تعبیر خواب اجاق

دیدن اجاق در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن اجاق در خواب چیست؟

اجاق Stove

ديدن اجاق یا تون در خواب نيکو است بخصوص اگر مشتعل کننده آتش باشيم و تون يا اجاق خاموشي را با زدن اولين کبريت و نهادن نخستين شعله بيافروزيم. ديدن و افروختن تون يا اجاق در خواب براي دختران و پسران جوان بسيار خوبتر است زيرا نويد آغاز يک زندگي شيرين خانوادگي و يا يک کسب و پيشه پردرآمد است. براي زن خانواده افروختن اجاق يا تون گوياي اين است که با تدبير و خرد روال کار خانواده را بر مسير درستي مي افکند و همه امور را عاقلانه سامان مي دهد. تون حمام، تون دکان نانوائي و اجاق خانه، حتي فر گاز که در اکثر خانه ها يافت مي شود يکي است چون نوع آن هيچ تفاوتي ايجاد نمي کند بل که وجودش اهميت دارد و نحوه برخورد با آن . اگر در خواب ببينيم تون يا اجاق خاموشي داريم اين را به ما مي گويد که کاري هست و ما مي توانيم آن کار را انجام دهيم و گرمي به وجود آوريم و سردي ها را از بين ببريم و چنانچه در خواب ببينيم که آن را روشن مي کنيم خواب ما نويد مي دهد که در آينده نزديک کاري بزرگ انجام مي دهيم که روشنائي چشم و گرمي دل مي آورد و موجب سرور و شادي مي شود. تون و اجاق بيشتر در خواب هاي ما به خانواده بر مي گردد بخصوص اگر بيننده خواب زن باشد. چنانچه مردي اين خواب را ببيند که خانواده اي با خصوصيات شناخته شده نداشته باشد خواب او مي گويد که وجودش سبب گرمي و روشني کانون خانواده ديگري مي شود. معبران نوشته اند که اجاق، زاد و ولد فرزندان خانواده است و چنانچه کسي ببيند اجاق خانه اش روشن است فرزنداني صالح و برومند خواهد داشت و نوه هائي سالم و خوب خواهد يافت. به هر حال ديدن اجاق در خواب نيکو است و افروختن آن به هر نيتي که باشد بهتر است.

تعبیر خواب «اجاق» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «اجاق» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

10 دیدگاه

 1. باسلام
  من خواب ديدم كه زير بارون بودم و خيلى سرد و خيس بود تنم كه در يه خونه رو زدم و داخل خونه يه بخارى بود كه پشت بخارى نشستم تا گرم بشم
  ممنون ميشم بهم بگيد تعبيرش چى ميشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب اجاق امده است که بسیار خیراست و نشان از تحرکی بسیار مفید در اینده ی شما دارد و در این خواب هم برای شما به این صورت خواهد بود که در اینده ای نه چندان دور اگر وضعیت خوبی در حال حاضر ندارید بسیار تغییر خواهد کرد و به سمت خیر خواهد رفت.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام خواب دیدم تو اتاق یه نفر بخاری که روشن بود را داره جابجا میکنه بهش گفتم چیکار میکنی خیلی داغه ممکنه بیفته سرم و من بس.زم در همین حالت که بهش تذکر میدادم مواظب باش بیدار شدم نوع بخاری هم از نوع بخاریهای موجود در مرغداری بود

  • با سلام بنده خواب متفاوت تری دیدم. خواب دیدم اخاق گازی توی مکانی که نمیشناختم روشن هست و روش از یک منبع اب بزرکی گه بالای اجاق گاز بود اب نشتی میکرد و میچکید روی اجاق و بخار میشد منم ترسیدم و پیش پدرم رفتم ایشون رو با خواهر کوچیکم به مکان اجاق بردم تا منبع اب رو درست کنن اما تا رسیدم منبع اب روی سرم ریخت و کل بدنم سوخت یه بخشی از اب داغ هم روی خواهرم ریخت اما روی من خیلی ریخت از شدت سوختن و دردش هم از خواب پریدم. دقیقا تابیرش رو نمیفهمم متاسفانه!

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    در تعبیر این خواب امده است که به این معنی می تواند باشد که شما در اینده ای نه چندان دور موقعنی خواهید داشت که در ان برای شما موقعیتی خیر وجود داردکه توان برتری را خواهید داشت و به واسطه ی آن خواهید توانست که از این موقعیت استفاده کنید و به جایی برسید و اما باید بسیار مراقب باشید که در ادامه این موضوع برای شما مشکلی پیش نیاید که سبب شود شما به بلایی دچار شوید و از این رو حتما در انتخاب های خود دقت کنید که خیر را از شر تمییز دهید.
    سربلند و پیروز باشید

 3. من خواب دیدم بخاری مغازه رو آوردیم اناق بچه ها اومدم تشک بزارم بالای تخت شعله بخاری قسمتی از تشکمون رو سوزوند ولی آتیش نگرفت فقط یه قسمتیش سوخته بود زیاد ناراحت نشدم تو خواب ولی تعبیرش برام مهمه میشه برام تعبیر کنید

 4. ‌با سلام _ خواب دیدم مادرم که 6 سال است به رحمت خدا رفته اند سه تا کارتن بزرگ برام آوردن درب دو تاش رو باز کردن دو تا بخاری بسیار زیبا بهم دادن و مشغول باز کردن سومین کارتن شدن. در ضمن گفتن بقیه چیزها را هم دادم دست برادرت و خانمش الان برات میارن.
  از خواب بیدار شدم یک ساعت به اذان صبح مانده بود.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن بخاری در خواب نشانه به وقوع پیوستن وقایع مهم و خوشایند است. البته نوع و نحوه دیدن بخاری در رویا به همراه بقیه اجزای خواب در تعبیر آن بسیار تأثیر گذار است. دیدن یا استفاده بخاری در خواب بیانگر گرما ، پرورش و راحتی است. ممکن است به این معنی باشد که شما احساسات خود را باز می گذارید و به خودتان اجازه می دهید که عشق بورزید و دیگران به شما عشق بورزند.
   و بسیار نیک است این خواب بر شما
   سربلند و پیروز باشید .

 5. سلام
  خواب ديدم خونه ما اجاق قرار دارد كه روشن است و اتش از آن مي ريزد و طفل ام بدن اش ميسوزد بسيار كم
  چه تعبير دارد؟؟

 6. منصوره در

  خواب دیدم اشپزخونه ام تمیزشده سه تا اجاق گاز خاموش توی اشپزخونه ام هست

نظر خود را بیان کنید