تعبیر خواب خراب شدن خانه

دیدن خراب شدن خانه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خراب شدن خانه در خواب چیست؟

تعبیر خواب خراب شدن خانه

تعبیر خواب خراب شدن خانه

تعبیر خواب خراب شدن خانه می‌تواند بیانگر اخبار متفاوتی باشد. ابتدا اهمیت و نماد خانه یا خانه در خواب را بشناسیم. خانه نماد ثبات روانی، آسایش، امنیت و حالت اطمینان برای صاحب خواب، اما در صورت دیدن تخریب خانه در خواب، این نمادی از وجود اضطراب و وحشت برای بیننده خواب است و به همین دلیل بسیاری از ما به دنبال تعبیر این خواب هستیم.

برای اینکه خیالتان راحت شود و بدانید معنی آن چیست و آیا خواب خوبی است یا چیز دیگری را پیشگویی می کند، این مطلب از آلامتو با موضوع تعبیر خواب خراب شدن خواب از معبران مختلف را تا انتها دنبال کنید.

تعبیر خواب کامل آنلاین


تعبیر خواب خراب شدن خانه حضرت یوسف

تعبیر خواب خراب شدن خانه حضرت یوسف بیانگر بروز تغییرات ناخوشایند و مشکلات در زندگی است. شاید در حال حاضر شما با مشکلات خانوادگی و اتفاقات ناخوشایند در زندگی مواجه هستند و این نگرانی در خواب نیز ظاهر شده است. بهتر است در چنین شرایطی صبوری و همدلی پیشه کنید.


تعبیر خواب خراب شدن خانه امام صادق

امام صادق علیه السلام تعبیر خواب خراب شدن خانه را بیانگر بروی مشکلات و غم در خانه می دانند. این خواب می تواند نشانه ای از بروز اختلاف بین اعضای خانواده یا به وجود آمدن مشکلات مالی در زندگی خانوادگی باشد.


تعبیر خواب خراب شدن خانه ابن سیرین

 • تعبیر خواب خراب شدن خانه ابن سیرین برای کسی که آن را می بیند خیر است، مثل اینکه در خواب ببیند خانه را خراب می کند یا قسمتی از آن را خراب می کند، این نشان می دهد که آن را می بیند. در دوره آینده پول زیادی به دست خواهد آورد.
 • اگر کسی ببیند که خانه شخصی را تخریب می کند، نشان دهنده این است که از این شخص پول دریافت می کند.
 • اگر شخصی ببیند که قسمتی از خانه سقوط کرده است، بیانگر آن است که بیننده خواب پولی به دست می آورد که او را از ناراحتی و اندوه بزرگ نجات می دهد.
 • اگر ببیند که خانه بر اثر سیلاب و شدید آب افتاده است، نشانگر مرگ اهل این خانه است.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب آتش گرفتن خانه

تعبیر خواب خراب شدن خانه ابن سیرین


تعبیر خواب خراب شدن خانه خودم

تعبیر خواب خراب شدن خانه خودم، بیانگر آن است که خانه پر از مشکلات است، اما در آینده نزدیک آنها را حل می کند و با هوشمندی و عقل بر آنها فائق می آید. همچنین اگر فرد اگر ببیند که دیوار خانه اش فروریخته و به کلی خراب شده است بدون اینکه جراحت و آسیبی به بیننده و خانواده اش وارد شود، این مؤید غوطه ور شدن بیننده در خبرهای خوش طی روزهای آینده به عنوان جبران مصیبت ها و غم هاست. او قبلا تجربه کرده بود.

اگر بیننده خواب ببیند که خانه‌اش بدون اینکه داخل آن باشد فروریخت، این مؤید این است که بیننده خواب می‌میرد یا پدرش می‌میرد، یعنی او سرپرست خانواده است و بسیاری از چیزهای گرانبها را در زندگی خود از دست می‌دهد.


تعبیر خواب خراب شدن خانه دیگران

تعبیر خواب خراب شدن خانه دیگران و سقوط ساختمان در مقابل چشمانش نشان از عدم موفقیت او در رسیدن به اهدافش و بی کیفیتی نقشه های به کار رفته برای رسیدن به رویاهایش است. اگر در هنگام سقوط آن ساختمان توانسته است از آن ساختمان جان سالم به در ببرد، این نشان می دهد که او بر تمام بحران های خود غلبه کرده است.

در تعبیر خواب خراب شدن خانه دیگران اگر شخصی در خواب ببیند که خانه بر سر صاحبش ویران شده است، گواه نگرانی های فراوانی است که از هر طرف او را احاطه کرده است که باعث وخامت اوضاع روانی او به میزان بسیار زیادی می شود.


