تعبیر خواب ذرت

دیدن ذرت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ذرت در خواب چیست؟

تعبیر ذرت

ذرت در خواب نشانگر رشد، باروری، فراوانی و شکوفایی است. معمولاً دیدن ذرت در خواب معنای مثبت و خوبی دارد. به این که ذرتی که در خواب مشاهده می کنید، پخته شده یا نه حتما توجه کنید. چرا که این چیزها در تعبیر خواب ذرت بسیار مهم هستند.

در زیر ما به مضامین خاص مربوط به ذرت خواهیم پرداخت تا به شما در تفسیر معنای دیدن رویای ذرت کمک کنیم.

خواب خوردن ذرت

خوردن ذرت در خواب، به احساسات و عقاید شما در مورد ثروت و دارایی تان اشاره دارد. به طعم و طرز تهیه ذرت هم حتما توجه نمایید. اگر ذرتی که در خواب خورده اید خوشمزه و لذت بخش بود، خواب به شما نشان می دهد که شما از مخارجی که متقبل می شوید بسیار خوشحال هستید. با این حال، اگر ذرتی که می خورید فاسد و بی حاصل بود، می تواند نشان دهنده این امر باشد که شما در مورد نحوه دخل و خرجتان با خانواده مشکل دارید.

رویای برداشت محصول ذرت

برداشت محصول ذرت در خواب، نشان می دهد که برای به دست آوردن پول هنوز تلاش زیادی لازم است. بنابراین تا جایی که ممکن است کار کنید و در آخر پاداش های خود را درست همانند همان ساقه های ذرت برداشت خواهید کرد.

رویاهایی درباره زمین کشاورزی بزرگ ذرت

اگر در خواب یک زمین کشاورزی بزرگ مملو از ذرت دیدید یا در آن گم شدید، این خواب به شما نشان می دهد که بیشتر از آنچه گنجایشش را دارید فکر می کنید. شاید ثروت زیادی مانند برنده شدن لاتاری یا پاداش در انتظارتان باشد. و احساس غرق شدن در امکانات و فرصت های حاصل از این ثروت جدید ذهن شما را به چالش می کشد. این رویا با وجود چیزهای خوب، خبر از این دارد که دچار مشکلات زیادی خواهید شد.

رویای کاشت ذرت

کاشت ذرت در خواب به معنای آماده شدن برای موفقیت و دست یافتن به ثروت است. این رویا حاکی از آن است که شما در مرحله اولیه فعالیت خود قرار دارید و لذا شاید فکر می کنید به نتیجه چشم گیری دست نخواهید یافت. این خواب به شما می گوید صبور باشید و درست همانند ذرتی که بعد از کاشته شدن از زمین بیرون می آید منتظر کسب نتایج بهتر باشید.

رویای خرید ذرت

رویای خرید ذرت، تغییرات زندگی آینده و رونق گرفتن کسب و کارتان را پیش بینی می کند. به احتمال زیاد شما به سمت بخش مهمی از زندگی خود پیش خواهید رفت. این بخش مهم می تواند ازدواج یا کسب هدایای قابل توجهی باشد که عزیزانتان به شما ارائه می دهند، از این مبادله پولی پشیمان نخواهید شد و می توانید به خوشبختی و فراوانی بیشتری دست پیدا کنید.

رویای ذرت شیرین و تازه

رویاهای ذرت تازه و شیرین به یافتن ثروتی باد آورده در آینده نزدیک اشاره دارد. با این حال، هدف اصلی شما باید این باشد که ببینید که چگونه می توانید از آن پول نقد باد آورده جدید استفاده کنید.

تعبیر خواب غلاف ذرت

دیدن خواب ذرت کاملاً پوشیده شده با غلاف ذرت دست نخورده، بیانگر این است که شما باید ثروت خود را پنهان کنید. با افشا کردن و نمایش دادن دارایی های خود به دیگران، ممکن است ناخواسته مشکلات جدیدی را وارد زندگی خود کنید. با این حال، دیدن پوسته ذرت بدون وجود ذرتی در آن، نشان می دهد که شما در حال یافتن راه های بیشتری برای سود بردن از دارایی های خود هستید.

