آلمان به عنوان بزرگترین کشور در اروپای مرکزی، موارد بسیار زیادی برای ارائه کردن به مسافران خود دارد. چه بخواهید در کنار یک دریاچه آرام قدم بزنید ، کوه‌های آلپ را کاوش کنید یا در شهرهای قرون وسطی راه بروید، آلمان به خوبی همه این کارها را برای شما انجام می‌دهد. اگر قصد دارید قلعه‌های موجود در فوسن یا موزه‌های برلین را تماشا کنید، مطمئن شوید که در یک اقامت گاه با ارزش ساکن می‌شوید. در این مقاله قصد داریم با شگفت انگیز ترین هتل‌های آلمان آشنا شویم.

1.هتل Michelberger در برلین:

هتل Michelberger در برلین

این هتل یکی از بهترین هتل‌ها در برلین است و توانسته است به خوبی اتمسفر شهر قدیمی و مدرن را در یک اقامت گاه به صرفه ترکیب کند. اتاق‌های موجود در این هتل چوبی و روستایی هستند و قادر خواهید بود فضاهای باورنکردنی که پیشنهادهای کاربردی ارائه می‌دهد در آن پیدا کنید. همچنین این هتل طراحی با ارزش و سوئیت‌های گران قیمتی دارد. رستورانی که در این هتل قرار دارد غذاهای طبیعی را ارائه می‌کند.

2.هتل Belle Epoque:

هتل Belle Epoque

بادن بادن یکی از مقاصد زیبا در آلمان است که به خاطر حمام‌های حرارتی نیروبخش مشهور و شناخته شده است. به همین خاطر جای تعجب نیست که این منطقه زیبا میزبان یک هتل بی نظیر و مجلل به نام هتل Belle Epoque باشد. این هتل در ساختمانی با قدمت متعلق به قرن نوزدهم قرار گرفته است و همین موضوع به آن کمک می‌کند با معماری بی نظیر و منحصر به فردش منطبق باشد. اگر در این هتل اقامت داشته باشید جو پیچیده و زیبای آن را دوست خواهید داشت. بعد از یک روز گشت و گذار در آب‌های گرم این منطقه، خوردن چایی می چسبد.

3.هتل Sonne ، فوسن:

هتل Sonne ، فوسن

شهر فوسن در بایرن میزبان دو قلعه شگفت انگیز است. یکی از محبوب ترین آن‌ها اشلوس نئوشوانشتاین می‌باشد. این مکان توسط شاه لودویگ دوم ساخته شده و مدلی برای قلعه دیزنی بوده است. نئوشوانشتاین بهترین دلیل برای بازدید از شهر زیبای فوسن است. اگر قصد دارید مدت زمان بیشتری در این شهر اقامت داشته باشید، مکانی را برای خود انتخاب کنید که زیبایی قلعه‌های مجاور را منعکس کند. هتل Sonne دارای اتاق‌های زیبایی است و به شما اجازه می‌دهد از میان تزیینات رمانتیک، تاریخی و معاصر یکی را به دلخواه انتخاب کنید. رستوران‌های متعددی در داخل این هتل وجود دارد.

4.هتل Im Wasserturm، کلن:

هتل Im Wasserturm، کلن

این هتل بدون شک یکی از هتل‌های عجیب و فراموش نشدنی در شهر کلن است. همانطور که از نامش پیداست، این هتل در اصل داخل برج آب سابق واقع شده است. این هتل در بخش مسکونی شهرستان واقع شده است اما درست در کنار ایستگاه U-bahn قرار دارد و تنهایک پیاده روی کوتاه شما را به کلیسای جامع کلن می‌رساند. بهترین قسمت اقامت در این هتل 140 ساله، نمای پانومورایی و 360 درجه‌ای از تراس پشت بام مشهور این ساختمان است.

5.هتل 25Hours Hotel Hafencity، هامبورگ:

هتل 25Hours Hotel Hafencity، هامبورگ

این هتل در هامبورگ یکی از اولین هتل‌هایی است که در مرکز بزرگترین پروژه توسعه داخلی شهر در قرن بیست ویکم یعنی HafenCity واقع شده است. طراحی آن بر اساس تم یا طرح اسکله است که با محیط اطراف منطبق شده است. هر جزییاتی که در این هتل به کار رفته است به خاطر انطباق آن با استفاده سرگرم کننده از ظروف حمل و نقل و جعبه‌هاست. این هتل در ابتدا یک مکان پرهرج و مرج و بی نظم به نظر می‌رسد اما در واقع بسیار زیبا، آرام و دلپذیر است. کابین‌ها و تمامی اتاق‌های آن گرم و دنج هستند.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین

نظر خود را بیان کنید