تعبیر خواب شکستن شیشه

دیدن شکستن شیشه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شکستن شیشه در خواب چیست؟

تعبیر خواب شکستن شیشه 

تعبیر خواب شکستن شیشه

بسیاری از کارشناسان تعبیر خواب مانند کارل یونگ و زیگموند فروید بر این باورند که خواب دیدن ها بازتابی از زندگی روزمره ماست. بنابراین، اگر شکستن شیشه در زندگی واقعی شما اتفاق بی افتد س از آن این خواب دیدن ها بازتابی از آنچه اتفاق افتاده است می باشد. اغلب شیشه شکسته می تواند به یک رابطه عاشقانه متصل شود. در ادامه این مقاله می توانید تعبیر خواب شکستن شیشه را بخوانید.


تعبیر خواب شکستن شیشه پنجره خانه

در بیشتر موارد، شیشه شکسته در یک رویا به طور معمول برای نماد قلب شکسته و احساسات صدمه دیده ای که شما در حال حاضر تجربه می کنید، استفاده می شود. از آن برای اشاره به شکست یک رابطه عاشقانه استفاده می شود. شیشه شکسته می تواند نشانه ای باشد که، در مدت زمان طولانی، شما قادر به بیشتر موانع در زندگی خود هستید. اما از مسیری سخت و دردناک. شکستن شیشه اغلب به منحرف کردن ارواح شیطانی متصل است، به همین دلیل است که برخی از مردم “شکستن شیشه” در عروسی را مرسوم می دانند. شیشه در خواب می تواند نشان دهنده عشق و شادی باشد و این واقعیت است که زندگی ما را نمی تواند شکست دهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دنبال چیزی گشتن (پول، کفش، همسر و آب) چیست؟

تعبیر خواب شکستن شیشه پنجره خانه 


تعبیر خواب شکستن شیشه خانه دیگران

رویای دیدن شکستن شیشه دیگران، نشان می دهد که شما احساس می کنید نیاز به حفاظت در زندگی دارید. تصور بر این است که یک شیشه یک نماد تحول آفرین، تولد دوباره، و تغییر همیشگی است. از نظر معنوی شیشه شکسته به شکستن از ارواح شیطانی متصل است. این مهم است که توجه داشته باشید که شیشه اولین مواد معدنی است که توسط انسان برای ساخت اشیاء مانند طلا و جواهر، سلاح، کاسه و ابزار استفاده می شد. اگر شما در خواب خود ببینید که یک شیشه شکسته است ممکن است به معنای انرژی های منفی در زندگی شما باشد.  این نشانه ای از یک استراحت نهایی یا رادیکال در زندگی بیداری شماست. به این معنا که شما موانعی را که در زندگی شما وجود از سر راه خود کنار خواهید زد.


تعبیر خواب شکستن شیشه میز

شیشه در خواب می تواند نماد لطافت و شکنندگی باشد. همچنین می تواند نشانه ای از نیروهای محافظ در زندگی شما باشد که شما از آن آگاه نیستید.


تعبیر خواب شکستن شیشه لیوان

یک لیوان ممکن است که به عنوان نشانه نیاز به حفاظت شما در خواب دیده شود و همچنین می تواند نشان دهنده بخش منفعل زندگی شما باشد. دیدن لیوان شکسته می تواند مشکلات آینده و یا درد را نشان دهد. اما مهمتر از همه می تواند نشان دهد که شما در حال مبارزه با قرار دادن چیزها در یک چهارچوب هستید. هچنین توجه به این مهم است که به همان اندازه که شیشه قادر به تناسخ است، می توان آن را نیز در همان زمان از بین برد و شکست و به این ترتیب، با شکننده بودن و شکنندگی  در زندگی همراه است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب تنگی نفس و خفگی در خواب چیست و به چه معناست؟

تعبیر خواب شکستن شیشه لیوان 


تعبیر خواب شکستن شیشه مغازه

شاید احساس می کنید که گوشه گیر شده اید و هیچ راهی برای خروج در زندگی تان نداريد و اگر خواب شیشه شکسته را ببینید ، به اين معناست که موفق شده اید از آنچه شما را گوشه گير کرده است، آزادشوید. شکستن شیشه در خواب به این معنا است که شما هیچ وقت در زندگی توانایی غلبه بر احساسات خود را ندارید. از سوی دیگر، می تواند این باشد که شما قادر به کنترل احساسات و همه چیز در مورد زندگی خود نیستید واز دیگران می خواهید که بر زندگی شما کنترل داشته باشند.


تعبیر خواب شکستن شیشه با سنگ

رویای شکستن یک جسم شیشه ای، می تواند بازتابی از نیاز در زندگی بیداری و برخی خواسته ها و احساسات سرکوب شده باشد. این می تواند به این دلیل باشد که شما در موقعیتی نیستید که کار درست را در زندگی تان انجام دهید، بنابراین سعی دارید با شکستن یک جسم شیشه ای با سنگ خشم خود را خالی کنید.


تعبیر خواب شکستن شیشه از ابن سیرین

به تعبیر ابن سیرین اگر ببینی به تو شیشه داده‌اند، یـعـنـی با زنی فقیر ازدواج می‌کنی. اگر ببینی شربت انار یا شربت به در شیشه است و از آن می‌خوری، یـعـنـی مال و اموال زن را مصرف خواهی کرد. تعبیر خواب شیشه سفید: اگر ببینی شیشۀ سفیدی داری و نام تو روی آن نوشته شده است، یـعـنـی از نظر دینی و دنیوی بهره‌مند خواهی شد و به خواسته‌ات خواهی رسید.‌‌‌‌‌

همچنین بخوانید: تعبیر خواب شکستن ناخن دست و پا چیست و چه معنی دارد؟

تعبیر خواب شکستن شیشه ابن سیرین 


تعبیر خواب شکستن شیشه از امام صادق (ع)

از دید امام جعفر صادق (ع): اگر ببینی در دست همسرت تکه های بریده شده از جنس شیشه فرو میرود این نشان دهنده ی به دنیا آمدن فرزند پسر و ناخلف است پسری که موجب خواری و حقارت خانواده می شود. اگر ببینی در دست خودت شیشه فرو رفته و خون ندیدی خوب است به نشانه ی دفع بلا یا خطر است. اگر خون ببینی نشانه ی ضرری است که بر یکی از فرزندانت وارد می شود.

☺ تعبیر خواب «شکستن شیشه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شکستن شیشه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. شیما

  سلام دیشب خواب دیدم شیشه همسایه رو به رو شکسته و همش ریخته تو خونه ما تیکه های بزرگ و تیز از بالا میفتاد داخل خونه ما،منو مامانم خونه بودیم که آسیب ندیدیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعیبر این خواب می تواند نشان از ان باشد که ایشان را مشکلی عاطفی پیش اید که باید شما به ایشان کمکی دهید که از ان رها شود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Z

  سلام
  دیشب خواب دیدم. دو تا لیوان خالی که یکی از انها برای من هست و یکی دیگه مال شوهرم بود را برداشتم و هر دو را توی اشپزخانه با عصبانیت زدم و شکستم (البته در زندگی زناشویی ما هر روز جنگ و دعوا هست )

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب به احتمال زیاد به علت تنش های روزانه شما بوده است و به همین جهت اینگونه خوابی را دیده اید و باید بدانید که می تواند نشان از ان باشد که باید ذهن خود را ارام کنید و حتما هم از مشاور برای رفع مشکلاتتان استفاده کنید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید