تعبیر خواب اجاق گاز

دیدن اجاق گاز در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن اجاق گاز در خواب چیست؟

روشن کردن اجاق در خواب

دیدن اجاق یا بخاری در خواب نیکو است بخصوص اگر مشتعل کننده آتش باشیم و بخاری یا اجاق خاموشی را با زدن اولین کبریت و نهادن نخستین شعله بیافروزیم.

دیدن و افروختن بخاری یا اجاق در خواب برای دختران و پسران جوان بسیار خوبتر است زیرا نوید آغاز یک زندگی شیرین خانوادگی و یا یک کسب و پیشه پردرآمد است.

برای زن خانواده افروختن اجاق یا بخاری گویای این است که با تدبیر و خرد روال کار خانواده را بر مسیر درستی می افکند و همه امور را عاقلانه سامان می دهد.

تون حمام، تنور دکان نانوائی و اجاق خانه، حتی فر گاز که در اکثر خانه ها یافت می شود یکی است چون نوع آن هیچ تفاوتی ایجاد نمی کند بل که وجودش اهمیت دارد و نحوه برخورد با آن.

اگر در خواب ببینیم بخاری یا اجاق خاموشی داریم این را به ما می گوید که کاری هست و ما می توانیم آن کار را انجام دهیم و گرمی به وجود آوریم و سردی ها را از بین ببریم و چنانچه در خواب ببینیم که آن را روشن می کنیم خواب ما نوید می دهد که در آینده نزدیک کاری بزرگ انجام می دهیم که روشنایی چشم و گرمی دل می آورد و موجب سرور و شادی می شود.

بخاری و اجاق بیشتر در خواب های ما به خانواده بر می گردد بخصوص اگر بیننده خواب زن باشد.

چنانچه مردی این خواب را ببیند که خانواده ای با خصوصیات شناخته شده نداشته باشد خواب او می گوید که وجودش سبب گرمی و روشنی کانون خانواده دیگری می شود.

معبران نوشته اند که اجاق، زاد و ولد فرزندان خانواده است و چنانچه کسی ببیند اجاق خانه اش روشن است فرزندانی صالح و برومند خواهد داشت و نوه هائی سالم و خوب خواهد یافت. به هر حال دیدن اجاق در خواب نیکو است و افروختن آن به هر نیتی که باشد بهتر است.


خواب های مرتبط با بخاری


☺ تعبیر خواب «اجاق گاز» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «اجاق گاز» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


18 دیدگاه

 1. الی

  سلام،من خواب دیدم مهمان داریم،بعد تصمیم گرفتیم بامهمانها به اتاق پدربزرگ ومادربزرگم که چندساله مردن ولی توخواب زنده بودن برویم،من زودتررفتم و درچراغ نفتیشان نفت ریختم وروشن کردم،بعد مقداری پسته خام دراتاقشان بود گذاشتم جلوی مهملنهل،بعدمادربزرگم درخاست مرد برایش چای بریزم ریختم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب هم برای ایشان و هم برای شما ممکن است به نشانه ی خیر باشد و بدایند که حتما برای آن ها خیراتی دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. فاطیما

  من خواب دیدم ک اشپزخانه بوی گاز بود رفتم ک ببندم گازو یک چوب کبریت کنار گاز بود ک روشن بود یه دفعه هوف کرد قسمت چپ گردن و زیر گردنم با یکم از موهام سوخت .ولی قرمز شده بود فقط یکم .زود خاموش کردم گازو .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که برای شما خیری در راه است اما باید بسیار در استفاده از ان اگاه باشید که سبب اتفاق بدی برای شما نشود و از این رو بسیار نیست به داشته های خودتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. آمنه

  سلام خواب دیدم زن همسایه مون یک لیوان شیرسرد بهم دادنوشیدم،درادامه ی خواب همین زن همسایه ازمن خواست اجاق گازم رابهش بفروشم منم به قیمت چهل هزار تومان اجاقم رابهش فروختم لطف کنیدبگیدتعبیرش چیه مممون میشم بی صبرانه منتظرجوابم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اجاق گاز در خواب های ما نشانه ای خوب است اما فروختتن ان در خواب خیر نیست و از این رو باید بسیار نسبت به تصمیم های اینده خود اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. ایمان

  سلام
  بنده درخواب دیدم که اجاق گازرو روشن کردم یافک کنم روشن بود ساق پام رو روی اون گذاشتم تاهم ازاین طریق پیرایش پا کرده باشم بعدپامو برداشتم ولی اصلا نسوختم و داغی آتیش رو حس نکردم پام هم قرمز یاچیزی نشد دیگه یادم نیس اتیش روخاموش کردم یانه
  فقط این روبهجهت مطلع شدن شماعرض کنم که راجت خوابوتعبیرکنید من درشرف ازدواج هستم میخوام بدونم تعبیراین خواب چیه فردا نتیجه ازپایش درمیاد بی صبرانه منتظرتعبیرهستم باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما می تواند خیری امده باشد و به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده ای نه چندان دور اصلاحی در وضع خود حاصل خواهید کرد و این با تعبیر خواب اجاق هم در ارتباط است که اجاق روشن برای مرد درخواب خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 5. كوثر

  باسلام
  من خواب ديدم كه زير بارون بودم و خيلى سرد و خيس بود تنم كه در يه خونه رو زدم و داخل خونه يه بخارى بود كه پشت بخارى نشستم تا گرم بشم
  ممنون ميشم بهم بگيد تعبيرش چى ميشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب اجاق امده است که بسیار خیراست و نشان از تحرکی بسیار مفید در اینده ی شما دارد و در این خواب هم برای شما به این صورت خواهد بود که در اینده ای نه چندان دور اگر وضعیت خوبی در حال حاضر ندارید بسیار تغییر خواهد کرد و به سمت خیر خواهد رفت.
   سربلند و پیروز باشید

 6. هاشم

  سلام خواب دیدم تو اتاق یه نفر بخاری که روشن بود را داره جابجا میکنه بهش گفتم چیکار میکنی خیلی داغه ممکنه بیفته سرم و من بس.زم در همین حالت که بهش تذکر میدادم مواظب باش بیدار شدم نوع بخاری هم از نوع بخاریهای موجود در مرغداری بود

  • N.Sh

   با سلام بنده خواب متفاوت تری دیدم. خواب دیدم اخاق گازی توی مکانی که نمیشناختم روشن هست و روش از یک منبع اب بزرکی گه بالای اجاق گاز بود اب نشتی میکرد و میچکید روی اجاق و بخار میشد منم ترسیدم و پیش پدرم رفتم ایشون رو با خواهر کوچیکم به مکان اجاق بردم تا منبع اب رو درست کنن اما تا رسیدم منبع اب روی سرم ریخت و کل بدنم سوخت یه بخشی از اب داغ هم روی خواهرم ریخت اما روی من خیلی ریخت از شدت سوختن و دردش هم از خواب پریدم. دقیقا تابیرش رو نمیفهمم متاسفانه!

   • یاسین صداقت

    با سلام
    در تعبیر این خواب امده است که به این معنی می تواند باشد که شما در اینده ای نه چندان دور موقعنی خواهید داشت که در ان برای شما موقعیتی خیر وجود داردکه توان برتری را خواهید داشت و به واسطه ی آن خواهید توانست که از این موقعیت استفاده کنید و به جایی برسید و اما باید بسیار مراقب باشید که در ادامه این موضوع برای شما مشکلی پیش نیاید که سبب شود شما به بلایی دچار شوید و از این رو حتما در انتخاب های خود دقت کنید که خیر را از شر تمییز دهید.
    سربلند و پیروز باشید

 7. ن.ز

  من خواب دیدم بخاری مغازه رو آوردیم اناق بچه ها اومدم تشک بزارم بالای تخت شعله بخاری قسمتی از تشکمون رو سوزوند ولی آتیش نگرفت فقط یه قسمتیش سوخته بود زیاد ناراحت نشدم تو خواب ولی تعبیرش برام مهمه میشه برام تعبیر کنید

 8. لیلا

  ‌با سلام _ خواب دیدم مادرم که 6 سال است به رحمت خدا رفته اند سه تا کارتن بزرگ برام آوردن درب دو تاش رو باز کردن دو تا بخاری بسیار زیبا بهم دادن و مشغول باز کردن سومین کارتن شدن. در ضمن گفتن بقیه چیزها را هم دادم دست برادرت و خانمش الان برات میارن.
  از خواب بیدار شدم یک ساعت به اذان صبح مانده بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن بخاری در خواب نشانه به وقوع پیوستن وقایع مهم و خوشایند است. البته نوع و نحوه دیدن بخاری در رویا به همراه بقیه اجزای خواب در تعبیر آن بسیار تأثیر گذار است. دیدن یا استفاده بخاری در خواب بیانگر گرما ، پرورش و راحتی است. ممکن است به این معنی باشد که شما احساسات خود را باز می گذارید و به خودتان اجازه می دهید که عشق بورزید و دیگران به شما عشق بورزند.
   و بسیار نیک است این خواب بر شما
   سربلند و پیروز باشید .

 9. sadia

  سلام
  خواب ديدم خونه ما اجاق قرار دارد كه روشن است و اتش از آن مي ريزد و طفل ام بدن اش ميسوزد بسيار كم
  چه تعبير دارد؟؟

 10. منصوره

  خواب دیدم اشپزخونه ام تمیزشده سه تا اجاق گاز خاموش توی اشپزخونه ام هست

نظر خود را بیان کنید