هر چه سریعتر گام بردارد.


تعبیر خواب تخمه آفتابگردان ابن سیرین

به عقیده ابن سیرین مشاهده تخمه در خواب تعبیر خوبی نداشته و بهتر است بعد از دیدن چنین خوابی صدقه داده شود. اگر در عالم خواب شخصی ببیند که تخمه آفتابگردان دارد بیانگر این است که مال و منال زنی را خورده و فساد می کند و چنانچه به توبه دست نزند به عقوبت الهی گرفتار خواهد شد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دختر دار شدن

تعبیر خواب تخمه آفتابگردان


تعبیر خواب تخمه آفتابگردان خریدن

شیخ طوسی خواب خریدن تخمه آفتابگردان را چنین تعبیر می کنند که چنانچه در فروشگاهی در حال خریدن تخمه آفتابگردان باشید در آینده ای نزدیک برای شما خواستگاری آمده و خوشبخت خواهید شد ولیکن چنانچه در حال فروش تخمه افتابگردان باشید روابط و صمیمیتی که بین شما و یکی از اعضتی خانواده است به دلیل دخالت دیگران به هم می خورد.


تعبیر خواب تخمه آفتابگردان برای زن متاهل

خواب تخمه آفتابگردان برای زن متاهل به معنای ان است که زندگی وی دستخوش تغییرات مثبتی است. بیننده چنین خوابی روزهای پر تنش و سراسر اختلاف را با همسر خود گذرانده است ولیکن با صبر و بردباری زندگی وی رو به آرامش گذاشته و این اختلافات از بین رفته است.


تعبیر خواب تخمه آفتابگردان خام و تازه

چنانچه شخصی در عالم خواب تخمه آفتابگردان خام ببیند به این معنا است که باید به رویدادهای آینده خود بیش از پیش فکر کند و فرصت های طلایی پیش رو را از دست ندهد. با دیدن چنین خوابی زندگی وی به تغییرات اساسی نیاز داشته و لازم است برای بهتر شدن آن هر چه سریعتر اقدام نماید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دعوا کردن

تعبیر خواب تخمه آفتابگردان سیاه گرفتن از مرده

تعبیر خواب گرفتن تخمه آفتابگردان سیاه از مرده می تواند به معنای پیشنهاد یک کار حرام و ناشایست از طرف دیگران به بیننده خواب باشد. ممکن است این کار ناشایست مشارکت در کاری نامشروع و پر از معصیت یا گرفتن رشوه باشد.

☺ تعبیر خواب «تخمه آفتابگردان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تخمه آفتابگردان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. Ziba

  سلام. خواب دیدم یه نایلون تخمه سیاه دستمه هم دارم میخورم هم به دیگران تو بازار تعارف میکنم کنارم افرادی بودن ولی نمیدونم کیا بودن.

 2. منصوره

  سلام من خواب دیدم یک پاکت تخمه سیاه داشتم و دختر خواهرم هم بود وعده ای هم بودند که قرار بود همه بردندمسافرت ولی من و دختر خواهرم نرفتیم ولی یک دفعه دختر خواهرم پاکت تخمه سیاه رو برداشت و همراه اونها رفت
  ومن متحیر شدم چرا رفت قرار نبود بره

 3. نهدون

  سلام خواب دیدم با دانشجو ها رفتیم اردو و من در خواست یه مشت تخمه کردم عشق سابقم بدو بدو اومد و کم کم ریخت تو دستم منم تخمه هارو میخوردم پوستشو فوت میکردم

 4. احسان

  سلام.خواب دیدم یک ظرفی تخمه ریز داشتم و یک آقای غریبه هم تخمه ریز میخواست و نصفش رو به اون آقا دادم و بیشترش پوست بود ولی نخوردم.تعبیرش چیه

نظر خود را بیان کنید