تعبیر خواب مردن نزدیکان

دیدن مردن نزدیکان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مردن نزدیکان در خواب چیست؟

تعبیر خواب مردن نزدیکان امام صادق

بسیاری از مردم علاقمند به تعبیر خواب‌هایی هستند که می‌بینند. برخی خواب ها همراه با شادی است و برخی دیگر وقایع تلخی را به ما نشان می‌دهند. یکی از این خواب‌ها مرگ عزیزان است که برای بسیاری از ما پیش آمده است. اما تعبیر خواب مردن نزدیکان چیست؟ ما در این مطلب از آلامتو نگاهی داریم به تعبیر چند تن از سرشناس‌ترین معبران اسلامی.

تعبیر خواب مردن نزدیکان

دیدن مرگ عزیزان در خواب برای همه ناخوشایند و همراه با نگرانی است. اگر خواب مرگ نزدیکان یا شرکت در مراسم خاکسپاری آنها را دیدید، شاید دچار احساس ناامیدی هستید. این ناامیدی می‌تواند هر دلیلی داشته باشد، از جمله مسائل عاطفی، از دست دادن موقعیت اجتماعی یا کاری. در واقع فردی که در خواب شما از دست رفته است، سمبلی از امید و انگیزه شما است که دیگر امیدی به دستیابی به آن ندارید.

تعبیر خواب مردن نزدیکان همیشه به معنای وقوع پیشامدهای ناگوار نیست. شما باید در شرایط روحی خود کنکاش کنید و با در نظر اوضاع و احوال زندگی خود علل آن را پیدا کنید. گاهی آلام و ناراحتی‌های درونی یا مشکلاتی که با دیگران دارید دلیل این خواب است. این خواب از شما می‌خواهد تا با تغییر شرایط به شکل مثبت، در جهت بهبود حال روحی خود اقدام کنید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مرده – دیدن خواب جنازه در قبر یا خانه چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب مردن نزدیکان

تعبیر خواب مردن نزدیکان امام صادق

روایتی از امام صادق وجود دارد که ایشان در آن خواب مردن نزدیکان را تعبیر کرده اند. شخصی به محضر امام صادق (ع) رفت، امام او را که مضطرب و نگران بود به آرامش دعوت کرد. پیش از آنکه آن فرد سخنی بگوید امام فرمودند تو خواب دیده‌ای که یکی از نزدیکان خود را از دست دادی و به این علت ناراحتی. اما بدان که از همین شخص در آینده‌ای نه چندان دور نفعی به شما خواهد رسید که باعث خوشحالیتان خواهد شد. و هم اینکه او عمر با برکت و بلندتری خواهد داشت و از بسیاری ترس‌ها برای همیشه در امان خواهد ماند.

تعبیر خواب مردن نزدیکان ابن سیرین

درتعبیر خواب مردن نزدیکان این سیرین می‌گوید: که اگر در خواب دیدید که خبر مرگ یکی از نزدیکان خود را شنیده‌اید، رابطه شما قویتر از قبل خواهد شد و اتحادی بین آنها شکل می‌گیرد.

همچنین بخوانید: تعبیر دیدن تابوت در خواب چیست؟

تعبیر خواب مردن مادر و پدر

با وجود اینکه بسیاری از افراد گمان می‌کنند تعبیر خواب فوت مادر می‌تواند ناگوار باشد، اما بسیاری از معبران بزرگ آن را به طول عمر و برکت تعبیر کرده اند.

در این مورد ابن سیرین می‌گوید: دیدن مرگ مادر در خواب نشان از طول عمر او و افزایش برکت برای اهل منزل است.

ابراهیم کرمانی نیز در این مورد می‌گوید: تعبیر فوت مادر به افزایش رزق و روزی در زندگی تعبیر می‌شود.

جابر بن مغربی هم نظر مشابهی دارد. او می‌گوید: دیدن خواب مردن مادر به معنای طول عمر بیننده خواب است و دیدن مرگ افراد زنده به سلامتی و عمر بیشتر آنها تعبیر می‌شود.

برخی از معبران سایر کشورها دیدن مرگ مادر را شروع روزهای سخت و مملو از درد و رنج تعبیر می‌کنند. به این معنی که شما مجبور به انجام کارهای سخت خواهید شد. همچنین ممکن است خبر از شکست، ناکامی و ناامیدی در آینده باشد.

در مورد تعبیر خواب مردن پدر این سیرین اینطور گفته است: دیدن مرگ پدر درخواب به رحمت و برکت تعبیر می‌شود. دیدن مرگ پدر در خواب از آمرزش گناهان آنها خبر می‌دهد و همچنین نشان برکت در زندگی آنهاست.

تعابیر دیگری نیز از ابن سیرین آمده است که می‌گوید اگر فرد بیماری ببیند که پدرش از دنیا رفته است، نشان دهنده نجات از بیماری و شفای او خواهد بود.

اما تعبیر خواب مردن پدر برای یک دختر مجرد به شکل دیگری آمده است. این خواب می‌تواند به معنای پایان تبعیت او از پدر باشد و ممکن است دختر به زودی ازدواج کند. دیدن خواب مردن پدر برای یک دختر مجرد می‌تواند معانی دیگر هم داشته باشد. از جمله اینکه از لحاظ سطح اجتماعی یا شغلی ارتقاء یابد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب وصیت نامه | نوشتن وصیت نامه در خواب | دیدن وصیت نامه مرده چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب مردن مادربزرگ

تعبیر خواب مردن مادربزرگ از زبان ابن سیرین: اگر فردی در خواب ببیند که مادربزرگ او از دنیا رفته است و به خاکسپاری او می‌رود، به این معنی است که عمر خودش (یعنی بیننده خواب) بیشتر می‌شود. اگر ببینید مادربزرگت کشته شده است، به این معناست که گمراه می‌شوی.

در جای دیگر از این سیرین آمده است که تعبیر خواب مرگ مادربزرگ نشانه رنج بیننده بخاطر کم پولی است.  اگر شخصی در خواب خبر مرگ مادربزرگ خود را بشنود، نشانه اتفاقات بدی است که برای مدت طولانی باعث رنج او می‌شود.

خالد بن علی در تعبیر این خواب گفته است: اگر در خواب ببینی که مادر بزرگ تو مرده است، تلاش و کوشش تو کم می‌شود.

سخن آخر

در این مطلب به تعبیر خواب مردن نزدیکان پرداختیم، اما بدانید که دو نوع خواب داریم، رویای صادقه و خواب‌های کاذب. پس نمی‌توان به تعبیر همه خواب‌ها پرداخت و به آن اتکا کرد. خواب‌های کاذب تحت تاثیر اتفاقات روزانه زندگی است و بی اعتبارند و قابل تعبیر هم نیستند. اما دسته دیگر رویاهای صادقه هستند که اخباری از آینده و عالم بالا به انسان می‌دهند. این خواب قابل تعبیر هستند اما تنها به دست اهل فن.

☺ تعبیر خواب «مردن نزدیکان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مردن نزدیکان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


37 دیدگاه

 1. A. S

  با سلام و وقت بخیر
  بنده سومین باره که دارم یه خواب عجیب می بینم که در هر 3 خواب شخصی مهم مثل پدر مرده ام در خواب، اشاره به مکانی در خانه مان دارد. در خوابم این قضیه آنقدر برای پدرم مهم بود که از خود دروازه جهنم عبور کرد تا به من بگوید چیزی در خانه است. در خواب اولم به طناب اشاره شد، در خواب دومم ماهیت وسیله را درک نکردم و در خواب سومم به یک چکش اشاره شد. آیا نیازه با خانواده در میون بزارم؟ علاوه بر اینها اشخاص تکراری را در خواب می بینم که تا کنون در زندگی ام با آنها مواجه نشدم و همه آنها سعی می کنند به من در پیدا کردن شی مورد نظر کمک کنند

 2. امیدی

  تو خواب دیده شده مرده از تابوت دست بیرون میاورد. برای رد کردن از داخل خانه تابوت به درب گیر میکند . و مرده میگه‌من زنده ام و نمرده ام .

 3. مروه

  سلام
  من دیشب خواب دیدم که دختر دایی ام به خواهرم میگه اون میمیره بعد خواهرم میگه دختر دایی ام گفته تو میمیری و من گریه میکردم میشه تعبیر شو بگید

 4. مصطفی

  سلام.من یک مرد متاهل هستم،و خواب دیدم زنی متاهل مرده ،خواستم بدونم تعبیرش چیه؟

 5. علی

  خواب دیدم که من وخانواده یه غذایی خوردیم و بعد یه نفر بهمون گفت که فردا همتون میمیرید بعد اون روز که بیدار میشیم میبینیم فعلا زنده هستیم بعد در که باز میکنیم می‌بینیم یه مرد ریش و موی بلند لباس مشکلی با انگشتش اشاره میکنه سمت من یا مادرم و یهو از خواب پریدم
  ممنون میشم تعبیرش کنید

 6. Ala

  سلام من خواب دیم همه ی فامیلم مرده اند ومن خیلی گریه می کردم پسر عمویم باگوشی خود آنهارا می کشت وه به داخل تابوت می گزاشت در خواب دیدم یکی از آنها که مرده همیشه بهم زنگ می زد وباهام حرف می زدلطفا تعبیر این خواب رو می گید

 7. Zeinab

  سلام و نور.
  من خواب دیدم که یکی از جوان های فامیلمون از دنیا رفته و ما در مراسمش شرکت میکنیم. خیلی گریه میکردم و ناراحت بودم. کمی هم شاهد دعوا و بحث بزرگتر های فامیل بودم. این خواب تعبیر خاصی دارد؟

 8. نازنین

  سلام من متاهلم دیروز بعدازظهر بین ۳ونیم‌تا ۵ونیم خواب دیدم زنده ام بعد نمی‌دونم گفتن مردم ی همچین چیزی ،بعد رفتم پیش همسرم ترسیده بودم گریه میکردم اون منو نمی‌دید یهو ی سیاهی منو کشوند برد…خیلی یادم نمیاد خوابو ..خیلی استرس دارم لطفاً بگین تعبیرش چیه

 9. سپیده

  سلام من زنی متاهلم و خواب دیدم دخترم مرده و دوباره زنده شده

 10. Sulmaz

  سلام ممنون میشم جواب بدید من قبلا خواب دیدم پدر یکی از دوستانم فوت کرده یه مدت بعد همین اتفاق افتاد ،یه بار دیگم خواب دیدم یکی از اقواممون که یتیم هم بود تو حاله ای از نور دوتا از دندونای عقلش ریشه زد و از فکش زد بیرون یه مدت بعد اوشونم فوت کردن ،حالا خواب پدرمو تو یه حاله از نور دیدم که فوت کردن ،خیلی بی تابم تروخدا جوابمو بدید ممکنه اینم رویای صادقه باشه؟

 11. عاشق

  سلام
  من. خواب دیدم ۵ تا از پسرای فامیلمون فوت کرده و مادرش سر قبرشون داره گریه میکنه تعبیرش چی میتونه باشه؟

 12. فاطمه

  سلام من خواب دیدم مادرم داره قرآن لحظه مرگ میخونه منم یهو صداش کردم انگار نزاشتم بمیره .تعبیر این خواب چی میتونه باشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است برای ایشان بسیار خیر باشد و نشانی از ان باشد که طول عمری برای ایشان در نظر گرفته شده است که به همراه خیر خواهد بود/
   سربلند و یپروز باشید

