مجله آلامتو

تعبیر خواب سنجاق

(17 رای, امتیاز میانگین: 2٫65 از 5)

تعبیر دیدن سنجاق در خواب چیست؟

سنجاق Safety_Pin

سنجاق دوست مهربان يار شفيق و رفيق خوبي است که شما براي او ارزش زياد قائل نيستيد اما وجودش براي شما بسيار مغتنم است. او با وجود خردي و حقارت کارهاي بزرگ انجام مي دهد و …

در سختي ها و مشقات به ياري شما مي شتابد و موثر واقع مي شود. سنجاق ته گرد زني است که هم در خانه کار مي کند و هم در خارج خانه فعاليت دارد، اين گونه زنان در بيرون خانه چون مردان فعال هستند و به محض بازگشت به خانه زن مي شوند و مديريت و دل سوزي خانواده را متحمل مي گردند و براي فرزندانشان مادر هستند. سنجاق سينه زني است کاردان و در عين حال بسيار زيبا. سنجاق قفلي زن خدمتکاري است که همه کارهاي خانه با او است ولي ديده نمي شود. سنجاق سر خانمي است مغرور و خود خواه که فقط به جاه و مقام خويش مي انديشد و هيچ هنري از او مشاهده نمي شود. گم شدن سنجاق به معني از دست دادن همان کسي است که تعبير سنجاق به او بر مي گردد و به معني معلق ماندن کارهائي است که او مي توانست انجام دهد.

تعبیر خواب «سنجاق» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سنجاق» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

7 دیدگاه

  1. سوگل ثابت قدم در

    سلام.خواب دیدم یک پیرمردی که لباس های کهنه پوشیده وفقیره داره ازآدمهاتقاضای سنجاق قفلی میکنه اماکسی بهش سنجاق قفلی نمیده خیلی حیرون وناراحتم بودهمه ام چون فقیره نگاه های فخرفروشانه بهش میکردن من واقعاناراحت شدم وسنجاق قفلی ای که به مانتوی خودم وصل بودوبهش دادم وازخواب پریدم.حالاتعبیرش چی میشه؟

  2. خانمی در خواب ببینه بدن شخصی پر از سنجاق هست و اون خانم سنجاقها را دونه دونه از بدن اون فرد در میاره تعبیرش چیست

  3. خانی در خواب ببینه بدن شخصی پر از سنجاق هست و اون خانم سنجاقها را دونه دونه در میاره تعبیرش چیست

  4. منصوری در

    سلام،اگر دیده باشم که یک سنجاق قفلی داشتم،به امامزاده ای رسیدم.سنجاق را به آقایی که کنار آنجا ایستاده بود،داده و گفتم برای من به ضریح بزن و متبرکش کن،گرفت نگاهش کرد و پس داد و گفت:جنسش خوب نیست،نمیشه بزنم به ضریح.من ناراحت از قضاوتش پس گرفتم ودیدم که کج شده.بسختی سعی داشتم که درستش کنم.

  5. سلام.درخواب دیدم المی هست که همه به سیدی که بالای سرآن الم ایستاده پارچه میدهندواونسب میکندولی من سنجاق پیدانمیکردم.تااینکه یک لحظه چشمم افتادبه سنجاق زنگ زده ای که روی الم بودوبالاخره خودم پارچه ام راباآن سنجاق به الم نسب کردم.لطفا راهنماییم کنید.تشکر

نظر خود را بیان کنید