مجله آلامتو

تعبیر خواب سنجاق

دیدن سنجاق در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سنجاق در خواب چیست؟

سنجاق Safety_Pin

سنجاق دوست مهربان يار شفيق و رفيق خوبي است که شما براي او ارزش زياد قائل نيستيد اما وجودش براي شما بسيار مغتنم است. او با وجود خردي و حقارت کارهاي بزرگ انجام مي دهد و …

در سختي ها و مشقات به ياري شما مي شتابد و موثر واقع مي شود. سنجاق ته گرد زني است که هم در خانه کار مي کند و هم در خارج خانه فعاليت دارد، اين گونه زنان در بيرون خانه چون مردان فعال هستند و به محض بازگشت به خانه زن مي شوند و مديريت و دل سوزي خانواده را متحمل مي گردند و براي فرزندانشان مادر هستند. سنجاق سينه زني است کاردان و در عين حال بسيار زيبا. سنجاق قفلي زن خدمتکاري است که همه کارهاي خانه با او است ولي ديده نمي شود. سنجاق سر خانمي است مغرور و خود خواه که فقط به جاه و مقام خويش مي انديشد و هيچ هنري از او مشاهده نمي شود. گم شدن سنجاق به معني از دست دادن همان کسي است که تعبير سنجاق به او بر مي گردد و به معني معلق ماندن کارهائي است که او مي توانست انجام دهد.

تعبیر خواب «سنجاق» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سنجاق» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

18 دیدگاه

 1. سامان در

  سلام
  خواب دیدم یچیزی توی دهانمه و وقتی درش آوردم دوتا سوزن قفلی بود که شکسته شده بود و من خدا رو شکر کردم که این همه وقت که متوجه اینها نبودم توی دهانم رو زخمی نکردن
  سوزن قفلی ها رو جویده بودم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این معنی است که احتمالا شما فردی بدبین هستید و به افرادی که واقعا از سر محبت و دوستی کاری برایتان انجام میدهند شک خواهید کرد و ان ها را از خودتان فراری خواهید داد ودر تنهایی هم به سر خواهید برد که مشکلی با ان ندارید و ازتنهایی راضی هستید . این خواب به شما خواهد گفت که باید قدر افرادی را که از جان و دل برای شما زحمت میکشند و در بد ترین شرایط در کنار شما هستن را باید دانست و نباید انها را رنجاند و بلکه دشان را باید به دست اورید .
   سربلند و پیروز باشید .

 2. سلام
  من خواب دیدم که ی سنجاق قفلی مشکی بسته پیدا کردم بعد خودم باز میکنم مجدد میبندم و از یجا پرتش میکنم پایین
  ممنون میشم پاسخ بدین

  • یاسین صداقت در

   تعبیر خواب سنجاق قفلی دوست صمیمی است احتمالا بر این معنی است که دوست صمیمی و قابل ارزش که در همه جا به داد شما میرسد را دلگیر میکنیو و احتمالا به خاطر رفتارهایتان از دست بدهید. پس مراقب رفتارهای خود باشید که افراد خوبتان از شما رنجیده نشوند.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. سلام
  من دو شبه خواب میبینم که برای تولد یکی از اشناهام میخوام به همراه مادربزرگم سنجاق قفلی بخرم دیشبم دیدم که سنجاقا رو خریدم و نگاشو میکنم اما سنجاقا شکل قلب هستن لطفا اگر میشه راهنماییم کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب سنجاق قفلی زن خدمتکاري است که همه کارهاي خانه با او است ولي ديده نمي شود. و تعبیر شما اینگونه است که کادو دادن بسیار نیکو است و اینکه کادو سنجاق نشان از آن دارد که شما نسبت به آن شخص بسیار فداکانه عمل خواهید کرد و حس درونی شما به آن شخص یا اطرافیانتان با محبتانه است و در حق آنها خوبی بسیار میکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. فرزین در

  سلام خواب من اینطوری بود که یهو متوجه شدم ی تعداد زیادی سنجاق قفلی باز به لباس من اویزونه من قبلش درحال ورزش بودم و یهو متوجه شدم اول دوتا بود بعد دیدم یه هی به تعدادش اضافه شد که دست از تمرین کشیدم و شروع به جدا کردن اونا کردم که یوقت نره تو تنم
  خیلی ممنون میشم اگه لطف کنید و تعبیری داره برام پاسخ بدین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب اشاره ای به زنانی دارد که در زندگی شما هستند و خوابی است صرفا جهت اگاه سازی شما جهت اصلاح رفتارتان و در این خواب ها در تعابیر ان امده است که اگر بینید که سنجاق قفلی دارید یعنی قدر زنانی را که در اطراف شما هستند و ممکن است بسیار برای شما زحمت بکشند ندانید و این خود دلیلی بر ان است که این سنجاق ها را باز دیده اید و نشان از ان دارد که احتمالا این بی اهمیتی شما سبب ان شده است که ایشان برنجند و باید در رفتار خود تجدید نظر کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. آزادی در

  سلام. من خواب دیدم درحالیکه کتاب قران دستمه با دومادمون تو خواب خیلی دعوا میکنم و در همین حین یه دختری روبروی من نشسته و چندتا سنجاق قفلی دستشه که سنجاقا سوزنش بازه، میخواد بااونا به من صدمه بزنه ولی من نمیزارم و هردفعه سنجاق به من میخواد بزنه من میگیرم، و در آخر همه سنجاقا رو از دستش میگیرم و اونم میره،منم دونه دونه سنجاقارو میبندم. لطفا تعبیرشو بفرمایید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب اشاره ای به اصلاح رفتار دارد و به این معناست که شما کسی را در خانه ی خودتان دارید که برای شما و زندگی بسیار زحمت میکشد و شما ان را نمی بینید و هم چنین قدر دان زحمات او نیستید و حتی برخی رفتارهای ایشان را هم ممکن است به چشم بدی برای خود ببینید که کاملا غلط است و این بی ربط به اول خواب شما نیست که در خواب دعوا کردن به معنای نزدیکی است و این بدین معناست که شما به واسطه ی عبادتی که میکنید هم به آن شخص بیشتر نزدیک خواهید شد و هم اینکه قدر آن شخص را که در اول عرض کردم بهتر خواهید دانست.
   حتما قران بخوایند و در ان فکر کنید که پاسخ هر سوالی در ان موجود است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. سوگل ثابت قدم در

  سلام.خواب دیدم یک پیرمردی که لباس های کهنه پوشیده وفقیره داره ازآدمهاتقاضای سنجاق قفلی میکنه اماکسی بهش سنجاق قفلی نمیده خیلی حیرون وناراحتم بودهمه ام چون فقیره نگاه های فخرفروشانه بهش میکردن من واقعاناراحت شدم وسنجاق قفلی ای که به مانتوی خودم وصل بودوبهش دادم وازخواب پریدم.حالاتعبیرش چی میشه؟

 7. خانمی در خواب ببینه بدن شخصی پر از سنجاق هست و اون خانم سنجاقها را دونه دونه از بدن اون فرد در میاره تعبیرش چیست

 8. خانی در خواب ببینه بدن شخصی پر از سنجاق هست و اون خانم سنجاقها را دونه دونه در میاره تعبیرش چیست

 9. منصوری در

  سلام،اگر دیده باشم که یک سنجاق قفلی داشتم،به امامزاده ای رسیدم.سنجاق را به آقایی که کنار آنجا ایستاده بود،داده و گفتم برای من به ضریح بزن و متبرکش کن،گرفت نگاهش کرد و پس داد و گفت:جنسش خوب نیست،نمیشه بزنم به ضریح.من ناراحت از قضاوتش پس گرفتم ودیدم که کج شده.بسختی سعی داشتم که درستش کنم.

 10. سلام.درخواب دیدم المی هست که همه به سیدی که بالای سرآن الم ایستاده پارچه میدهندواونسب میکندولی من سنجاق پیدانمیکردم.تااینکه یک لحظه چشمم افتادبه سنجاق زنگ زده ای که روی الم بودوبالاخره خودم پارچه ام راباآن سنجاق به الم نسب کردم.لطفا راهنماییم کنید.تشکر

نظر خود را بیان کنید