رویای مزرعه ذرت

دیدن یک مزرعه ذرت در اندازه ای قابل کنترل و مطلوب، نشان دهنده سعادت و سلامت شما خواهد بود.

رویای خوشه ذرت

دیدن خوشه ذرت در خواب معمولاً به سردرگمی مربوط به تصمیمات مالی یا برنامه های اقتصادی باز می گردد. ممکن است شما مقداری پول پس انداز کرده باشید و یا می خواهید کمی پول پس انداز کنید اما نمی دانید این پول را در کجا سرمایه گذاری نمایید.

رویای شما در مورد کیسه ذرت

کیسه های ذرت در خواب، به مکان هایی که می توانید ثروت خود را در آنها پس انداز کنید، اشاره دارند. کیسه های ذرت به نوعی صندوق اضطراری روز مبادا یا منبعی را نشان می دهند که می توانید پول خود را در آنجا پس انداز نمایید. یک کیسه ذرت پاره یا سوراخ، نشان می دهد که شما ناخواسته پس انداز خود را برای چیزهای بی ارزش هدر داده اید.

دیدن رویای ذرت یا دانه های ذرت خشک

دیدن یک ذرت یا دانه های ذرت خشک در خواب، به چیز بی اهمیتی اشاره دارد که به زودی برایتان اتفاق خواهد افتاد. با این حال، دیدن دانه های ذرت خشک که می خواهید آنها را بکارید، به ایده ها یا افکاری اشاره دارند که به طور بالقوه می توانند برایتان ثروت زیادی را به همراه داشته باشند.

خواب دیدن پوسته های ذرت

رویاهای پوسته ذرت، به شما قول می دهد فرزندان زیبایی خواهید داشت.

دیدن رویای آرد ذرت یا غذای تهیه شده از ذرت

دیدن خواب آرد ذرت یا غذای تهیه شده از ذرت، به شما پیشنهاد می کند که از دیگر دارایی ها یا سرمایه های خود هم استفاده کنید. شما از آنچه در اختیار دارید به طور کامل استفاده نمی کنید و لذا آن ثروتی را که مد نظرتان است دریافت نخواهید کرد. با این حال، این خواب می تواند نشان دهد که شما نگران کمبود ثروت خود نیستید و نیازهای مالی خود را کاملا پذیرفته اید و در صدد بر طرف کردنشان هستید.

رویای نان ذرت

نان ذرت در خواب به شما نشان می دهد که از ثروت و یا خوشبختی ای که در انتظارتان است لذت خواهید برد. این خوشبختی یا ثروت به درآمد اضافی حاصل از کارهایی که قبلا انجام داده اید مربوط باشد.

رویای چوب ذرت

دیدن خواب چوب ذرت نشان دهنده تحقق وعده ها است. شما قادر خواهید بود آنچه را که گفته اید انجام دهید و نتایج نیز به سرعت خودشان را نشان خواهند داد

رویای ذرت بو داده

دیدن خواب ذرت بو داده، بیانگر این موضوع است که برای رسیدن به اهداف خود به پشتکار و صبر نیاز دارید. شما نباید بیش از حد نگران باشید و یا برای رسیدن به نتیجه مطلوب یا پیشرفت بیش از حد تلاش کنید، زیرا این تلاش ها ممکن است بیشتر شما را عقب بیندازند. فقط مسیر خودتان را ادامه دهید و تلاش کنید.

رویای ذرت پخته شده

مشاهده خواب ذرت در حال پختن، به شما نشان می دهد که در رابطه با مسایل مالی، به کمک و مشورت با دوستان و خانواده خود نیاز خواهید داشت. شاید شما روی چیزی سرمایه گذاری کرده اید و اکنون درآمد مورد نظر به شما باز نگشته،  لذا باید از سایر افراد کمک بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. با این حال، به محض بازگشت ثروتتان حتما مبلغی را به کسانی که از مشاوره شان استفاده نموده بودید اختصاص دهید.

رویای پاپ کورن

پاپ کورن در رویاها عموماً بیانگر رشد یا ایده های مثبت است.