تعبیر خواب خراب شدن خانه نوساز

تعبیر خواب خراب شدن خانه نوساز می تواند نشانه‌ای از نگرانی در مورد تغییرات زندگی باشد. این خواب می‌تواند بیانگر از دست دادن یا تهدید به آن باشد که از بین برنده آرامش است. این خواب همچنین می‌تواند به تغییرات ناگهانی در محیط اطراف و تغییر در روابط باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گم شدن کفش و دنبالش گشتن

تعبیر خواب خراب شدن خانه قدیمی

تعبیر خواب خراب شدن خانه قدیمی، ممکن است این نماد پایان یک رابطه یا مرحله ای از زندگی او باشد. این خواب ممکن است پیش بینی کند که اتفاق خوبی برای صاحبش خواهد افتاد، زیرا ممکن است نشان دهنده ملاقات نزدیک و مهم با شخصی باشد که بسیار به او نزدیک است و مدت زیادی است که او را نمی بیند.


تعبیر خواب خراب شدن خانه همسایه

تعبیر خواب خراب شدن خانه همسایه می‌تواند نشانه خطری باشد که صاحب خانه در معرض آن قرار می گیرد، می تواند به مرگ صاحب خانه اشاره کند. اگر مردی ببیند که خانه همسایه در حال خراب شدن است، این خواب نیکو است، و چه بسا نشانه آن است که به او رزق فراوان می‌رسد.

طبق نظر برخی معبران این خواب نشان‌دهنده ورود او به پروژه‌های موفق بسیاری است که با پول زیاد و سود کلان به او بازگردانده می‌شود که باعث می‌شود مسیر زندگی خود را تغییر دهد.. اگر زن شوهردار ببیند خانه همسایه در حال خراب شدن است، ممکن است تصور کند که این امر، نشانه مرگ شوهرش است.


تعبیر خواب خراب شدن خانه پدری

تعبیر خواب خراب شدن خانه پدری می‌تواند نشانه‌ای از ناراحتی در رابطه با پدر و نقش او در زندگی خانوادگی باشد. این خواب همچنین می‌تواند نشان دهنده بروز اختلافات با او باشد که نگرانی هایی به دنبال خواهد داشت. شاید لازم به صحبت و سازش با پدرتان است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سگ امام صادق

تعبیر خواب خراب شدن خانه فرد مرده


تعبیر خواب خراب شدن خانه فرد مرده

 • تعبیر خواب خراب شدن خانه فرد مرده می‌تواند بیانگر تغییراتی باشد که در آن دوران در زندگی فرد بینا رخ می دهد. چه بسا دیدن خانه مرده در حال خراب شدن در خواب حاکی از خیری باشد که در آن دوره برای بیننده در پیش است.
 • تعبیر خواب خراب شدن خانه فرد مرده ممکن است حاکی از مال فراوان و امرار معاش وسیعی باشد که بینا در آن مدت به دست آورد.
 • تعبیر خواب خراب شدن خانه فرد مرده بیانگر تحولات مثبتی است که در آن ایام برای فرد بینا در زندگی او رخ می دهد و باید از خداوند تبارک و تعالی استعانت جست.

تعبیر خواب خراب شدن کف خانه

تعبیر خواب خراب شدن کف خانه اشاره به نگرانی های در مورد پایبندی و استحکام در زندگی باشد. این خواب می‌تواند خبر از ناراحتی و مشکل در پایه های زندگی دهد. همچنین می‌تواند اشاره به وضعیت نامطلوب، مشکلات مالی و بی ثباتی داشته باشد.


تعبیر خواب خراب شدن سقف خانه

تعبیر خواب خراب شدن سقف خانه، دلیل بر بیماری شوهرش است، و اگر سقف از جایش بیفتد یا فرو بریزد، مرگ اوست. هر که ببیند ستون سقف خانه اش شکسته یا فرو ریخته است. او یا بعضی از اهل بیتش که دوستشان دارد می میرد. هر خرابی و شکافی هم همین طور است، ممکن است به دیوارها و خانه ها بیفتد، نشان می‌دهد مرگ غم انگیزی است و بلاهایی پیش می آید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب النگو طلا

سخن آخر

امیدواریم این مطلب از آلامتو با موضوع تعبیر خواب خراب شدن خانه خودم، تعبیر خواب خراب شدن خانه دیگران، تعبیر خواب خراب شدن خانه نوساز، و تعبیر خواب خراب شدن خانه قدیمی برای شما همراهان مفید بوده باشد. اگر این مطلب را می‌پسندید می توانید آن را در دیگر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

☺ تعبیر خواب «خراب شدن خانه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خراب شدن خانه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. محسن

