تعبیر خواب شانه زدن مو

دیدن شانه زدن مو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شانه زدن مو در خواب چیست؟

تعبیر خواب شانه زدن مو

تعبیر خواب شانه زدن مو یکی خواب‌هایی است که تعبیرگران در آن اختلاف دارند، بعضي از آنان مي گويند كه شانه در خواب به نفع و خیری اشاره دارد و برخی دیگر نه. در ادامه به طور کامل به تعبیر خواب شانه زدن مو می‌پردازیم.

تعبیر خواب شانه زدن مو

شانه کردن مو یکی از عاداتی است که انسان به طور روزانه انجام می دهد، زیرا این یک امر طبیعی است، اما زمانی که شانه کردن مو در خواب دیده می شود، یکسری نشانه ها و معانی وجود دارد.

تعبیر خواب شانه زدن مو نشانه آن است که بیننده خواب می تواند به بالاترین مقام ها برسد، علاوه بر این که موفقیت و اقبال با بیننده در زندگی همراه خواهد بود. در مواردی به این معناست که بیننده خواب بخاطر ترس از حسادت، بسیاری از جزئیات زندگی خود را حتی از نزدیکان خود پنهان می کند.

تعبیر خواب شانه زدن موهای مجعد، نشانه آن است که بیننده خواب، گرفتار بحران ها و مشکلات بسیاری است که بر خلاف میل خود به آن دچار شده است، اما اگر بتواند آن موها را به راحتی شانه کند، خواب مژده است که از همه مشکلات خلاص و نگرانی‌ها می شود.

 

تعبیر خواب آنلاین


تعبیر خواب شانه زدن مو ابن سیرین

تعبیر خواب شانه زدن مو ابن سیرین، دلالت بر لذت زودگذر یا شادی موقت دارد و دیدن شانه کردن مو در خواب، بیانگر عدالت برای صاحبان اقتدار و اختیار است، و نیز دیدن شانه، بیانگر شخصی است که بیننده را از گفتار خود سود می بخشد.

پس تعبیر شانه زدن در خواب نماد عالم، فقیه، مربی و پزشک و پدر است و شانه زدن موها با شانه بیانگر آن است که نگرانی برطرف می شود و خطر از بین می رود.

همچنین ابن سیرین می گوید: شانه زدن موهای طلایی در خواب، نشانه آن است که بیننده خواب در زندگی خود به بالاترین درجات می رسد.

و اما هر کس در خواب ببیند که موهای خود را با شانه پلاستیکی شانه می کند، نشانه آن است که خواب بیننده در زندگی خود دوست واقعی پیدا می کند که در هنگام غم و اندوه برای او همنشین باشد.


تعبیر خواب شانه زدن مو امام صادق

  • تعبیر خواب شانه زدن مو امام صادق به پریشانی افکار بیننده خواب اشاره دارد.
  • همچنین به تعبیر ایشان اگر ببینید موهای خود را شانه می‌کنید به غم اشاره دارد.
  • دیدن شانه در خواب به تعبیر امام صادق بیانگر مردی بی اصالتی است که موجب نفاق می‌شود.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب ناخن گرفتن

تعبیر خواب شانه زدن مو دختر مجرد


تعبیر خواب شانه زدن مو دختر مجرد

تعبیر خواب شانه زدن مو دختر مجرد بیانگر شادمانی است. اگر دختر مجرد در خواب ببیند که موهای خود را شانه می کند، بیانگر این است که دختری متدین است و در بین مردم به خوش اخلاقی معروف است و در آینده نزدیک احتمال ازدواج او وجود دارد.

دختر مجردی که در خواب می بیند هنگام آرایش موهای بلند خود احساس خستگی می کند، نشانه آن است که به دلیل شرایط خارج از کنترل او مجبور است یک موضوع بسیار مهم را به تعویق بیندازد.

در تعبیر خواب شانه زدن مو دختر مجرد، وقتی دختری در خواب می بیند که موهای مردی را شانه می کند، بیانگر این است که از طرق مختلف به دنبال نزدیک شدن به او است تا اینکه با او ازدواج کند.