رویای ذرت سبز

ذرت سبز در رویاها نمادی برای قدردانی از آنچه دارید است. برای ثروت و دارایی هایی که تا کنون توانسته اید به دست آورید قدردان باشید تا بتوانید چیزهای بیشتری در آینده به دست آورید.

رویای ذرت زرد

اگر در رویای خود ذرت زرد و یا طلایی رنگی را مشاهده نمودید، باید بدانید که این ذرت نشانگر تمایل شما برای درک این موضوع است که چگونه می توانید در آینده درآمد بیشتری کسب کنید. شما می توانید برای کسب سود بیشتر، همه جزئیات را در نظر بگیرید.

رویای ذرت سفید

خوردن ذرت سفید در خواب، نشان دهنده این است که بالاخره پس از پشت سر گذاشتن فشارها و اضطراب های فراوان سرگرمی و شادی بی نظیری به سراغتان خواهد امد. اما باید سرگرمی یا ورزش را انتخاب کنید که هزینه زیادی نداشته باشد.

رویای ذرت آب نباتی

رویاهای ذرت آب نباتی نشان می دهد که شادی و لذت شما ممکن است در بخش هایی از زندگیتان پنهان شده باشد که هیچ وقت به آنها توجه نمی کنید. گاهی اوقات خواب هر گونه ذرتی می تواند نشان دهنده لذت بردن باشد. به اطرافیان خود توجه کنید و عشق و سعادت پنهان شده در میانشان را پیدا کنید.

☺ تعبیر خواب «ذرت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ذرت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


53 دیدگاه

 1. yu

  سلام من خواب دیدم دونەهای ذرت از انگشتان پام خارج میکردم،،تعبیرش چیه؟

 2. بینام

  سلام
  تعبیر خواب ذرت کرم خورده چیست،
  در خواب من کسی را دیدم ک مسئول پرورش ذرت ها بود ولی پنهانی شخص دیگری به اون پول داده بود تا ذرت ها را آفت زده کند. من گفتم از او همه ذرت ها را میخرم تا جای دیگری بفروشم و برای روغن گیری استفاده شود ک آن هم کلک بود از سوی شخص دیگری.. در آخر خواب دیدم وسط یک زمین خشک که معلوم بود محصولاتش برداشت شده اند ایستاده ام با مقادیر زیادی محصولات و هدایا مثل هویج های تازه یا جعبه های مختلف میوه ها و سبزیجات تازه.. ولی خیلی پشمان بودم و با خودم فکر میکردم ایا ارزشش را داشت؟
  خواب خوبی نبود. حس خوبی نداشت

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است برای شما تذکری باشد که باید از ان اگاه باشید که برای رسیدن به خیری باید مسیری درست راپیش گیرید و از افرادی که به ان ها مشکوک هستید دوری کنید و به سختی اعتماد کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. mmm

  با سلام خسته نباشید خواب دیدم که از یه نفر که پهلویش را کلا از ذرت پرکرده با دستمال به ما میده که ذرت ها پوست نکنده و سبز بودن تعبیرش چیع؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تبعیر خواب ذرت به خیر است و نشان از رزق می تواند باشد و ازاین رو می تواند خوابی بسیار خیر برای شما باشد که نشان دهد رزقی برای شما در نظر گرفته شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مهدی فرازمنش

  سلام
  مادرم خواب دیده که در یک مزرعه بزرگ ذرت بوده که ناگهان مزرعه آتیش میگیره
  تعبیر خواب چیست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اصلا خوابی خوب نیست و می تواند نشان از ان باشد که چیزهایی که سبب موفقیت ایشان شده اند از بین بروند و از این رو حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. فرهاد

  سلام
  خواب دیدم چندتا ذرت هستن پیش بلال فروش برگاش کنده نشده بود وقتی یکیشون رو برداشتم و برگاش رو جدا کردم غلاف ذرت دانه ذرت نداشت ولی وسط غلاف ذرت خام بود بنوعی انگار دانه های ذرت داخل غلاف بودن نه روی غلاف

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما ممکن است به این معنا باشد که در اینده متوجه خواهید شد که چیزی که احساس می کردید برای شما خیر است به این صورت نبوده است و باید بسیار ااز این جهت اگاه باشید و بدانید که با چیزهای پوشالی خود را گول نزنید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. Zhra

