دانستنی های عادت ماهیانه زنان

7 چیزی که باید درباره عادت ماهانه خود بدانید!

menstrual period,درباره عادت ماهانه

عادت ماهانه کارکرد طبیعی بدن است و مایه شرم نیست ، در برخورد با این موضوع به خصوص در ارتباط با دختران جوان همواره دقت داشته باشید و حقایق را با آنها درمیان بگذارید.


  1. عادت ماهانه می‌تواند بهترین دوست شما باشد.

عقب انداختن عادت ماهانه می‌تواند یک علامت بد باشد. علی‌الخصوص هنگامی که علاقه ای به بچه دار شدن ندارید یا اینکه در شرایط مناسبی برای داشتن فرزند نیستید!


  1. همچنین می‌تواند بدترین دشمن شما باشد.

هنگامی‌که شما تصمیم به بچه دار شدن می‌گیرید، عادت ماهیانه بدترین اتفاق ممکن است. زیرا کوچکترین لک نشان‌دهنده‌ی بدترین خبر ممکن است: شما باردار نیستید. و حالا باید 28 روز دیگر را به امید عادت ماهانه منتظر بنشینید. همین موارد برای عصبی کردن یک خانم کافی است.


  1. تقریبا، همیشه در بدترین زمان ممکن عادت ماهانه می‌شوید.

در حال آماده شدن برای جشن تولد دوستتان هستید و قرار است شب را در آنجا سپری کنید؟ عازم تعطیلات بهاری هستید و می‌خواهید از دیدن دوستانتان لذت ببرید؟ آماده شده‌اید تا با همسرتان سفری رویایی به جزایر تاهیتی را تجربه کنید؟ آماده‌اید تا برای آخرین بار لباس سفید عروسی بپوشید؟ دوست من عجله نکن. شاید سر و کله‌اش هنوز پیدا نشده باشد، اما او به طور قطع، خودش را برای این اتفاقات خاص خواهد رساند.


woman

نکاتی درباره عادت ماهانه خانوم ها

  1. گاهی نیاز دارید تا چیز خجالت‌آوری قرض بگیرید.

در زندگی هر دختری، اوقاتی پیش می‌آید که مهمان ماهانه او از راه می‌رسد و او شلوار راحتی بلندی پوشیده است. ممکن است شما کیف خود را عوض کرده باشید. ممکن است شما آخرین بار، خرید نوار بهداشتی را فراموش کرده باشید. ممکن است آخرین نوار بهداشتی خود را به دوستتان قرض داده باشید.

مهم نیست چه چیزی شما را در دوران بدون نوار بهداشتی گذاشته است، شما قصد دارید یک ماًموریت اکتشافی برای بدست آوردن نیازتان انجام دهید.


  1. عادت ماهانه به شما کمک می‌کند با خانم‌های دیگر ارتباط دوستانه برقرار کنید.

خواه در کلاس ریاضی بفهمید عادت ماهیانه به سراغتان آمده یا از افسردگی پیش از پریود به خوردن غذا پناه ببرید، یا اشک‌های دوستتان را پاک کنید چون او منتظر خبر بارداری بوده،عادت ماهانه راهی برای جمع کردن خانمها دور هم است.

عادت ماهانه رابطه‌ی دوستانه‌ای است که ما خانم‌ها می‌توانیم با هم داشته باشیم و فقط ما می‌توانیم درکش کنیم. بد یا خوب عادت ماهانه به ما فرصتی برای خندیدن، گریه کردن و گاهی اوقات عصبی شدن می‌دهد.


  1. به هیچ وجه تبلیغات تجاری را باور نکنید.

شاید فقط من این‌ چنین هستم، اما نه، بیشتر خانم‌ها وقتی عادت ماهیانه می‌شوند، از تخته شنا نمی‌پرند یا با شورت سفید دور آتش نمی‌رقصند.

البته منظورم را اشتباه متوجه نشوید، ما راه طولانی را از زمانی که زنان رم کهن نواربهداشتی‌های پشمی استفاده می‌کردند، سپری کرده‌ایم، اما همیشه این احتمال هست که بی‌موقع عادت شویم یا اینکه متوجه شویم لباس زیرمان کثیف شده است.


  1. یک روز یائسه می‌شوید.

مهم‌ترین چیزی که دیگران فراموش می‌کنند درباره عادت ماهانه به شما بگویند این است که یک روز، برای همیشه یائسه می‌شوید. شاید این خبر در سن 25 سالگی برایتان جالب باشد. اما هنگامی که از مرز ۴۰ سالگی عبور می‌کنید، دچار گر گرفتگی می‌شوید، میل به روابط ج-ن-س-ی و دیگر سرگرمی‌ها در شما کاهش می‌یابد، خبر چندان مسرت‌بخشی برایتان نیست.


نظر خود را بیان کنید