تعبیر خواب کوتاه کردن مو

دیدن کوتاه کردن مو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کوتاه کردن مو در خواب چیست؟

تعبیر خواب کوتاه کردن مو

خواب کوتاه کردن مو بسیار رایج است و ما در این پست قصد داریم به تعبیر خواب کوتاه کردن مو در حالات مختلف بپردازیم. تا انتهای مطلب با ما باشید.


تعبیر خواب کوتاه کردن مو

تعبیر خواب کوتاه کردن مو در اغلب موارد مربوط به تمایل شما برای تغییر در زندگی است. ممکن است در نقطه ای باشید که متوجه شوید زمان آن رسیده که گذشته را پشت سر بگذارید. اما در نظر گرفتن عوامل دیگری که در خواب شما رخ می‌دهد نیز مهم است.

 • تعبیر خواب کوتاه کردن مو برای زن شوهردار، بر حسب حالتی که بیننده پس از کوتاه کردن در آن است، خیر یا شر دارد. يعنى اگر موها به روش صحيح تراشيده شد و زن بعد از كوتاه كردن زيبا شد، نشان از خيرى است كه به او خواهد رسيد و خواب نشانه رهايي از مشكلات او با شوهرش و اهل خانه و از بین رفتن دعواها است. همچنین نشان از رسیدن به اهداف و موفقیت او در زندگی زناشویی است، اما اگر پس از کوتاه کردن مو زیبا نباشد، این نشانه ظهور ناراحتی، نزاع و بی ثباتی در زندگی او است.
 • همچنین تعبیر خواب کوتاه کردن مو در خواب برای زن متاهل بیانگر خوشحالی است که پس از مدتها انتظار برای شنیدن این خبر، خبر بارداری خود را دریافت می کند.
 • تعبیر خواب کوتاه کردن مو برای یک مرد مجرد بیانگر تمایل شدید او برای رهایی از همه چیزهایی است که او را محدود می کند و همه موانع و آشفتگی هایی را که زندگی او را آزار می دهد و مانع از پیشرفت او می شود. ممکن است خبر خوبی باشد که بدهی ها به زودی به پایان می رسد نه دیرتر و حال مرد بهتر می شود و همه مشکلات او به آرامی می گذرد.

تعبیر خواب کوتاه کردن مو توسط شوهر

تعبیر خواب کوتاه کردن مو توسط شوهر، نشان از بروز مشکلات اساسی بین آنهاست که منجر به طلاق یا مشاجره طولانی مدت می شود و خواب ممکن است نشانه خیانت شوهر به زن باشد.


تعبیر خواب کوتاه کردن مو توسط مرده

تعبیر خواب کوتاه کردن مو توسط مرده در خواب ممکن است بیانگر وصیت متوفی قبل از فوت متوفی باشد، مانند پرداخت بدهی یا انجام کاری در زندگی. هر که در خواب ببیند مرده موهایش را کوتاه می‌کند، بیانگر آن است که بدهی های مرده قبل از مرگ پرداخت نشده است، پس خواب علامت یا تذکر است. به خواب بیننده لزوم پرداخت این بدهی ها را می‌دهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب قهر کردن و رفتن با دوست، معشوق، اقوام و شوهر

تعبیر خواب کوتاه کردن مو دیگران


تعبیر خواب کوتاه کردن مو دیگران

تعبیر خواب کوتاه کردن مو دیگران اگر کسی باشد که او را می شناسید به معنای قطع رابطه با آن شخص و سازماندهی مجدد روابط است. از آنجایی که نمی تواند مشکلی که برای مدت طولانی بوده را حل کند، به این معنی است که انتخاب کنید تا مشکل را به طور کامل از بین ببرید. همچنین تعبیر می شود که کسانی که در کارشان مشکل دارند، استعفا می دهند، با کسی که غیبت می کند دعوا می کنند و کسانی که دروغ می گویند به زودی دورغشان افشا می شود.


