تعبیر خواب شستن لباس

دیدن شستن لباس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شستن لباس در خواب چیست؟

تعبیر خواب شستن لباس

تعبیر خواب شستن لباس

در تعبیر خواب شستن لباس در خواب برای زنان مجرد، متاهل، و تعبیر خواب شستن لباس کثیف و …، نمادها و معانی مختلفی از جمله مثبت و منفی وجود دارد که باعث سردرگمی و اضطراب بسیاری از شما می شود. دیدن لباس شستن در خواب برای اغنیا بیانگر پول حلال و برای فقیر بهبود حال و احوال او و شستن لباس در خواب برای مضطرب تسکینی است و همچنین برای زندانی آسودگی و خواب است. شستن لباس برای مؤمن طهارت بستر و برای فاسق توبه است.

تعبیر خواب کامل

تعبیر خواب شستن لباس تفاسیر زیادی دارد، که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت:

تعبیر خواب شستن لباس امام صادق

تعبیر خواب شستن لباس امام صادق بیانگر این است که بیماری، نگرانی و مشکلات به زودی برطرف خواهند شد. همچنین این خواب نشان دهنده توبه از گناهان و رفتن به راه راست است.


تعبیر خواب شستن لباس ابن سیرین

تعبیر خواب شستن لباس ابن سیرین به توبه از گناهان اشاره کرده است و هر که ببیند در خواب لباسهای کثیف خود را میشوید از باطل و منکر به دور است. لباس در خواب به طور کلی دلیل بر بازگشت از گمراهی و ترک اعمال بد است.


تعبیر خواب شستن لباس حضرت یوسف

تعبیر خواب شستن لباس حضرت یوسف اگر ببیند كه موفق می‌شود لباس را پاک كند و كثيفي را كه لباس را پر كرده است از بين ببرد و به حال خود بازگردد، گويا پاك است، اين خواب بيانگر توبه او از گناهاني است كه انجام مي داد، توبه از گناهان و بازگشت به راه خداوند متعال است و اگر ببیند که قبلاً لباسهای پاکیزه را میشوید و دوباره میشوید، این خواب بیانگر افزایش ایمان و تقوای این شخص و مجاهدت در دین و تقرب او به خداوند متعال است و ممکن است بیانگر توبه شخص از انفاق باشد. اسراف کردن یا هدر دادن پولش.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب لباس عروس

تعبیر خواب شستن لباس کثیف

تعبیر خواب شستن لباس کثیف در خواب بیانگر غم و اندوه و نگرانی ها و مشکلاتی است که در زندگی بیننده انباشته شده است و در مورد دیدن شستن لباس های کثیف در خواب بیننده برای رهایی از آن نیاز به تلاش و صبر فراوان دارد. مشکلات و نگرانی ها، مخصوصاً اگر در خواب خود را خسته ببیند.


تعبیر خواب شستن لباس توسط مرده

تعبیر خواب شستن لباس توسط مرده، بیانگر بخشش و عفو اوست، و دیدن مرده در حال شستن لباس در خواب، بیانگر آن است که به او عمل خیر، صدقه مستمر و یا پسری که برای او دعا می کند، می رسد.


تعبیر خواب شستن لباس با دست

تعبیر خواب شستن لباس با دست، بیانگر کوشش با هوس ها و غلبه بر آن ها است و هر کس در خواب ببیند که لباس های کثیف خود را به دست می شویند، دلیل بر خستگی برای رسیدن به مقاصد است. با دست و تمیز نکردن نشان دهنده شکست در رسیدن به خواسته خود است و هرکس در خواب ببیند در حال شستن لباس دیگران است به اصلاح راه و اخلاق دیگران کمک می کند.

دیدن تمیز کردن لباس زن در دست در خواب بیانگر علاقه به او و راهنمایی او است. هر کس در خواب ببیند که لباس زیر را با دست تمیز می کند، از گناهان کبیره توبه می کند. خواب تمیز کردن لباس رسمی با دست، دلالت بر این دارد که به دنبال کار جدید یا ترفیع است.


تعبیر خواب شستن لباس با لباسشویی

تعبیر خواب شستن لباس با لباسشویی، دلیل بر کمک گرفتن برای بازگشت از گناه است و هرکس در خواب ببیند که لباس‌های کثیف خود را در ماشین لباسشویی می‌شویند، نزد دیگران آبروی خود را می بخشد. خواب شستن لباس در ماشین لباسشویی بدون تمیز کردن آن، بیانگر شکست در جستجوی رهایی از گمراهی است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب لباس خریدن

تعبیر خواب شستن لباس با لباسشویی


تعبیر خواب شستن لباس بچه

تعبیر خواب شستن لباس بچه برای زن حامله، ممکن است این امر، نشانه رهایی از درد و گرفتاری و زایمان زودرس آسان باشد.

