تعبیر خواب کندن زمین

دیدن کندن زمین در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کندن زمین در خواب چیست؟

تعبیر خواب کندن زمین

تعبیر خواب کندن زمین

اگر در خواب ببينيد زمین را مي كنيد، بيانگر آن است كه اسرار مخالفان خود را كشف خواهيد كرد. در زندگی احساس ناامیدی خواهید کرد زیرا نقاط ضعف فردی را که تهدیدی جدی برای شماست نمی شناسید. با این حال، شما باید صبورانه منتظر بمانید تا آنها مرتکب اشتباه شوند و از آن به نفع خود استفاده کنید. در ادامه این مقاله می توانید تعبیر خواب کندن زمین را بخوانید.


تعبیر خواب کندن زمین توسط مرده

اگر بيننده خواب ببيند که مرده است و دارند او را در قبر قرار مي دهند و هر چه مي گويد ديدن گورستان در خواب، دليل صحبت است با جاهلان كه دين و دنياي ايشان به فساد بود.


تعبیر خواب کندن زمین و رسیدن به آب

خاک نماد باروری و پتانسیل ما برای رشد، از نظر روحی، ذهنی و در هر سطح دیگری است.  به تعبیر معبران غربی اگر فردی در خواب خود ببیند که بعد از حفاری کردن پیزی را پیدا می کند فرقی نمی کند که وسیله پیدا شده چه چیزی باشد به هر حال خوشبختی و ثروتمند شدن در کمین فرد خواب بیننده است. اگر در خواب خود دید که بعد از حفاری کردن زمین به آب رسیدید متاسفانه باید بگوییم که  تعبیر خوبی ندارد و بیان کننده تلاش های بی نتیجه شما می باشد بنابراین بهتر است تکنیک های خود را تغییر دهید تا بتوانید به تمام اهداف خود برسید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب تنگی نفس و خفگی در خواب چیست و به چه معناست؟

تعبیر خواب کندن زمین با کلنگ  


تعبیر خواب کندن زمین با کلنگ

هر فردی ممکن است این خواب را ببیند که با بیل یا کلنگ در خواب مشغول کندن زمین است. این خواب نشان می دهد که شما برای رفتن به یک سفر آماده شده اید و سعی می کنید که روال قبلی زندگی خود را تغییر داده و بهتر و با کیفیت تر زندگی کنید.


تعبیر خواب کندن زمین کشاورزی

خواب دیدن اینکه نمی توانید حفاری را متوقف کنید به این معنی است که کنترلی بر اعمال خود نخواهید داشت. شما این احساس را خواهید داشت که بی پروا عمل می کنید که در بسیاری از موقعیت ها به شما نتیجه معکوس می دهد.


تعبیر خواب کندن زمین توسط دیگران

وقتی در خواب می بینید که افراد دیگری در حال حفاری چیزی هستند، به این معنی است که با همسایگان بحث خواهید کرد. این امکان وجود دارد که شما در خانه یا آپارتمانی زندگی کنید که هر قدمی که همسایه هایتان برمی دارند شنیده می شود. این اغلب باعث بحث هایی می شود که در آن هر دو طرف معتقدند که حق با آنهاست. می دانید که چنین نگرشی هیچ چیز مفیدی برای شما به ارمغان نمی آورد، اما حاضر نخواهید بود عقب نشینی کنید.


تعبیر خواب کندن زمین برای گنج

به تعبیر جابرمغربی : یافتن گنج درخواب درجائی خراب صعب تر بود تا جائیآبادان به سبب آن که جای آبادان بیمار زود شفا یابد و درجای خراب بیمار هلاک شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دنبال چیزی گشتن (پول، کفش، همسر و آب) چیست؟

تعبیر خواب کندن زمین برای گنج 


تعبیر خواب کندن زمین برای قبر

خواب دیدن حفر قبر اساساً دو تعبیر دارد. اولا، خودتان یا شخص دیگری عذاب وجدان دارید یا سعی می کنید روی جاه طلبی های خود تمرکز کنید. حفر قبر می تواند نشان دهنده این باشد که شما آرزوی رشد و موفقیت در زندگی را دارید. اگر در زندگی احساس بدبختی می کنید، زمان آن فرا رسیده است که روی حرکت با قدرت تمرکز کنید. دیدن یک گورکن در گورستان در خواب بیانگر این است که ممکن است مشکلات یا مسائلی در حال پیشرفت باشد. دیدن کسی که با بیل قبر می کند، نشان دهنده این است که کسی قرار است شما را برای تصمیم گیری در موقعیت خاصی سوق دهد.


تعبیر خواب کندن زمین امام صادق

یافتن گنج در خواب. علامت آن است که ناگهان به ثروتی دست خواهید یافت. گم کردن گنج در خواب. علامت آن است که دوستان شما را ترک خواهند کرد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب خواب هدیه گرفتن طلا، روسری و لباس از مرده

تعبیر خواب کندن زمین ابن سیرین

به تعبیر محمدبن سیرین: اگر درخواب بیند گنج یافت، دلیل است بیمار شود. اگر بیند گنج ناپدید شد، تاویلش به خلاف این است.

☺ تعبیر خواب «کندن زمین» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کندن زمین» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. صدیقه

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم خودم زمین رو کندم وگردو پیدا کردم ک مادرم چال کرده بودویدونش مورچه روش ریخته بود ومن از بقیه گردوها جدا کردم وانداختم بیرون ومغز بادام ک ب پسرخواهرم دادم…وتیکه های نان ک خودم ازش خوردم وبقیشو خورد کردم ک چال کنم ولی خاکی روش نریختم…ازطرفی دیگ دختر برادرمو دیدم ک داره خاکای زمین رو با بیل میکنه ممنون میشم جواب بدید خوابمم بعد اذان صبح بود

 2. یعقوب نظری

  با سلام وخسته نباشید من درخواب دیدم زمین راکندم یک منبرپیدا کردم وداخل منبراسم خدا واشیاهای شبیه علم یا مذهبی بوددیدم تعبیرش چیست

 3. داش غلام

  سلام
  باتشکر از سایت خوبتون…
  اوایل مطلب یه کلمه اشتباه تایپ شده که نیاز به اصلاح داره…
  بجای کلمه چیزی نوشته شده پیزی…

 4. قاسمی

  سلام خیلی عالی.‌سایت خوبی هست بهره‌مند شدم . ولی خوابی که من دیدم نیست . در خواب گویا یه قبرستان قدیمی و قبرهایی با فاصله و یک نفر یکی یکی قبرها را می کند و از توش سیب زمینی بصورت بوته ای در میآورد . ولی بمن نمی‌داد .

نظر خود را بیان کنید