تعبیر خواب جغد

دیدن جغد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جغد در خواب چیست؟

تعبیر دیدن جغد در خواب

برخی از معبران نوشته اند بوم و جغد در خواب دزد است و دسته ای دیگر نوشته اند جغد انسانی است خبیث.

اگر در خواب دیدید که جغدی بر دیوار یا بام خانه نشسته یا روی تیر چراغ نشسته و به پنجره اتاق شما می نگرد خواب شما وجود انسانی خبیث را آگهی می دهد که دیده به شما دارد.

اگر به جغد غذا و طعمه دادید با بدخواه دوست می شوید.

اگر جغدی در حال پرواز از هوا آمد و بر بام خانه شما نشست خبری می شنوید که ممکن است دروغ باشد و اگر راست باشد شما را غمگین می کند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پرنده

☺ تعبیر خواب «جغد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جغد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


24 دیدگاه

 1. محمدعلی

  با سلام من در خواب دیدم وارد قبرستان شدم اما دو جغد یکی سفید و یکی خاکستری هی منتظر منن تا یه کاری بکنم میشه بگین تعبیرش چی میشه درضم در اخر جغده خاکسری چشممو کور کرد ؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب نمی تواند برای شما خیر باشد و از این رو حتما صدقه بدهید که انشالله قضا و بلا از شما دور شود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. یاسین صداقت

  با سلام
  این خواب برای شما به این صورت قابل تعبیر است که ممکن است کسانی که تعداد آن ها با تعداد جغدهایی که در خواب دیده اید برابر باشد وجود داشته باشد که صلاح شما را نخواهند و قصد بدنیتی در زندگی شما داشته باشند.
  سربلند و پیروز باشید.

 3. سحر

  سلام من خواب دیدم که جغدی روی درخت نشسته جغد کور بود و ناامید بود از اینکه پرواز کنه بخاطرع کور بودنش پروازشو غیر ممکن میدونست
  اما یه کسی به جغد گفت پرواز کن و ناامید نباش منم با جغد حرف زدمو بهش امید دادم جغدم سعی کرد پرواز کنه
  پروازم کرد رفت تو اسموناا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما به این صورت می تواند دارای تعبیر باشد که در اینده کسی و یا چیزی ممکن است دشمنی خبیث را بر علیه شما بشوراند.
   از همین رو حتما صدقه دهید و نسبت به اطرافیانتان بسیار حساس باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. ناشناس

  سلام من خواب دیدم با همسرم و فرزندم در جاده بیابانی میرفتیم مه یک جفد بسیار زیبا و بزرگ به رنگ خاکستری و سفید دیدم همسرم پیاده شد و با چوب جغد را اینقدر زد که تمام پر های جغد ریخت و تبدیل به یک جوجه کوچک شد و از ترسش بچه جغده اومد تو ماشین نمیدونست کجا فرار کنه و اومد سمت من و دخترم من یک ملحفه بزرگ روی سر خودم و دخترم کشیدم که نتونه به ما حمله کنه و من به شوهرم میگفتم این جغد نیست جن بود نباید میزدیش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از ان دارد که شما به واسطه ی همسرتان شخصی خبیث را از خود دور خواهید کرد اما باید بدانید که ایشان با توجه به خبث طینت خود ممکن است باز هم برای شما سبب دردسر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 5. حامد

  با سلام..من خواب دیدم به تخت جمشید رفتم با چند نفر از اعضای خانواده و فامیل(اصلا نمیدانم چرا آنجا من کلا نه چیزی ازین محل شنیدم تازگیا و نه رفتم چندین ساله) بعد همینطور که قدم میزدیم آنجا پر از جغد های کوچک و بزرگ در گوشه کنارش بود(در روز روشن) که همگی بالهارا باز نگه داشته بودند و بی حرکت نشسته بودند

  به ناگاه در محلی زمین متزلزل بود و من و دو نفر دیگر افتادیم یک طبقه پایین تر، آنجا جغد های بسیاری (به شکل کوچک تر) به قدری بی شمار بودند روی زمین لابه لای خار و خاشاک که به سختی میشد راه رفت و پا روی آنها نگذاشت(به سختی عبور کردم) ولی هیچکدام آزاری نمیرساندند و نگاهی به من نمیکردند…بعد خواب به اتمام رسید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر نیست و می تواند نشان از ان باشد که خدای ناکرده در اینده افرادی خبیث که در زندگی شما به شما نزدیک شده اند سبب تنزل جایگاه شما شوند و از این رو باید سعی بر آن کنید که خدای ناکرده این موضوع برای شما پیش نیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. پوریا

  سلام من خواب مار زیاد میبینم ولی این دفعه خواب دیدم که یک جغد یک مار کبری را شکار کرده بود و بالای سر در حال پرواز بود میخوام بدونم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خوب است و نشان از ان دارد که کسانی که به اشتباه در اطراف خود جمع کرده اید با هم درگیر خواهند شد که شما نباید به آن وارد شوید و بدانید که ان ها برا شما خیر ندارند.
   سربلند و پیروز باشید

 7. محمد اکرمی

  حمله جغد به انسان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که فردی خبیث و بد نیت به شما وارد خواهد شد و اگر در خواب آسیب رسانده است در بیداری هم بر این تعبیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. ر

  سلام خوابهایی که نزدیک بیداری میبینیم هم تعبیر دارن؟
  من خواب دیدم جغد سفیدی خودش اومد روی شونه من نشست البته بی آزار بود وبچه هم بود یعنی جغد بالغ نبود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب جغد آمده است که نشان بر فردی دزد و خبیث دارد و اینکه نشان بر خوبی نیست و اگر خبری بشنوید دروغ باشد و اگر راست بود غمگین شوید. و اینکه احتمالا با فردی که ذات خوبی ندارد دوست خواهید شد پس مراقب باشید. صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید.

 9. زهره

  سلام
  من درخواب دیدم دو چوب حدود یک متری مانند شاخه به دیوار داخل سالن خونمون وصله و روی آن پرنده های کنار هم که تقریبا مثل مرغو خروس درهمان اندازه یا کمی کوچکتر بودن قرار داشتن که زیاد به نوع پرنده دقت نداشتم فقط می دونستم پرنده اند که به ناگاه یک بچه جغد کوچک از روی آن پرید به روی تختم که من وهمسرم دراز کشیده بودیم وبین ما قرارگرفت که من ناگهان داد زده واز روی تخت فرار کردم که باصدای دادم از خواب خودم بیدار شدم.
  اگر تعبیر ان را بفرمایید ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به این تعبیر ممکن است باشد که شما در اینده ی نه چندان دور از بین چیز هایی که برای شما خیر دارند دروغی از شخصی خواهید شنید که ممکن است سبب تصمیم اشتباه برای شما بشود و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده این موضوع سبب نشود که شما ضرری متحمل شوید و بدانید که خیر شما در ان چیزی است که با منطق تصمیم گرفته شود.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 10. علی

  سلام من دیدم سر چشمه ای هستم در حیاط خونمون دارم گوشتو دلو جیگر خورد میکنم که جغد و یه موش اومدن دورم موش دل و جیگرو برداشت ولی جغد دور گوشت میچرخید از موش جیگرو گرفتم ولی دلو برد

 11. سارا

  سلام من خواب دیدم توی حیاط خونمون ایستادم و دوتا پرنده بزرگ تو اسمون پرواز میکنن نمیدونم چرا دلم به حالشون سوخت انگار از یه جایی فراری بودن یکی از پرنده ها داشت میومد پایین که دیدم یه جغده هر چی پایین تر میومد بز گتر و ترسناک تر میشد مثل عقاب پنجه هاش رو باز کرده بود ومن ترسیدم رفتم داخل خونه بچه همسایمون اون یکی در رو باز کرد پای اونو گرفت من رفتم نزدیک دیدم که این با ما کاری نداره داشتم بچه رو قانع میکردم که ولش کنه دیدم توی دستم یه لونه با چند تا تخم که خیلی داغ بود و دستم مییوخت افتاد فهمیدم که جغد مادره و اومده بود تخماشو روی درخت حیاطمون بزاره لطفا تعبیرش رو برام بزارین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اینگونه معنی میشود که اگر جغدی از هوا آمد و بر بام خانه شما نشست خبري مي شنويد که ممکن است دروغ باشد و اگر راست باشد شما را غمگين مي کند.برای ارامشتان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 12. ,….

  من خواب دیدم در اتاق عروس و داماد تازه ای (در اتاق عروسی عمویم) جغدی را گذاشتم و در را رویش قفل کردم و وقتی برگشتم دیدم ان جغد پرهایش ریخته و فقط استخوان هایش مانده و مرده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   جغد در خواب دزد است و دسته اي ديگر نوشته اند جغد انساني است خبيث
   اگر در خواب ديديد که جغدی بر ديوار يا بام خانه نشسته يا روي تير چراغ نشسته و به پنجره اتاق شما مي نگرد خواب شما وجود انساني خبيث را آگهي مي دهد که ديده به شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید .

 13. علی آراسته شورابی

  من دوجغد را درحال جفت گیری دیدم

 14. محمد

  سلام من خواب دیدم که جغدی را در حال پرواز از میان معبری که می‌رفت با دستان خالی گرفتم

نظر خود را بیان کنید