راز جذابیت مردان برای زنان

10 توصیه برای اینکه جذابتر باشید

چگونه جذاب به نظر برسیم,رازهای جذابیت مردانه,alamto.com-more-attractive-01

همۀ ما همیشه در حال پیشرفت هستیم. یکی از سخت‌ترین قسمت‌های این تلاش برای پیدا کردن خودی بهتر در زمانی است که می‌خواهید دنده عوض کنید. گاهی نیاز به نشانه‌ای از سوی سمتی یا کسی دیگر است تا باعث ترغیب انگیزۀ شما برای تغییر شود.

در این مقاله، ما 10 نشانه را مرور می‌کنیم که به شما کمک می کنند بفهمید که می‌توانید از نظر لباس پوشیدن، بهداشت و بدنی بهتر از اکنون خود باشید.


 1. شما همیشه در حال بالا کشیدن شلوار خود هستید

چگونه جذاب به نظر برسیم,رازهای جذابیت مردانه,alamto.com-more-attractive-02

شاید شما به تازگی وزن کم کرده‌اید و هنوز لباس‌های جدیدی نخریده‌اید. شاید هم شلوار‌های گشاد را دوست دارید. در هر صورت، اگر که می‌بایست مرتب شلوار خود را در مکان‌های عمومی بالا بکشید مبادا که کامل بیافتد، وقتش رسیده است که کمد لباس خود را به روز کنید.

چکار باید بکنید: اگر که وزن کم کرده‌اید، از این ترس بگذرید که ممکن است دوباره چاق شوید و تمام لباس‌های بزرگ سایز خود را به خیریه ببخشید. اگر که طرفدار لباس‌های گشاد هستید، به این توجه کنید که اگر شلوار‌هایی به سایز خود بپوشید، مردم شما را بیشتر جدی می‌گیرند. پس، سری به مغازۀ مورد علاقۀ خود بزنید، شلوارهایی حداقل یک سایز کوچکتر از شلوار فعلی خود امتحان کرده و یک کمربند هم بخرید.


 1. 95% از لباس‌های شما آبی، سفید، خاکستری یا سیاه هستند

چگونه جذاب به نظر برسیم,رازهای جذابیت مردانه,alamto.com-more-attractive-03

حتی اگر که لباس‌هایی با دوخت بی‌نظیر و برندهای معروف هم داشته باشید، یک کمد لباس که تنها بر اساس رنگ‌های خنثی شکل گرفته باشد نه تنها خسته‌کننده که غیر اورجینال است.

چکار باید بکنید: یک سبک عالی شخصی را با استفاده از اضافه کردن رنگ‌های مختلف در لباس‌های خود بدست آورید. همچنین لوازمی‌مثل کمربند، کیف، کفش، ساعت و گردنبند راه‌های ساده‌ای برای فاصله گرفتن از رنگ‌هایی است که معمولا می‌پوشید.


 1. شما لباس‌های بزرگ می‌پوشید

چگونه جذاب به نظر برسیم,رازهای جذابیت مردانه,alamto.com-more-attractive-04

این یک اشتباه معمول است که فکر کنید بهترین راه مخفی کردن وزن اضافه، پوشیدن لباس‌های بزرگتر است. متاسفانه، این استراتژی معمولا نتیجۀ معکوس ‌می‌دهد زیرا لباس‌های بزرگتر باعث می‌شوند که شما، خب، بزرگتر به نظر آیید.

چکار باید بکنید: به جای آنکه لباس‌هایی بخرید که بدن شما را غرق کنند، سعی کنید با توجه به اندازۀ خود لباس خریداری کنید. هیچ چیز نباید تنگ باشد، اما لباس‌ها می‌بایست روی بدن شما را بگیرند.


 1. شما در طول دو هفتۀ گذشته یک جور شلوار می‌پوشیدید

چگونه جذاب به نظر برسیم,رازهای جذابیت مردانه,alamto.com-more-attractive-05

چه این شلوار جین باشد، چه کتان یا مخمل، اگر که بیشتر از دو هفته است که یک جور شلوار می‌پوشید، ممکن است در یکجور بم‌بست تیپی گیر کرده باشد. به علاوه، ممکن است دیگران احساس کنند که شما اهل تنوع نیستید و جرات آن را هم ندارید.

چکار باید بکنید: اگر که تنها یک نوع شلوار دارید، می‌بایست چند تا شلوار دیگر هم بخرید. سعی کنید به جای دنبال کردن یک روتین مشخص، هر روز یک شلوار جدید بپوشید. شاید این کار سختی باشد، اما تعریف‌های دیگران از شلوارهای شما باعث می‌شود به تلاش خود ادامه دهید.


 1. شما هیچوقت از موچین برای صورت خود استفاده نکرده‌اید.

چگونه جذاب به نظر برسیم,رازهای جذابیت مردانه,موچین برای صورت

وقتی که از 25 سالگی بگذرید، کم‌کم موهای بی‌نظم شروع به پدیدار شدن بروی صورت شما می‌کنند و اغلب از گوش و دماغ شما بیرون می‌زنند. و برای اینکه این موهای زائد بروی صورت شما هستند، هر کس دیگری که با شما ارتباط داشته باشد هم آنها را می‌بیند، هر چند هیچکس قرار نیست به شما بگوئد که چقدر بد به نظر می‌آیند.

چکار باید بکنید: موی گوش و دماغ برای اکثر افراد زننده است و زنان نیز از آن بدشان می‌آید. پس با استفاده از موچین ظرف 5 دقیقه این مشکل را حل کنید. یکبار در هفته، جلوی آینه بایستید، هر مویی که اضافه است را گرفته، و مصمم و به سرعت آن را بیرون بکشید.