  در خواب در یک خانه قدیمی بودم که متعلق به خودم نبود ناگهان دیوارها و سقف کمی تکان خوردند بصورتی که احساس کردم شاید فرو بریزد اما قطعا زلزله نبود و خانه خیلی قدیمی بود زنئ در آنجا بود که گویا همسرم بود و در خواب یا از ترس یا از بیماری نمیتوانست مثل من سریع حرکت کند یک کودک نوزاد هم روی تختی خواب بود که باز احتمالا کودک خودم بود که من خیلی سریع کودک را برداشتم و از آنجا به بیرون رفتم در حال بیرون رفتن باسرعت کاملا احساس میکردم که دیوارها و سقف بسیار نامتعادل هستند و هر آن امکان فرو ریختن دارند شاید قسمتهایی هم فرو ریخت نمیدونم به چه علتی دوباره برگشتم داخل خانه ساید خواستم چیزی رو بردارم و نمیدونم برداشتم یا نه و مجدد با سرعت از خانه بیرون رفتم و همان حس فروریختن خانه را همچنان داشتم …ولی هرگز فرو ریختن کامل خانه را ندیدم …کمی از دیوارها و قطعات کوچکی از سقف را دیدم که در حال فرو ریختن هستند

 2. V

  سلام لطفا لطفا جواب منو بدید. من خواب دیدم که پدرم رفته بود بالای دیوار کنار اتاقم داخل حیاط که تخته سنگ بزرگی بالاش بود مثل این بود که دور و برمون کوه باشه و بعد این تخته سنگ دیدم داشت تکون می‌خورد بعد من گفتم الآن میفته پایین و بعدش که افتاد پایین انقد بزرگ بود که وقتی خورد به دیوار اتاق من اتاق یهو جمع شد کلا دیوار به فنا رفت بعد بقیه دیوارهای اتاقم تعادلشونو از دست دادن و اوناهم یکی یکی افتادن مث دومینو. تعبیر این خواب چیه

 3. ایران

  خانه قدیمی بود مهمان داشتیم که من یهو صدایی شنیدم از خواب بیدار شدم رفتم حال دیدم از سقف آب خیلی می ریزه من گفتم همه بروید بیرون این خانه ویران می شود همه رفتیم بیرون خواستم فیوز برق رو خاموش می کردم که یهو تمام ساختمان فرو ریخت رفتم جلو دیدم یسری آجر هاش پوسیده ولی یسری دیگر آجرها محکم است ولی یکمی آجرها پوسیده بود ممنون میشم که تعبیرش کنید

 4. ایران

  من در خواب دیدم که خانه قدیمی بود مهمان داشتیم که من یهو صدایی شنیدم از خواب بیدار شدم رفتم حال دیدم از سقف آب خیلی می ریزه من گفتم همه بروید بیرون این خانه ویران می شود همه رفتیم بیرون خواستم فیوز برق رو خاموش می کردم که یهو تمام ساختمان فرو ریخت رفتم جلو دیدم یسری آجر هاش پوسیده ولی یسری دیگر آجرها محکم است ولی یکمی آجرها پوسیده بود ممنون میشم که تعبیرش کنید

 5. میم کاف

  سلام میشه تعبیر خواب من رو بگید.من خواب دیدم برای خرید یه خونه رفتم خونه خوب بود میخواستم شب بمونم که خود صاحب خونه و زن و بچه اش اومدن داشتم میرفتم که خونه کم کم پوسیده شد داشت خراب می‌شد.داد زدم بیان بدون خونه داره خراب میشه همه بیرون اومدن ولی خونه خراب شد یه زن و یه بچه از آسمون افتادن زمین دختر بچه بدجور خورد زمین و سرش له شد و کمی خون اومد من خیلی شوکه شدم فقط میگفتم بچه مرد اما نفهمیدم چطوری اونا از آسمون افتادن بعد بیدار شدم بعد که دوباره خوابیدم ایندفعه پدر و مادرم هم تو خونه بودن من که اومدم بیرون داشت خراب میشد داد زدم اونا اومدن بیرون خونه خراب شد خونه خیلی بزرگ و قدیمی بود

 6. علیدوست

  باسلام
  بنده خواب دیدم خانه نوسازی که درحال ساخت دارم یک دستگاه بیل مکانیکی رفت داخل سالن پذیرایی وبه علت فشار امدن به کف ساختمان ابتدا دیوارجلو وسپس کل ساختمان فرو ریخت وبنده درخواب مدعی بودم که راننده بیل مکانیکی نباید دستگاه بیل خود رو داخل خونه من می‌برد که این بیل باعث فرو ریختن خانه شده حالا تعبیر آن چیست

نظر خود را بیان کنید