تعبیر خواب کوتاه کردن مو توسط خود

کوتاه کردن موهای خود در خواب به شکست، فاجعه و پشیمانی تعبیر می شود. صاحب رویا در زندگی تجاری ناموفق خواهد بود و در این روند از اقبال خارج می شود. او ضررهایی را تجربه خواهد کرد زیرا ارزش چیزی را که در زندگی تجاری و عشقی خود دارد را نمی داند. حتی اگر خواب بیننده در نهایت پشیمان شود، نمی تواند چیزهایی را که از دست داده است، دوباره به دست آورد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دیدن بازگشت معشوق قدیمی به چه معناست؟

تعبیر خواب کوتاه کردن مو با تیغ


تعبیر خواب کوتاه کردن مو با تیغ

تعبیر خواب کوتاه کردن مو با تیغ در خواب بیانگر قوی بودن و توانایی رفع نیازهای خود است. همچنین به دستاوردهایی اشاره می کند که با استفاده از استعدادهای خود و روی آوردن به خطوط تجاری جدید به دست خواهید آورد. اگر در خواب دیده اید که موها را با تیغ کوتاه کنید این روزها روی خودتان متمرکز شده اید، می توانید فرصتی برای امتحان چیزهای جدید پیدا کنید.


تعبیر خواب کوتاه کردن مو با قیچی

تعبیر خواب کوتاه کردن مو با قیچی بیانگر سفر است. اگر بیننده با قیچی موهای خود را کوتاه کند تعبیر می شود که برای تغییر در زندگی خود به راه می افتد و این سفر نیز به نفعش خواهد.


تعبیر خواب کوتاه کردن مو امام صادق

تعبیر خواب کوتاه کردن مو امام صادق معنای خوبی دارد. امام جعفر صادق (ع) دیدن موی کوتاه شده در خواب را یکی از رؤیاهای ستودنی تعبیر کرده است که حکایت از رهایی بیننده از نگرانی و مشکلات دارد.

 • دیدن موی کوتاه شده در خواب به این تعبیر می شود که بیننده رزق و روزی فراوان می گیرد. خواب دیدن کوتاه کردن موها بیانگر موفقیت و خوشبختی است.
 • اگر زنی در خواب ببیند موهای خود را کوتاه می کند، نشان دهنده باردار بودن اوست.
 • دیدن کوتاه کردن مو در خواب مرد، بیانگر این است که او شغل خوبی پیدا خواهد کرد.
 • فقها توضیح داده اند که اگر ببیند شخص مجهولی موی او را کوتاه می کند، دلیل بر فقر و بدهی زیاد است.
 • دیدن کوتاهی مو در خواب بیانگر رهایی از مشکلات و مشکلات است.
 • همچنین کوتاه کردن مو در خواب بیانگر تغییرات مثبت در زندگی بیننده خواب و تبدیل زندگی او به سوی بهتر است. همچنین ممکن است نشان دهنده خوش شانسی و شنیدن خبرهای خوب باشد.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب شکستن شیشه (لیوان، پنجره، خانه دیگران، مغازه) چیست؟

تعبیر خواب کوتاه کردن مو ابن سیرین

 • در تعبیر خواب کوتاه کردن مو ابن سیرین، اگر بیننده بدهکار بود، ممکن است بیانگر آن باشد که قرض را می پردازد.
 • تعبیر خواب کوتاه کردن موی دختر مجرد از ابن سیرین نشان می دهد که دختر از ظاهر خود راضی نیست و نگران چیزی در زندگی خود است و یا ممکن است برای این دختر مشکلاتی از نظر سلامتی داشته باشد.
 • تعبیر خواب کوتاه کردن موی دختر مجرد از ابن سیرین اگر آن موها کثیف باشد، دلیل بر آن است که غم و اندوه او برطرف می شود و از هر گونه مشکل در زندگی خلاص می شود.
 • تعبیر خواب کوتاه کردن موی دختر مجرد ابن سیرین: اگر موهایش بلند و زیبا باشد و آن را کوتاه کند، ممکن است دلالت بر از دست دادن عزیزی داشته باشد، مانند باطل شدن نامزدی با نامزدش.
 • اما اگر دختر مجرد ببیند که شخصی موهایش را کوتاه کرده و او را نمی شناسد; این نشانه نزدیک شدن به تاریخ عروسی یا نامزدی آن دختر یا موفقیت او در کار یا تحصیل است.