  سلام. مادرم خواب دیده خانواده خواستگارم سه کیسه ذرت برامون آوردن ، اقوام و آشناها اومدن بلالشون کردن خوردن یه مقدار کمیش برای خودمون مونده.ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است براساس تعبیر خواب ذرت گرفتن از دیگران خیر باشد و به معنا ی ان باشد که به واسطه ی ایشان به شما موفقیتی و خیری رسد که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. بنده خدا

  باسلام
  من خواب دیدم در ماه محرم عده ای دارن میرن عروسی ،من به اون جمع گفتم گناه داره در این ماه ولی اونا توجه نکردن ،ناگهان ابر سیاهی اومد شبیه به حیون بودن به سمت اونا رفتن و همه ی اون جمع سیاه شدن با چشمای قرمز به سمت خونه ما اومدن منم از ترس در خونه رو یستم واومدم بالا
  بالای خونمون باغ بزرگی بود که در کنارش داشتیم با خونواده ذرت ها رو دون میکردیم و به این فکر بودم که اونارو بذاریم خشک بشه تا بعد اسیاب کنیم و ارد و بعدش نان درست کنیم.
  شرمنده که طولانی شد ممنون میشم تعبیر شو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب برای شما ممکن است به این معنا باشد که در اینده به واسطه ی کاری که برای ایمان خود می کنید موفقیتی کسب خواهید کرد که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. مریم

  سلام
  من خواب دیدم که به در اتاقم یه شاخه درخت آویزان کردم و اون شاخه درخت بلال بود من همش منتظر بودم که زود بلال ها دربیان بعد دراومدن و بلال ها کوچک و زرد بودند و من خیلی خوشحال بودم و ميخواستم بهشون آب بدم تا بیشتر رشد کنه تعبیرش چیه با سپاس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب داشتن ذرت در خانه ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما چیزی نمایان شود که سبب شود بدایند در تصمیم های مالیتان چه چیزی بهتر است و از این رو خوابی خیر دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. مانی

  من خواب دیدم از درخت ازگیل بلال یا همون ذرت روییده
  من برش داشتم
  خیلی احساس خوبی نسبت به اون زرت تو طلایی داشتم
  خوابم این بود که داشتم دنبال یه کلاغ میرفتم
  باش درگیر شدمو نا پدید شد کلاغه
  دیگه ندیدمش
  ولی بهو دیدم از یه درخت دیگه ذرت روییده
  میشه بهتر تعبیرش کنین(:؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعبیر خواب کلاغ و هم چنین تعبیر خواب ذرت بسیار خیر می تواند باشد و به یان معنا باشد که در اینده برای شما خیری رسد که به واسطه ی ان است که شما با چیزی که برای شما خیر نیست مبارزه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. نسیم

  با سلام .در خواب دیدم باران می بارد و من به مورچه های کوچک ذرت میدم تا به لونشون ببرن طوری شد که ذرت دم در خونه اونا رو گرفت و نتونستن برن به لونشون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب غذا دادن به مورچه ممکن است به این معنا باشد که برای کسانی که فایده ای برای شما ندارند خرج می کنید و باید از این جهت اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. دینــاا

  باسلام خواب دیدم شوهرم انگشتربزرگ و۶تاالنگوبرام خریده نخواستم پست دادم ولی پشیمون شدم رفتم فقط انگشتربرداشتم خیلی زیبا وبزرگ وقیمتی بودتعبیرش چی بود؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما بر اساس تعبیر خواب انگشتر نشان از ان باشد که در اینده باید به نسبت تعهدی که به ایشان دارید بسیار دقیق باشید تا خیری به شما رسد که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. دینــاا

  باسلام من خواب دیدم تو یه مسیری داشتم راه میرفتم که یه کیسه با۵یابیشتر بلال(ذرت)بادانه های زرد خوش رنگ باغلاف سبز تازه وانگارخیلی خوشمزه وشیری به نظر میرسید دیدم اول تردید داشتم ولی برداشتمشون اخه خیلی زیبا وتمیزهم بودن باخودم بردم لطف میکنید تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پیدا کردن ذرت ممکن است به این معنا باشد که در اینده چیزی خیر را خواهید یافت که ممکن است حتی مالی باشد حلال.
   سربلندو پیروز باشید

 13. مریم

  با سلام و تشکر از شما, من خواب دیدم همسرم به کمک دو نفر دوستاشون تصمیم گرفتن شغل بلال فروشی ایجاد کنند تعداد خیلی زیادی بلال کباب کردن و منتظر مشتری بودن که باران خیلی زیادی اومد و ما ناراحت بودیم که توی این بارون کسی بلالا رو نمیخره شب بود و باران زیادی میبارید (در واقعیت ما کار قبلیمون رو از دست دادیم و در فکر ایجاد شغل جدید هستیم)

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس انچه که اشاره کرده اید این خواب می تواند برای شما بسیار خیر باشد و به این معنا باشد که در اینده موفقیتی ممکن است در انتظار شما باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 14. میم

  خواب دیدم اولیای یکی از دانش آموزام به من یه سینی پراز مواد غذایی تعارف کرد و من فقط یک بلال کباب شده رو ورداشتم خوردم و خیلی هم خوشمزه بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این معنا باشد که در اینده از بین چیزهایی که خیر است چیزی را انتخاب می کنید که برای شما بسیار بهتر است و سبب رسیدن مالی به شما می شود.
   سربلند و پیروز باشید

 15. علی آیهان

  سلام
  من خواب دیدم که یک بچه گربه با یک کبوتر در حال خوردن ذرت است تعبیرش چیه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به ابن موضوع اشاره دارد که احتمالا شما به حیوانات خانگی علاقه دارید و اگر حیوان خانگی ندارید این خواب به این صورت است که ذرت نشان بر خیر و برکت خانه شما است و اینکه نشان بر مال و منفعت یک خانواده است که نباید اجازه دهید افرادی با فریب شما به آن دست درازی کنند.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. نگین

  سلام خواب دیدم ک در یک مزرعه بزرگ ذرت راه میرم همراه با خانواده واینکه با هم صحبت میکنیم اما هیچ کدام از خوشه های ذرت معلوم نیستن وچند گاو میش هم در قسمتی دیگر درحال استراحت هستند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب مزرعه ذرت ممکن است برای شما به این معنا باشد که در اینده چیزی را پیددا کنید که خیر است اما به ان به خوبی دقت نکنید و بدانید که باید از این جهت بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. ارسلان

  سلام..خواب دیدم مادر شوهرم در حال پخت دونه های ذرت تازه هس یهویی بهم گفت ته ذرت ها رو ببین نیگا کردم دیدم ذرت شکل بلالی توی دیگ هس که یادم رفته از پوست بکنم برداشتم گفتم اها اینو خریدم یادم رفته پوستش بکنم توی خواب پوستش جدا میکردم که لدم دوباره توی ظرف استیل تفت بده ذرت تازه و ابداری بود..تعبیرش چی میشه مرسی

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر ذرت بسیار نیک است و نشان از خیر و برکت رزق روزی. مسیر زندگی روشن و مال حلال می‌دهد و اینکه ذرت با پوست دیده اید به گفته معبران اسلامی به معنی فرزندی است که زیبا و صالح است. و شما از وجود آن خوشحال و سعادتمند خواهید بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. امیر عبادی

  سلام وقت بخیر. من خواب دیدم به دوستم یه بلال دادم و او هم با لذت زیادی بلال رو میخورد. ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ایشان بسیار خیر است و نشان از می تواند داشته باشد که شما در حق ایشان کاری بسیار نیکو خواهید کرد.
   سربلندو پیروز باشید

 19. رضا

  با سلام

  من خواب دیدم از میوه فروشی چند تا ذرت سبز بسیار دانه درشت خریدم که میوه فروش بهم نشون داد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به معنای ان است که انشالله برای شما موقعیتی فراهم خواهد شد که در اینده رشد و پیشرفتی عظیم بکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. Za