 13. Z.h

  من خواب دیدم مادر و دو تا خواهرم و برادرم مردن
  دقیقا یادم که بعد مدرسه اومدم رسیدم سرکوچه
  بعد ی خورده عجیب بود نمی دونم خونه ی خودمون بود یا نه
  اما خونه خراب شده بود و پر خاک و سنگ مادرم و دو تا خواهرم و برادرم رو زمین بودن . پدرم سعی داشت بیدارشون کنه .
  و از اونجای که من وقتی زیاد میترسم زبونم بند میاد و بدنم میلرزه
  دیدمشون مخصوصا مادرم که صورتش سمت من بود

 14. نسیم

  سلام من یه دختر مجردم وخواب دیدم پدربزرگم فوت کرده ومامان و مامان‌بزرگم دارن آماده میشن برن سر قبرش اما من هر کاری میکنم نمیتونم برم بعد رفتن اونا از در حیاطمون میزنم بیرون میبینم پدربزرگم نشسته با مرد ها داره حرف می‌زنه( اینم بگم که پدربزرگم در واقعیت زنده هستن )میخواستم ببینم تعبیرش چيه ممنون میشم جواب بدین

 15. shams

  سلام
  من تقریبا دو شب میشود که مرگ یکی از افراد ناشناس را میبینم شب با بردارم به جایی سفر میکنیم میبینم که خانم درایور اتوبوس فوت میکنه و شب دوم هم خواب میبینم که برایم احوال مرگ یکی از افراد ناشناس را برایم میدهند اگر پاسخ بدهید ممنون میشم

 16. عاطفه

  خواب دیدم برادر کوچیکم مرده نمیدونم چرا و توسط کی ما خیلی عزادار بودیم و از بابام هم خبری نبود و اینکه باز یه خانواده ای ک نمیدونم کی بودن اومدن و با خنده تسلیت بهم گفتن و میخواستن مادرم و بکشن که اصن کشتن مادرم دلیل منطقی نداشت و از سر دروغ بود و موقعی ک میخاستن گلوشون ببرن من بغلش کردم و گریه کردم یچی بهم میگف ولی خیلی آروم میگف نمیدونم چی بود یادم نمیاد
  ببخشید این تعبیرش چیههه؟؟

 17. آ

  سلام دوست شوهرم خواب دیده بود وبه شوهرم گفته بود که خواب دیدم زنت داره بچه به دنیا میاره از ان طرف تو(شوهرم)هم میمیره میخواستم بدونم تعبیرش چیه من خودم حامله هم هستم

 18. آمنه

  سلام و خسته نباشید. من دیشب خوابی دیدم و وحشت زده و گریان بیدار شدم و ممنون میشم اگر تعبیرش رو بفرمایید. پدر همسرم حدودا ۹۷ سال دارن و در قید حیات هستند، خواب دیدم که ایشون فوت کردن و ما به منزل شون رفتیم که کارهای اولیه رو انجام بدیم و اقوام و خویشان شون هم اومدن. جنازه هنوز در اتاق منزل و روی صندلی بود و من رفتم ایشونو ببینم که گفتن بهتره نگاه نکنی ولی من رفتم جلوتر که صورت شونو ببینم که در همون لحظه ای که بهشون نگاه میکردم سرشونو حرکت دادن و زنده شدن. کم کم اقوام هم داشتن میرفتن و منم رفتم که کفشم رو بپوشم دم در حیاط که بدرقه کنم و اشتباهی داشتم یه کفش سفید میپوشیدم و در همون لحظه هم تعجب کردم که کفشم این نبوده، که همین موقع یه خانمی هم که در واقعیت نسبت به من کینه داره و منتظر فرصت برای بردن آبروی من هست، سر رسید و با صدای بلند و تمسخر، صاحب کفش رو صدا زد و گفت فلانی، بدو بیا که این میخواد کفش تو رو هم ببره. به حد زیادی در خواب ناراحت شدم و به اون فرد اعتراض کردم که این چه طرز حرف زدنه و یه سیلی هم به صورت اون فرد زدم و به هر حال همه فامیل متوجه و شاهد این بحث بودن و بعد خداحافظی کردند و رفتند و من برگشتم به داخل خانه و در خواب با شدت زیادی داشتم گریه میکردم از تهمت دزدی و توهینی که بهم شده. در واقعیت، من از این خانم خیلی میترسم چون بی ادب هست و همیشه به دنبال ایجاد مشکل برای دیگرانه و این اواخر هم دنبال فرصتی برای بردن آبروی منه و این خواب خیلی منو ترسوند، ممنون میشم اگر تعبیر خواب رو بفرمایید.

