تعبیر خواب نذری گرفتن

دیدن نذری گرفتن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن نذری گرفتن در خواب چیست؟

تعبیر خواب نذری گرفتن

تعبیر خواب نذری گرفتن

خواب نذری گرفتن نیز یکی از خواب های معمول است که ممکن است برخی از افراد آن را در رویاهای خود مشاهده کنند. این خواب از نظر معبران مختلف تعبیر های مختلف و متفاوتی دارد. اما ممکن است در خواب شما نشانی ها و نماد های دیگری وجود داشته باشد که معنی خواب شما را از خواب دیگران متفاوت می کند. در ادامه این مطلب از آلامتو معنی و تعبیر خواب نذری گرفتن را بخوانید.


تعبیر خواب نذری گرفتن از امام صادق

امام صادق (ع) در تعبیر خواب نذری گرفتن فرموده اند: اگر سفره نذری مانند سفره حضرت ابوالفضل (ع) یا هر سفره نذر دیگر را در خواب دیدید به صورت کلی نیکو و خوب خواهد بود.


تعبیر خواب نذری گرفتن دختر مجرد

به طور کلی نذری گرفتن در خواب و نذری خوردن به معنی حاجت روایی است. بنابراین چنانچه دختر مجردی در خواب خود ببیند که نذری گرفته است و آن نذری را میخورد به این معنا است که به زودی حاجت روا خواهد شد. بنابراین می توان دیدن خواب نذری گرفتن را برای دختر مجرد به عنوان یک خواب خوب دانست.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب برنج پختن برای مهمان یا نذری

تعبیر خواب نذری گرفتن دختر مجرد


تعبیر خواب نذری گرفتن برنج و مرغ

اگر در خواب دیدید که نذری برنج می گیرید معنی خواب این است که برکت و خوشبختی به خانه شما می آید. اگر در خواب دیدید که برنج و مرغ نذری می خورید به این است که برکت و نعمت بر شما زیاد می شود. اگر در خواب دیدید که برنج نذری می دهید معنی خواب این است که حاجات شما برآورده می شود. اگر در خواب دیدید که به نیازمندی برنج نذری می دهید معنی خواب شما این است که حاجت روا می شوید.


تعبیر خواب نذری گرفتن شیرینی

دیدن خواب نذری گرفتن شیرینی به این معنی است که به زودی شرین کام خواهید شد. اگر در خواب خود میبینید ک نذری شیرینی می گیرید به معنی خیر و برکت و افزایش خوشبختی در زندگی شما است. بنابراین این یک خواب بسیار خوب و امیدوار کننده است. چنانچه یک خواب مانند این را دیدید که شیرینی نذری بگیرید به این معنی است که به زودی حاجت روا خواهید شد.


تعبیر خواب نذری گرفتن از مرده

به طور کلی گرفتن چیزی از مرده در خواب به معنی عزت ، آبرو و احترام است. چنانچه از مرده در خواب نذری می گیرید به این معنی است ک حاجت آبرومندی و عزت و احترام شما بر طرف خواهد شد. اگر در خواب از مرده چیزی میگیرید به این معنی است برکت و نعمت زندگی شما فزونی خواهد بود.


تعبیر خواب نذری گرفتن در حرم امام رضا

اگر در خواب خود میبینید که در حرم رضا (ع) نذری دریافت می کنید، به این معنی است شما به زودی به حرم مطهر حضرت دعوت خواهید شد و برای برطرف شدن حاجتتان دعا خواهید کرد. اما به طورکلی دیدن خواب نذری گرفتن به معنی حاجت روایی است که در آینده برای شما رخ می دهد.


تعبیر خواب نذری گرفتن در مسجد

گرفتن نذری در خواب به معنی حاجت روا شدن و افزایش نعمت و برکت در خانه می شود. اگر خواب دیدید که در مسجدی به عبادت مشغول هستید و یا صرفا در آنجا نشسته اید و برای شما نذری آوردند، انشالله حاجت روا خواهید شد و به خیر و برکت خواهید رسید.


تعبیر خواب نذری گرفتن قیمه

اگر شما در خواب خود میبینید که نذری قیمه می گیرید و می خورید به این معنی است که شما به زودی حاجت روا خواهید شد. همچنین ممکن است مهمانان پر روزی ای به خانه شما بیایند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب حلوا خوردن یا حلوا نذری پختن 

تعبیر خواب نذری گرفتن در مسجد


تعبیر خواب نذری گرفتن نان

اگر شما در خوابتان می بینید که نان نذری می گیرید به این معنی است که خیر و برکت وارد زندگی شما خواهد شد. نعمات شما افزایش خواهد یافت. نان به طور کلی نشانه روزی و برکت است. اگر شما در خواب خود نان نذری گرفتید به این معنی است که روزی شما افزایش خواهد یافت.


تعبیر خواب نذری گرفتن گوشت قربانی

به تعبیر ابراهیم کرمانی : اگر ببینی گوشت قربانی می‌خوری، سود و منفعت به دست می‌آوری. اگر ببینی بین مردم گوشت قربانی قسمت می‌کنی، مرد سرشناس و بزرگی در آنجا از دنیا می‌رود و مال و اموال او را قسمت می‌کند.


تعبیر خواب نذری گرفتن آب

گرفتن آب به عنون نذری در خواب نیز نشانه این است که شما به زودی حاجت روا خواهید شد و از آنچه می خواهید بی نیاز خواهید شد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب غذا دادن به فقیر و کمک به آن از امام صادق و ابن سیرین

تعبیر خواب گرفتن غذای امام حسین

اگر کسی خواب ببیند که از نذری امام حسین می خورد، انشالله حاجت روا شده و بهتر است متوسل به حضرت امام حسین (ع) شود تا به واسطه دعای خیر ایشان نزد حق تعالی، خداوند نظر رحمت بر او بیافکند.

☺ تعبیر خواب «نذری گرفتن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «نذری گرفتن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. Bahar

  سلام من خواب دیدم در جایی فرش کوچکی پهن کردند و تعدادی نشستن دارن شکلات نذر تولد امام حسین میریزند من خیلی شکلات جمع کردم و بادام
  خامه نذری هم پخش میکردند ک به هر کس هر تعداد میخواستن میدادن به من هم دادند و خوردم و من برای فرزندم هم اضاف تر گرفتم

 2. نیلوفر

  سلام من در خواب دیدم مادربزرگ و دختر خاله فوت شده ام برای من نذری برنج و مرغ اوردن مرغ کی روی برنج بود خیلی سفید بود به نظرم شبیه بچه گربه سفید بود به مامان بزرگم گفتم این بچه گربه سفید هستش گفت نه مرغه بعد بغلم کرد و در گوشم اروم گفت این دعای درست متوجه نشدم گفت حزر یا خضر رو بگیر نگه دارو گفت من خیلی دلم پاکه خیلی خوبم خدا خیلی دوستم داره و نگران چیزی نباشم و خدا اینقدر بهم پول میده و گفت غصه نخور و رفت تعبیر خوابم چیه؟لطفا بگین

 3. ضیامشعلی

  تعبیرخواب نزری دادن یکی ازش نزری میبردن ودیگری مردم ازش نزری نمیبرن

 4. …..

  سلام من دیشب خواب دیدم تو مدرسه (خیلی وقته فارغ‌التحصیل شدم )یه خانم اومد نذری باقلوا و تخمه سیاه آفتابگردان باهاش بود میخواست پخش کنه اول از اون تخمه ها را یه مشت داد به من،، منم تخمه ها را ریختم دو تا جیبم البته یه مقدارشو دادم به دختر عموم ،و رفتم یه جایی نشستم تا یه دختر دیگه بیاد از عشق و عاشقیش باهام حرف بزنه منتظر بودم بیاد در همون حین من فک کنم از تخمه ها میشکوندم می‌خوردم میشه لطف کنید تعبیرش چی میشه با تشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند خوابی خیر نباشد و نشان از ان باشد که شما را به کاری حرام و ناصواب راهنمایی کنند و از این رو باید بسیار اگاه باشید و حتما هم صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. الما

  سلام
  من خواب دیدم تهران بودم و از تهران با مترو رفتم مشهد برای زیارت حرم امام رضا، خیلی طول نکشید سریع رسیدم و از مترو تا حرمم فاصله ای نبود و سریع رسبدم، جمعیتی نبود من تو صحن حرم نشستع بود ولی گنبد و ضریحی نمیدیدم همین جور تو حال خودم بودم و سرم را تکیه داده زودم تو رو دستم و داشتم دعا می کردم که یهو بلند سدم رفتم تو یک کوچه که چندتا مرد کنار یک ماشین داشتن ظرف های نذزی یک چیزی میخوردند و عده ای هم دم یک خونه بودند من پرسیدم نذزیع، پسری گفت اره، من گفتم چیه، مردی که داشت میخورد گفت فلان چیز ولی اسم غذای که گفت یادم نیست یک چیزی تو حالت شعله زد ولی قهوه ای مثل سمنو، گفت این غذا مخصوص خوراک اقایونه، یک چیزی مثل انگار نقویت بنیه اقایون، بعد گفت ولی خب اشکال نداره یعنی به همه میدیم ولی بیشتر مخصوص اقایونه، اسمشم گفت یادم نیست، بعد من میخواستم بپرسم برای چه شهریه کع خانمی با کاسه نذزی اومد و خودش اول قاشق زد توش و چشید و روی نذری را که حالت سمنو غلیظ را داشت انگار با شله صفحه قران یا ایه یا صفحه انگار صحن کاشی کاری یک حرم را نقش کرده بودند کع قاشق زد و گل اون نقش را خورد، و منم چشیدم و مزه شیرینی ملایمی داشت بعد داخل هر کوچه هم تشت های از کیک های بزرگ درستع پخته بودند ریخته بودند ظرف و گذاشتند بودند که هر که خواست بیاد برداره ببره، بعد من چشم رو یک کیک گذاشته بودم و باجاقوی بزرگی که طولش خیلی بود از دور بخشی از اون کیک را بریدم که برم بردارم، ناگهانی دختری یا خانمی یادم نیست اومذ و منا برد تو یک کوچه دیگه که باز همون ظرف نذری دست خانمی بود بابا همون نقش و نگارها و من با قاشق رو کردم طرف خرم امام رضا ولی فقط انگار صحن طرف طبرسی را میدیدم خود گند و ضریح را نمیدیدم و کفتم یا امام رصا من و فلانی را به هم برسون و قاشق زدم و اون نقش وسط را خوردم. بعد دختری که همرام بود پرید بغلم و بهم گفت خاله با شادی تمام، میخواست منا ببره یک جای کع گفتم میخوام برم اون کیک را بردارم یک نایلونم برداشتم وقتی رفتم اون قسمت کیک را که نظر روش ذاشتم و بریده بودم برده بودند ، منم دست کرده کیک های دیگه بردارم دیدم همش خمیره و خوب پخت نشده و اون قسمت دیگه کیک هم پسندم نبود و برنداشتم. این خواب را حوالی ساعت پنج عصر به بعد دیدم. ولی حس خواب بسیار به دلم نشست. ممنون میشم تعبیرشا بفرمایید، متشکرم

نظر خود را بیان کنید