زنان از چه مردانی خوششان می آید؟

زن‌ها چطور شوهرشان را انتخاب می‌کنند؟

انتخاب شوهر family-partners

زنان چه نوع مردانی را دوست دارند؟

برخی از خانم ها بسیار سخت پسند هستند و از نظر ظاهری ، قد ، وضعیت مالی و نژاد جذب انواع خاصی از مردان می شوند. با این حال جذب زنان آنقدرها هم که فکر می کنید پیچیده نیست، فقط کافیست چندین مورد را رعایت کنید. در این مطلب به بررسی ویژگی و معیارهای مردها از دید خانم ها می پردازیم. با ما همراه باشید.

مردی که تقریباً همه خانم ها دوستش دارند ، مردی است که:

 • به او (خانم) و اطرافیانش اعتماد دارد.
 • او همیشه در روشی که فکر می ‌کند، احساس می ‌کند و به زندگی خود نزدیک می ‌شود، مردانه عمل می کند. (به عنوان مثال اگر مشکلی وجود داشته باشد، به جای هدر دادن بیهوده وقت یک راه ‌حل پیدا می‌ کند و سپس به جلو حرکت می ‌کند.)
 • این مرد زنی که با او در ارتباط است را دوست خواهد داشت و او را به عنوان فردی که در اعماق زندگی اش است، قبول خواهد کرد ، نه اینکه دائماً سعی کند او را تغییر دهد یا او را مجبور کند که بیشتر شبیه او باشد.
 • این مرد این توانایی را دارد که هم خود و هم زنی که با او در ارتباط است را در گذر زمان به سمت احساس عمیق تر از احترام ، جذابیت و عشق راهنمایی کند، نه اینکه انتظار داشته باشد که فقط در شرایطی که خودش دوست دارد و با آن احساس راحتی می کند زندگی کند.
 • در زندگی هدف دارد و مصمم است در دراز مدت به آنچه می خواهد انجام دهد برسد ، نه اینکه یک مرد سرگردان باشد که حتی نمی داند با زندگی خود چه می کند.
 • وقتی نوبت به عشق می‌ رسد به جای اینکه به رابطه ‌ای با قلب بسته یا طرز فکر نا امن نزدیک شود، بی باک و نترس است.

همه مردان می توانند به طور جدی زنان را جذب کنند

اختلال های جنسی در زناندرست است که برخی از مردان با ظاهری بهتر از دیگران به دنیا می آیند ، اما این بدان معنا نیست که بقیه مردها نمی توانند زنان را به خود جذب کنند. بسیارند مردانی که به واسطه اعتماد به نفس خوبشان، خندان و شوخ طبع بودنشان، رفتار و شخصیت جذابشان زنانی را شیفته خود می کنند.

حقیقتی در مورد جذابیت این است که اکثر زنان (نه همه) بیشتر از اینکه جذب شخصیت ، رفتار و خصوصیات درونی یک مرد شوند، به مدل نگاه کردن او علاقه مند و جذب می شوند.

بله ، برخی از خانم ها هستند که فقط یک پسر خوب و همه چیز تمام می خواهند ، اما اکثر خانم ها نسبت به اینکه چه مردی را قبول کنند بسیار انعطاف پذیر هستند.

همه مردان می توانند زنان را به خود جلب کنند ، حتی اگر ظاهر جذاب، پول زیاد و یا قد بلندی نداشته باشند. کم نیستند مردان دارای اضافه وزن، کم مو، قد کوتاه و… که زنان زیادی را به خود جذب کرده اند.

حقیقت این است ، نوع مردانی که زنان با آنها رابطه برقرار می کنند و حتی ازدواج می کنند ، یکسان نیستند و در این مورد قانون خاصی وجود ندارد. به تعداد افراد روی کره زمین سلیقه های مختلف و نگرش های متفاوت وجود دارد.

بنابراین ، وقتی این سؤال مطرح می شود ، ” خانم ها چه مردهایی را دوست دارند؟ ” چیزی که واقعاً باید از خود بپرسید ، این است: “چگونه می توانم زنان را مجذوب خود کنم؟ “

مهربان بودن با یک خانم چیزی نیست که باعث می‌شود او به شما علاقه ‌مند شود. اگر می ‌خواهید او را مجذوب خود کنید، این را در ویژگی ‌های شخصیتی و رفتارهایی که به طور طبیعی زنان را جذب می ‌کند، جستجو کنید.

