تعبیر خواب سوراخ

دیدن سوراخ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سوراخ در خواب چیست؟

سوراخ hole

سوراخ مجهول است. هيچکس نمي تواند درون سوراخ را ببيند هر چند از وجود سوراخ مطلع باشد…

ديدن سوراخ در خواب هاي ما رازي است که پيش روي ما قرار مي گيرد ولي همان طور که سوراخ ها مي توانند متفاوت باشند تعبير هم گوناگون هستند. اگر در خواب ببينيد که بر ديواري سوراخ پديد آمده که نمي دانيد پشت آن ديوار چيست و کجاست و کدامين خانه قرار گرفته با مشکلي پيچيده و اسرار آميز روبه رو مي شويد.

اگر ديديد از سوراخي چيزي بيرون مي آوريد يا درون سوراخي مي کاويد در آينده براي رسيدن به هدفي تلاش خواهيد کرد و اگر از آن چيزي را بيرون آورديد رازي را کشف مي کنيد يا مجهولي را روشن مي نمائيد که بستگي مي يابد به آن چه که از سوراخ بيرون مي آوريد. اگر چيزي که بيرون مي آوريد مطلوب و خوشايند باشد پيروزي حاصل مي کنيد و اگر نا مطلوب و مکروه باشد ملول و غم زده مي شويد.

يا مالي به دست مي آوريد يا چيزي از دست مي دهيد. بزرگي سوراخ تناسب معکوس دارد با مجهول. يعني اگر سوراخي بزرگ ديديد با مجهول کوچک تري روبه رو مي شويد و اگر سوراخ ريز و تنگ بود مجهول بزرگتر و پيچيده تر است.

اگر ديديد در اتاق يا خانه شما سوراخي پديد آمده که قبلا وجود نداشته است کسي از راز شما آگاه مي شود و اگر آن سوراخ را در خانه ديگران ديديد شما از راز ديگر افراد آگاه مي شويد و در واقع فضولي مي کنيد. سوراخ کردن چوب استيلا بر غم و سوراخ کردن آهن استيلا بر مشکل است.

اگر سوراخ در کوه باشد و شما از آن بيمناک باشيد امنيت مي يابيد و بزرگي از شما حمايت مي کند اگر از آن سوراخ بيمي نداشته باشيد بيمناک مي شويد و کسي شما را مي ترساند.

اگر در خواب ببينيد که شکم يا شلوارتان سوراخ شده با همسرتان اختلاف پيدا مي کنيد و اگر ببينيد جائي از بدنتان سوراخ شده زيان مي بينيد و به مقدار خوني که از سوراخ مي رود مالتان را از دست مي دهيد.

☺ تعبیر خواب «سوراخ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سوراخ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


19 دیدگاه

 1. لیلا رضایی

  سلام من خواب دیدم درخانه خودم دوتا سوراخ کردند که چیزی از آن رد کننددر خواب سوراخ را اداره ای بوجود آورده بودند مثل اداره برق یا مخابرات

 2. نجاتی

  با سلام
  من تو خواب دیدم که رو دیوار اتاقم و دیوار خونه مادر بزرگم که طبقه پایین ماست پر از سوراخ های کوچیکی شده که قبلا وجود نداشت؛ همچنین یه تپه کوچیکی هم تو محلمون دیدم که روی اونم سوراخ بود و میترسیدم و چندشم میشد چون تو خواب اینطور فکر میکردم که این سوراخ هارو موشها ایجاد کردنو لونه موشه
  وقتی تو سوراخ رو نگاه میکردم بزرگ میشدو عقب تر که میومدم به حالت اول برمیگشت؛ تو خواب عمم داشت آشپزی میکردو میگفت این سوراخها رو موشها ایجاد کردن.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر در خواب خود بر این ایمان بوده اید که سوراخ ها را موش درست کرده است پس می تواند به این تعبیر باشد که کسانی وجود دارند که در زندگی شما مشکلاتی ممکن است ایجاد کنند و ازاین رو باید بسیار اگاه باشید و حتما هم صدقه دهید.
   سربلند وپیروز باشید

 3. زهرا

  با سلام من خواب دیدم که دو سوراخ بزرگ روی دیوار خونهی ما بود وبیرونش معلوم بود ومن فقط سرم را کردم داخل سوراخ و سرم را کشیدم بعدش من وخانوادم از خونه رفتیم ماکمانم میگفت زود بدوید باید از اینجا بریم مثل اینکه بهمون میگفت فرار کنید تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سوراخ آمده است که ممکن است به این معنا باشد که نشان از مشکلی در خانواده ی بیننده ی خواب باشد و از این رو حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سولماز

  سلام من سگ زیبایی داشتم که تازه فوت کرده و بسیار هم غمگینم….دیشب خواب دیدم دیوار باغ مان سوراخ شده و سگ ما وارد اون سوراخ شد….سگم غمگین بود میشه لطف کنید تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و اشاره به ناخوداگاه شما و حسرت از دست دادن چیزهای عزیز ذهن شماست و از این رو از بابت دیدن آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. زهرا

  سلام من یه عزیزداشتم که خونه ی قدیمی داشت ووقتی مردخونش وقف مسجد کردیم.خواب دیدم رفتم داخل خونه و دیدم شیر اب بازه و اب به صورت ابشاری اومده پایین و یخ زده و روی دیوار سوراخ بزرگیه که پشت اون کوچه هست و خانه .تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب آب و ابادانی این خواب برای شما می تواند به این صورت تعبیر گردد که ایشان را خیری به دست رسیده است که نشان از عاقبتی خیر در اینده دارد و دیدن دیوار سوراخ در خواب می تواند به معنای آن باشدکه اگر پشت آن مشخص باشد نشان از اینده روشن دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. ل

  سلام مادر من خواب دیده که من و خواهرم ومادرم توی یک خونه خرابه هستیم که در و پنجره نداره و لی سوراخ های زیادی داره وحیوانات عجیب غریب وترسناک ازاون سوراخ ها میان تو میوفتن دنبال ما مافرار میکنیم ولی هرجا میریم بامامیان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در بالا هم خوانده اید برای این خواب آمده است که ممکن است نشان از ان باشد که شما در اینده برای هدفی بجنگید و به آن برسید اما حتما صبر را لازمه کار خود قرار دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. ابولفضل

  سلام.دیشب خاب دیدم با دریل اول فرش را به اشتباه سوراخ کردم بعد سرامیک زیر چاچوب در خانه خودمان را

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سوراخ آمده است که به معنای چیز گنگی در زندگی شماست و فرش هم به معنای زندگی شخصی آمده است که این دو می توانند به این صورت تعبیر شوند که شما در اینده مشکلی از این قسم برایتان پیش خواهد امدد که باید نسبت به آن هشیار باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سميرا

  خاب ديدم تو خونه ما سوراخ هست دو پير زن رد شد منم خاستم رد شوم ك بيرونحياط افتابى روشن بود بعد تونستم رد شم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواندبه این صورت تعبیر گردد که شما در اینده ممکن است رازی که داشته اید را دیگران بدانند و این موضوع سبب شود که شما نصیحت شوید پس از این رو بسیار در کارهای خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. مهران

  سلام من خواب دیدم انگشتمو گذاشتم روی لثه م، یهو انگشتم فرو رفت داخل لثه و از اونطرفش اومد بیرون، تعبیرش چیه؟؟
  با تشکر

 10. مرتضی

  سوراخ درکف دست چپ (گوشه پایین متمایل به چپ کف دست )که وقتی به دستم فشاروارد میکردم ازسوراخ هوا خارج میشد .

 11. زهرا

  باسلام. من خواب دیدم یه شخص دیگه ای با ناخنش بدنمو سوراخ میکند

 12. فاطمه عزیزی

  تعبیر کنید لطفا:تعبیر سوراخ بودن کف پای خودم بدون خون ریزی و لانه مورچه ها بودن

نظر خود را بیان کنید