 19. آمنه

  سلام و وقت بخیر. من دیشب خوابی دیدم و وحشت زده و گریان بیدار شدم و ممنون میشم اگر تعبیرش رو بفرمایید. پدر همسرم حدودا ۹۷ سال دارن و در قید حیات هستند، خواب دیدم که ایشون فوت کردن و ما به منزل شون رفتیم که کارهای اولیه رو انجام بدیم و اقوام و خویشان شون هم اومدن. جنازه هنوز در اتاق منزل و روی صندلی بود و من رفتم ایشونو ببینم که گفتن بهتره نگاه نکنی ولی من رفتم جلوتر که صورت شونو ببینم که در همون لحظه ای که بهشون نگاه میکردم سرشونو حرکت دادن و زنده شدن. کم کم اقوام هم داشتن میرفتن و منم رفتم که کفشم رو بپوشم دم در حیاط که بدرقه کنم و اشتباهی داشتم یه کفش سفید میپوشیدم و در همون لحظه هم تعجب کردم که کفشم این نبوده، که همین موقع یه خانمی هم که در واقعیت نسبت به من کینه داره و منتظر فرصت برای بردن آبروی من هست، سر رسید و با صدای بلند و تمسخر، صاحب کفش رو صدا زد و گفت فلانی، بدو بیا که این میخواد کفش تو رو هم ببره. به حد زیادی در خواب ناراحت شدم و به اون فرد اعتراض کردم که این چه طرز حرف زدنه و یه سیلی هم به صورت اون فرد زدم و به هر حال همه فامیل متوجه و شاهد این بحث بودن و بعد خداحافظی کردند و رفتند و من برگشتم به داخل خانه و در خواب با شدت زیادی داشتم گریه میکردم از تهمت دزدی و توهینی که بهم شده. در واقعیت، من از این خانم خیلی میترسم چون بی ادب هست و همیشه به دنبال ایجاد مشکل برای دیگرانه و این اواخر هم دنبال فرصتی برای بردن آبروی منه و این خواب خیلی منو ترسوند، ممنون میشم اگر تعبیر خواب رو بفرمایید.

 20. هانیه همتی

  با‌سلام
  همسایه ما سرطان داره و حالش خوب نیست من شب بهش فکر می کردم خواب تو خواب دیدم میگن مرده تعربیش چیه؟
  با تشکر

 21. فاطمه

  سلام من خواب دیدم پدرم مادربزرگ مادری و خاله ام همگی مرده اند ممنون میشم تعبیرش بگید.

 22. جواد

  سلام
  طی سه شب مختلف بدون داشتن هیچ زمینه ای
  هر شب خواب یکی از فامیل را دیدم که مرده اند
  شب اول مادربزرگم
  شب دوم خبر مرگ شوهر خاله ام که دقیق و با جزییات بخاطر دارم که در تصادف کشته شده و کلی ناراحتی کردم
  شب سوم شخص دیگری از فامیل بود اما چیزی از شخص یادم نیست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن خواب مردن کسی می تواند نشان از طول عمر برای ایشان باشد اما شما با توجه به تکرار این خواب تعبیری به شکل دیگر می توانید داشته باشید که نشان از ترسی در ذهن شما باشد که چیزهایی را از دست دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. سینا

