تعبیر خواب رسوا شدن

دیدن رسوا شدن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن رسوا شدن در خواب چیست؟

تعبیر خواب رسوا شدن

تعبیر خواب رسوا شدن

تعبیر خواب دیدن رسوا شدن و آبروریزی در ملاء عام به این معنا است که شما فردی نکته بین نیستید و ممکن است شما در انتخاب دوستانتان اشتباهات زیادی را انجام داده باشید. همچنین ممکن است شما برای خود دوستانی را انتخاب کرد باشید ک آنها نیز افراد نکته بینی نیستند و توانایی تشخیص خوب از بد را ندارند. بنابراین شما همیشه و در همه حال در زندگی خود نگران حرف مردم هستید و به آن می اندیشید که اگر هر کاری را انجا دهید مردم درباره شما چه خواهند گفت. در حالی که این عملی غلط است و شما نمی توانید تمامی پایه واساس زندگیتان را بر این مبنا قرار دهید که مردم درباره شما چه می گویند و یا به چیز می اندیشند. در ادامه این مطلب شما می توانید تعبیر خواب رسوا شدن را بخوانید و بدانید اگر در خواب رسوایی میبینید به چه معناست؟


تعبیر خواب رسوا شدن خود

به تعبیر بيتون : اگر در خواب ببينيد كه به خاطر كارهاى رسوايى‌آور ناراحت هستيد، بيانگر آن است كه خودتان دست به كارهايى مى‌زنيد كه رسوايى به بار مى‌آورد. بنابراین شما باید مراقب کار ها و رفتارهایتان باشید. این خواب مانند یک هشدار برای شما عمل می کند تا بیشتر به اعمال و رفتار خود دقت کنید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سیلی خوردن از زن، مرد، معشوق و یا مرده چیست؟

تعبیر خواب رسوا شدن خود


تعبیر خواب رسوا شدن دیگران

برايت مى‌گويد: شنيدن راز ديگران در خواب، بيانگر آشنايى با افراد جديد است. اگر در خواب ببينيد كه راز كسى را برملا مى‌كنيد، يعنى دچار ضرر مالى خواهيد شد. خواب رسوا شدن دیگران می تواند مانند یک هشدار برای شما عمل کند که توجه داشته باشید راز دیگران را فاش نکنید تا دچار ضرر مالی نیز نشوید.


تعبیر خواب رسوا شدن عشق

در صورتی که زن جوانی در خواب خود ببیند که در حال بحث و مشاجره است این خواب می تواند این تعبیر را داشته باشد که این فرد مقدسات خود و همچنین ارزش هایش را در اختیار شخصی قرار داده است و در حال حاضر آن شخص در پی آن است که از این مسئله سوء استفاده کند و وی را فریب دهد. در صورتی که زنی در خواب خود رسوایی ببیند ممکن است نشانه آن باشد که ازدواج او به تعویق خواهد افتاد و ازدواج پس از چنین خوابی به ندرت اتفاق خواهد افتاد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب کندن زمین برای گنج، قبر، کشاورزی یا آب چیست؟

تعبیر خواب رسوا شدن عشق


تعبیر خواب رسوا شدن دشمن

اگر شخصی ببیند که دشمنش در خواب او را تهدید به رسوایی می کند ، این نشانه شرایط استرس ، ناامیدی و ترس است .این خواب همچنین می تواند نشانه بحران ها و دشواری هایی  باشد که فرد در زندگی با آن روبرو می شود. اگر شخصی ببیند که در خواب تهدید به رسوایی شده و در حال فرار است ، این نشانه پیگیری اهداف وی است.


تعبیر خواب رسوا شدن از امام صادق

به گفته اندیشمندان اسلامی برملا ساختن راز اعمّ از کشف و آشکار ساختن عیب است,زیرا راز گاهى از جملۀ عیوب است و گاهى نیست ولی افشاء آن موجب اذیت و اهانت به حق است .

☺ تعبیر خواب «رسوا شدن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «رسوا شدن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


7 دیدگاه

 1. کاسکو

  سلام من خواب دیدم تو گروه چت همکاران پیغام میدم که از فلان کس خوشم میاد در حالیکه تو زندگی واقعی هیچ حسی بهش ندارم. بعدش سریع پاک می کنم ولی یه عدهseen کردن تعبیرش چیه؟

 2. الهام

  سلام من خواب دیدم عشق قبلی ام بهم پیام میده میگه دلم واست تنگ شده منم از خوشحالی و شادی میرم ببینمش و خیابون داریم باهم حرف میزنیم که موقع خداحافظی بابام مارو میبینه و در نگاه اول چیزی نمیگه منم سریع بهش میگم بابام مارو دید برو ، اونم میره و منم سریع میرم خونه ، بابام میاد خونه کلی دعوام میکنه اینا… بعد من به عشق قبلیم خبر میدم بابام فهمیده مارو و اونم واکنشی نشون نمیده اصلا… این اتفاق دقیقا در واقعیت و دقیقا با عشق قبلیم برای من افتاده بود اما مثل خواب واکنشی نشون نمیداد..

 3. زینب

  سلام خواب دیدم ک بردارم به پدرم گفته ک من با یک پسر در ارتباط هستم پدرم وقتی میشنوه میگه من بیام میکشمت و من باز هم میرووم به دیدن دوست پسرم وقتی ک به دیدنش میرم از اون لب میگیرم و بهش میگم پدرم فهمیده ک باتو درارتباط هستم بهش گفتم اگ منو بکشه هم دوستت دارم در جواب حرفام هیچی نمیگه

 4. زینب

  سلام خواب دیدم ک بردارم به پدرم گفته ک من با یک پسر در ارتباط هستم پدرم وقتی میشنوه میگه من بیام میکشمت و من باز هم میرووم به دیدن دوست پسرم وقتی ک به دیدنش میرم از اون لب میگیرم و بهش میگم پدرم فهمیده ک باتو درارتباط هستم بهش گفتم اگ منو بکشه هم دوستت دارم در جواب حرفام هیچی نمیگه

 5. M

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم حین بوسیدن عکس یه نفر، مامانم دید و لو رفتم تعبیر چیه؟

 6. احسان

  من خواب دیدم رئیس ام رسوا شده و شدیدا تنزل درجه پیدا کرده. میشه لطفا بفرمایید تعبیرش چیه .

 7. سنا

  سلام من یک دختر ۲۲ ساله هستم ، نزدیک یک ساله با یک شخصی آشنا شدم و قصدمون ازدواجه و از علاقه ی ایشون به خودم مطمئنم چند بار درخواست خواستگاری کردند ولی پدرم چون ایشان غریبه هستند این اجازه را نمیدهند.
  ولی ما چون بهم علاقه داریم رابطمون رو ادامه میدیم تا بالاخره یه جوری راضی کنیم خانوادمو ولی کسی از اعضای خانوادم در این مورد چیزی نمی‌دونن.
  خواب دیدم که خانواده و فامیلم از رابطه ی من با اون آقا خبردار شدن ومن خیلی ناراحت هستم اوایل خواب همه عصبانی و ناراحت بودن ولی بعد همه چی آرام شد و من حرفایی که الان چند ماهه دارم با خودم مرور میکنم که روزی ب خانوادم بگم رو بهشون میگم و اونا بهم گوش میدن و آخرش احساس نسبتا خوبی داشتم چون حس میکردم پدرم میخواد موافقت کنه.
  ممکنه این خواب به دلیل فکر و خیال هایی باشه ک تو سرمه و تعبیر خاصی نداشته باشه ؟؟؟

نظر خود را بیان کنید