کمپ سفر یک فروشگاه آنلاین در زمینه فروش لوازم کمپ و کوهنوردی بوده و همواره تلاش مینماید تا محصولات خود را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز عرضه نماید.

کمپ سفر

فروشگاه اینترنتی کمپ سفر به علاقه مندان عزیز این اطمینان خاطر را میدهد که تنها با یکبار خرید لوازم کمپینگ و کوهنوردی از این فروشگاه ، حداکثر رضایت را جلب نموده و در خرید های بعدی نیز کمپ سفر را فروشگاه منتخب خود قرار دهید.

یکی از تفاوت های فروشگاه کمپ سفر با سایر قروشگاه های فعال در این زمینه ، بکارگیری افراد متخصص در بخش اپتیک فروشگاه میباشد ، که با توجه به این مسئله مشتریان و علاقه مندان میتوانند قبل از خرید دوربین دوچشمی شکاری یا فاصله یاب ، با کارشناسان ارتباط برقرار نموده و از یک مشاوره و راهنمایی بدون تعصب و تخصصی بهره مند گردند و سپس محصول مورد نظر خود را با اطلاعات و دانش کافی انتخاب نمایند.

کمپ سفر

کمپ سفر در بخش فروش تجهیزات و لوازم کوهنوردی مخصوصا کیسه خواب کوهنوردی و کمپینگ ، کوله پشتی کوهنوردی ، عینک کوهنوردی ، تجهیزات گرمایشی و سایر تجهیزاتی که نیاز به مشاوره قبل از خرید دارند نیز از کارشناسان متخصص استفاده نموده که میتوانند با توجه به دریافت اطلاعاتی از قبیل شرایط محیطی و جوی منطقه مورد نظر ، نوع سفر و مدت زمان سفر ، فصل سفر و سایر موارد دیگر کالای مناسب را بدون کوچکترین تعصب به کاربر پیشنهاد نمایند.

از محصولات دیگر  لوازم کمپ و کوهنوردی که فروشگاه اینترنتی کمپ سفر به صورت تخصصی در آن فعالیت مینماید ، فروش هدلامپ یا چراغ پیشانی و چراغ قوه مسافرتی و کمپینگ میباشد که با توجه به نیاز کاربران انواع چراغ قوه شارژی ، چراغ قوه طبیعت گردی و هد لامپ های ضد آب و چند حالته با کمترین قیمت و بهترین کیفیت عرضه میگردد.

فروشگاه اینترنتی کمپ سفر علاوه بر فروش لوازم کمپ و کوهنوردی ، جهت ارتقا دانش و اطلاعات علاقه مندان به فعالیت های کمپ و کوهنوردی و محصولات تخصصی در این زیمنه ، مقاله های تخصصی تهیه و تنظیم نموده و داخل وب سایت فروشگاه به صورت منظم منتشر میگردد.

شماره تماس با کارشناسان: 02155489923 – – 09369421317 – 09127197945