 1. روی فُرم نیستید

به عبارتی وقتی آدم‌ها عکس‌های جوانی شما را می‌بینند از اینکه چقدر خوب به نظر می‌آمدید تعجب می‌کنند.

چگونه جذاب به نظر برسیم,رازهای جذابیت مردانه,alamto.com-more-attractive-07

مسلما همۀ ما پیر می‌شویم و نمی‌توانید انتظار داشته باشید که در 50 سالگی هم شکل 25 سالگی خود باشید، اما وقتی دیگران عکس‌های 5 یا 10 سال پیش شما را می‌بینند و شوکه می‌شوند که چقدر خوش‌قیافه و خوش‌هیکل بوده‌اید – یا بدتر، آنها حتی شما را تشخیص نمی‌دهند – این یک نشانه است که شما خوب به خود نرسیده‌اید.

چکار باید بکنید: صرف‌نظر از سن واقعیتان، شما می‌توانید اقداماتی بکنید که به شما کمک می‌کند بیشتر شبیه جوانی خود شوید. اگر که چاق شدید، بفهمید که چرا؟ شروع به درست خوردن بکنید. مرتب ورزش کنید، به اندازه کافی بخوابید و استرس را در زندگی خود کاهش دهید.


 1. وقتی پیشانی خود را مالش می‌دهید، تکه‌های پوست می‌افتند.

چگونه جذاب به نظر برسیم,رازهای جذابیت مردانه,alamto.com-more-attractive-08

تکه‌های پویست آنهایی هستند که به شدت خشک‌اند. یک صورت خشکیده به این معنی است که صورت شما به زودی افتاده و پر از چروک خواهد شد.

چکار باید بکنید: صورتی که به خوبی از آن مراقبت شود یک حس شادابی و سالمی‌را به انسان می‌دهد. برای داشتن پوستی عالی، شما باید سه کار بکنید: 1) به اندازه کافی آب بخورید که یعنی 8 لیوان آب در روز 2) میوه و سبزیجات بیشتر خبورید 3) سر صبح و قبل از خواب از مرطوب‌کنندۀ صورت استفاده کنید.


 1. شما در دو سال گذشته ورزش یکسانی را تکرار می‌کردید

چگونه جذاب به نظر برسیم,رازهای جذابیت مردانه,alamto.com-more-attractive-09

متعهد بودن به ورزش کردن به طور مرتب باعث می‌شود بسیار به داشتن یک بدن قوی و سالم نزدیک شوید. اما چسبیدن به یک حرکت ورزشی مشخص شما را به بدن آرزو‌های خود نمی‌رساند، زیرا بدن شما به این تمرین‌ها عادت کرده و عضلاتی که فعال نیستند کم‌کم ضعیفتر می‌شوند.

چکار باید بکنید: سعی کنید هر 4 تا 6 هفته حرکات ورزشی خود را عوض کنید. لازم نیست که از پایه همه‌چیز را عوض کنید، بلکه می‌بایست آن را کمی‌تغییر دهید. مثلا یک دستگاه جدید در باشگاه را امتحان کنید یا حرکاتی را انجام دهید که عضلاتی ضعیفتر را درگیر می‌کنند.


 1. شما در نزدیکترین رستوران نهار را می‌خورید

چگونه جذاب به نظر برسیم,رازهای جذابیت مردانه,alamto.com-more-attractive-10

شاید راحتی عامل نجات زندگی یک فرد با برنامۀ شلوغ باشد، اما می‌تواند یک دشمن قسم‌خورده برای دور کمر، پوست و انرژی شما باشد. همیشه خوردن غذاهای پرچرب و ناسالم می‌تواند باعث شود چاق شوید یا حداقل احساس کنید که باد شده‌اید.

چکار باید بکنید: خودتان ناهارتان را آمده کنید. درست کردن یک ناهار سالم تنها 15 دقیقه بیشتر در صبح وقت شما را می‌گیرد و باعث می‌شود بدنی لاغرتر و رنگ پوستی یکدست‌تر داشته باشید.

سعی کنید سبزیجات زیادی و همچنین پروتئین را در غذای خود داشته باشید تا نتایج خوش‌قیافگی بیشتر خود را نشان دهند.


 1. ظاهر مورد پسندی ندارید

نمی‌توانید آخرین باری که شخصی در مورد ظاهر شما تعریف کرده است را به یاد آورید

چگونه جذاب به نظر برسیم,رازهای جذابیت مردانه,alamto.com-more-attractive-11

تعریف‌های دیگران از ظاهر ما وقتی اتفاق می‌افتد که دیگران چیزی متفاوت در مورد ما حس کنند. بنابراین، بزرگترین دلیل برای دریافت نکردن هیچ تعریفی این است که شما هیچ کاری انجام نداده‌اید که توجه دیگران را جلب کنید.

چکار باید بکنید: با ایجاد یکی از تغییرهایی که در ذکر شد می‌توانید دوباره شاهد تعریف دیگران باشید: اگر لازم است وزن کم کنید، یک مدل موی جدید پیدا کنید، مدل لباس‌های فصل را بررسی کرده و آن یکی که بیشتر دوست دارید را انتخاب کنید. سپس همینکار را 6 ماه بعد دوباره تکرار کنید.


4 دیدگاه

 1. ناشناس

  چرا الكي نظر مي ديد اخه كجاش جالبه

 2. بهار

  سلام
  من مشکل ریزش پوست رو دارم
  مرسی از راه حلتون
  واقعا همنطوره
  آب اصن نمیخورم
  :))))))

 3. سپیده

  خیلی خوب بود خوشم اومد

 4. محسن

  خیلی عالی بود.

نظر خود را بیان کنید