  سلام خواب اینطور بود : در خانه بچه گیهام همراه با خانوادم بودم که طوفان در رو باز کرد و ما سردرگم بودیم‌که زلزه آمد یه ترک ( به صورت برآمدگی ) بر اثر زلزه روی دیوار پدید آمد و همسایه ها ریختم بیرون تو همون لحظه برادرم خبر مرگ محمد و به ما داد که هم اسم پدرم بود ما با تعجب گفتیم‌که پدر زندس و او (برادرم) گفت که یه بچه بود و من یه بچه تو بقل مادرش دیدم که داش لالی میخواند من از خواب پریدم

 24. شیدا

  سلام خواب دیدم یکی از نزدیکان مرد ومراسم خاکسپاریش بود او مادری جوان بود و من هم بسیار ناراحت بودم و مثل بقیه گریه میکردم اما وقتی اورا به داخل قبر گذاشتند چشمانش باز بود و دلش نمیخواست برود و حتی زمانیکه خاک بر روی صورتش ریخته میشد چشمانی باز داشت .و وقتی کاملا با خاک پوشیده شد روحش به مدت یک روز دیگر بیرون از قبر بود .تا پس از مدتی ارام گرفت و به بدنش پیوست .مادر و‌‌ پدر او بسیار ناراحت بودند . و من برایش فاتحه میخواندم .

 25. سام نوریان

  سلام مادرم خواب پسرکوچکش رودیده وخواب قبرش وسنگ قبرش رادیدهخاستم تعبیرش روبدونم

 26. ساحل

  سلام من مرگ خواهربرادرراکشته ام رادیدم بعددنبالشان هسم میگم دروغه ولی تعدادی راعزادرا واماده برای عزاداری نشته اندمیبینم وخودم هم پشت درتلاش کشتن کسیک خونینن باچاقوایستاده درصددکشتنم باچاقو
  بازباربعدک بیدارمیشوم ومیخابم خاهرم رادرحالت بلندواندامی قامتی میبینم ک شبیه عبادت کردن ودعاهست ولی صدای مرانمیشنود فقط سرتکان میدهد

 27. نرگس رحیمی

  من خواب دیدم شوهر خالم فوت شده و همزمان شوهر عمم هم فوت شدن و دختر عمم به من رنگ زد وداشت گریه میکرد

 28. زهرا

  سلام وقت بخیر…من خواب دیدم ک خبر مرگ مادرم رو تلفنی از کسی شنیدم و خیلی تو خواب احساسات بد و تلخی رو تجربه کردم جوری ک انگار حس کردم واقعی بود…دقیقا همون شب دختر خاله ام هم همین خواب رو برای مادرم دید ک مادرم فوت شده و اون تو خواب برای من و اتفاقی ک برای من افتاده خیلی ناراحت بود و گریه میکرد…حتی عمه من هم چند روز پیش دوبار خواب بد در مورد ما دید و یکی از اون خواباش این بود ک خونه ما اتیش گرفته و… حالا من واقعا خیلی ترسیدم و همه اش نگرانم تورو هرچی ک هست واقعیتو بگین…نشونه این خوابا چیه؟؟؟!!ممکنه برای مادرم اتفاقی بیافته؟؟!!

 29. Farogh

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم که یکی از معلم هام مرده تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر در واقعیت از ایشان نفرت دارید که خوابی طبیعی دیده اید و اما اگر این طور نیست می تواند به این معنا باشد که ایشان را عمری دراز عطا شده است که بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 30. حسن مهاجر

