تعبیر خواب شکستن ناخن

دیدن شکستن ناخن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شکستن ناخن در خواب چیست؟

تعبیر خواب شکستن ناخن

در این پست از آلامتو به تعبیر خواب شکستن ناخن امام صادق، حضرت یوسف، تعبیر خواب شکستن ناخن شست پا، دست و … می‌پردازیم. با ما همراه باشیم.


تعبیر خواب شکستن ناخن

تعبیر خواب شکستن ناخن خیری برای بیننده ندارد در صورتی که شکل آنها مرتب و زیبا نباشد و هماهنگی ناخن و کوتاه کردن آن با قیچی با تعبیرش فرق می کند. تعبیر خواب شکستن ناخن، برای کسانی که آن را در خواب می بینند، ضرر می کند، چه در سطح حرفه ای و چه شخصی.

محقق ابن سیرین می گوید: تعبیر خواب شکستن ناخن برای کسانی که آن را در خواب می بینند نوید خوبی ندارد، بلکه نشانه از دست دادن مالی یا ترک کار است.

همچنین اگر در خواب ناخن بلند باشد و سپس در خواب شکسته شود، علامت آن است که بیننده آن خواب سلامت و تندرستی را در اثر ابتلا به بیماری شدید از دست می دهد.

اما خواب جویدن ناخن یا کوتاه کردن ناخن با جویدن که باعث شکستن ناخن می‌شود خوب نیست، بلکه بیانگر مواجهه با مشکلات و مشکلات متعددی است که بیننده خواب در آینده با آن مواجه خواهد شد.

اگر بیننده ناخن‌های بلندی داشته باشد و در خواب ناخن‌هایش را بجود یا با قیچی ببرد، خواب بیانگر از دست دادن یا مرگ یکی از نزدیکان است.

در حالی که اگر در خواب ناخن هایی مانند چنگال داشته باشید، نشانه گروه کثیری از دشمنان و پیروزی آسان بر آنان بود.


تعبیر خواب شکستن ناخن امام صادق

امام صادق (ع) تعبیر خواب ناخن را به پنج موضوع نسبت می‌دهد: 1. قدرت و توانایی- 2. قدرت و منزلت انسان- 3. شجاعت و دلیری – 4. فرزند – 5. سود و منفعت. با این وجود هر گونه صدمه و آسیب به ناخن از جمله شکستن ناخن به معنای لطمه به ایمنی در زندگی فرد تعبیر می‌شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب کفش | دیدن کفش در خواب به چه معناست؟

تعبیر خواب شکستن ناخن شست پا


تعبیر خواب شکستن ناخن شست پا

تعبیر خواب شست پا تعابیر زیادی برای این رؤیا وجود دارد که بر حسب حال بیننده خواب متفاوت است و تعبیر از فردی به فرد دیگر خواه مرد باشد یا زن، مجرد، متاهل و یا حتی متفاوت است. اما اگر دختر مجردی شست پا را در خواب دید، تعبیر شست پا در خواب بیانگر این است که او وارد یک رابطه عاشقانه شده و موفق خواهد شد که به ازدواج ختم شود. برعکس، تعبیر خواب شکستن ناخن شست پا و احساس درد، به این معنی است که با مشکلات و مسائل زیادی روبرو خواهد شد.

دیدن شکستن ناخن پا در خواب، بیانگر این است که مرحله مزمن و دشواری را در زندگی خود پشت سر گذاشته اید. در برخی دیگر از تعابیر ناخن های پا نیز ممکن است به عنوان نمادی از ثبات و خلاقیت شما در زندگی عمل کنند، اما در واقع نشانه زیبایی شما نیستند.


تعبیر خواب شکستن ناخن دست چپ

به طور کلی افتادن یا شکستن ناخن دست و پا به این معناست که شما برای دست یافتن به اهداف خود به کمک دوستان و آشنایان خود نیاز پیدا می‌کنید اما آنها شما را رها می‌کنند.

دیگر تعبیر خواب شکستن ناخن دست چپ خودتان یا شخص دیگر به این معناست که فردی که ناخنش شکسته است بیمار و ورشکسته خواهد شد.

همینطور بعضی از تعبیرگران شکستن ناخن دست چپ را به معنای پیدا شدن کدورت بین شما و همسرتان می‌دانند. ممکن است فرد خواب بینند در طی بحث و جدل جدی با همسر دچار کدورت و ناراحتی شود که منجر به احساس سردی بین آنها خواهد شد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دعوا کردن | معنا و مفهوم واقعی دعوا در خواب

تعبیر خواب شکستن ناخن یونگ

تعبیر خواب شکستن ناخن یونگ به قرار داشتن فرد در حالت دفاعی اشاره دارد. اندازه ناخن، رنگ و تمیزی آن روی تعبیر خواب تاثیر دارد.


تعبیر خواب شکستن ناخن حضرت یوسف

تعبیر خواب شکستن ناخن حضرت یوسف به از دست دادن قدرت آن شخص اشاره دارد.


سخن آخر

در این پست از آلامتو به تعبیر خواب شکستن ناخن از طرف معبران مختلف از جمله امام صادق (ع)، حضرت یوسف، ابن سیرین، تعبیر خواب شکستن ناخن یونگ پرداختیم. امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

☺ تعبیر خواب «شکستن ناخن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شکستن ناخن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. نسترن

  من خواب دیدم ناخنم از وسط نصف شد و ورومد
  در اصل نازک شد
  ولی هنوز بود
  تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که ممکن است نشان از مریض شدن بیننده ی خواب باشد که خیر نیست و باید بسیار از این جهت مراقب باشید.
   سربلند و پییروز باشید

نظر خود را بیان کنید