تعبیر خواب شستن لباس بچه برای دختر مجرد، ممکن است نشانه آن باشد که دچار مشکلاتی می شود، اما انشاءالله به سلامت می گذرد. به طور کلی دیدن شستن لباس کودک در خواب بیانگر رفع نگرانی و پایان مشکلات است.


تعبیر خواب شستن لباس مادر

تعبیر خواب شستن لباس مادر، بیانگر آن است که بیننده پیوند خویشاوندی را حفظ می کند، و نشان از تسهیل امور و صلاحیت امور اوست، در حالی که اگر لباسی که بیننده بیننده تمیز می کند متعلق به یکی از بستگان یا دوستانش باشد، پس این خواب نشان دهنده رابطه محبت آمیز است که آنها را متحد می کند. همچنین شستن لباس مادر در خواب نیکی و درستی است و اشتباهات و مسئولیت‌های خود را بر عهده می گیرد.


تعبیر خواب شستن لباس چرک دیگران

تعبیر خواب شستن لباس چرک دیگران، بیانگر برائت از قرض و ادای قرض او است و هر کس در خواب ببیند که در حال شستن لباس شخص شناخته شده ای است، در مقابل دیگران از او دفاع می کند.

اگر در خواب می بیند شستن لباس شخص ناشناس را ببیند بیانگر حسن نیت در مردم است. دیدن شستن لباس یکی از خویشاوندان در خواب بیانگر ایستادن در کنار او در مصیبت است.

شستن لباس دوست در خواب بیانگر تسویه تعهدات مالی او است. همچنین شستن لباس مادر در خواب نیکی و درستی است و اشتباهات و مسئولیت های خود را بر عهده می گیرد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب شستن فرش

تعبیر خواب شستن لباس دختر مجرد


تعبیر خواب شستن لباس دختر مجرد

تعبیر خواب شستن لباس دختر مجرد بیانگر این است که او مسئولیت خود را بر عهده می گیرد و اگر دختر مجردی در خواب ببیند که لباس هایش را با دستان خود تمیز می کند، این دلیل بر حفظ ارزش ها و اخلاق اوست.

دیدن شستن لباس معشوق در خواب برای دختر مجرد، بیانگر ازدواج نزدیک او با او است و اگر دختر مجردی ببیند که در خواب لباس معشوق را می شویند و نظافت می کنند، دلیل بر جلا دادن تصویر او در برابر خانواده است.


تعبیر خواب شستن لباس مشکی

برخی از مفسران می گویند که تعبیر خواب شستن لباس مشکی برای یک زن مجرد نشان می دهد که این دختر راز خطرناکی را پنهان می کند که نمی خواهد کسی در مورد او بداند. اگر در خواب ببیند که در حال شستن لباس مشکی معشوق است، بیانگر این است که به این معشوق کمک می کند تا از کارهای نادرست و کارهای منفی که انجام می دهد خلاص شود.


تعبیر خواب شستن لباس در جوی آب یا رودخانه

تعبیر خواب شستن لباس در جوی آب یا رودخانه که صاف و زلال است بیانگر رهایی از غم و اندوه است. همچنین می‌تواند از اتفاقات خوب آینده خبر بدهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گم شدن کفش و دنبالش گشتن

سخن آخر

امیدواریم این مطلب از آلامتو با موضوع تعبیر خواب شستن لباس، تعبیر خواب شستن لباس امام صادق، تعبیر خواب شستن لباس ابن سیرین، تعبیر خواب شستن لباس حضرت یوسف برای شما همراهان مفید بوده باشد.

☺ تعبیر خواب «شستن لباس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شستن لباس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


1 دیدگاه

  1. مهرداد

    سلام.وقت بخیر.
    یکی از اقوام خواب دیده که شوهر یه خانمی (که شوهره از دنیا رفته) بخوابش اومده و اصرار کرده که به خانمم بگید شلوارمو (که مشکی ستاره دار به رنگ ستاره‌های طلایی) بوده رو حتما بشوره.
    لطفا بفرمائید تعبیرش چیه و بازماندگان یا خانمش چکار باید بکنن.
    ممنون.

نظر خود را بیان کنید