به عنوان مثال: اگر با یک زن در تعامل هستید و به او اطمینان خاطر می دهید و باعث خندیدن او می شوید ، شما جذاب هستید و یک ویژگی دارید که باعث می شود او در اطراف شما احساس زن بودن کند ، پس طبیعتاً جذابیت زیادی را برای شما احساس خواهد کرد.

با این حال ، اگر در تعامل با یک زن عصبی برخورد می کنید و مجبور به گفتن جوک می شوید زیرا نگران هستید که حرف اشتباهی بزنید، باعث می شوید که او در اطراف شما (به جای احساس زنانه) احساس بی طرفی کند ، طبیعتاً این زن جذب شما نخواهد شد.

اولین اتفاق جذب شدن است، ما بقی چیزها به طور طبیعی پس از آن جریان خواهد یافت. اگر می‌خواهید از آن نوع مردانی باشید که خانم ها دوست دارند، باید در هنگام ارتباط برقرار کردن با او، با ایجاد احساسی به سمت شما جذب شود، شروع کنید.

زمانی که یک زن به سمت شما جذب می ‌شود، پس از آن تمایل خواهد داشت تا هر گونه تفاوت جزئی (و گاهی بزرگ)بین شما و خودش را نادیده بگیرد.

تا زمانی که عنصر مهم جذابیت جنسی وجود داشته باشد و او بتواند به عنوان یک مرد به شما نگاه کند و به شما احترام بگذارد ، پس اختلافات جزئی یا سطحی (مانند یک سلیقه متفاوت در موسیقی یا علاقه های سبک زندگی) واقعاً اهمیت چندانی نخواهد داشت.

به عنوان مثال مردی را در نظر بگیرید که عاشق فوتبال است اما خانمی که با آن در ارتباط است علاقه چندانی به فوتبال ندارد. در صورتی که مرحله اول یعنی جذب شدن را با موفقیت پشت سر گذاشته باشند، این موضوع نمی تواند عاملی برای قطع ارتباط آن ها باشد و فقط نوعی اختلاف سلیقه است. در این شرایط لازم نیست زن به یک فرد طرفدار فوتبال تبدیل شود ، اما می تواند حداقل علاقه او را به فوتبال بپذیرد و او را درک کند ، قطعا این چیزی است که این مرد را خوشحال خواهد کرد.

زن ها از چه نوع مردی خوششان نمی آید؟

انواعی از مردان که بیشتر زنان علاقه ای به ارتباط با آن ها ندارند، عبارتند از:

 • مردهای بیش از حد خوب و مودب
 • مردهای عصبی یا خجالتی
 • مردهای فاقد هدف و جهت در زندگی
 • مردهای فاقد شخصیت و جذبه
 • مردهای بسیار متکبر یا خودخواه
 • فاقد ویژگی های مرد آلفا

در اصل، برای موفقیت در ارتباط با یک زن علاوه بر اینکه باید در نوع خود فرد خوبی باشید، بلکه باید چندین توپ هم داشته باشید. منظور ما از توپ این است که باید اعتماد به نفس داشته باشید ، در صورت لزوم بتوانید اطمینان بخش باشید و برای مقابله با هرگونه چالشی که زندگی برای شما به وجود می آورد از قدرت عاطفی برخوردار باشید. اکثریت زنان در این دنیا فقط مرد خوبی می خواهند که توپ کافی برای مقابله با چالش های زندگی داشته باشد.

اگر یک زن این احساس را در مورد شما داشته باشد، به طور طبیعی به شما جذب خواهد شد و خواهید دید که مکالمه شما با او منجر به یک رابطه خوب و سپس عشق خواهد شد.

تقریباً به همین سادگی است. هنگامی که بتوانید از این طریق زنان را جذب کنید ، خواهید فهمید که شما واقعاً همان مردی هستید که زنان دوست دارند.

با این حال ، دلیل اینکه در گذشته به نتیجه خوبی در جذب زنان نرسیدید این بود که شما به سادگی فاقد توانایی واقعی جذب زنان در هنگام صحبت با آنها بودید.


نظر خود را بیان کنید