تعبیر خواب شانه زدن مو توسط مرده

تعبیر خواب شانه زدن مو توسط مرده برای زندگان، دلیلی بر این است که خواب بیننده در دوره آینده قادر به کشف دشمنان خود خواهد بود و از طرف اطرافیان خود برای غلبه بر آسیب های روحی و مشکلات ناشی از این افراد حمایت می شود.همچنین خواب توضیح می دهد که بیننده خواب در بیت الحقیقت در مقام رفیع است.


تعبیر خواب شانه زدن مو برای زن باردار

علما تعبیر خواب شانه زدن مو برای زن باردار را مژده این می‌دانند که زایمان آسان است و بدون عارضه به خوبی می گذرد و هر که خواب ببیند در شانه زدن موها مشکل دارد، دلیل است که او در هنگام زایمان با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد.

تعبیر خواب شانه زدن مو برای زن حامله اگر ببیند با شانه ای از طلا موهایش را شانه می کند، بیانگر این است که در روزهای آینده خبرهای خوبی خواهد شنید، علاوه بر آن مشکلات زندگی او پایان می یابد.


تعبیر خواب شانه زدن مو توسط مرد نامحرم

تعبیر خواب شانه زدن مو توسط مرد نامحرم، نشان دهنده حضور مردی در زندگی اوست که او را دوست دارد و همیشه سعی می کند از او حمایت و کمک کند و به همه امور زندگی او رسیدگی کند تا بتواند وادارش کن عاشقش بشه پس باید مواظبش باشه چون مرد خوبیه و از دست دادنش برایش یه بحرانه.

زنی که می بیند مرد نامحرمی برای او وجود دارد که او را نمی شناسد به زور موهای خود را شانه می کند، این خواب نمادی از احساس دائمی زن در این است که او دچار محدودیت است و نمی تواند آزادانه فکر کند، به دلیل انتقادهایی که از شخصی دریافت می کند، این شخص ممکن است پدر یا شوهرش باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب رنگ کردن مو

تعبیر خواب شانه زدن مو توسط شوهر


تعبیر خواب شانه زدن مو توسط شوهر

  • تعبیر خواب شانه زدن مو توسط شوهر، بیانگر این است که خداوند به زودی به او حاملگی می دهد و خدا داناتر است.
  • تعبیر خواب شانه زدن مو توسط شوهر برای زن متاهل، نشان دهنده این است که شوهر نسبت به او محبت و قدردانی دارد.
  • همچنین تعبیر خواب شانه زدن مو توسط شوهر می تواند نشان دهنده ثبات در زندگی زناشویی باشد.

تعبیر خواب شانه زدن مو توسط زن

در تعبیر خواب شانه زدن مو توسط زن، هر کس بگوید زنی را در خواب دیدم که موهایم را شانه می کند، با زنی صالح ازدواج می کند.

و هر که بگوید زنی را در خواب دیدم که موهایم را شانه می کند در حالی که بیننده خواب مریض است نشان دهنده بهبودی اوست.


تعبیر خواب شانه زدن مو با شانه چوبی

تعبیر خواب شانه زدن مو با شانه چوبی بیانگر رفقای ریاکار است و شاید دیدن شانه چوبی در خواب بیانگر مالی باشد که بیننده با نیرنگ یا فریب آن را می گیرد و دندانه های شانه چوبی در خواب اگر شکسته شود بیانگر دوستی است که به خاطر نفاق و دروغ تمام می شود و خداوند آری و داناتر است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب کوتاه کردن مو

سخن آخر

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید تعبیر خواب شانه زدن مو، شانه کردن مو توسط شوهر، زن و … دارای معانی مختلفی است. با این حال به طور کلی این خواب خوب بوده و جای نگرانی ندارد. اگر شما هم تجربه و نظری در خصوص تعبیر این خواب دارید می‌توانید آن را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

☺ تعبیر خواب «شانه زدن مو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شانه زدن مو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


نظر خود را بیان کنید