تعبیر خواب یونجه

دیدن یونجه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن یونجه در خواب چیست؟

تعبیر یونجه

دیدن علف در خواب اگر سبز و تازه باشد خوب است و اگر خشک و زرد باشد نیکو نیست و غم و رنج و ابتلا و گرفتاری تعبیر می شود.

اگر علف را به عنوان وجین می چینید اصلاح می کنید و کاری نیک انجام می دهید.

اگر ببینید یک بغل علف دارید و سبز و تازه است به طوری که حتی بوی آن را استشمام می کنید خوب است و به اندازه آن سود عایدتان می گردد ولی اگر زرد باشد و خشک خوب نیست. دیدن علفزار در خواب کامروایی است.


یونجه گیاهی گلدار از خانواده سبزیجات است.

یونجه به پول در آوردن، پیشرفت شغلی، ارتقاء و پیشرفت در محل کار کمک کرده و برای قماربازان به طلسم خوش شانسی معروف است.

☺ تعبیر خواب «یونجه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «یونجه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


42 دیدگاه

 1. امیرحسین

  خواب دیدم یک پیر زن که نمی‌شناختم ولی اون می‌شناخت اسم به کار برد بهم گفت یونجه استفاده کن

 2. امیرحسین

  خواب دیدم پیرزنی بهم گفته یونجه استفاده کن

 3. سلیمان

  خواب دیدم یکی از دوستان مان یونجه بسته بندی میفروشه و من همراه آنها به خوردن گردو مشغول هستم

 4. سلیمان

  خواب دیدم شریک داره یونجه بسته بندی میفروشه و ما داریم گردو میخوریم تعبیرش چیه

 5. حسن

  خواب دیدم مادرم که مرده جایی ازدهی که دران قبلا زندگی میکردیم یونچه کاشته بودکه سرسبز بود ومادرم داشت به انها اب میداد بامادرم رفتیم داخل یونجه ها دیدم بذرهای دیگری هم در یونجه ها پاشیده گفتم اینا چی هستش گفت می خواب وقتی یونجه ها تمام شد اینها رو برداشت کنیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خواب شما میتواند بر این تعبیر باشد که در شغلتان پیشرفتی حاصل میکنید و ثمره مال اندوزی مادرتان را احتمالا خواهید دید که به شما از طرف ایشان خیری خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. پ

  با سلام من تو خواب دیدم تو یه باغ انگور ما طلا فروشی باز کرده یکی از نزدیکان روبه روی طلا فروشی هم یونجه های خشک بود که به صاحب یونجه گفتیم بیا یونجه هارو جمع کن دیگه اینجا طلا فروشی باز کردیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است برای شما بسیار خیر باشد و نشان از ان باشد که در اینده برای رسیدن به چیزی ممکن است غمی را رها کنید و از این رو بسیار خیر است و از بابت دیدن ان نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. مبینا مظفری نیا

  سلام
  من خواب دیدم در جایی قریبه هستم و خانه ای که درونش بودیم که از چوب و یونجه بود اتش گرفت وقتی به سلامت از انجا بیرون امدیم باران شدیدی گرفت و کم کم اتش خاموش شد . در حالی که یک درّه کنارمان بود و تفریبا پر از اب تمیز و زلال شد . تعبیری دارد؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب اتش گرفتن خانه به این صورت می تواند باشد که برای شما در اینده ممکن است مشکلی پیش بیاید که باید از ان رهایی یابید و بدانید که این کار برای شما به این صورت است که پس از رهایی خواهید یافت انشالله.
   سربلند و پیروز باشید

 8. ز

  سلام من خواب دیدم سفره اقت ابوالفضل پهن کردم و خانم روضه خوان ب من میگندک یونجه بیار برو دنبال یونجه بعد من گفتم اخه از کجا پیدا نمیشه گفت بذر یونجه بیار ۴ تا بذر باشه داخل سفرت و من رفتم و ۴ تا بذر اوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما باید بدانید که در خواب سفره صلوات می تواند به خواب صلوات اشاره کرد که در ان نشان از کار خیر امده است و از طرف دیگر هم ممکن است اگر یونج سبز باشد نشان از خیری باشد که در اینده کسب خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. Amir

  باسلام‌ یه‌ سوال‌ مادربزرگ ‌تو‌خواب ‌میبینه ‌که ‌نوه‌اش ‌یونجه ‌کاشته‌ با‌اندازه ‌یه‌متر ‌بلندشده‌‌ خیلی‌ سرسبزه‌. ازش‌میپرسه‌ اینو‌ واسه‌ چی‌کاشتی‌ میگه‌ اینو‌ برای‌ مامانم که ‌قهرکرده‌ رفته‌ بابا مو راضی ‌کردم‌ که‌مامانم‌ رو‌بیاره ‌این‌ یونجه ‌روبرای ‌مامانم ‌کاشتم
  لطفأ تعبیر‌ بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب یونجه کاشتن آمده است که ممکن است به این معنا باشد که خیر است و از این رو این خواب برای شما خیر است اگر خدا بخواهد.
   سربلند و پیروز باشید

 10. کوثر

  در خواب باغ خودمان را دیدم که پر از درخت هایی پر بار بود و یونجه ها آنقدر بلند و سبز بودند فقط زیبایی دیده میشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب باغ پربار و داشتن سرسبزی به خیر امده است و از این رو ممکن است برای شما نشان از اینده ای خیر باشد اگر خدا بخواهد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. فهیمه قارلقی

  سلام خواب دیدم کل کوچه روپدرشوهرم یونجه کاشته و در خواب میگفتم همسایه ها چه جوری میخوان رد بشن از تو کوچه؟.اتاق ها .پذیرایی و آشپزخانه هم یونجه کاشته همه سبز بودند.و به من گفت آب بدهم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب یونجه کاشتن می تواند به این معنا باشد که نشان از مالی باشد که به ایشان رسد و ازاین رو بسیار خیر است و ممکن است دیگران هم منتفع بشوند.
   سربلند و پیروز باشید

 12. محمد

  سلام دیدم کسی نصف یونجه های سبز که انبار کرده بودیم را می دزدیدن و من نمی تونستم حرف بزنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دزد به خیر امده است و گفته شده که ممکن است نشان از دوست باشد و از این رو برای شما خیر است و از بابت ان باید خوشحال باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. عارف

  خواب میدیدم که میخواستم با علف بچینم اما هر کاری کردم کنده نشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی دارد و بر این معنی است که شما در اموری نیاز بر اصلاح رفتار دارید و اینکه علف سبز باشد بهتر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. محمد

  سلام من خواب دیدم که توی باغ پر یونجه بودم واز آنها میچیدم و میخوردم. ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خوردن یونجه در تعابیر چیزی نیامده است و از این رو ممکن است اشاره ای به خواب چیدن یونجه باشد که نشان از کاری خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 15. احمد

  با سلام‌خواب دیدم ک توی زمین تخت یونجه کاشتم و خیلی سریع همه بذرهای یونجه خیلی یکدست و زیبا سبز شدن و من ب اونا دست میکشیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کاشتن یونجه به خیر امده است و نشان از انجام دادن کاری خیر می تواند باشد و از این رو برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 16. اسدمحبوبی

  من درخواب دیدم که جای بودم نه خانه بود ونه قبرستان جای بود که مشخص نبود اما یونجه اندازه ۲۰ سانتی داشت و…زن و مرد بسیاری بود من از یونجه کمی چیدم یه زره که خورده بودم یکی بهم گفت چیدن یونجه کنار قبر خوشمزه نمیشه ومنم تف کردم ریختم زمین وبقیه رو انداختم دور وانجای که بودم سقف اونجا درخت ریشه کرده بود وحدود ۴۰ سانتی بیرون زده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که که شما احتمالا رتبه شغلی را به دست خواهید آورد و اما به گفته دیگران آن را رها خواهید کرد و باید از این عمل جلوگیری کنید چون برای شما خیر است و یونجه نشان بر پول و رتبه شغلی وخوش شانسی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. علیسا

  سلام تو خواب می دیدم که یونجه ها بطور منظم بسته بندی و ذخیره شده بودن که و در حدی که خشک و سبز بودند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان هم بر خوب دارد و هم بر بدی و اینکه یونجه سبز نشان بر کامروایی است و یونجه زرد و خشک نشان بر غم و ناراحتی است و اینکه بر این نشان است که زندگی شما متشکل از خوشی و ناراحتی است و این بد نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. عذرا

  تو خواب دیدم زمینی خریدم واز مالک قبلی خواستم یونجه های زمینو بچینه و تحویلم بده اونم این کارو کرد وبعد من دور زمینو با چوب حصار کشیدم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب یونجه سبز نیک است و اینکه نشان از خیر و برکت دارد و اینکه شما مالی را به واسطه عمل خود به دست خواهید آورد.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. عذرا

  تو خواب دیدم زمینی خریدم واز مالک قبلی خواستم یونجه های زمینو بچینه و تحویلم بده اونم این کارو کرد وبعد من دور زمینو با چوب حصار کشیدم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک است و بر معنی خیر و برکت است و بر این است که با زحمت خودتان و خواست خودتان صاحب خیری خواهید شد که خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. ساسان

  سلام من خواب دیدم یکی از اشناها ینجه اورده بود و باهم میچلوندیم و ازش شیر بیرون میومد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و به این معنا می تواند باشد که شما در اینده ای نزدیک از کاری که برای شما خیری در آن است به شراکت دیگری رزقی حاصل خواهید کرد.
   سربلنند و پیروز باشید

 21. ن

  با سلام
  من خواب دیدم همراه خانوادم توی یه مزرعه بزرگ هستیم و چند تا کامیون یونجه های خشک رو بار زده بودن، اینقد ماشینا زیاد بودن ک جای راه رفتن نبود.
  ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب یونجه نشان بر خوبی دارد و به این صورت است که نشان از پول دراوردن و تلاش برای پیشرفت کاری محسوب میشود و اینکه شما از مال فروانی در اینده برای شما خبر خواهد داد که ان مال حلال است و از زحمت شما و خانوادتان حاصل شده است و اگر شما کشاورز هستید و برداشتی داشته اید میتواند بر ان هم باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. کاظم ح

  سلام خدمت شما
  من خواب میدیدم که به گذشته سفر کردم و تو مغازه ها دنبال بذر یونجه میگردم
  تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب یونجه نشان بر خوبی دارد و به این صورت است که نشان از پول دراوردن و تلاش برای پیشرفت کاری محسوب میشود و به معنی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. هانی

  توخواب دیدم خودم علف میخوردم ولی یکم جویدم وزودهمشوازدهنم ریختم زمین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن یونجه در خواب خوب است و در این خواب شما به این معنا خواهد بود که شما دست به عمل خیری خواهید زد اما در ان بسیار فکر می کنید واین خود سبب خواهد شد که از ان دست بکشید واین موضوع خیری را از شما خواهد گرفت.
   از این رو بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده چیزی که خیر شما در ان است را رها نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید