تعبیر خواب جغد

دیدن جغد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن جغد در خواب چیست؟

تعبیر دیدن جغد در خواب

برخی از معبران نوشته اند بوم و جغد در خواب دزد است و دسته ای دیگر نوشته اند جغد انسانی است خبیث.

اگر در خواب دیدید که جغدی بر دیوار یا بام خانه نشسته یا روی تیر چراغ نشسته و به پنجره اتاق شما می نگرد خواب شما وجود انسانی خبیث را آگهی می دهد که دیده به شما دارد.

اگر به جغد غذا و طعمه دادید با بدخواه دوست می شوید.

اگر جغدی در حال پرواز از هوا آمد و بر بام خانه شما نشست خبری می شنوید که ممکن است دروغ باشد و اگر راست باشد شما را غمگین می کند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پرنده

تعبیر خواب «جغد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جغد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

9 دیدگاه

 1. سلام
  من درخواب دیدم دو چوب حدود یک متری مانند شاخه به دیوار داخل سالن خونمون وصله و روی آن پرنده های کنار هم که تقریبا مثل مرغو خروس درهمان اندازه یا کمی کوچکتر بودن قرار داشتن که زیاد به نوع پرنده دقت نداشتم فقط می دونستم پرنده اند که به ناگاه یک بچه جغد کوچک از روی آن پرید به روی تختم که من وهمسرم دراز کشیده بودیم وبین ما قرارگرفت که من ناگهان داد زده واز روی تخت فرار کردم که باصدای دادم از خواب خودم بیدار شدم.
  اگر تعبیر ان را بفرمایید ممنون میشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به این تعبیر ممکن است باشد که شما در اینده ی نه چندان دور از بین چیز هایی که برای شما خیر دارند دروغی از شخصی خواهید شنید که ممکن است سبب تصمیم اشتباه برای شما بشود و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده این موضوع سبب نشود که شما ضرری متحمل شوید و بدانید که خیر شما در ان چیزی است که با منطق تصمیم گرفته شود.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام من دیدم سر چشمه ای هستم در حیاط خونمون دارم گوشتو دلو جیگر خورد میکنم که جغد و یه موش اومدن دورم موش دل و جیگرو برداشت ولی جغد دور گوشت میچرخید از موش جیگرو گرفتم ولی دلو برد

 3. سلام من خواب دیدم توی حیاط خونمون ایستادم و دوتا پرنده بزرگ تو اسمون پرواز میکنن نمیدونم چرا دلم به حالشون سوخت انگار از یه جایی فراری بودن یکی از پرنده ها داشت میومد پایین که دیدم یه جغده هر چی پایین تر میومد بز گتر و ترسناک تر میشد مثل عقاب پنجه هاش رو باز کرده بود ومن ترسیدم رفتم داخل خونه بچه همسایمون اون یکی در رو باز کرد پای اونو گرفت من رفتم نزدیک دیدم که این با ما کاری نداره داشتم بچه رو قانع میکردم که ولش کنه دیدم توی دستم یه لونه با چند تا تخم که خیلی داغ بود و دستم مییوخت افتاد فهمیدم که جغد مادره و اومده بود تخماشو روی درخت حیاطمون بزاره لطفا تعبیرش رو برام بزارین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما اینگونه معنی میشود که اگر جغدی از هوا آمد و بر بام خانه شما نشست خبري مي شنويد که ممکن است دروغ باشد و اگر راست باشد شما را غمگين مي کند.برای ارامشتان صدقه بدهید .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. من خواب دیدم در اتاق عروس و داماد تازه ای (در اتاق عروسی عمویم) جغدی را گذاشتم و در را رویش قفل کردم و وقتی برگشتم دیدم ان جغد پرهایش ریخته و فقط استخوان هایش مانده و مرده بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   جغد در خواب دزد است و دسته اي ديگر نوشته اند جغد انساني است خبيث
   اگر در خواب ديديد که جغدی بر ديوار يا بام خانه نشسته يا روي تير چراغ نشسته و به پنجره اتاق شما مي نگرد خواب شما وجود انساني خبيث را آگهي مي دهد که ديده به شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید .

 5. سلام من خواب دیدم که جغدی را در حال پرواز از میان معبری که می‌رفت با دستان خالی گرفتم

نظر خود را بیان کنید