  سلام صبح بخیر دیشب چند تا خواب دیدم که اکثرا از مردن بود مردن یک همشهری ،،،، مردن پدر خانم که فوت کرد چند ساله دوباره دقیقا مروری بود انگار دوباره همون اتفاقها دوباره افتاد برام،،،، وخواب سوم که مهترین و منو نگران کرده ،،، من دیشب تو خواب دیدم توی خانه پدری من وخواهرم ودامادمون نشستیم هی خواهرم گفت یک صدای میاد این خانه امن نیست ها منم گفتم بخواب هیچی نیست تو همین حین من از گوشه خانه انگار یک پنجره مانند بود که تو خانه اونجایی که من دیدم بیرون را اصلا پنجره یا در نیست خلاصه از یک زاویه بیرون دیدم خانه همسایه تازه ساخت اسکلت چند طبقه زیرش خالی شده و ریزش کرد به بقیه گفتم ببینید اون ساختمان داره خراب میشه که در همون حین ساختمان کلا امد روی خانه پدر که ما توش بودیم وخانه ما له شد وما همه زیر اورا موندیم ومن فقط دو تا لا اله الله تونستم بگم و نفسهای اخر بود که به زور از خواب پریدم هنوز که هنوز درد تو قسه سینم حس میکنم لطفا هر طوری شد برام تعبیرشو بگین ممنون من 40 سالمه و روز شنبه 25 این خواب دیدم

 31. سبحان

  با سلام . در خواب دیدم‌ دختری که او را می‌شناسم در مرده است و خاکستر او در هیبت جنازه ای در کفن در اختیار پسری است که او را نیز میشناسم. هر جا این‌پسر میرفت این‌جسد هم‌همراه او بود . حتی یکبار در هنگام خروج از خودرو جنازه را خود به آن‌پسر تحویل دادم . در عالم واقعیت دختر مورد توجه بنده است و پسر در گذشته با این دختر ارتباط داشته است . ممنون‌میشم تعبیر این خواب را بفرمایید.

 32. نگین

  سلام من خواب دیدم از بیرون خونمون صدای شیون گریه زاری میاد در باز کردم دیدم از طبقه دوم خونمون عمه هام دارن میان پایین وگریه میکنن میخوان برن درحیاط بعد از مامانم شنیدم شور عمم که تازه ازدواج کردن ماشین سنگینم داره تصادف کرده بعد وقتی همه رفتن با کمی اروم شدن من در حیاط خونمون که بودم یه پیرزنه که نمی شناختم وچادر سفید داشت امد بهم گفت میبرمش من گفتم منو منظورنونه گفتن نه بعد فکرم رفت سمت پدر بزرگم همینطور که داشتم فکر میکردم پیرزنه گفت پدر بزرگتم نه بعد اسم شوهر عمم اورد تعبیرش چیه خیلی نگرام تقریبا ساعت 9و 10 صبح این خوابو دیدم

 33. مهسا حمزه

  سلام و خسته نباشید
  من خواب دیدم که برادر همسرم بر اثر تصادف شدیدی که بدنش را از ناحیه سر دچار پارگی عمقی شده، فوت کرده است و بدنش بوی تئفن بدی گرفته است و او را به جای خاک کردن روی خاک گذاشتند و سنگ روی بدنش قرار دادند
  در بین عزاداری خانواده اش، پدر و عمه من که از دنیا رفته اند حضور داشتند و من لیوان آبی به پدرم دادم و گفتم مراقب او در آن دنیا باشند

 34. سادات . میم

  لطفا خواب مراتعبیر کنید

  مادرمن ۸سال پیش به رحمت خدا رفته وپدرم زنده است..پدرومادرم در دوران زندگی مشترکشان هیچ تفاهمی باهم نداشتند ولی خیلی ابرومندانه روزگار میگذراندند.. دیشب خواب دیدم مفصل ولی این قسمت برام مهمه که مامانم خوشحال بود خونه قدیم مادربزرگم با خاله هام گل میگفت ودامن پوشیده بود دامن بلند ، وداشت به خاله هام میگفت من همیشه دامن میپوشم وشورت پام نیست که برای شوهرم(بابام) اماده باشم….☹️بدبختی خوابم انقدر منشوریه که نمیتونم واسه خواهر خودم تعریف کنم☹️ولی بدجور ذهنم رو درگیر کرده

نظر خود را بیان کنید