سخن آخر

همانطور که در این پست مطالعه کردید تعبیر خواب کوتاه کردن مو معانی مختلفی دارد که می‌تواند مثبت یا منفی باشد و این به بیننده خواب و حالات او برمی‌گردد. با این حال به خاطر داشته باشید هیچکدام از این تعابیر قطعیت ندارد و نباید مبنای امور جدی زندگی قرار گیرد. اگر این مطلب برای شما مفید بوده است می‌توانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

☺ تعبیر خواب «کوتاه کردن مو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کوتاه کردن مو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


8 دیدگاه

 1. روح اله

  سلام من متاهل هستم داخل خواب دیدم قسمتی ازموهای همسرم با قیچی کوتاه کردم اگه میشه راهنمایی کنید

 2. بآنوریحانه

  سلام من موهای بلندی دارم (مجردم)
  خواب دیدم اونهارو بافتم و با قیچی یکاری میکردم که یهو دیدم موهام از ته با قیچی کوتاه شد خیلی نگرانو ناراحت بودمو میخاستم یجوری بچسبونشمون.
  تعبیرش چیه

 3. ناشناس

  من خواب دیدم موهام بلند بود و یادم نیست کی کوتاهش کرده بود اما مادرم پیشم بود و بهم میگفت موهات رشد می‌کنه و بهتر میشه و مردم منو میشناختن و با تعجب بهم نگاه میکردن که چرا موهای بلندم و کوتاه کردم و من دیشب به یه پسر که یک سال دوستش دارم پیام دادم و اونم بهم کم محلی کرده بود خواهش میکنم تعبیر خوابم و بهم بگید

 4. رضائی

  سلام
  خواب دیدم مادرم(که فوت شده) از دست من ناراحت شدن و دارن موهاشون رو با ماشین کوتاه میکنن،اولش با عصبانیت و ناراحتی داشتن این کارو میکردن،ولی بعدش که دیدن خیلی هم بد نشده،دیگه ناراحت نبودن و با شوخی و خنده داشتن حرف میزدن.من هم بهشون گفتم اشکالی نداره،الان این مدل مو،مد هستش.ولی اگر بخواد میتونیم براشون کلاه گیس بخریم.

 5. روح انگیز

  در خواب دیدم که همسرم منو جایی برد که شخص دیگه ای موهام رو کوتاه کنه و با اینکه راضی نبودم چیزی نمیگفتم و دوست داشتم ببینم چه مدلی کوتاه میکنه ولی کوتاه کردن و کوتاه شدن موهام رو ندیدم

 6. مینا

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم دنبال قیچی هستم قیچی اول کج بود ولی قیچی دوم خوب بود وموهای دخترمو که ۱۴ سالشه کوتاه می کنم و فرق از وسط موهاش باز کردم و بعد دیدم که حالت مرتبی گرفت ولی در آخر دیدم به جای قیچی چاقو بزرگی تو دستم هست و با اون چاقو فرق موهای دخترمو مرتب می کنم

 7. لیلا

  سلام
  خواب دیدم خواهرم موهام رو که بلند هست کوتاه کرد به مقدارکمی و فقط انتهاشون مرتب شد بعد از ان من موهامو شونه زدم و دو تگه بزرگ مو از سمت چپ کنده شد و از سمت راست یک تکه خیلی کوچک اما جای آنها خالی نشد و درکمال تعجب حتی موهام بیشتر و زیباتر از قبل بود البته من نگران کنده شدن تکه موها بودم لطفا تعبیر کنید

 8. خ باباخانی

  خواب دیدم موهای سر عمویم که فوت کرده رو دارم کوتاه میکنم. تعبیرش چیه؟

نظر خود را بیان کنید