  سلام ، من خواب دیدم در طرفی رو باز میکنم و میخام برای نامزدم خوراکی درست کنم ولی توی اون طرف پر از درت دونه دونه زرد خشک ولی سرحال و نه پلاسیده بود ، تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ذرت برای شما به معنای رشد و باروری است واین خواب برای شما و ایشان بسیار خیر است و ممکن است به این معنا باشد که شما به واسطه ی ایشان خیری بسیار زیاد و یا مسیری برای پیشرفت روز افزون پیدا کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 21. نسیبه

  سلام خواب دیدم پنج تا ذرت دارم (پوستش سبزه که هنوز کبابی نشده )از یه نفر گرفتم تو راه خونه دوتاشو به دونفر دادم تعبیرش چیه ؟
  و اینکه یه نفر تو یه بسته بهم تسبیح داد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که ذرت نشان از رشد است و تسبیح هم نشان از عبادت ودر تعبیر کلی این خواب باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده ی نزدیک از شخصی منفعتی بگیرید که سبب رشد و پیشرفت شما شود که رابطه ی بین شما از عبادت شما به وجود امده است.
   سربلند و پیروز باشید

 22. مسیح

  سلام.دوستی خواب دیده که باهم به باغی رفته بودیم و در انجا درحال خوردن بلال بودیم که یهو دعوایی شروع میشه.باهمه دعوا اما من از خوردن دست نکشیدم و مشغول بودم.ایشون گفته پاشو دعوا شده، من گفتم بزار بخورم اخه خیلی خوشمزه هس و بی اعتنایی کردم.تعبیرشو لطف میکنید؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خوردن ذرت در خواب، به احساسات و عقاید شما در مورد ثروت و دارایی تان اشاره دارد. به طعم و طرز تهیه ذرت هم حتما توجه نمایید. اگر ذرتی که در خواب خورده اید خوشمزه و لذت بخش بود، خواب به شما نشان می دهد که شما از مخارجی که متقبل می شوید بسیار خوشحال هستید. با این حال، اگر ذرتی که می خورید فاسد و بی حاصل بود، می تواند نشان دهنده این امر باشد که شما در مورد نحوه دخل و خرجتان با خانواده مشکل دارید.
   سربلند و پیروز باشید .

 23. آرش

  خواب دیدم ذرت رو از دست ی مرد مرده (فوت شده ) گرفتم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب اینکه مرده به شما چیزی بدهد امده است که به معنای خیری است و چیزی به شما می رسد و ذرت هم در خواب نماد باروری و شکوفایی است و در اینجا هم برای شما صادق است و باید بدانید که به واسطه ی ایشان ممکن است چیزی به شما برسد که باعث خیر برای شماست.
   سرببلند و پیروز باشید

 24. آیسان

  سلام من خواب دیدم که یه خونه بزرگ دارم پرازذرت خشک تمام کف اتاقهاپرازذرت بودویه اتاقش ۷هشتاکبوترداشتم که داشتن ازذرتهامیخوردن

  • آیسان

   ذرتهام دونه شده بودن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ذرت خشک امده است که به معنای افکار و ایده هایی است که در ذهن شماست و باید برای ان ها برنامه ای داشته باشید و در تعبیر خواب کبوتر هم امده است به معنای موجودی است که نماد عشق و صلح است و این خود نمایانگر نتیجه ی ان کارهایی است که شما در اینده برای ان ها برنامه ریزی خواهید کرد.
   سربلندو پیروز باشید

   • آیسان

    متشکرم

 25. زهرا

  خواب دیدم بلال های کبابی شده به خوشه ی خود روی زمین متصل هست و من خیلی دلم می خواست بخورم ولی اون هارو به بچه ای که همراهم بود دادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ذرت در خواب نشانگر رشد، باروری، فراوانی و شکوفایی است. معمولاً دیدن ذرت در خواب معنای مثبت و خوبی دارد. وه اینکه ان ها را بخشش کرده اید نشان از ان دارد به دیگران راه های رشد و ترقی را ارزانی میدارید
   سربلند و پیروز باشید

 26. ذرت

  باسلام واحترام خواب ديدم خواهرم به من دسته گلي هديه داد كه داخل هد كدام از انها ذرت فراوان بود تعبيرش چيست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب ذرت نشان از خیر برکت و پیشرفت و ترقی است و هدیه ان در خواب بسیار نیکو میباشد
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید